Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

gözün aydın birsenim.kardeşin ameliyatı iyi geçmiş.emreninde tahliller temiz çok şükür.öptm canım sizi.
geçmiş olsun canım Rabbim bir dahaki gebeliğini sağlıkla geçirmek yavrunu kucağına almak nasib etsin.tahlillerin nasıl çıktı inşallah herşey yolundadır.Rabbim şifa versin.
çok sukur iyiyiz canım sen nasılsınn bizde seni öptük teyzesi
çok şükür canım iyiyim hamdolsun ilacın bitip tedaviye başlamayı dört gözle bekliyoruz işte.öptm canım sizi.
ayy hadi hayırlısı Rabbim güzel sonuçlarını nasib etsin inşallah sağlıklı bir gebelik nasib olsun inşallah.müjdeyi dört gözle bekliyoruz pelinimden.
geçmiş olsun gökçecim kızınada oğluşunada.Rabbim şifa versin havalar çok aldatıcı en hafif şekliyle geçirirler inşallah.2 nisanda da kaanın kontrolude iyi geçsin inşallah şu mübarek cuma gününde edilen duaların kabul olduğu vakitlerdendir inşallah.öptm canım sizide.

günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı cumalar.Rabbim bu mübarek günde kimin neye ihtiyacı varsa onu nasib etsin inşallah,sağlık ,sıhhat ,huzur,mutluluk hep sevdiklerimiz ve bizlerle olsun inşallah.Allaha emanetsiniz canım arkadaşlarım....

Canlarım selam herkese.netsiz derin den selamlar

Gökçem Kaancık hasta demek çok geçmiş olsun cano inş bugün iyidir.skma canını kuzum
Telefondan yazıyom canlarım herkesi çok öperim çok da özledim.iyi haberlerle buluşmak ümidiyle

selam kızlar nerdesiniz kimse bişey yazmamış biz dilaranın okulunu değiştirdik hacamatımız var bu ay yoğunuz Allaha şükür arada girip bişeyler yazın merak ediyorum hepiniz kendinize iyi bakın. Ebuşum sende gel anlat gördüklerini belkim merak ederlerde gelirler kuzu

selam kızlar nasılsınız keşke hepiniz burda olsaydınız...allahıma binlerce sükürler olsun hamileyim once rabbimın sonra hepimizin duaları sayesınde rabbim banada bu haberi almayı nasip etti inş tamamına erdirir... dualara devam edin teyzeleri once keseyi sonra kalp atısınıda duyarım inş melegimin kader arkadaşlarım benım rabbım hepinize nasip etsın inş dualarım hepinizle... iyiki varssınız ve ıyıki tanımışım sizleri hepinizi cok seviyorum allaha emanet olun

Son düzenleme:

Pelinimmm cok sevindim canım yaa inanki bugun girip yazayim test gunun bugunlerde olmasi lazim diye ama firsatim olmamisti.okuyunca cok mutlu oldum canim.Rabbim bu sefer saglikla yavrunu kucagina almak nasib etsin insallah canim dualarimiz seninle Allahin izniyle once kese ve sonrada kalp atışları ve saglikla surecek hamilelik sureci ve yine saglikli bir bebisss oyy hadin kizlar halayin basini cekeyim :81::90: telefondan da bu smille pek tat vermedi ama idare eder inşallah

kızlar mrb nasılsınız?
iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederiz teyzeleri ogluşumun aagı için dün gittik dr gündüz ayakabıyı .çıkarım geceleri uyudugunda takoın sabah çıkarın dedi gene ayakkabıdan kurtulamadık ama süresini azalltı uzun bi süre böyle kalıcak galiba yılları alır dedi saglıklı olsunda gerisi boş gökcede hala burun akıntısı devam alp kaanda da burun akıntısı va havalar aldatıcı bii normale dönsde cocuklar kendine gelse neyse yarında misafirim var gelicekler akşam hazırlık yapıcam inş annemde geldi bu arada ona ve fethiye ablamada hac cıktı inş giderler ebroşum gelmemiş galiba yogun derinim senin netin yok galiba kızlar hepinizi öpüyorum birsencim kolay gelsin sanada canım bebişler nasıl diger kızlar heoiniz iisiniz inş öptm sizleri
pelinim içimden sana bakma geldi sonuç ne die çok şükür hamileymişsin hadi gözün aydın inş önce kese sonrada bebiş göünür 9 ay sonrada kucagına alırsın bebişi inş darısı diger arkadşlara olsun inş canım çok çok sevindim:)halayda çekiyim barim tek başıma:)

amanın bu halay uzun olacak galiba pelinim çok sevindim inşallah bebişin sağlıcakla hayırlısıyla doğar ayağını sürüyerek gelir inşallah bu sene tapikimizin başkanı ve hepiniz anne olursunuz hayırlı güzel haberlerinin devamını bekliyorum.
selinam iyisin canım inşallah yakında senin bebişte gelir kendine iyi bak

gökçem bebişler hastaymış geçmiş olsun umarım kaanın ayağı en kısa zamanda geçer sen dr dediklerini ihmal etme kendinide üzme

selammmmm
en son peloş tüp yaptırmış demiştim,şimdide peloş hamileymiş çok şükür,ne kadar sevindiğimi anlatamam.inşallah sonuna kadar sağlıkla devam eden bi hamilelik olur peloşum
:122::122::122::122::119::119::119::119:
selinoşum seninde bi kaç saat gecikmeyle de olsa doğum günüsünmüş canım,rabbim çok mutlu ve hayırlı bi ömür nasib etsin sana
inşallah yeni ay yeniden doğuşun olur

Pelincim çok sevindim.Rabbim sağlıcakla kucağına almayı, sağlıklı hayırlı uzun ömürlü bi evlat olmasını nasip etsin.Dualarım seninle.

Canımmmm çok mutlu oldum çok Allahım sağlıkla tamamına erdirsin hayırlı haberler almaya devam edelim inşallah dualarımdaydın şimdide duamda olacaksın canım tekrardan tebrik ederim smıle yapamıyorum malesef telden yazdığım için ama bilki halayın enbaşındayım :))

Benden haberlere gelelim epey zamandır gremedim zor günler yaşadık faceden bilen arkadaşlarım var hepinize dualarınız için çok teşekkür ederim . Canım arkadaşlarım benimde minicik bir yiğenim oldu erken doğduğu için younbakımdaydı ama şükürler olsun Rabbime şuanda evde Allahım bütün şifa bekleyen yavrulara şifa versin bizim kuzumuzada hayırlı ömürler nasip etsin inşallah . Hala olmak çok güzelmiş ilk defa yaşıyorum buduyguyu aklım fikrim hep onda :)) allahım kuzumunda bütün kuzularında bahtını güzel etsin . Hepinizi öpüyorum canım kader arkadaşlarım Rabbime emanet olun

Canım anacığına ve ablanada hac çıkmış çok mutlu oldum inanki ayrıca çokda heyecanlandım hayırlısıyla gider gelirler inşallah Mevlam bizlerede nasip etsin buarada kuzulara da çok geçmiş olsun canım öpüyorum
Diğer canarkadaşlarım sizleride çok özledim hepinizi çok çok öptüm
Birsenim anlat demişsin kuzum hiç vaktim olmadı ama şunu söylemeliyim böyle bir duygu yok inşallah sizlerde nasip olur anlarsınız çok özlüyorum oraları çokkk inşallah bolca anlatacağım enkısa zamanda

kardelenimm canım yaff kızma kutlama hevesin kaçmasın ama o çakma hesabın çakma doğum günüsü.uyuduruk girdiğim bişeydi.neyse şimdi doğrusunu yazdım oraya.öptm canım.
oyy ablam çok şükür yaa hayırlı uğurlu olsun tekrardan Rabbim annesine babasına bağışlasın hayırlı bir evlat olsun inşallah.taze hala hee daha dur bide dillensin hala hala hala diye seslensin sen o zaman gör o duyguyu.öptm sende Allaha emanetsin abla.

gökçecim geçmiş olsun kontrole gitmişsiniz inşallah kaan tez zamanda toparlanır da uzun süreler kullanmaya gerek kalmaz canım.Rabbim Şafi ismiyle şifa versin inşallah.öptm sizide.

kardelencim sen nasılsın canım.annenlerden döndünmü oralardamısın hala.öptm canım seni de.

netsiz derinim netlende gel hemen nerelerdesin boşluğun çok bellii özledim seni ben.

amin selınam cok sagol ınş sende bizlere mujdeli haberi verirsin canım dualarım senınle cok öpüyorum
amın canım benım cok teşekkür ederim ...kızınla oglusun hastaymışsın gecmış olsun ücünüzüde cok öpüyorum...
amin canım inş topige ugurlu gelirim arkamdan kızlarda mujdelı haberleri verir...
amın canım ınş...
ebrarım amın canım cok sagol ınş rabbım bunu hayırlısıyla saglıklı kucaklamamı nasip eder hepiniz dualarımdasınız...bu arada hala ıolmuşsun gözünaydın bebışınıze maşallah rabbım hayırlı saglıklı omur nasip etsin öpüyorum senı cok..

selam kızlar nasılsınız benım karın agrılarım oluyo ondan bıraz korkuyorum ınş keseyi kalp atışını duymayı sonrada kucagıma almayı nasip eder rabbımallaha emanet olun

Pelin cok sevindim tebrik ederim ALLAHIM size bagislasin darisida hepimizin basina ALLAHIN izniyle

Hangi hastanede tedavi oldun pelin biraz anlatsana donmuslarin varmi

Bide fiyat bilgisi verirmisin
tekrar gozun aydin canim

Pelin cok sevindim tebrik ederim ALLAHIM size bagislasin darisida hepimizin basina ALLAHIN izniyle

Hangi hastanede tedavi oldun pelin biraz anlatsana donmuslarin varmi

Bide fiyat bilgisi verirmisin
tekrar gozun aydin canim

amın aleynacım cok sagol rabbım inş sizlerinde yüzünü güldürür dualarımdasınız...

canım ben ozelde umut tup bebekte yaptırdım istanbulda aslında rapor cıkarıyolar ama ben beklemek istemedim fiyatı altıbinyüzlira ama ded,g,m gibi rapor cıkarırsan ucbinyuze düşüyolar...benım iki tane dondurulmuş bebeklerim var başka sorun varsa yanıtlarım sorabilirsin ama merkezden cok memnun kaldım

canım yaa kaç gündür aklımdasın inanki test günü daha gelmedi diye düünüyodum ki çokkk ama çokkk sevindimmm hayırlı ugurlu olsun peloşum yaaa Rabbim saglıcakla kucagına almayı nasip etsin kuzummmmm çok mutlu oldum
gökçem olsun cnm benim yılları da alsa sonucta iyileşcek ayagı kuzuucugun çok şükür.daha iyi haberler alırcaz inş cnm.bu arada annenin ve ablanın gözü aydın xcanım
benim cnm arkadasımmm en yakın zamanda görüşmek dileghiyle kuzum o kadar özledim ki ( bebiş iyimiş çok şükür sevindim canım dha iyi günler nasip etsin rabbim öpüyom seni çok bebem
ayy canım yaa sorma valla bende çok özledim :2: annemdeyim bugün anca fırsat oldu da yazdım.çok öpüyom selinoşum benim senden de güzel haberler alıcaz inş yakında canım

kızlarrr haylaa netsizimmmmm belli oldugu üzereee.hepinizi kocaman öpüyorum ben iyim merak etmeyin sadece netim yok

canımmm cok sevindim cok sukurrr rabbim sag salim kucağına almaynasip etsinnnnı inşallahhhhh

aminn canımm .rabbim butun hastalara sifa versin inş.. gözün aydın canım rabbim hayırlı evlat olmasını nasip etsin inş

Canlar herkes iyidir inşallah. Ben iyiyim çok şükür. Bugun ignelerime başlıyorum hayirlisiyla.Rabbim yardimcim olsun inşallah. Haber vereyim dedim.hepinizi öptüm Allaha emanetsiniz.hoscakalin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…