Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Merhaba anneler, anne adayları ve benim gibi bebek özlemi çekenler.Ben çoook uzun zamandır buralara uğrayamıyordum.Sizleri hikayemden biraz bahsediyim 2 ay sonra evliliğimde 2. yılım dolacak.1 sene önce hashimato tiroidi teşhisi kondu ve aynı zamanda pko hastasıyım.28 yaşındayım ve artık anne olmak istiyorum.En son gittiğim kadın doğum doktoru hashimato hastalarının doğal yolla gebe kalmasının biraz zor olduğunu söyledi.Biz bir ay daha bekleyelim aşılama yada tüp bebek yollarına baş vuralım dedik.Sizlerden bir yardım rica ediyorum.Bebek sahibi olmak için 500 yasin okuyalım sana dedi çevremdeki insanlar.Herkes sadece bir defa okuyabiliyor.Allah rızası için sizlerdende yasin okuyabilcek arkadaşlar var mıdır? Okuyandanda okumayandanda allah razı olsun.Okuyabilecek arkadaşlar okurum diye belirtirlerse sevinirim. Allah bana ve benim gibi evlat özlemi çekenlere en yakın zamanda bu güzel duyguyu yaşatsın inşallah.

post: 34760226, member: 129671"]Selam hatunlar hepinizi özledim iyisinizdir inşallah arada buluşup konuşalım
Ben facemi kapadım nedenmi seçim üstü çok sıkmıştı artık beni anlamsız saçma sapan şeyler
Arada uğrayıp birbirimizden haber alalım olurmu hepinizi öpüyorum çok Allaha emanet olun
Yavrucukları ve sizi öpüyorum

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi[/QUOTE]
Mrb ben yeni üye oldum 9 aylik evliyim henüz bir bebegim yok nisan 29 dan beri korunmuyoruz ama hala bir sonuç yok bu ay emindim ama regl oldum bana yardim eder misinz fikirlerinizle lütfen

slm kızlar beni hatırladınız mı bilmiyorum ben ilk zamanlar way ismiyle giryordum uzun zamandır gelemiyordum yaklasık 1 yıldır yada daha fazla bilemiyorum internetimiz kapalıydı giremedim 1 2 gündür internetimiz var sizlere merhaba diyeyim dedim nasılsınız

fırsat buldukça girip bakıyorum topiğeee nasılsınız arkadaşlar.... bu topikte kurulan dostluklar arkadaşlıklar bir başka güzelll yıllardır görüştüğümüz arkadaşlar edinmek çokk güzel o yüzden bu topiğin yeri bende başka.....hepiniz ALLAH a emanetsinizzz :KK68::KK68::KK68:

Selam hatunlar hepinizi özledim iyisinizdir inşallah arada buluşup konuşalım
Ben facemi kapadım nedenmi seçim üstü çok sıkmıştı artık beni anlamsız saçma sapan şeyler
Arada uğrayıp birbirimizden haber alalım olurmu hepinizi öpüyorum çok Allaha emanet olun
Yavrucukları ve sizi öpüyorum

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

eboşşş ablammmm bitanecikkk güzeller güzeli ablammm sen nasılsınnn seni çookkk sewiyorum ve çookk özledimmm:KK68::KK60:

Selam canlarimmmmm 😘😘😘❤❤❤nevar neyok yawww.yazsnlari gorunce sevindim vallahi.

Sevalcim sen nasilsn cnm bn iyim opuom seni.

Ebusummmmm yaivvrummmm optummm 😘

Banusummm en yakin zamsnda bulusuoz ins canagzim 😘

PRENSESSS nerelerdeydin kizzzz gel opem 😘

Gokcem cnm evlatciklarida seni de optum canom 😘❤

Herkesi herkesi optummmm canlar.ben iyim ayni calismaca 😄😘😘😘😘😘

sen nasılsın derincim iyisindir inşaALLAH cnm umarım hatırlarsın beniiii.

sen nasılsın derincim iyisindir inşaALLAH cnm umarım hatırlarsın beniiii.
tatlım iyiyim sagolasın..hatırlamaz mıyım yazdıgını görünce sevindim zaten :KK70: bende bi degişiklik yok canım aynı calısıyorum.bebişte yok daha.ocakta tüp bebek düşünüyoruz hayırlısıyla...öyle işte canım.iyi bak kendine görüşmek üzere..

selam canım arkadaslarım umarım herkes iyidir.yine bayadır ugrayan olmamış öpüyorum hepinizi Allaha emanet olun :KK66:

Hu hu selamlar ben geldim baya zaman oldu yazmayalı özlemişim herkes iyidir inşallah ben iyiyim çok şükür hayat acısıyla tatlısıyla geçip gidiyor hepinizi öpüyorum
Derinim enson sen yazmışsın cano senide çok öptümmm
bende öptüm bebegim hoşgelmişsen canom mucuksss nolmuş beya foruma smileler yok :KK43:
Slm nasılsınız bacılar ben iyiyim allaha şükür ekim ayında kız kardeşimin düğünü var düğn sonrası tüp bebeğe başlıyoruz allahın izniyle ankara gazi üniversite hastanesinde mesut öktem hocaya gidecem aradım konuştum hastaneye 1700 yatıracaz +ilaçlar 2800 dedi sekreter hayırlısı inşallah güzel haberleri veririrm
hadi hayırlısı olsun tatlım.bende ocak ayında inş düşünüyorum.daha dogrusu Allah kısmet ederse kararımız kesin.hayırlısı hepimiz için öpüom seni .
:KK52:Merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum ve buralara yabanciyim :)) arkadaslara ihtiyacım var ve tabiki yardımlarınıza :)):KK48:
canım hoşgelmişsin topicimize.istedigin herşeyi sorabilirsin .

tatlım iyiyim sagolasın..hatırlamaz mıyım yazdıgını görünce sevindim zaten :KK70: bende bi degişiklik yok canım aynı calısıyorum.bebişte yok daha.ocakta tüp bebek düşünüyoruz hayırlısıyla...öyle işte canım.iyi bak kendine görüşmek üzere..

selam canım arkadaslarım umarım herkes iyidir.yine bayadır ugrayan olmamış öpüyorum hepinizi Allaha emanet olun :KK66:

çok sewindim cnm hatırlamana...dualarım seninle hayırlı haberlerini almayı nasip eder inşaALLAH rabbim. ALLAH a emanetsin.:KK68:

herkese merhaba yaklaşık 1.5 yıldır bende hamile kalmayı bekleyenlerdenim ama malesef olmadı bekliyorum hala elbet bir gün bende bu duyguyu yaşayacağım allah sağlıklı hayırlı evlat versin. umarım bu beklemenin sonucu güzel olur çünkü insan umutsuzluğa düşmeden edemiyor :KK42::KK42::KK42:

Merhaba:)) bişey sorabilir miyim acaba ?? Adetten kac gun sonra bebek icin uygundur biliyo musunz ben şuan ikinci gunumdeyim dört gün sürüyor ne zaman oluyor? ?
QUOTE="ebrar_53, post: 15348242, member: 129671"]
2.gif

evet canlarım artık burdan devam ediyoruz
umarım herşey dilediğimiz gibi olur
hepinizi sohbete bekliyorum
0009.gif

0023.gif
0024.gif
[/QUOTE]
M

merhaba hanımlar
ne kadar eski bi topik :KK70: benimde en büyük dileğim 2 sene iltihapla uğraştım geçen ay hormon testi yaptırdım prolaktin yüksek çıktı :KK43: dostinex verdi 2 ay kullan dedi herşeyin çok iyi dedi miyom yok kist yok bisürü yumurtan var dedi .. bekliyorum bakalım

Slm kızlar ben gelmeyeli bu topik ne oldu ya eskiden burası dolu olurdu şimdi in cin top oynuyor sizleri çok özledim kızlar opuldunuz

X