DİPLOMALI İŞSİZLER

daimi misinnn oooo en sevdiğimden
hoşgeldin o haldee :)
ee hangi bölümden mezunsun anlatsana biraaz :)
Ewt canım evdeyim zaten bende hep hoşbulduk bilgisayar proğramcılığı 2013 mezunuyum 21 yaşındayım lisede cok sevinmıstim bilgisayar bölümu oldu dıye ama sımdı cok pismanım programcılıkta yapmak istemıyorum unıversıtede gördugumuz kadarıyla bılıyorum zaten ıse alınacak kadar degıl sımdıkı aklım olsa çocuk gelisimı felan okurdum bi bilgılendıren yada gelecegımı felan gorebılsydm ;-)bı senedırde ıs arıyorum bı kac yere gırıp cıktm bı dıkıs tutturdmadm malesef canım

bölümün güzelmiş aslında
hayat şartları pişman olmaya itiyo bazen :)
inşallah buluruz en kısa zamanda güzelim..
takipte kal :)

inş canım ya Allah razı olsun..

bu gidişle çeyizsiz gelin olucam

yok yok olmaz öyle şey
Allahım bize kapı açacak inanıyorum.
evrene olumlu mesaj yollayalım bari napalım

ne zaman açılacak o kapı bize. umut kalmadı artık bı yerden cvp beklıyorum o da olumsuz olursa hakıkaten çökücem artık..

eveeeett banka sınavımında sonucu açıklandı!

bu kadar beklememe değmemiş! yedektesiniz diyor!

başka işler bakma vakti geldi.lise mezunlarının rahatlıkla alınabileceği işlerde şimdi ık mık etmeden başvuru yapacağım.

İsim değiştirme masrafları için iş bulmam lazım canım, sonra listedekilerden birini seçip değiştircem

İnşaat mühendisiyim yeni mezunum işsizim (iş arıyor gibi oldu ) ama kafam karışık bakalım bulacağız inşallah birşeyler. Allahım tüm işsiz kardeşlerime hayırlı işler nasip etsin inşallah :)

önmuhasebeyle ilgili sertifikanız falan var mı acaba? ya da bilginiz, yoksa işi öğretiyolar mı? bende bi yere basvuru yaptım da önmuhasebe elemanı olarak, olmayacak gibi tabi de soraym dedm
Yok hiç bi bilgim yoktu zaten sistemleri farklı değişik bir programları vardı.Ben öğretirim size dedi çalışan abla o şekilde oldu.

Yok hiç bi bilgim yoktu zaten sistemleri farklı değişik bir programları vardı.Ben öğretirim size dedi çalışan abla o şekilde oldu.

Keske bızıde alsalar senın gıbi canım hep tecrubelı ıstıyolar ögretseler ne guzel olur.bende gecen sene zırve on muhasebe kursuna gıtmstm ama smdı hıc bısey hatırlamıyorum gıremıyorum ıse

Keske bızıde alsalar senın gıbi canım hep tecrubelı ıstıyolar ögretseler ne guzel olur.bende gecen sene zırve on muhasebe kursuna gıtmstm ama smdı hıc bısey hatırlamıyorum gıremıyorum ıse
Bana da lisedeki hocam dedı böyle bi iş var filan diye o şekilde oldu canım.Her yere haber bırak sen aracı olması iyi oluyor hem referansta oluyorlar.

2 yıl oldu ben mezun olalı, özelde iş bulamadım şimdi devlet kovalıyorum. Hayırlısı olsun. Okurken ben işsiz kalmam, özelliğim çok, hırslıyım vs. diyordum ama şansmış bu işler tamamen. Olmayınca olmuyor cidden.

ay benim de askerim var. işti askerlikti ne çektik be
Allah başka dert vermesin diyelim ne yapalım hayırlısı

Sen neler yapıyorsun hangi bölüm okudun canım

En kötüsü de o ya oku oku sonra iş bulama lise mezunuyla aynı işi yap çalış
Lise mezunlarını küçümsemiyorum ama o kadar okuduysak iyi kötü onlardan biraz daha iyi olmamız lazımdı

Kızlar çok karamsarsınız ya.

Ben hala nasibimin bir yerlerde olduğuna inanıyorum. Ve bugün işsizsem, başvurduğum birkaç pozisyonun mülakatından elendiysem, bunun tek sebebi geleceğimde daha iyi bir iş olmasından.

Biraz evrene pozitif enerji gönderin. Zamanla oturacak bizim düzenimizde yerine.

Boşuna okumadık o kadar.

mrb kızlar diplomalı işsizler ordusunda bende varım 2014 kpss ye girdim lisanstan 82.5 aldım inşallah atanmama yeter,kyk mülakatına girdim bekliyorum,8 yaşında bir kızım var artık bnde çalışmak istiyorm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…