Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

bi baktım ufaktan da olsa yazışmalar var,sevindim kendi adıma.
hepinizi çok özledim çünkü.
derincim konuştuk ama başınız sağolsun tekrardan.
selinoş ta doğurmuş çok şükür,rabbim sağlıcakla yavrularıyla bir ömür nasib etsin inşallah.
eboşum sana bişey yazmıyorum,çünküm biz eboşumla buluştuk,görüştük,misafir oldum gittim o na,börekler yapmıştı bana:))
gökçecim geçmiş olsun size,bizde istanbul a gittik,dönerken hastalanıp geldik,çok kötü öksürüyo Ahmet.
başka kim yazmıştı göremedim,daha gerilere bakamadım henüz,hepinize selamlarrrrrr

kardeloşum sagol cnm geç oldu cevap ama :) görüşmeyeli iyisindir umarım cnm öpüyorum
Merhaba nedn kimse yok acaba (

Meraba Ben varim :)

hoşgelmişsiniz topicimize kızlar.sormak istediginiz birşeyler varsa yardımcı olabiliriz.

canlar selamlar herkeslere...SELİNOŞUMUZ da bebişlerine kavustu burdan da kutlayayım hayırlı ugurlu olsun selinam Allah analı babalı büyütsün darısı da bana ve tüm isteyen canım arkadaslarıma inşaAllah

beni soracak olursanız iyiyim canlar çok şükür.herşey aynı.kociş antalya fuarında,bende anamla kalıyom bana geliyo :) onun dısında çalışıyorum aynı.hepinizi çokkk öpüyorum Allaha emanet olun

Allah iyilik versin canım hepimize :) bebislerde gelsin artik kucagimiza (

kızlar merhaba hepinizi çok özledim ben diyarb ıkırdayım anemlerdeyim net buldum girdim

kızlar nasılsınız ne var ne yok umarım her şey yolundadır sizi asla unutuğumu sANMAYIN NETİM YOK ONDAN GİREMİYOM

Selam hatunlar hepinizi özledim iyisinizdir inşallah arada buluşup konuşalım
Ben facemi kapadım nedenmi seçim üstü çok sıkmıştı artık beni anlamsız saçma sapan şeyler
Arada uğrayıp birbirimizden haber alalım olurmu hepinizi öpüyorum çok Allaha emanet olun
Yavrucukları ve sizi öpüyorum

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba anneler, anne adayları ve benim gibi bebek özlemi çekenler.Ben çoook uzun zamandır buralara uğrayamıyordum.Sizleri hikayemden biraz bahsediyim 2 ay sonra evliliğimde 2. yılım dolacak.1 sene önce hashimato tiroidi teşhisi kondu ve aynı zamanda pko hastasıyım.28 yaşındayım ve artık anne olmak istiyorum.En son gittiğim kadın doğum doktoru hashimato hastalarının doğal yolla gebe kalmasının biraz zor olduğunu söyledi.Biz bir ay daha bekleyelim aşılama yada tüp bebek yollarına baş vuralım dedik.Sizlerden bir yardım rica ediyorum.Bebek sahibi olmak için 500 yasin okuyalım sana dedi çevremdeki insanlar.Herkes sadece bir defa okuyabiliyor.Allah rızası için sizlerdende yasin okuyabilcek arkadaşlar var mıdır? Okuyandanda okumayandanda allah razı olsun.Okuyabilecek arkadaşlar okurum diye belirtirlerse sevinirim. Allah bana ve benim gibi evlat özlemi çekenlere en yakın zamanda bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah.

özlemişim buraya yazmayı ya kızlar hepinizi çok öpüyorum ben ve çocuklar iyiyiz çok şükr selinacım gözün aydın saglıkla büyüt evladını darısı diger isteyen tüm kadınlara olsun inş yine güzle haberler alalım burdan

Slm kızlar nasılsınız ben iyiyim Allah'a şükür uzun zamandır girmiyordum özlemiştim eltim doğum yaptım bebek çokkkk tatlı ve kaynım 52 yaşında dördüncü kez baba oldu Rabbim vizede tattırsın

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Selam canlarimmmmm 😘😘😘❤❤❤nevar neyok yawww.yazsnlari gorunce sevindim vallahi.

Sevalcim sen nasilsn cnm bn iyim opuom seni.

Ebusummmmm yaivvrummmm optummm 😘

Banusummm en yakin zamsnda bulusuoz ins canagzim 😘

PRENSESSS nerelerdeydin kizzzz gel opem 😘

Gokcem cnm evlatciklarida seni de optum canom 😘❤

Herkesi herkesi optummmm canlar.ben iyim ayni calismaca 😄😘😘😘😘😘

Hu hu selamlar ben geldim baya zaman oldu yazmayalı özlemişim herkes iyidir inşallah ben iyiyim çok şükür hayat acısıyla tatlısıyla geçip gidiyor hepinizi öpüyorum
Derinim enson sen yazmışsın cano senide çok öptümmm

Slm nasılsınız bacılar ben iyiyim allaha şükür ekim ayında kız kardeşimin düğünü var düğn sonrası tüp bebeğe başlıyoruz allahın izniyle ankara gazi üniversite hastanesinde mesut öktem hocaya gidecem aradım konuştum hastaneye 1700 yatıracaz +ilaçlar 2800 dedi sekreter hayırlısı inşallah güzel haberleri veririrm

Merhabalar sizlere bir şey sormak istiyorum. Geçen ayın 28'inde adet olmuştum bu ayda iki kez şüpheli ilişki oldu. Henüz adet günüme daha var. Yaklaşık olarak ayın 26-27'si gibi adet olmam lazım. Daha öncede hamile kalmıştım fakat bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım, şuan da hamilelik belirtilerini hissediyorum kendimde. ancak adet günümüde bekleyecek sabrım yok açıkçası. Hep bu düşünceyle yatıp kalkıyorum. Bir saniye bile çıkmıyor aklımdan. Sağlık ocağına ayın 25'inde gitsem kan testi yaptırsam sonuç doğru çıkar mı yoksa illa ki adetimin bir hafta gecikmesini mi beklemeliyim. Lütfen yardımcı olun

Bugün belki çıkar diye idrar testi yaptım ama sonuç negatif çıktı. Ama ümitsizliğe kapılmadım yinede çünkü erken yaptım bi ihtimal diyerek :) Cuma'yı bekleyecem eğer halen adet olmazsam gidecem sağlık ocağına. İnşallah olmam. Ama tüm hamilelik belirtileri var, bu yüzden o kadar eminim ki hamile olduğumdan. Fakat bir adet olursam yıkılırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…