Dilek için 4444 Selatı Tefriciye

benım ıcın farketmez karar onun ve dg nin oluyor bu durumda bazen dışardan uğrayıp alanlarda oluyor Allah yardım ediyor bi şekilde bitiyorda kendi karar versin

tamm canm karar versinler o zaman

Son düzenleme:
Berirem 433 adet ----------- 50 ADET
özgem81 436 adet ----------- 2232 ADET OKUNDU

nutella 433 adet ------------ 500 ADET OKUNDU

kalemero 433 adet ------------- 433 ADET OKUNDU

dg62 433 adet--------------316 ADET OKUYOR

dıor34 433 adet ------------- 50 ADET OKUNDU (MUAF ÖZEL DURUMDAN DEVAM EDEMEDİ)

tuana82 433 adet ------------- 433 ADET OKUNDU

trltrl 100 adet ---------- 100 ADET OKUNDU

zayıflicim 433 adet ----------MUAF

kbcb 433 adet ----------- 130 ADET OKUNDU MUAF DEVAM EDEMEDİ

NURLUM 200 adet------------ 200 ADET OKUNDU (LİSTE DIŞI YARCIMCI OLAN ARKADAŞ)

TOPLAM =4128 ADET OKUNDU [/QUOTE][/QUOTE]

DG62 DE KALAN SAYIDABU AKSAMA BITIYOR YENI LİSTE İÇİN HABER BEKLİYORUM KIZLAR

tamm canm karar versinler o zaman
Şimdi bakıyorum da 1 haftada 433 rakamının bu kadar sorun olduğunu düşünürsek 1000 küsürlü sayıların okunabileceğini ben pek zannetmiyorum açıkçası..Ben niyetimi cuma saatinde alıp namazımı kılıp o şekilde başlamak istiyordum.Ama dünden beri süre gelen muamma nedeniyle başlamadım.O yüzden 1 hafta ara vermeyi uygun buluyorum.Keşke özeni özveriyi gösterseydik hepimiz de hiç aksama olmasaydı keşkeee

Kalemero arkadaşım ben sıramı sana verırım ancak sayı yuksek hakkıma düşenı okuyabılırım diye vebale girmekte istemiyorum ondan ara versek sanki daha iyi olur

Kalemero arkadaşım ben sıramı sana verırım ancak sayı yuksek hakkıma düşenı okuyabılırım diye vebale girmekte istemiyorum ondan ara versek sanki daha iyi olur

yok canm sıra nasılsa öyle kalsın ben bir defa sıra istedim ondada hiç istemediğim durumlar oldu o yüzden hiç gerek yok saol canım genede madem öyle bekleyelim bu sürede isterseniz başka dua edebiliriz

benım ısmımın karşısına kendı okuyacak yazıyor ne demek bu

arkaşım bu yazıyı bana yazdıgını düşünüyorum benım bu hafka sınavım vardı...bana sordum okuyabılırmısın dıye mesajı sılmedım hatta bende okuyabıldıgım kadarıyla dıye yazdım çünkü dedım duzensız adet oluyorum haber verırım dedım..benı bılenler bılır bu sıtede herkese okurum ve fazlasıyla..kendı duana gelınce neden bu kadar sınırlendın anlamadım ben senden önce okunacaktı 1007 tane okudum kendım bu şekılde olmaz... ben hatım okumayı sevıyorum ordan yazmışsın mesaşı bana alakasız bır topıkte degıldır ben bundan sonra bana okuyan herkese okudugu kadar okur bırdahada gırmem bu popıge....

benım ısmımın karşısına kendı okuyacak yazıyor ne demek bu

Dua sahibinin kendisi okuyacak demek arkadaşım benkendim okurum özel mesaj hakkımda yok öle geri dönüş olmazsa falan soramam demek.

kendi duam başkasının duası diye birşey yok arkadaşım kendi duam diyede sinirlenme diye birşey yok kendim okuduğum sayı çok diye hele yuksunme gocunma asla yok o konuda bir netleşelim kimseye zorla gel oku diycek dğilim hatta zul olan varsa okumasın istememde dua işi gönül işidir zıyanı yok der geçerim aylarca okudugum topıkte sıramı vermiş cıkmısım burda onumu sorun edıcem senin duandada ne kadar özveri gösterdiğimi gördüğüm heryerdede destek cıkmaya çalıştığımı anlamışsındır bendede özel mesajlar duruyor en başından beri sana senin duan çok destek istersen yaz demedimmi burada her fırsatta yazdım bır kaç msj attım dönmedin persembe başlıycam yazdın ben yıne ana sayfadan sana dedım yardım destek lazımmı perıyodum olucak arkadaşım haber ver dedim.dün en son bende düzensizim ara ara okurum diip gittin özel yazdım offsun topıge yazdım gorde gel dıye 50 okudum düzensizim desen tamam kalanı bölüşüyoruz sen zorlanma diip tatlıya bağlıycaktık benım duamda okuyamayan cok oldu ama herkes haber verdi birtek sen dönmüyorsun burada her gelen e duaya gırmek isteyene aynı şeyi yazıyorum.hergun bakacakssanı mesajınızı kontrol edıceksenız gelın dıye .Sizler bebek için tedavigören insanlarsınız bır duzenınız olmaz bunuda anlamayacak ınsanlar yok bu grupta ben okundum ama her zaman gelemıycem ben kendım okuyacagımı alıyım yada benı mazur gorun desen kımsenın bıse dıycegınıde sanmıorum kızdığım habersiz ve sorumsuz davranman ben zaten burda bunca seyı yazmıssam ıncıtme haddesine gelmişsem okuduğumunda bı hayrı olmaz (

Kendı duanda bana özel mesaj attın benim duam okunuyormu kaç okıycam ben diye duası okunan sendin ana sayfada yazdım güngün takip etsen görürdün.Bugünde buraya sitem etmeye giriceğine sebep olmaya calısıosun herkesi takip ediosun ben farkında olmadan zorda bıraktım kusura bakma demek yerine siteme gerek yok.

topige devam edip etmeme kendi vereceğin karar bundan sonraki arkadaşlara okursan haber verirsin belliki garezin banaydı
hadi kal sağlıcakla

Arkadaşlar hiç gerginliğe gerek yok ortam dua ortamı..birbirimize kendimizmiş gibi iyi düşünüp temiz kalple dua etmedikten sonra zaten anlamı kalmıyor..
Berirem arkadaşım hepimizin var sorunu hastalığı mazareti vs burada sana niye okumuyorsun denmedi okuyup okuyamadığını bildirmen istendi..mazaretim var okuyamadım biri alabilir mi vs.. Arkadaş çok uğraştı emek verdi siteminde haklıydı
Ama yine de kimse kimseye gönül koymasın işi tatlıya bağlayalım

Konuya dönelim artık Allah gönlüne göre versin diycek bişeyim yok . Yeni liste için sanırım ara veriyoruz herkes off maşallah ışığı gören geldi kbcb hep senin yüzünden bi başlattın hepimiz kıskandık
Şaka bir yana şöle bir konu bırakmışlar sayfaya arkadaşlar boşta kaldığımız süreçte destek olmak isteyen olursa diye tekrar yapıştırıyorum

bir arkadaşımızın babası için başlattığımız kelime-i tevhid'e destek verir misiniz ?

http://www.kadinlarkulubu.com/showth...43665&page=200

bunları özel mesajla bışldırmek çok mu zordu
daha öncekı mesajında alakasız bır topıkte gördum mesaj attım yazmışsın mesaj yazdıgım topık hatım topıgı benım zoruma gıden bu arkadaşım...

arkadaşım ben sadece bana hatım topıgıne mesaj yollandı ve burayada alakasız bır topıkte oraya mesaj yazdım yazılması zoruma gıttı...

Son düzenleme:
arkadaşlar 3764 tane okunmuştu onu sıradakı arkadaşa dualayın herkes allaha emanet olsun....

ben gırmem o dualama işine arkadasım
ben lıste olusturur takıp ederım okuyamayana destek veririm kendı duammıs gıbı sahıp cıkmaya gayret ederım isteyen arkadaşlar yazsınlar
sahsım adına bı gonul koymuslugum yok kızdım onca mesaja donmedın dıye o kdr

sende Allaha emanet ol

arkadaşlar 3764 tane okunmuştu onu sıradakı arkadaşa dualayın herkes allaha emanet olsun....

bu dua senın dua belliki ya kendın yavas yavas tek okuyorsundur yada baska tefrıcıyedede gormustum senı hatta bosta kalınca destek olıyım dıye aklımdaydı ordakı duandır
öyle olmasa dun bana ben okudum der kendın duserdın burdan
bız senın eksıgını toplarız sen dert etme duana devam et nıyetıne tamamla
Allah kabul etsin

Berirem arkadaşım hiç öyle olur mu?
Senin niyetine okunmuş dua başkasına olur mu? Herkes gönül rızasıyla okudu yine olsun yine okuruz sana ille oku da demiyoruz.Aradaki iletişim kopukluğu sitem ettirdi okuyorum ya da okuyamadım ya da şu kadar okuyabildim diye geri dönebilseydin tüm mevzu bundan ibaret.
Allah gönlünce versin muradın tez vakitte olsun inşallah kırılmaya kırmaya gerek yok.hepimiz iyi niyetli hayırlı işler için buluştuk tatlıya bağlayalım.bundan sonra devam edip etmemekte senin kararın bizden yana okuduklarımız helali hoş olsun Rabbim kabul etsin inşallah

bundan sonrakı lıstelerdede daha oncekılerde olduğu gıbı eksıkler konusunda destek olmaya gayret ederım ben arkadaşlar yınede duadan eksıltmek ısteyen varsa kendısıne bılgı gecsın lutfen (kendısı ıcın okudugunu yada okuttugunu dusunuyorum ben onun nasıbıne gırmem )

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…