Dilek için 4444 Selatı Tefriciye

bundan sonrakı lıstelerdede daha oncekılerde olduğu gıbı eksıkler konusunda destek olmaya gayret ederım ben arkadaşlar yınede duadan eksıltmek ısteyen varsa kendısıne bılgı gecsın lutfen (kendısı ıcın okudugunu yada okuttugunu dusunuyorum ben onun nasıbıne gırmem )

Ben anlamadim burda ne demk istedigini

Canm gerek yok kirginliga biraz irtibatta olmamiz lazim o kadar

arkadaşım ben perşembe okurum dedım ve perşembe gecesı haber verdım ..2 sayfa boyunca sorumsuzlugun hakkında yorum yapılmış bu dua grubu degılmı nasıl helalleşecegız..daha öncede ben bu gruplara dahıl oldum beklersın 1 hafta 2 hafta sıradakı arkadaşa gecersın okuyan haber verır eksık tamamlanır benımde duanada haber bekledıgım 1 kışı var ne mesaj attın nede sorumsuz dedım kusura bakma haksız olsamda oldugumada ınanmıyorum zoruma gıttı

oturup oturmamakla alakası yok cnm 9 kişi oturttu 1 kişimi oturtamadı mevzu destekte değil var benım desteğim Allah razı olsun mevzu sorumsuzluk ben kendi duam için kızmadım bu kadar ben listenın basından berı bu durumdayım olmazsa olmaz napıyım oturur hepsını kendımde okurum kafam rahat olur maksat başkasınada dua edelım bırlık olsun diyeydi

mevzu sorumsuzlukmuş...

arkadaşım ben perşembe okurum dedım ve perşembe gecesı haber verdım ..2 sayfa boyunca sorumsuzlugun hakkında yorum yapılmış bu dua grubu degılmı nasıl helalleşecegız..daha öncede ben bu gruplara dahıl oldum beklersın 1 hafta 2 hafta sıradakı arkadaşa gecersın okuyan haber verır eksık tamamlanır benımde duanada haber bekledıgım 1 kışı var ne mesaj attın nede sorumsuz dedım kusura bakma haksız olsamda oldugumada ınanmıyorum zoruma gıttı

Aynen öyle berirem nasıl helalleşicez ?????duamı nıyetlenmıstım herkes az cok destek oldu bıtıremedım ben pers baslar artanı alır pers bıtırırım listeyede cuma devam ederız dedım (dua c tesıydı ama ben sonradan gelen arkadaslar cuma nıyetlenebılsınler daha makbul dıye fazla okurum dedım )sen donmeyınce olmadı cuma nıyetlenecek arkadas durumun bellı degıl sımdı dedı kendı ole nıyet kurmus oda kendıne nıyetlenemedi. sınırlendım stres oldum onca okudum zamanında tamamlasam keske dıye onca ozel msja donmeyısıne solemem kımseye bıse artık yazdım dılıme sebep oldun hala ıyınıyetle yazıyorum ben haksız değilimin kavgasındasın oda bana ıyınıyetle yaklastı ben bı ıletısımsızlık yasadım ısteyerek yapmadım zorda kalmıssın arkadasım demek yerıne bıde sıtem yedım haklısın arkadasım sen yerden goge kdr haklısın ben eşşeklik ettim sen kusuruma bakma arkadaşım

dahada uzatmayalım lütfen dua isteğimide öldürme burayıda bırakıp gitme haddesine gelmiyim rica ediyorum.
hayatta bazen bazı durumlar bazı ınsanlar bırbırne sınav olur ne sen benım sınavım ol nede ben senın dua topıgı burası haklı sitemımıde haksız saydım gonlun olsun sen haklısın tamam kapattık

Konuya dönelim artık Allah gönlüne göre versin diycek bişeyim yok . Yeni liste için sanırım ara veriyoruz herkes off maşallah ışığı gören geldi :KK16:kbcb hep senin yüzünden :KK1: bi başlattın hepimiz kıskandık :KK1:
Şaka bir yana şöle bir konu bırakmışlar sayfaya arkadaşlar boşta kaldığımız süreçte destek olmak isteyen olursa diye tekrar yapıştırıyorum

bir arkadaşımızın babası için başlattığımız kelime-i tevhid'e destek verir misiniz ?

http://www.kadinlarkulubu.com/showth...43665&page=200

Bencede yeni liste icin ara verelim

canm ama bir hafta içerisinde bitirelim dedik ya ondan bu kadar büyüdü sen üzülme ve kırılma burası gönül dostluğu öyle en ufak bir şeyde küsmek olmaz

Sanirim ben devam edemiycem bir sure. 7 haftalik dusuk yaptim bugun .. kanama ne zaman sonlanir ve tam ne zaman duzenime girerim bilmiyorum.. Allah herkesin gonlunce versin insAllah.. daha sonra araniza alirsaniz katilmak isterim..

Allah'a emanet..

Sanirim ben devam edemiycem bir sure. 7 haftalik dusuk yaptim bugun .. kanama ne zaman sonlanir ve tam ne zaman duzenime girerim bilmiyorum.. Allah herkesin gonlunce versin insAllah.. daha sonra araniza alirsaniz katilmak isterim..

Allah'a emanet..

Çok üzüldüm arkadaşım (söylemiştin) çok geçmiş olsun sanırım bebek için uğraşanlardansın sende. Hayırlısıyla sağlıklı bir evlat verir rabbim işallah.
Ne demek aranıza alır mısınız sen bi ıkı sayfa önce yazılanlara bakma orda mevzu farklıydı buradaki kimse dua okudu okumadı diye bakmaz ne zaman istersen buyur gel bekliyoruz.Seve sevede okuruz :KK16:

canim cok sagol Rabbim herkesin gonlunce versin.. evt bebegime ulasmaya calisanlardanim. imtihan dunyasi vakti zamani gelmemis henuz ..

canim cok sagol Rabbim herkesin gonlunce versin.. evt bebegime ulasmaya calisanlardanim. imtihan dunyasi vakti zamani gelmemis henuz ..

canm bu da allahın takdiri... Rabbim inşallah kucağını boş bırakmaz sanada gölü huyu güzel bir evlat nasip eder Allah a emanet ol

Arkadaşlar selam hepinize sıradaki arkadaşımız cuma sela sında niyetlenip diğer cuma sela sında bitirmek istiyor.Allah gönlüne göre versin okumayı nasip etsin diyeyim.
yeni listemiz deki kişileri bu şekilde biliyorum.Aşşağıdaki listede berirem yok (dua sahıbının ozel msj hakkı olmadığı için karısıklıga sebep olmaması nedenıyle kendım okurum onun sayısını dedi (daha sonrakı lıstelerde olucak sadece bu dua ıcın ozel msj kaynaklı dua sahıbı ıstegıne ıstınaden yok ),Dıor bebeğini kaybetti Allah sabır versin bir müddet olamıycak aramızda.Onun dışında kalan arkadaşlardan ben okuyamam veya muafım veya bana agır geldı ayrılmak ıstoıyorum vs diyen varsa persembeye kadar donerse daha net başlarız.Bu hafta bir çogumuzun perıyod haftası herkes cuma başlayamaz ama temizlenip başlayan arkadaşlar sıksık sayı konusunda irtibatta kalırsa birbrimize destek konusunda daha çok yardımcı olabiliriz ötekı turlü dua sahıbı cok zorlanır.Bu ilerleyen dualardada hepımız için gecerli.Bunun dısında onerısı ıstegı olan arkadaslar yazsın lütfen sonucta ben baslıgı acarken amaç ortak karar vermek ve katılımdı.mesela berıremın sıkayetı ozel msj atılmasıydı o kımseye atmıomus bı yazısında bunu belırtmıstı atmamın sebebı sayıda mutabık kalmak bostaysam bıldıgım arkadaslara fazla okuyup destek olmak ki 7 gunde tamamlayabılelım.bu sıze rahatsızlık veren bır durumsa lütfen belirtin.yada rahatsız oldugunuz bırsey varsa yazın .

Birde bır onerım var katılırmısınız bılmem burası dua topıgı kımseye okudu dıye okumuyor bıze okunmadı ıdye ınk mınk yapmıoruz dua nasıp işi ztn gordugum kadarıyla hıc bırınızde bu zıhnıyete sahıp arkadaşlar degılsınız. SIZDEN SADECE IRTIBAT ISTIYORUM ÇÜNKÜ OKUDUĞUMUZ SAYILI DUA hepsi bu.
Önerım su dıor belkı gelır belkı gelemez ama benım gonlum ısterkı onun sırası gelınce onada evlat ıcın okuyalım.herkes belkı katılamaz ama onun sırası gelınce katılmak isteyen arkadaşlarla okurmuyuz sormak ıstedım
sevgıler

ÖZGEM 81
NUTELLA
KALEMERO
DG62
TUANA 82
TRLTRL (musaıtse dısardan destek veren arkadasımız)
ZAYIFLİCİM
KBCB
PİOLİN

kızlar beni eklemişsiniz çok tşk ederim fakat benim diş çekimim cuma gününe kaldı o gün bile olup olmayacağından emin değilim genel anestezi demişlerdi ama yaparlarmı bilemiyorum yani durumumu o yüzden beni bu seferlik listeye almayın çünkü ne durumda olacaımı bilemiyorum okuyabilir miyim okuyamazmıyım bir sonraki listeye katılırım inşallah duruma göre de yine haber veririm

kızlar beni eklemişsiniz çok tşk ederim fakat benim diş çekimim cuma gününe kaldı o gün bile olup olmayacağından emin değilim genel anestezi demişlerdi ama yaparlarmı bilemiyorum yani durumumu o yüzden beni bu seferlik listeye almayın çünkü ne durumda olacaımı bilemiyorum okuyabilir miyim okuyamazmıyım bir sonraki listeye katılırım inşallah duruma göre de yine haber veririm

geçmiş olsun :KK16: var mı başka katılamayan

ÖZGEM 81
NUTELLA
KALEMERO
DG62
TUANA 82
TRLTRL (musaıtse dısardan destek veren arkadasımız)
ZAYIFLİCİM
KBCB

Ben katılırım canım. Özel mesaj konusunda sıkıntı yok atabilirsin bana, bir de dior için seve seve okurum.

Onun haricinde benim de bir önerim olacak; malumunuz yarın kandil, hepimiz az çok elimizden geldiğince gerek kendimize gerekse yakınlarımıza dua ediyoruz. Yarınki dualarımızda birbirimizin dualarına da yer versek nasıl olur? Mesela listedeki katılımcılar veya konumuza uğrayanlar, niklerinin yanına ne için dua istediğini eklerse yarın sizin de dualarınıza yer vermek isterim. Neticede güzel bir gece, Rabbim kabul eder inşAllah.

Sevgiler,

Ben katılırım canım. Özel mesaj konusunda sıkıntı yok atabilirsin bana, bir de dior için seve seve okurum.

Onun haricinde benim de bir önerim olacak; malumunuz yarın kandil, hepimiz az çok elimizden geldiğince gerek kendimize gerekse yakınlarımıza dua ediyoruz. Yarınki dualarımızda birbirimizin dualarına da yer versek nasıl olur? Mesela listedeki katılımcılar veya konumuza uğrayanlar, niklerinin yanına ne için dua istediğini eklerse yarın sizin de dualarınıza yer vermek isterim. Neticede güzel bir gece, Rabbim kabul eder inşAllah.

Sevgiler,

Güzel düşünmüşsün tatlım ben zaten buranın dışında normal dualarımda yada bir yere gitmişsem dua için arkadaşları içimden geçirip onlar için ne dilekleri varsa haklarında hayırlısıyla olması için dua ederim hep Ama elbet herkesin en çok istediği eksikliğini hissettiği sıkıntı duyduğu bişe vardır.
ben yasin vs okuyamıycam ama normal abdestımı alıp okumamama müsade olanlarla dua edicem duamdada seve seve size yer veririm .
ayrıca benım en çok istediğim dua etmeni istediğim konu şu dıye ayrıca yazmak isteyen olursada yazabılır

sevgilerrr

o zaman yapalım bir liste kızlarrr bende yarın gece dua edeceğim sizleride duama eklemek isterim

X