Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

casmiost: 40607378 .!.:
veeee doktora gıttım 4 hafta 5 günlük hamileyim :)
Ayy masallah canim.gozun aydın cok sevindim :) darisi bizlere olsun.allah banada nasip etsin inşallah. valla cok sevindim ya.bizede dua et allah riza icin bizlerinde bebegi olsun hayrlisiyla

Yıllar yıllar geçti bu topik açılalı özlemişim bir selam vereyim dedim kimsecikler olmasada .burası çokgüzel dostluklar kattı hayatıma. İyki tanımışım sizleri belki biçoğunuz okumuycak yazdıklarımı ama olsun buraya yazmak istedim .hepinizi özledim arkadaşlar negünlerdi bee

Ah ahh acı tatlı ne anlar paylaştık beraber güldük beraber ağladık kızlar çok özledim sizi o günleri yaa

canıııııım,bi bakayım dedim,birden geri döndüm eskiye.güzel günlerdi be.bu arada her gün seni arayacam da,bi vakit bulamadım kız,şu sıra gerçekten yoğunum,anlatırım görüşünce.

kimsecikler kalmamış nerdesiniz kızlar hepinizi özledim. nerde kaldi bizim topik

hanımlar merhaba 2 yıldır evliyim çok istememe rağmen çocuk olmadı son çare aşılama oldum
aşılama olalı 12 oldu ilk aşılamada hamile kalan varmı.

Huu huuu ben geldimmm eskilerden kimler var bakalım hey gidi ne günlerdi. ..Bu topici actigimiz günü heyecanı hatırlıyorum da yıllar ne çabuk geçmiş. .o zamandan bu zamana birçok arkadasligimiz baki kaldı bana en guzel dostluklari kazandırdı Kadınlar kulübü ay nasıl özlemişim smileleri
Canlarim,beni bilen bilir birçok arkadaşımla birlikte bu sayfada kah ağladık kah güldük...bi umitlendik bi ümitsizliğe düştük .benim serüvenim 12 yıllık kızlar. ..12 yıldır dileğim anne olmak tıpkı sayfamızın ismi gibi...neyse çok uzatmayayim ben. .. Bu süreçte diğer yumurtlama yöntemleri ile denemek dışında 3 yıldır tüp bebege baslamaya karar verdiğimiz anda hep olmadık şeyler çıktı. ..en sonuncuya bu yıl niyetlendik, Kasım adetimde hormon testlerim için hastaneye gidecektim yavaş yavaş hazirliklarimizi yapicaktik doktorumu da secmistim fiyat aldık vs ...gel gelelim Kasım ayı geldi ama adet yok ortada herzaman geciktigi için çok da üstünde durmadım ama bi yandan da 4 aydır adete 10 gün kala bi düzen saglamasi açısından progestan ictim..ona rağmen gelmeyince suphelendim 1.test silik çizgi amann dedim kaç kere başıma geldi boşa heveslenmeyecegim. ..2.test daha koyu 3.test derken kan verdim sonuç pozitifkarmakarışık olmakla birlikte o kadar alismisim ki olmamasina hala inanamiyorum tabi...ilk iki kimyasaldan sonra bu da aynı olur boşa seviniyorum modunda gezdim uzun bi süre. Kan testi yükseldikçe umudum arttı. .kalp atışı vs derken aaa dedim galiba gerçek yani kızlar suan 5.buçuk aylığız Allahım izin verirse bir kızımız olacak hala şaka gibi rüya gibi geliyor. Sonunu görmek de nasip olur insaAllah.. Rabbim isteyen herkese hayirlisiyla nasip etsin ...12 yıl hayırlı zamanı bekledik sabrettik hamdolsun bu aşamaya gelmek nasip oldu ... Burada tanıdığım tanımadığım, evladını kucağına alan ve de umutla bekleyen kim varsa Rabbim herseyin hayirlisini versin ...öpüyorum herkesi

Ayykankankammmm buralar çok değişmiş unutmuşum yazmayı yaaa buraya bu haberi yazdırana şükürler olsun yıllarca hep bekledik dediğin gibi kah ağladık kah güldük güzel dostluklar kazandık buranın yeri çok ayrı bizde bugünde bugüzel haberi kutlamak nasip oldu elhamdülillah Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin canım arkadaşım teyzesi heyecanla doğacağı günü bekliyor.dilerim Rabbim hayırlı bir evlat eylesin .mucizeler bitmez bitmesinde inşallah

Eskilerden girip bakanlar olursa hepinize selam olsun arkadaşlar belki yine toplaşır sohbetler ederiz burası ilkgözağrımız Allaha emanet olun hepiniz

Canım arkadasim dert ortağım ne günlerdi dimi yaaa ☺ buraya bu haberi yazmayı hep heyecanla beklerdim duygulandim yaa bak benim için de halay çekmek nasip oldu canom kaç halay çekildi te suracikta Rabbim isteyen herkeze hayirlisiyla nasip etsin Banusum un senin de halayini cekicez inanıyorum kesinlikle cnm mucizeler bitmez bitmesin seni çok seviyorum canım arkadaşım

Kızlar merhaba 2 aydır klomen tedavisi göruyorum doktorum yumurtalımlğımın 26 mm olmus sizce hamile kalma olasılığım varmı

Caniiiim,ben tebrik edene kadar sen doğurdun çok şükür sağlıkla.cok sevindim senin adina.
Tlfndan smile bulamadım kız,nerden yollaniyo bunlar.şoyle bi ağız tadıyla cosamadim he.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…