Dilek için 4444 Selatı Tefriciye

söylediklerinizde haklısınız gerçekten çok mahcubum ben özel mesaj nasıl gönderilir bilmediğimden okuduğumu buraya yazıyorum inşallah Rabbim kalemero arkadaşımızın gönlüne göre verir. 252 adet okudum

Allah kabul etsin cnm Kalemero görünce ekleyecektir listeye

kızlar bende okumak istiyorum ne yapacağım

arkadaşım bizim sistemimiz suydu bır liste oluşturup bir kişiye nıyetı için 4444 adet tefriciyeyi bölüp o liste doğrultusunda 2 rekat hacet namazıyla bir cuma dan diğer cumaya 1 haftada okumak.
Listeye gelen giden haber alamayıp gerilme vs çok oldu.Listemizde tefrice için su anki arkadaşı saymıyorum 3 kişi kaldı okunucak.Ondan sonra bize dışardan destek veren arkadaşlarımıza istedikleri varsa o dua yoksa gönlümüzden geldiği gibi dua ederek konuyu kapattırır veya başka dua ile okumak isteyenlerle devam ederiz dedik.bu arada adet gorenler vs (normalde okunsada hacet namazıyla nıyetlendıgımız ıcın perıodda okumuyoruz)derken sayılar 500 den aşşağı pek düşmüyor hatta dua sahıbıne hep daha fazlası kalıyor onun için zor gelio bir çok kişiye önce ok tamam diyip sonra uğramıyorlar bizde olan arkadaşlar ve dışardan destek veren arkadaşlarla devam diyerek listemizi kapattık.

ben bir sıkıntı olmadığı sürece okur okuduktan sonrada gelir yazarım buraya inşallah ki salavatlar hayızlıyken de okunabiliyor diye biliyorum...

ben bir sıkıntı olmadığı sürece okur okuduktan sonrada gelir yazarım buraya inşallah ki salavatlar hayızlıyken de okunabiliyor diye biliyorum...

Öyle tabiki ancak sonucta bir niyet için okuyosun namazla niyetlenmek daha makbul her defasında temiz ve abdestli olsun diye ortak kararımızdı hayz olanın sayısını böleriz dedik.
Liste için bişe diyemiyorum cnm dua sahibi arkadaşa bıraktım ben dediğim gibi kapatalım dedik ama o istiosa görünce sana özel msj atıp sayı verir muhtemelen sende okuyunca yazarsın sevgiler....

merhaba arkadaşlar ismim özge, benm Rabbimden isteğim bu sene hayırlı bir evlilik yapmak için adım atmak ve gönlümdeki kişiyle bu yolda ilerlemek... işimde başarılı olmak sıkıntılı günlerden kurtulmak ailemede bereket sağlık ve huzur diliyorum , buradaki tüm dua eden arkadaşlarımında gönüllerinden geçen neyse o olsun hayırlı kapılarımız açılsın .... rabbim sen dualarımızı kabul et olmayacak olanın peşine düşürme hayırlı olanı avuçlarımıza koy amin

berirem ________592 adet -okuyor
özgem 8 ________592 adet-okuyor
nutellla ________592 adet-okuyor
kalemero ________592 adet-okuyor
dg62 ________592 adet-muaf
tuana 82 ________592 adet-haber yok
pıolın ________592 adet-haber yok
trltrl ________ 100 adet-okuyor
nurlum ________ 200 adet-okuyor
kcbc________ 292 adet okundu
Okunma adabı
Önce güzelce namaz abdesti alınır.2 rekat Allah rızası için namaz kılınır ve namaz bitiminde 100 adet Estağfirullahelaziyme ve Etubüileyh diyerek tövbe edilir.Sonra dilek niyet edilerek (bizler sıra kimdeyse onun niyetine niyetlenerek)duaya başlanır.4444 tamamlanınca ya Rab okunan selavatı şerife hürmetine dileğimi hacetimi muradımı ver diyerek tamamlanır.

benı lısteye ekleye bılırsın arkadaşım...lalahım dualarımızı kabul ve makbul etsın amınnn

merhaba arkadaşlar ismim özge, benm Rabbimden isteğim bu sene hayırlı bir evlilik yapmak için adım atmak ve gönlümdeki kişiyle bu yolda ilerlemek... işimde başarılı olmak sıkıntılı günlerden kurtulmak ailemede bereket sağlık ve huzur diliyorum , buradaki tüm dua eden arkadaşlarımında gönüllerinden geçen neyse o olsun hayırlı kapılarımız açılsın .... rabbim sen dualarımızı kabul et olmayacak olanın peşine düşürme hayırlı olanı avuçlarımıza koy amin

özgem 8 ________592 adet-okuyor
nutellla ________592 adet-okuyor
dg62 ________592 adet-muaf
tuana 82 ________592 adet-haber yok
nurlum ________ 200 adet-okuyor
kcbc________ 292 adet okundu
Okunma adabı
Önce güzelce namaz abdesti alınır.2 rekat Allah rızası için namaz kılınır ve namaz bitiminde 100 adet Estağfirullahelaziyme ve Etubüileyh diyerek tövbe edilir.Sonra dilek niyet edilerek (bizler sıra kimdeyse onun niyetine niyetlenerek)duaya başlanır.4444 tamamlanınca ya Rab okunan selavatı şerife hürmetine dileğimi hacetimi muradımı ver diyerek tamamlanır.

Son düzenleme:
Burdayim yazamadim elimden geleni yapacm okuyacam cuma sabah vericez demi

İphon'den
Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ben bügün basladim 300 okudum yarinda 300 okurum toplam 600 yarin yada cuma sabah haber veririm tmm canlarim

İphon'den

Geçti bitti arkadaşım okuduk hayırlısıyla..Ama mümkünse bunu tekrarlamayın ki kimse zor durumda kalmasın..
Hak yok varsa da helali hoş olsun..

Okuyorum şu an 400'deyim nasipse bitiririm yarına
Yalnız bir şeye değinmeden geçemiycem bu 2 rekat namaz ve akabinde söylenen 100 tesbihi kendim de dahil yapmadım..esasen yeni farkediyorum 🙈 Arkadaşın niyetine ne muradı varsa kabul et Rabbim diye okudum okuyorum bilginize..
Rabbim kabul etsin inşaaallah..

özgem 8 ________592 adet-okuyor 600 ADET OKUNDU
nutellla ________592 adet-okuyor 400 ADET OKUNDU DVM
dg62 ________ MUAF
tuana 82 ________592 adet 300 ADET DVM
nurlum ________ 200 okuyor 200 ADET OKUNDU
kcbc________ 292 adet okudu 292 ADET OKUNDU

TOPLAM:1792

Kalemero arkadaşım sende kendi sayınla beriremden öğrendiğin sayıyı yazki fazla okumak isteyen olursa az çok bilgisi olsun cnm

Ben bügün basladim 300 okudum yarinda 300 okurum toplam 600 yarin yada cuma sabah haber veririm tmm canlarim

İphon'den

Masallah canm cok hizlisin :) sayida cok eksik var zaten cok saol okudugun icin

Kalemero arkadaşım sende kendi sayınla beriremden öğrendiğin sayıyı yazki fazla okumak isteyen olursa az çok bilgisi olsun cnm

Ben bendeki sayiyi bitirmek uzereyim ama ayni zamnda sanirim regl oluyorum yarin bakcam duruma

Okudugun icn saol canm.... olsun canm niyet onemli gonulden etmek onemli rabbim dualarimizi kabul eder inşallah

Bi başladımı iyi okurum işte mesele başlamak fazla okumaya calısırım yardımcı olmaya calısırım

İphon'den

Aynn canm mesele baslamakta rabbim kolaylastiriyor basladiktan sonra.... tamm canm saol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…