Dilek için 4444 Selatı Tefriciye

o zaman yapalım bir liste kızlarrr bende yarın gece dua edeceğim sizleride duama eklemek isterim

Sen basla gelen altına yazaın dıor bebek onu bılıorum diğer arkadaşları daha okumadık bılmıorum hıc

arkadaşlar liste yapalım hadiii ve herkes herkese niyetini özelden atsın msjla

1. kalemero-özelden atıyor
2.dior -belki görmez hayırlı bir evlat için bir an önce
3.zayıflıcam
4.özgem81

Ben buraya yazıyorum :) benım dılegım kendın aılem ve gecelrde el acıp dua eden herkes için en buyuk hazıne olan saglık sıhhat mutluluk ve huzur .Rabbım herkesın olmazlarını oldursun haklarında hayırlısıyla avuclarına kondursun

Ben kalemeroya özelden yazdım ama buraya da yazayım belki konuya uğrayıp dua eden birileri olur ve duamız kabul olur,hiç belli olmaz. :)

Öncelikle Allah tüm sevdiklerime ve el açan dua isteyen herkese sağlık,sıhhat,mutluluk,huzur ve bol rızk versin. Evimizden bolluk bereket hiç eksik olmasın. Babamın borçlarına kolaylık versin. Erkek arkadaşım ile olan birlikteliğimizi hayırlısıyla tamamına erdirsin. Onun ailesi beni, benim ailem onu ve aileler birbirini çok sevsinler. Hayır yolunda her işimiz kolay olsun. Bir de hayırlı bir iş istiyorum, kpss'den de çok güzel bir puan almayı nasip etsin Allah.

Şimdiden, okuyan okumayan herkesten Allah razı olsun. :)

Son düzenleme:
arkadaşlar
yarın regaib kandili
5. hatmimizi yarın bitirmek ve hatim duası yapmak istiyoruz
ancak 22. ve 23. cüz okunmadı
yarına birini bile okuyabilecek olan varsa önemle destek bekliyoruz
hem hatimde payınız da olur
hem de hayırlı dilekleriniz niyetine okuyabilirsiniz

Rabbim şu mubarek günlerin hatrına dualarınızı kabul etsin.. ne diyeceğimi nasıl tşk edeceğimi bilemedim msjları görünce Allah razı olsun kızlar .. gönlününüzdeki muratları Rabbim en hayırlı ve en kısa şekilde yaşamayı nasip etsin inş.

Allah'a emanet olun, duacınızım dualarınıza talibim.. ves'selam..

Canımmm bizde çoğumuz müsaitsizlikten duaya bır hafta ara vermiştik.Müsait olan arkadaşlardan yardımcı olan çıkar işallah Hayırlı kandiller bu arada

Arkadaşlar hepinize hayırlı kandiller,kandiliniz mübarek olsun.Rabbim her birinizin hakkında hayırlı olanı avuçlarına kondursun.Gönüllerinize göre versin ve tövbe lerimizi kabul etsin .
Yeni listeyi akşama doğru yayınlıycam.Takipte kalırsanız müsait olan okumaya başlar temizlendikçe katılırız hayırlısıyla tamamlarız işallah . malum arkadaş seladan selaya niyetlenmiş içinden ölede okur umarım. Özelden tacizlerim devam edicek yeni duadada sevgiler öpüyorum hepinizi

Öncelikle hepimizin Regaib Kandili mübarek olsun.Rabbim gönlümüzden geçen dilimize dökülen dökülemeyen tüm dualarımızı dileklerimizi hayırlısıyla kabul etsin inşaAllah..
Arkadaşlar sıranın bende olmasından mükevellit niyetimi sizlerle paylaşmak istedim..
Yalnızlık Allah'a mahsus bilindiği gibi,nasibimin kısmetimin açılmasını hayatıma eşlik edecek hakkımda hayırlara vesile olacak biriyle yuva kurmayı diliyorum Rabbimden..
Adım :sündüs
Tüm hayırların fethine şerlerin define nasip olsun dualarımız..
Şimdiden hepinizden Allah razı olsun..
Sevgiler

Canımmm sanada hayırlı kandiller diliyorum ve aminnnn diyorum .
arkadaşlar yeni listemiz şöyle

ÖZGEM 81 815 ADET
NUTELLA 814 ADET
KALEMERO 543 ADET
DG62 543 ADET
TUANA 82 543 ADET
TRLTRL 100 ADET
HOLA 543 ADET
KBCB 543 ADET
PIOLIN MUAF
BERİREM MUAF
DIOR34 MUAF

trl cim affına sıgınarak sana soramadan 100 yazdım cnm ama okuyamazsan sakın sıkıntı yapma alırız onu biz.
arkadaşlar süremiz bu cumadan gelecek cuma selaya kadar sıkıntı olursa haberleşelim sevgiler.....

Rabbim dualarımızı kabul etsin

kbcb mesaj kutun dolu arkadasım sana özel msjla bıldıremedım bilgine...

Slm öncelikle,yoktum canım burda yeni dua başlanmış simdi gördüm cumaya kadarmı cumamı vericez ??

İphon'den
Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Slm öncelikle,yoktum canım burda yeni dua başlanmış simdi gördüm cumaya kadarmı cumamı vericez ??

İphon'den
Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evet cnm cuma seladan önce bitirme gayretındeyız hosgeldın bu arada:)

Kbcb ve kalemero sizdende hbr alamadım kızlar sayfayı takip edıyormusunuz.

Kızlar bugün salı okuyan arkadaşlar durumları hakkında bilgi geçebilirlermi geriden gelene yada sıkıntısı olana destek cıkalım malum cuma selasında bitirme gayretindeyiz yetişsin diğer arkadaşa geçelim.

ÖZGEM 81 815 ADET----------500 ADET OKUNDU
NUTELLA 814 ADET----------400 ADET OKUNDU
KALEMERO 543 ADET
DG62 543 ADET
TUANA 82 543 ADET
HOLA 543 ADET
KBCB 543 ADET
PIOLIN MUAF
BERİREM MUAF
DIOR34 MUAF
TRLTRL MUAF

canm ben okuyorum sıkıntı yok ama işim bu aralar çok yoğun eve geç gidiyorum misafir falan derken yavaş ilerliyorum yarıladım sayılır bitecek inşallah cumaya kadar

özgem 81 815 adet---------- 650 adet okundu
nutella 1257 adet---------- 500 adet adet okundu
kalemero 543 adet
dg62 543 adet
hola 543 adet
kbcb 543 adet
nurlum 200 adet
pıolın muaf
berirem muaf
dıor34 muaf
trltrl muaf
tuana 82 muaf

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…