Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ay çok güzel haberlerl alıyorum geldikç.e yaa yarabbim ubaek günlerin yüzü humetini inş diğer akadşalarımıda sevindirsin selinacım ikitane olucak demek oy çok sevindimmmm
ebroşum cano şu hamişlistesini öne al bacım maşallah dileyerek görelim hamişlerimizi hamiş olmak isteyenlerimizi

Canin benim saolasin bizde duyunca cok sevindik hatta kalp atislari netlestirir dedi dr ama biz yinede kimseden saklayamadik ikiz dedigini.bugun burada bir dr a gittim bundan sonrasi icin sectigim dr tabi muayene etti keselerden biri cok iyi ama digerinin yaninda kanlanma goruluyor dedi.nasib tabiki hayirlisiyla saglikla kucagima almak nasib olsunda Rabbimin isine karisamam.yani kalp atisini gormeden kesinlestiremicez.

Kizlar Ramazan-i Şerifimiz hayirli ugurlu olsun.Rabbim bu mübarek ayda tum müslüman alemine yardimci olsun guc kuvvet versin ibadetlerimizi kabul buyursun inşallah. Optm hepinizi.dualarinizda bizi de unutmayin teyzeler..

hepimizin ramazan ayi mubarek dualarimiz kabul olsun INSALLAH

selinam cok sevindim canim ALLAHIM sagsaglim kucagina almak nasip etsin darisi bizlerin basina İNŞALLAH

Derin ALLAH en kisa zamnda islerinizi yoluna girmesini nasip etsin İNŞALLAH

hepimize hayırlı ramazanlar diliyorum bol bereketli huzurlu bi ramazan geçirmek dileğiyle inşallah

Selinacım çok sevindim canım ...maşallah kuzulara sağlıkla gelsinler inş...

kızlar hepinizin RAMAZAN AYI mübarek olsun ...bu güzel günlerde dualarınızın hepsi kabul olur ve RABBİM gönlünüzdekini nasip eder inşşş...
öpüyoruz sizleri ...

herkese slmlar canlarımm biz yuvaya geri döndukk cok alışmıştık annemlere hergun dolu doluydu hiç gelmek istemedim açıkçası burası cok sıcak Yusuf bera cok zorlanıyo bu arada oglusum diş çıkardı teyzeleri hala ek gıda olayımız da yok maalesef ama doktor zorlama iyi gayet dedi bilmiyorum.
derinim canım inş. hakkınızda herseyın güzeli olur düzeninizi kurarsınız bi an önce .selina pelin daha öncede yazmıştım cokk sevindim canlarım inş. rabbim butun arkadslarıma nasip eder.
birsen kardelen ebrar sizleride öpüyoruz teyzeleri.
bu arada ebrarrr sen nerelerdesin canım yaaa

hayırlı günlerrrrrrr
babası kızı oglu uyuyo bende pc başında pinekliyorum :)
nvbr ogluşa maşallah benim ogluşta diş çıkarttı teyzesi iki tane boncuk diş buğdayı yapardım ama yaz günü kimse yok neyse artık bigün yaparım inş

Selam cnlarımmm nasılsınız bakalım ?

Selinoşşşşş ikizler gelio heee MASALLAHh cnm Allahım saglıcakla sıhhatle tasımayı nasip etsin kuzummm

Aleynacım sagol cnm iyi dileklerin için sen napıon cnm nasılsın ?

Berrinim eve dönmüşsün cnm yusufcuk nasıl iyimi.bu arada sende sagol cnm iyi dikeklerin için.rabbim hepimize saglık sıhhat dirlik düzen versin.

Gökçemmmm sen napıyon kuzum çocuklar nasıl öpüom senide canom

Ebuşum,banum,kardeloşum ve kardelenim sizleride çokkkkk öpüyorum canlarım..ebuşumun ramazan yogun geçiyomuş kıslar geçen konuştk iyidi merak etmeyin banuşumda o iftar senin bu sahur benim geZer durur

Beni sorarsanız canlar iyim çalışmaca devam.bugun izinlydim ama bu gnden sonra bayram haftaları tabi yogunluklar baslar artık.gündüz kendi telefonumdan giremiom face dışında çok zor oluyo eski tel diye..çalıştıgm için daha erken uyuyorum artık zaten işten geliom koşturmaya baslıyom yemek iş güç saat en aşagı 11 oluyo neyse ev işide aynı şimdilik burdayız acele etmemesini söyledik ev sahibine.bayrmdan sonraya kaldı taşınma.tabi inş bıluruz...noluyo böyle yaa bu kentsel dönüşümden dolayı hem kiralar çok yükseldi hemde hep evler satılık.. Emlakçılar bile diyoki; kiralık bulmak çok zor... Hayırlısı artık.

selam kızlar,hepiniz iyisiniz inşallah
bilgisayarda problem olunca yazmak zor oldu nice zamandır,inşallah bu defa sorunsuz gönderir.
başlığı da yazdığım gibi ben berenim i merak ediyorum artık iyiden iyiye,eğer okuyosan bana bi döner misin beren?
bendeki no kayboldu,çoktan arıcam da.lütfen görürsen ara,sendeki no da kaybolduysa özel mesajla falan ulaş,rica edicem.
kızlar hepiniz aklımda ve dualarımdasınız her daim,bunuda belirtmek istedim.iyi geceler,hayırlı ramazanlar hepinize.

Selam kizlar hayirli aksamlar.hepiniz iyisiniz inşallah Ramazan telaşı var sanirim herkeste.derinim isiniz hayirli olsun inşallah en kisa zamanda gonlune gore ev bulup oraya yerlesirsin.Rabbim hayirli kapilarini acsin.
Rana tsk ederim canim inşallah burdaki arkadaslarimada ikiz ikiz bebisler nasib olur.
Pelincim sen gorunmuyosun iyisin insallah.
Kızlar biz iyiyiz cok şükür. Hamilelik cok rahat geçiyor masallah uyku harici hicbisey yok.cok şükür daha ne isterim bulanti fln hic yasamadim.2 gun sonra kontrol var en son hersey yolundaydi ikisinin de pitpitlarini duymustuk.hepinizi öpüyorum Rabbime emanetsiniz..hayırlı ramazanlar. .

selam kizlar nasilsiniz bebisimle ben iyiyiz cok sukur kipirtilar basladi cok guzel bi duyguymus rabbim olmayanlarada nasip etsin her zaman dualarimdasiniz canlarim...selinam bendede aserme mide bulantisi olmamisti sende oyleymissin ins olmaz ilerki zamanlarda yerim ben ikizlerini canim masallah...kizlar hepinizi cok opuyorum allaha emanet olun...

maşallah canım oğlusuna bende yapamadım canım ramazan da gelince kaldı sonra yaparız inşallahhh :)

herkese hayırlı ramaznlar kızlarr ramazandan dolayı hiç giremedim hem emzirip hem oruç baya yordu beni az kaldı hayırlısı ile inş. hepinizi cok öpüyorum allaha emanet olun

hayırlı kandiller rabbim edilen tüm duaları kabul etsin inşallah
genelde gelip bakıyorum ama kimse olmuyo çıkıyorum bende başka yerlere bakıyorum:
hepinizi özledim yaa nerelerdesiniz siz yoksunuzz diye kafayı kampanyalara taktım ramazanda onla vakit geçiriyorum
selina pelin iyi olmanıza sevindim inş sorunsuz bir hamilelik geçirirsiniz ben gökçede hiç bulantı nedir bilmedim alp kaanda yemek yiyemez olmuştum kilo vermiştim çıkarmıyodum ama tiksinti bulantı oluyodu neyse inş sağlıkla kucaklarsınz güzel hamişler darısı diğer arkadaşlarımın başına
kızlar bugün 20 günlük tatile gidiyoruz allah nasip ederse kocişin memlekete ordan deniz e gideriz bakalım
kollarım tutmaz oldu yazamıyom yaa açlıktan ramazanda kilo verdim bende 76 dan 69 a düşmüşüm ramazan biterse tekrar alırım :)
nvbr ramazan bitsin canım yapalım diş buğdaylarını benimkilerin doğum günleride yaklaşıyo ekim ayında artık ikisini birleştirip yaparım belki yoksa iki çocukla zorrr :)

Yine bir bayram sabahına uyandık Yüce Mevlaya sonsuz şükürler olsun acısız dertsiz sağlık dolu nice güzel bayramlarımız olsun canlarım herşey gönlümüzce olsun bayramımız mübarek olsun hepinizi çok çok öpüyorum

kızlar kimse ugramamış hepinizi özledim kib biz iyiyiz biraz hasta olduk girp üşüttük tatil dönüşü neyse aeo

Selamlar hanımlar nasılsınız uzun zamandır görüşemedik herkesi çok çok özledim birgün randevulaşıp muhabbetmi etsek diyorum :)) hamişler durumlar nasıl herşey yolundadır inşallah topiğimizin kuzucuklarıda iyidir inşallah .beni sorarsanız aynı tas aynı hamam modundayım kafam rahat bebek fikri hiç aklıma gelmiyo desem yeridir buara biraz yoğundum kızkardeşimin sözü oldu Allah tamamına erdirir inşallah . Biz buyıl tatilde yapamadık umreye gittiğimiz için tatilimiz kısa zaten nasipse ayın 16 sında rizeye gidiyoruz kısa bir tatil olucak dönüştede kursum başlıyor zaten benden bukadar hepiniz aklımda ve duamdasınız çooook öptüm sizleri ve kuzucukları

ebroşum kızkardeşin sözlenmiş hayırlı olsun hayırlısı ile rabbim tamamına erdirir inş benimde dün evliilik yıldönümümdü 6 yıl olmş ama kociş hatırlamadı bile ya neyse hepinizi öpüyorum hamişler sizlerde haber verinbakalım bebişlerin cinsiyeti ne nasıl geçiyo hamişlik canınız neler çekiyo:) meraka bırakmayın

Çok teşkkür ederim canım amin inşallah darısı tüm bekarlara diyelim :))
Canım seninde evlilik yıldönümün kutlu olsun nice güzel seneleriniz olsun inşallah aaa niye unuttuki kocişin sıkma canını olabiliyor bazen bizdede oldu yani :)) onlarda yoğun çalışıyolar hoşgörmek gerek
Canım kuzuları ve seni öpüyorum

selam canım arkadaşlarım.hepinizi çoookk özledimm.Rabbime şükürler olsun bebeklerim iyi ama benim 1 haftadır kanamam var dr kesin yatman gerekiyor hiçbişey yapmıcaksın dedi annemde kalıyoruz.iğne ilaç hala devam o kadar ilaca bünyede dayanmıyo uykudan başımı kaldıramıyorum.olsun yinede şikayetçi değilim Rabbime hamdolsun bu günleri görmek için çok bekledik.dr içerde hiçbir problem kanama vs görünmüyor dedi çok şükür.ama tabi ben evhamlı kanama kesilmedi diye yine gittim dr a bir tanesi cinsiyeti gösterdi diğeri göstermedi.Rabbim hayırlısıyla sağlıkla nasib ederse biri kız olucak inşallah.diğerine %70 ihtimal erkek gibi ama kordonda olabilir dedi.3 hafta sonra tekrar gidicem o zaman kesinleşir sizlerede haber veririm.ben sağlıkla kucağıma alayım inşallah cinsiyet için pek merakım yok.Rabbim mucizelerimle beni sevindirdi inşallah sizleri de sevindirir hayırlı sağlıklı evlatlarla.hep aklımdasınız.hepinizi çookk çok öpüyorum yavrularıda öpüyorum tabiki.Rabbime emanetsiniz...

ebrar ablam kızkardeşin sözlenmiş Rabbim tamamına erdirsin ömür boyu mutlu olsun inşallah..öptmm

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…