DİPLOMALI İŞSİZLER

ne saçmalıktır ya temızlık görevlısı alsınlar o zaman dıp köşe temızlıkmıss hee özgecmısımede 2 yıl deneyımlı temızlıkcı yazarm oldu paşam!

tuvalet mii?? oldu canım başkaa temizlikçi tutsunlar kendılerıne. illa sömürücekler insanı ..

Al benden de o kadar
iş verenlerde kafa yok bence
işi bilmiyorlar

hahaha bir yandanda iyiki açmışım grubu diyorum.
anlaşabileceğimizi düşünüyorum :)
işsizliğimizin güzel yanı dostluk olur belkide kızlar :)

Aynen
ben evimde bile yapmıyorum o kadar temizlik
her işi yapacak birileri lazım
o işi yapacak olan birileri de vardır mutlaka ama
kimse kusura bakmasın hiç okumazdım o zaman derdim neydi

1
ne saçmalıktır ya temızlık görevlısı alsınlar o zaman dıp köşe temızlıkmıss hee özgecmısımede 2 yıl deneyımlı temızlıkcı yazarm oldu paşam!

yani adamın senden bi beklentisi yokki.
yardımcı arıyorum diyo.
sen gümrük işlerini yapmak için orda değilsin.
hanımının yardımcısısın iştee :)

Aynen
aynen öyle o kadar ugrasıyıp uniyi kazanıyım. vize final büt yazookulu demeden çalışıyım emek harcıyım ustunede temızlk yapıyımm he hee tabııı canım evde dururum daha iyi..

Aynen

aynen öyle.
her işi yapacak birileri mutlaka vardır.
ahh işverenler ah isyanım size

hahaha bir yandanda iyiki açmışım grubu diyorum.
anlaşabileceğimizi düşünüyorum :)
işsizliğimizin güzel yanı dostluk olur belkide kızlar :)

Valla canım çok güzel bir şey yapmışsın eline sağlık
kendimize göre bir ortamımız oldu
evlilik, sevgili, çocuk derdi olanlara saygım var ama kk bu dertlerden geçilmez oldu yani sıkıldım ben
bizim derdimiz de bu işsizlik
bizim önceliğimiz iş .

bayanlar derdi olunca buraya koşuyo valla.
ama bazen o kadar güzel mantıklı cevaplar alıyorumki iyi ki kaydolmuşum diyorum.
burasıda bizim özel alanımız oldu. birde daimi üyelerimi belirleyebilsem hergün burada toplanmayı sağlayacağım işte :)
işsizliğinizin yanında her türlü derdinizede itinayla derman olunur bunuda belirteyim

Dert bitmiyor ki..
en baş, en öncelikli olan işsizlik onu halledebilirsem diğerlerine de el atarım yavaştan

benım işsizlikten daha çok dusundugum bsey var o yuzden ıse gırmek ıstıyorum..
2 yıl içinde evlenmeyı dusunuyorm ve para bırıktırmem lazım bunun ıcın malum ceyız esyaları..
onun dısında evlenmeden once yaptırmam gereken bazı seyler var bunun ıcınde para gerekıyo..
işe girmediğin için hala ailenın gözünde çocuk gıbı oluyosun..
yanı benım asıl derdım para doğal olarak işe girmem lazım çok ıhtıyacım var

para hepimize lazım canım
hala babadan harçlık alıyor olmak dokunuyor insana
benim evlilik gibi bir düşüncem yok
ama kendi hayatımı kurmam için dilediğim gibi yaşamam için özgür olabilem için paraya ve işe ihtiyacım var
hepimizin derdi ayrı ortak sıkıntı : para

Dert bitmiyor ki..
en baş, en öncelikli olan işsizlik onu halledebilirsem diğerlerine de el atarım yavaştan
ennnn büyük sorunumuz işsizlik
sonrası gelir elbett ahhh birisi duysun sesimizi

ah canım seni çok iyi anlıyorum.
benimde bir arkadaşım senin bu yaşadıklarını yaşadı.
kendini işe yaramaz biri olarak gördü.
kaldıki düğün masrafı çok fazla. hepsi ailenin sırtına yüklenirse
kişi kendini basit hissediyor haklısın.
para kime lazım değilki zaten
sadece senin önceliğin bizimkinden farklı ah canım benim umarımm hayırlı bi işe gireriz hepimiz

aynen babamdan harçlık isteyemiyorum..
utanıyorum.
bu kadar gurur yapacağımı tahmin etmezdim ama gerçekten çok ihtiyaç duyulmadıkça istenmiyormuş.
zaten sigara falan kullanmıyorum hergün para istememe falanda gerek kalmıyo babacımdan.

ben düzenli haftalık alıyorum canım böylelikle bir ihtiyacım olduğu zaman ekstra para istemiyorum bütçemi ona göre ayarlıyorum benim için daha rahat oluyor
ben kendimi bildim bileli para isteyemem zaten bitse bile var derim

kızlar peki siz bu call center için ne düşünüyorsunuz?
yapayım mı sizce

zor bir iş canım ama her işin zorlukları var tabi araştır internetten koşulları falan
hatta belki kk'da o işi yapan vardır konu aç istersen o şekilde de yardım alabilirsin

bende haftalığa geçeyim bari
zordur mutlaka ama çok sıkıldım tecrübe olur diye düşündüm en azından

oda doğru valla haklısın canım
ee sen ne yapmayı düşünüyorsun peki?
dershanelerde falan çalışmayı düşünüyor musun

dershaneler az para cok is mantiginda iki yillik evliyim bir yasinda bebisim var onu birakip calismak istemiyorum aslinda ama kredi borcum var devlete. esime yardimci olmak da istiyorum kpss ye girdim ama tik yok tabi 85ustu puan istiyolar benden ozel hastanelere basvuru yapicam artik cesitli dusunceler icindeyim ah ahhh bir torpilim olaydi iidi

Kızlar ben de sizin gibiyim 1buçuk sene oldu halen bulamadım ve çok bunaldım artık psikolojim çöktü resmen
artık ne iş olursa yapmaktan yanayım.burda bi arkadaş yazmış okumak iyi mi burda yazılanlardann sonra diye.sırf okumak için okumayın.2 senelik 4 senelik olay bitti artık.hangi bölümde ne kadar iş imkanı varsa araştırın ona yönelin.ben doğru düzgün araştıramadım.memnunum bölümümden ama bide şu iş imkanı iyi olsaydı keşke

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…