Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selinacım cok sevindim canım hayırlı olsun allah tamamına erdirsin ezgicim sanada hayırlı olsun allah tamamına erdirsin hayırlısıyla saglıklı alırsın ins kucagına ikizlerini selinacım sende inş hayırlısıyla saglıklı kucagına alırsın inş bebişini ya da bebişlerini

selinacım çok mutlu oldum canımmm... RABBİM sağlıkla doğmasını nasip etsin inş...
içimden hep olumlu sonuç geçiyordu çok şükür oldu ....
ablacım fazla hoplamadan peşindeyim

hayırlı olsun selinacım çok ok sevindim darısı diger arkadaşlarımın başına olsun inş rabbim tamamına erdirsin saglıkla kucagınada al canm

Canım arkadaşlarım Allah razı olsun güzel dilekleriniz ve dualarınız için.Rabbime şükürler olsun Hamileyimm(bunu yazmayı her ay hevesle adetim gelmesin diye beklerken ümit ediyorduk.)Rabbim bu gune nasib etti çok şükür Allahım en kısa zamanda burda bekleyen arkadaşlarıma da nasib etsin inşallah.test kağıdını görür görmez hem gözümden yaşlar süzüldü hemde sizler akılma geldiniz inşallah Rabbim bu güzel mutluluğu hepinize tattırsın istedim.

:119::119::119: heheeh kendi halayımıda çektim

selinam canım cok sukurr çook sevindi hayırlı olsun rabbim sag salim kucagına da almayı nasip etsin inş.

herkese slm lar kızlarr çok guzel haberler var sukurler olsun bizde annemdeyiz hala yarın dan sonra kız kardeşimin dugunu var inş.ama tam dugune bi gun kala grip oldum oğlusa gecmemesi için dua ediyorum .bu arada yusuf bera bei çok uzuyo teyzeleri hiçbirsry yemiyo ek gıdaya gecemedik ne yazıkkı hala sadece anne sutu alıyo ne yapacam bilmiyorum .bizden bu kadar hepinizi coook öpüyorum a.e.o

sagol uğurbocugum ikizdi üçüz oldu benim bi tane kese içinde iki taneymiş napacagımı şaşırdım bir istedim Rabbim üç verdi ama ne dicemi bilemiyorum kkanam da başladı 4 gündür bi gece hast yattım progestan iğne kullanıyorum şimdi hergün bebişler iyiymiş şimdilik ama risklı gebelık nasıl sonuna kadar götürecez bakalım Allahım yardım etsin artk onların bakımından çok saglıklarından endişe ediyorum dr redüksiyon diyor ama nasıl yaparım kıyamam ya düşünmüyorum bunu o yuzden Rabbime emanetler...

selina tebrik ederim arkadasım Allahım saglıklı hamilelik geçirmeyi saglıla da kucagına almayı nasıp etsin inşallah...

Nvbr ve ezgim-ez tsk ederim canlar.Rabbim sonuna kadar saglikla hamilelik ve kucağıma almak nasib eder inşallah.
Ezgim merak ettim ilk kan degerlerin kac cikmisti yazabilirsen sevinirim.

Ezgi cok sevindim MAŞALLAH ucuzlermis ne kadar guzel evin bi anda kalabalik bi aile olcak ÎNŞALLAH

kanaman icinde gecmis olsun devamli yat istirahat et
Nvbr ve ezgim-ez tsk ederim canlar.Rabbim sonuna kadar saglikla hamilelik ve kucağıma almak nasib eder inşallah.
Ezgim merak ettim ilk kan degerlerin kac cikmisti yazabilirsen sevinirim.

Selina cok sevindim cok zaten icime dogmustu cok sukur oldu ALLAH tamamina erdirsin darisi biz isteyenlerin basina

Senin kan sonucun kac cikti ki kactane transver yaptilar

Kizlar hangi hastanede yaptirdiniz maliyet ne kadar tuttu donmusunuz kac tane oldu biraz bilgi verin kizlar bizlere

allah hayırlı ugurlu etsın saglıcakla kucagına almayı nasıp etsın cnm
ezgim demek üçüzler gelıyor hayırlı olsun cnm benımde 4 ay kanama vardı cnm kalkamadım yerımden progestan ıgne
hastane derken gectı zaman kanama psıkolojını bozmasın çogul gebelıkte olabılıyormus ben cok arastırdım dıkkat et yeter

saol canım Allah razı olsun Rabbim inşallah en kısa zamanda sana da nasib eder bu güzel duyguyu.her daim dualarımdasınız.msj atıcam şimdi sana.
saolasın boncuğum Allah razı olsun çok şükür Rabbim bu günleri gösterdi,inşallah kucağımıza almayı da nasib eder.öptüm canım yavruları ve seni.

Ayyy Allahımmmm nasıl mutlu oldum gece geceeee :))))) selinam daha bikaç gün var sanaraktan girip bqkmadım manyak gibi ama şümdi okudum şkür çokkkkk sevindim şükürler olsun Allahım seninde mutlu haberini aldık. Rabbim tamamına erdirsin kuzummm ikizciklerini saglıcqkla al kucagına inşaAllah... Darısı tüm bkleyenlere olsun.hadi gece gece tek halay cekecm ama napacannnnn mecbuuuuurrrrr :))
Ezgim sanada hayırlı olsun xanım.Rabbim saglıcakla ıucagına almak nasip etsin öpüyorum.

Kızlar hepinizi hasretle öperim canlarım.kısaca özet gçim, kvler memlekete yerleşio bzde ev bkıyoz biliyonuz.bldugumz yerlerde aksilik çıktı hep olmadı.zatn çoguda pahalı... Bakalım hayırlısı.kvler yarın gidiyolar bizde hüç olmadı düzgn biyer bulana kdr durur buranın kirasını veririz... Hqyırlısı artk.

Berrincim geçmiş olsn cnm grip olmuşun :/

Bncugumsagol kuzumevet çalışıom şükür.sen anlatmşn bşiler ama inanli okuyamadı. Gözmden uyku akıyo.selinoşa bakim die girdm kaldım :) öpüyomsenide.

Gökçem, ebuşum, banum, kardelenim, kardeloşum ve herkesler hepinizi öpüyom Allaha emanetsnz canlar.

ezgim hayırlı olsun canım 3 de sıkıntı yapma daha yeni bi akrabam üçüz doğurdu hemde 36 haftalık doğdular. redüksiyon düşünme inşallah sağlıcakla doğacaklar.
yazdım arada kalmış selinoşum hayırlısıyla doğurmak nasip etsin.

Son düzenleme:
Selinam biraz geç oldu kusura bakma aslında ebrardan duydum güzel haberi ama yoğunluktan yazamadım.Tebrik ediyorum çok çok sevindim Rabbim tamamına erdirsin

Derinim Birsenim Kardelenim Allah razi olsun kızlar guzel dilekleriniz icin.tlfndan girdim alintilayamadim.cok tsk ederim derinim ve kardelenim Rabbim insallah sizlere de nasib eder.optm hepinizi Rabbime emanetsiniz.

Derinim Birsenim Kardelenim Allah razi olsun kızlar guzel dilekleriniz icin.tlfndan girdim alintilayamadim.cok tsk ederim derinim ve kardelenim Rabbim insallah sizlere de nasib eder.optm hepinizi Rabbime emanetsiniz.

canımm amin kuzum inşaAllah hayırlısyla tüm herkes bebişine kavusur topicte

birsoşşş öperken seni yazmamışım cnm öpüyom seni de kuzu

kıslarrrr.ben gene haberlerle geldim.biz pazar günü dügün için yola çıktık tekirdaga.ama ilk önce çorluyu dolaştık evlere baktık iş imkanlarına baktık çok begendik.eşim bikaç yere form doldurdu falan.bi sürü ayakkabıcı var zaten.avm ler var...site içi evler dolu kiraları da çok cazip...birde dügünde eşim dayısıyla görüştü.çorluda tanıdıgı varmış dayısının ..mobilya magazasına güvenilir birini arıyomuş.dayısı konusmuş adamla bugün aradı bizi..eşim yarın görüşmeye gidiyo çorluya...eger maaş falan uymassa burda da bi iş bagladı benim çalıştıgım magaanın 50 metre ilerisi ayakkabı magazası benimkilerin babasının magzası...bakalım hayırlısı...ama ben çorluyu çokkk sevdim kızlar yaaa...aileden ayrılmak dışında başka bişey düşündürmüyo beni..annemler ablam falan düşünme diyolar biz geliriz 1.5 saatlik yol zaten...hayırlısı artık canlar.bende haberler böyle...haa bu arada kocişi soruyonuz içinizden hani işe başlamıştı ordan çıktımı diye :) evet dün bıraktı çok sinir ettiler adamı...abarta abarta aldılar işe çokta iyi bi firma aslında.eşimide sevmişlerdi ama 1 ay boyunca adam gibi alıp konuşmadılar maaş konusunu...eşim sagdan soldan eski elemanlardan hep duyuyodu fazla maaş beklem falan diyolardı...ben 3 yıldır çalışıyom şu kdr verio fln gibi...neyse eşim sabırla 1 ayı doldurdu ama bu arada yemek verme olayları olmadıgı için ve henüz altına arabasını da vermedikleri için bi tonda para harcandı 3 vesaitle git gel (( sonunda konustular anlaştılar göya ama adam söyledigi maaşı 650 tl eksik verdi ( yok böyle bişi yani...yanarız yanarız 1 ay boyunca içerden giden masrafa yanarız..neyse saglık olsun...burda nasipse oturmak burda kalalım ama orasıysa orası olsun hayırlısı rabbimden.

selam kizlar,yok annemlerdi,yok ankaraydi derken bi turlu yazmaya imkan olmadi ama okudum guzel haberleri,hatta su ara havalarda ucuyorum desem yeri.selinosum gec yaziyorum ama kusuruma bakma.saglikla dogsun insallah.ezgicim senin adina da cok mutlu oldum.tum hamilelerimize sagliklar diliyorum

derinim inş hakkınızda neresi hayırlı ise orası olur canım
kızlr kib öptm sizleride

sagol canım

canlarım biz kararımızı verdik.istanbuldayız...iyice düşündük artılarını eksilerini...eşimin iş görüşmesi iyiydi,maaş olarak da burda alacagına yakın maaslar ama gelgelelim içimize sinmedi bi türlü...degişiklik iyi olacaktı ama maddiyat daha önemli şuanda.eşimin tüm baglantıları burada ayakkabıyla ilgili...burda girecegi yerlerde daha net maaşlar alıyo öyle prim falan fasa fiso işler.bi ay az olur bi ay çok olur...bekledigimiz gibi olmaz ne bilim..ben deseniz burda alıştım işime oraya gidince iş bulması alışması falan bi dünya zaman kaybı...maceraya gerek yok dedik ve burdayız yanim kıslar...ev sahibinlede görüştük bugün beklemesini istedik.1 hafta dha dedi.alt kattaki bu daireye taşıncakmış...bugün tüm evi topladık eşimle.taşınmaya hazırız yani..dolaştık bide çok ayaklarııza kara sular indi koştur koşturinş bu hafta içinde buluruz düzgün biyer...öpüyom hepinizi canlar

selam kizlar
bilgisayarim bozuldu,istedigim gibi girip yazamiyorum,telefondan da cok zor oluyo.
biz ankara da kardelen le bulustuk,cok mutlu olduk.yazamadim bi turlu size
neyse hani illada cok onemli bi haber degil,daha onemli ve guzel haberlerde bulusmak umidiyle hoscakalin

Selam canlarim ben size güzel bir haber daha getirdim.dr muayenede 2 tane kese gördü. Ikiside iyi görünüyor dedi.hayirlisiyla inşallah 2 hafta sonra kalp atislariyla kesinleşir. Rabbimsaglikla ikisini de kucagima almak nasib etsin inşallah. Darisi tum isteyen arkadaslarima inşaAllahhh.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…