Dilek için 4444 Selatı Tefriciye

canm ben okuyorum sıkıntı yok ama işim bu aralar çok yoğun eve geç gidiyorum misafir falan derken yavaş ilerliyorum yarıladım sayılır bitecek inşallah cumaya kadar

Tamam cnm bende gec başladım malum sebepten okuycaz bıtıcek işallah
hola (zayıflıcım) sistemın aktıfmı arkadaşım birde kbcb hıc cvp alamadım senden msj kutunda dolu baktım kk ya giriyosun ama buralara ugradınmı bılmıyorum okuyabılıomusun son dakıka ben gormedım vs olursa sahıbıne zor olur arkadaslar daha sımdıden 1400 lü rakamlar.

kızlarr kimsedennn haberr yokkk neden böyle olduu gene şurda kaldı 2 günnn bir cvp yazıp haber verirmisiniz ???

Arkadaşlar okuyan okuyamayan ne olur geri dönüş yapsın
Cuma günü kısmetse duamı yapacağım için son dk sarpa sarmasın.
Geri dönüşlerinizi bekliyorum

Evde net yok bgn sımdı telden gırıyorum. Ben bendekı sayıları okudum destekte cıkmay gayret edicem musait oldukca ama kbcb ve zayıflıcımden hbr gelmedı dg de özel gun yakın olursam yazarım dedı yazmadı daha.zaten ıkıdır dua sahıbı kendı duasını okudu nerdeyse (

Arkadaşlar bende katılabilir miyim dualarınıza...

Arkadasım bızım ıstedıgımız ırtıbat hergun buraya bakarım okudum okumadım dıye hbr verırım dıosan buyur gel otekı turlu dua sahıbıne zorluk oluyor sayılı dua cunku olayımız herkes ıcın 4444 tefrıcıyeyı lıste sayısına bolup okuyoruz kısı bası 400 ve uzerı oluyor cumadan cumaya bı kısı bıtırmek amacımız.hastayken okumuyoruz namazla nıyetlenıyoruz olurum zor gelmez takıp ederımde dıosan buyur gel memnunıyetle beklerız

özgem 81 815 adet---------- 815 adet okundu
nutella 1257 adet--------- 900 adet okundu
kalemero 543 adet
dg62 543 adet
hola 543 adet
kbcb 543 adet
nurlum 200 adet
tuana 82 muaf
pıolın muaf
berirem muaf
dıor34 muaf
trltrl muaf

Bölüşüldüğü zaman daha kolay okunuyor,kesinlikle dileğinizin kabul oldugu hayırlı ise bir dua

kalemero 543 adet
dg62 543 adet
hola 543 adet
kbcb 543 adet
nurlum 200 adet
Arkadaşlar lütfen ses verin ne durumdasınız?

kalemero 543 adet
dg62 543 adet
hola 543 adet
kbcb 543 adet
nurlum 200 adet
Arkadaşlar lütfen ses verin ne durumdasınız?

Arkadaşlar duası okunan kısıyı zorda bırakmayalım lütfen okumadıysanız okumadık diyin ki hazır 1 gun kalmısken destekle falan okunsun tamamlansın duası özel msjlarada cvp alamıyorum kbcb zaten msj kutusu dolu ulaşamıyorum bile.

arkadaşım
kalemero okuyor
nurlum okuyor
dg 62 okuyor periyod durumu vardı suprıız olursa haber verırım dedi
zayıflıcım yenı adıyla hola ve kbcb okunma sayısı konusunda hıc ırtıbat kuramadım

Son düzenleme:
arkadaşlar bir dönüp biz okuduk su kadar adet veya hiç okumadık dermisiniz özellikle zayıflıcım ve kbcb okumadıysanız ona gore okuyalım kızın süresi azaldı yazık emek var o kadar

Arkadaşlar dua işi vebaldir,yarın cumaya sonlandırılacak lütfen okumadıysanız belirtin ki tamamlayayım
Son dakika golü atmayın müsaitim kimseye kırgınlığım vs olmaz oturur tamamlarım ama dönüş yapın rica ediyorum

Merhaba,

Gerçekten çok utanarak yazıyorum; psikolojik olarak kötü bir süreçten geçiyorum ve koşuşturma arasında buradaki sorumluluğumu da unuttum tefriciyeyi okuyamadım. Hiç okuyamadım hem de. Burası bile şimdi aklıma geldi koşturarak kk’ya girdim ki kaç kere çağrı yapmışsınız. Normalde hiç böyle bir şey yapacak biri değilim inanın şuan çok kötü oldum ve çok üzüldüm. Ne olur başta konu sahibi ve dua sahibi olmak üzere herkes hakkını helal etsin.Ne kadar üzgün olduğumu anlatamam. Bundan sonraki dualara da katılamayacağım. Çok üzgünüm.

Hakka hukuka çok önem veren biriyim ne olur haklarınızı helal edin… Yoksa o yükü taşıyamam.

bende sıkıntı yok son 90 tane kaldı onuda bu gece okur bitiririm

Son düzenleme:

arkadaşlar bir dönüp biz okuduk su kadar adet veya hiç okumadık dermisiniz özellikle zayıflıcım ve kbcb okumadıysanız ona gore okuyalım kızın süresi azaldı yazık emek var o kadar

zayıflıcam yazmışş okuyamamışşş kızlarrr belki görmemişsinizdir

özgem81:1150 adet okundu

nutella : 1100 adet okundu

kalemero : 443 adet okunuyor

dg62 : 543 adet hbr bekleniyor

nurlum : 200 adet okunuyor

kbcb :543 adet hbr alamadım hala

Arkadaşlar bundan sonra okuyacağımız arkadaşlar da dua dışı desteğim olmayacak listenizi yayınlayıp herkes gibi duamı okıycam müsait olursam elbet sayı konusunda sizlerede destek çıkmaya gayret ederim.Bundan sonra duası olan arkadaşlarda özel msj la haber verme takip etme sayısına sahip çıkma listesını guncelleme gibi işlemlerin sorumluluğunu dua sahibine bırakıyorum.
Mümkün mertebe iyiniyetimi korumaya çalıştım ama yoruldum. Dua topiği açtık şartları belirledik kımseyede zorla okutmuyoruz ve okumayana okuyamaya donusumuz bellı hala her gelene aynı seylerı tane tane ızah edıyorum ama olmuyor herkesın peşindede koşamam sonucta banada hak verırsınız.
sevgılerımle

cuma gunu kalemeronun lıstesını hazırlıycam okuyamayan kendısıne bılgı gecer

özgem81:1150 adet okundu

nutella : 1100 adet okundu

kalemero : 443 adet okunuyor

dg62 : 543 adet hbr bekleniyor

nurlum : 200 adet okundu

kbcb :543 adet hbr alamadım hala

nutella kbcb bu saate kdr dönmedı muhtemelen okumadı cnm onuda boluselım .dg özel msjda attım hbr beklıorum seladan once bıtırelım nıyetlensın arkadas

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…