Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

kızlar herkesin bayramı mübarek olsun ALLAHIM bu güzel günde dualarımızı kabul etsin İNŞALLAH AMİN

selina MAŞALLAH cinsiyetleri belli olmuş darısı başımıza İNŞALLAH dularını bekliyoruz

kızlar kendinize iyi bakın tekrar mutlu bayramlar

Selamınaleyküm canlarım hepinizin bayramı mübarek olsun Rabbim nice güzel bayramlar nasip etsin inşallah sevdiklerinizle ve ailenizle
Nasılsınız canlar hepiniz çok çok iyisinizdir inşallah ben iyiyim şükür byram yoğunluğu
Gçkçem valla bende bilmiyorum o kürk nerden geldi mutlak bir nedeni vardır kkya teşekkürler :))kuzuların doğum günğde kutlu olsun öpüyorum sizi canım
Aleynam seninde bayramın mübarek olsun canım nasılsın görüşmeyeli öptüm çok
Görüşmek üzere hanımlar hepiniz allaha emanetsiniz

Selam kizlar ben 1 yıllık evliyim cocuk istiyoruz ama vajinusmus problemide yasıyorum aşırı olmasa da jinekologa gttim Pazartesi gunu ultrasonda baktı görünürde hic bisey yok dedi fakat adet bitiminde anestezili kanal filmi çekilecek doktorum once vajinusmusu yenmen gerek ama once cocuk diyosan filmden sonra igne ile 1-2 tane yumurta birakip toplama yapicagini soledi o heyecanla sormayı da unutmusum böyle bi deneyimi yada bilgisi olan varmi kizlar teşekkürler

Slm canım dedigin olay tüp bbek degilmi onun icin cok erken sanki hakkında hayırlısı olsun inşallah

selam canlarımm canım arkadaslarım...kaç keredir giriyorum kocişin telden yazıyorum göndermiyo nedense deli etti beni..unuttugumu sanmayın girip okuyorum hep...

selinoşum,pelinim bebişlerin de sizinde iyi olmanıza sevindim çok öpüyorum hepinizi.

ebuşum,kardelenim,kardelloşum,boncugum banuşum hepinizi çokk öpüyorum tek tek...

beni sorarsanız iyim aynı herşey.çalışıyorum evime yerleştim hamdolsun yolunda herşey...tekrar görüşürüz kızlar hoşçakalın.işyerinden kaçamak girdim de:KK16:

Selam canim arkadaslarim.biz iyiyiz çok şükür.bebeklerede iyi Rabbime şükürler olsun.
aleynam saolasin canim isminle dualarimdasin insallah Rabbim sizlere de bu guzel duygulari nasib edicek.kendine iyi bak canim.
ebrar ablam sende iyisin cok şükür opuyorum.
derinim evine gecmissin cok sevindim canim.Rabbim agiz tadiyla huzurla mutlulukla bol bebisle oturmak nasib etsin insallah.
Pelinim canim dogumuna az kaldi sanırım.Rabbim yardimcin olsun bi avazda kurtarsin evladina saglikla kavustursun canim.
gokcem birsenim banum kardelenlerimiz nvbr gorunmuyorlar umarim hepsi iyidir.hepinizi opuyorum canlar Allaha emanet olun her daim dualarimdasiniz özel ve gönlü guzel arkadaşlarim..

selam kızlar umarım herkes iyidir pelinim selinam inşallah hayırlısıyla sağlıcakla kucağınıza alırsınız bebişlerinizi bizim emrecik biraz hasta hepinizi çok özledim tek tek isim yazmıyorum biliyosunuz hepinizi düşünüyorum kendinize iyi bakın .:nazar:

selam kızlar nasılsınız...bebegimle ben ıyıyız cok sükür cuma günü sezaryanla oglusumu kucagıma alcam ınsallah....rabbime bu günleri gösterdıgı ıcın cok şükür hatta dogum günü hediyem olcak rabbımın bana mucizesi cok mutlu ve heycanlıyım dualarınızı bekliyorum her sey yolunda gider ıns...rabbım sizlerede bu güzel duyguyu taddırsın hayırlısıyls her zaman dualarımdasınız canım arkadaşlarım hepinizi cok öpüyorum tek tek ısım yazmıyorum ama hepiniz aklımdasınız bunu bilin...allaha emanet olun görüşmek üzre...

selam kızlar nasılsınız...bebegimle ben ıyıyız cok sükür cuma günü sezaryanla oglusumu kucagıma alcam ınsallah....rabbime bu günleri gösterdıgı ıcın cok şükür hatta dogum günü hediyem olcak rabbımın bana mucizesi cok mutlu ve heycanlıyım dualarınızı bekliyorum her sey yolunda gider ıns...rabbım sizlerede bu güzel duyguyu taddırsın hayırlısıyls her zaman dualarımdasınız canım arkadaşlarım hepinizi cok öpüyorum tek tek ısım yazmıyorum ama hepiniz aklımdasınız bunu bilin...allaha emanet olun görüşmek üzre...

pelincimmm canımmmmmmmm çokkkk sewindim gözün aydın rabbim hayırla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin sizleri merak ediyorum arada girip okuyorum ve şükür ki mutlu haberlerinizi görmeyi nasip ediyo rabbim :nazar::nazar::nazar: ALLAH a emantsiniz canım:emir_bebek::nazar:

Selamınaleyküm canlarım hepinizin bayramı mübarek olsun Rabbim nice güzel bayramlar nasip etsin inşallah sevdiklerinizle ve ailenizle
Nasılsınız canlar hepiniz çok çok iyisinizdir inşallah ben iyiyim şükür byram yoğunluğu
Gçkçem valla bende bilmiyorum o kürk nerden geldi mutlak bir nedeni vardır kkya teşekkürler :))kuzuların doğum günğde kutlu olsun öpüyorum sizi canım
Aleynam seninde bayramın mübarek olsun canım nasılsın görüşmeyeli öptüm çok
Görüşmek üzere hanımlar hepiniz allaha emanetsiniz

ablacım sen nasılsın beni unuttun ama ben arada girip takip etmeye çalışıyorum her ne kadar yazamasamda sizi unutmadım:KK16::KK16::KK16:

selam kızlar
sanırım sizlerde hiç girmiyosunuz ama en azından arada bir okuyosunuzdur inşallah.
pelinimiz bugün doğum yapmış çok şükür,bir hasret daha sona erdi.
rabbim oğluşuna hayırlı sağlıklı,anne babasıyla uzun bir ömür nasib eder inşallah.
bizleride merak ederseniz iyiyiz hamdolsun,sizler de her daim aklımızda ve dualarımızdasınız

Canlarimmm selamlarrr hepinizi cojkk özledim yasa sohbetlerimizi herşeyi :KK43:(

Ben iyim ayniyim calismaya devam şükür.ocaktaki ttüp bebek dusuncemizden Vazgeçtik yaza kismetse :KK66:

Herkes iyi umarim.selinam az kaldi doguma vallah aklimdasin hep saglicakla inş gelir cnm.

Hepinizi ckkk optum Allaha emanet olun :KK16:

canlarım nasılsınız uzun zaman oldu buraya yazmayalı özledim sizleri herkes iyidir inşallah
GÜLcüm niye unutayım canım öyle düşünmene üzüldüm :KK43:(buarada görüyorumki hamilesin çok sevindim sağlıkla kucağına al inşallah canım .
canlarım buara çok sıkıntılı günler geçidik görümcemi kaybettik gençti alışmak zor oluyor eşim çok kötü oldu onun haricinde hayatımızda değişiklik yok .aslında biçoğunuzla facede görüşüyoruz ama burdanda yazmak istedim .
derinim kuzum bende özledim yaaa:KK43:(
herkesi öpüyorum ALLAHA emanet olun inşallah

canlarım nasılsınız uzun zaman oldu buraya yazmayalı özledim sizleri herkes iyidir inşallah
GÜLcüm niye unutayım canım öyle düşünmene üzüldüm :KK43:(buarada görüyorumki hamilesin çok sevindim sağlıkla kucağına al inşallah canım .
canlarım buara çok sıkıntılı günler geçidik görümcemi kaybettik gençti alışmak zor oluyor eşim çok kötü oldu onun haricinde hayatımızda değişiklik yok .aslında biçoğunuzla facede görüşüyoruz ama burdanda yazmak istedim .
derinim kuzum bende özledim yaaa:KK43:(
herkesi öpüyorum ALLAHA emanet olun inşallah

Canim arkadasim benim tekrardan basiniz sagolsun :KK43: bende anneannemi kaybettim bilion.yasli oldugu halde cokk zorrr...:KK43:( mekanlari cennet olsun.
Evett cok ozledim bnde kizlari.simdi teli fln degisince iyi oldu rahat giriyorum:KK6:

Selunoss yakin takibimdesinnnn cnmm saglicakla kucagina alcan ins yavrunu ozldm seni de herkesi de cnlarim :emir_bebek::emir_bebek::18: coktqndir bebis smile dagitmadimdi:KK1: :18::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kızlar mrb ara ara gelip bakıyordum kimse yoktu hepinizi bende özledim pelincim gözün aydın canım saglıkla büyüt oglunu darısı diger arkadaşlarıma olsun inş
selinacım seninde az kalmış maşallah inş saglıkla kucaklarsın sende
gültamer hayırlı olsun inş sende saglıkla kavuşursun bebegine
bizde iyiyiz çok şükür ablam geldi istanbuldan onun yanına geldim annemlere çocuklarda iyiler şükür şu virusü bizde kaptık tam 25 gün öksürük öldük ailecek yaa geçti ama şükür
ebroş derin sizlerlede faceten görüşüyoz inş iyisinizdir kib öptm kızlar diger kızlar sizleride öptm :KK16:

Selam canim arkadaşlarim.hepinizi cok.özledim arada bakiyorum ama pek giren olmayinca bende yazmiyordum.bizde hersey yolunda cok şükür.sanirim son 2 muayene daha olur 2-3 hafta icinde dogum olur hayirlisiyla.her daim aklımda dualarimda olduğunuz gibi dogumdada sizleri unutmicam tek tek dualarimda olucaksiniz her zamanki gibi.face de görüşüluyor yine eklemek isteyen olursa ebrar ablam biliyo beni ordan da görüşürüz.hepiniz Allaha emanet olun.kalbimde ve dualarimdasiniz.

Selamlar hanımlar nasılsınız herkesler iyidir inşallah
Derinim bende özledim canım buarada başınızsaolsun konuştuk ama yazayım dedim Allah sabırlar versin eşine ve sizlere
Gökçem demek ablan geldi gözünaydın canım kuzularda hasta olmuş geçmiş olsun canım bu kış hastalıklar çok ağır geçiyor bende nasibimi aldım :)) öpüyorum
Selinoş hafi bakalım azkaldı hayırlısıyla sağlıkla al kucağına minişlerini inşallah canım habersiz bırakma bizleri
Çoğunşukla facede konuşuyoruz ama burada ilk buluşma noktamız hanımlar burdanda vazgeçemiyorum nedense :)) öptüm hepinizi

Toplam 3 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 2 ziyaretçi)
ebrar_53
Kimler var bakalım altta:))

Selam canlarim hafif canlanma gelmis sankim topice:KK1:eee benim girmem gerekuomus galibaa cadilar sizi:KK4:

Selinoss Allah razi olsun cnm dualarin icin..az kldi senin doguma hadi insss saglicakla kucagina alirsin cnm :nazar::emir_bebek:

Gokcem cnm bende opuyom seni cocuklari da :KK16:

Ebusum sagol cnimm dostlar sagolsun :KK43:( opuyom cnm benim.

Kizlar suanda koydeyiz yarin kayinbabamin 7 si okunacak..bilmryenler var esimin babasini kaybettik gecen hafta :KK43:( rabbim rahmetinden ayirmasin.onun disinda kotu bisey yok ..ayin5inde de emar cekilcem.gecen hafta dojtora gittim bas agrilari bas donmrsi icin.surekki basim donuyo sık sık agrio birde ellerim uyusuyor kizlar...beyin cerrahina gittim emar dedi vakalim beyine omurilige fln bklcak boyun fitigi var zaten.buyuk ihtinalle ondan oluo bnlarda nyse...i
Opuim hepinizi canlarrr gorusuruz :KK16:

Son düzenleme:
X