Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canım yaa kaç gündür aklımdasın inanki test günü daha gelmedi diye düünüyodum ki çokkk ama çokkk sevindimmm hayırlı ugurlu olsun peloşum yaaa Rabbim saglıcakla kucagına almayı nasip etsin kuzummmmm çok mutlu oldum:nazar::KK16:

gökçem olsun cnm benim yılları da alsa sonucta iyileşcek ayagı kuzuucugun çok şükür.daha iyi haberler alırcaz inş cnm.bu arada annenin ve ablanın gözü aydın xcanım:KK16:

benim cnm arkadasımmm en yakın zamanda görüşmek dileghiyle kuzum o kadar özledim ki :KK43:( bebiş iyimiş çok şükür sevindim canım dha iyi günler nasip etsin rabbim öpüyom seni çok bebem:KK16:

ayy canım yaa sorma valla bende çok özledim :2: annemdeyim bugün anca fırsat oldu da yazdım.çok öpüyom selinoşum benim senden de güzel haberler alıcaz inş yakında canım:KK16:

kızlarrr haylaa netsizimmmmm belli oldugu üzereee.hepinizi kocaman öpüyorum ben iyim merak etmeyin sadece netim yok:KK16:
amin derinim cok teşekkür ederim rabbım inş sizlerede bu güzel duyguyu nasip eder dualarımdasınız:KK16:
canımmm cok sevindim cok sukurrr rabbim sag salim kucağına almaynasip etsinnnnı inşallahhhhh
amin canım ins...senı ve prensesını öpüyorum...
Canlar herkes iyidir inşallah. Ben iyiyim çok şükür. Bugun ignelerime başlıyorum hayirlisiyla.Rabbim yardimcim olsun inşallah. Haber vereyim dedim.hepinizi öptüm Allaha emanetsiniz.hoscakalin.
selinam hayrlı olsun canım inş sendende mujdeli haberleri almak nasip olur :KK16::KK16:

Canlar herkes iyidir inşallah. Ben iyiyim çok şükür. Bugun ignelerime başlıyorum hayirlisiyla.Rabbim yardimcim olsun inşallah. Haber vereyim dedim.hepinizi öptüm Allaha emanetsiniz.hoscakalin.
Selinoşum hayırlı olsun canımmm.inşaAllah herşey yolunda gider canım güzel haberlerini bekliyoruz :KK16:
amin derinim cok teşekkür ederim rabbım inş sizlerede bu güzel duyguyu nasip eder dualarımdasınız:KK16:

amin canım ins...senı ve prensesını öpüyorum...

selinam hayrlı olsun canım inş sendende mujdeli haberleri almak nasip olur :KK16::KK16:

amin cnm inş.:KK19:

selam kızlar
selinoşum tedavin istediğin gibi en güzel şekilde sonuçlanır inşallah canım
tüm dualarımız seninle
derincim,sen seyrek geldikçe sayfalar hepten boş kaldı canım yaaaa
bu arada birsen yoklama yaptım,haberin olsun:))
hepiniz iyisiniz inşallah
bizim bi garip arkadaşımız vardı,onu merak ettim,haberi olan varmı?
bizden haberlere gelince Ahmet dün kendi kendine ilk adımlarını attı,bugünde gözümün içine baka baka ellerini bırakıyo,mutluyuz,yorgunuz falan filan işte
görüşmek dileğiyle diye mektupvari kapatayım bari

Benden haberlere gelelim epey zamandır gremedim zor günler yaşadık faceden bilen arkadaşlarım var hepinize dualarınız için çok teşekkür ederim . Canım arkadaşlarım benimde minicik bir yiğenim oldu erken doğduğu için younbakımdaydı ama şükürler olsun Rabbime şuanda evde Allahım bütün şifa bekleyen yavrulara şifa versin bizim kuzumuzada hayırlı ömürler nasip etsin inşallah . Hala olmak çok güzelmiş ilk defa yaşıyorum buduyguyu aklım fikrim hep onda :)) allahım kuzumunda bütün kuzularında bahtını güzel etsin . Hepinizi öpüyorum canım kader arkadaşlarım Rabbime emanet olun

slm ebrarcım nasılsın canım bende uzun zamandır giremedım arada bir tüp bebek özel blme bakıyrm benım gibi tüp bebek yaptranlarla konuşuyrm onun dısında pek giremıyrm.. ben bu hafta ikinci tüp bebek için başladım canım bu zor süreçlerde Rabbim herkesın yardımcsı olsun inş. dualarında bana yer verırsen sevinirim cnm
ebrarcım yeğenın olmuş hayırlı ugurlu olsun canım inşallah ıyıdır şimdi çok gecmiş olsun inşallahh kendını hemen toparlar gülücükler atmaya başlar halası..

Derınsu . kardelen sizlerde iyisinizdr inşalahh
gökçerana bebişerin hastaymiş sanırım geçmiş olsun cnm alpkaanada gökçeye saglıklı ömür versın RAbbimm inşallah iyilerdir şimdi
pelinn hayırlı olsun canım Rabbim saglıkla kucagına almayı nasip etsın inş senın ilk denemen mıydı tüp bebek darısı bizim başımıza inşş

mrb selina teavin hayırlı olsun sen hangi tedavi sürecindesin aşılama tüp bebek falanmı yoksa sadece ilaç tedavisi mi...??

mrb selina teavin hayırlı olsun sen hangi tedavi sürecindesin aşılama tüp bebek falanmı yoksa sadece ilaç tedavisi mi...??

mrb canım teşekkür ederim.seninde hayırlı olsun sonucu pozitif olsun inşallah.benim tüp bebek tedavisi canım.

selam kızlar hayırlı günler.tedavimizde herşey yolunda çok şükür.
kardelenim saol canım dualarınız içinde Allah razı olsun.Rabbim neticesinide güzel eylesin inşallah.öptm canım.

canım arkadaşlarım hepinize selam herkes iyidir inşallah
ben dün ani bir kararla histeroskopi oldum :))derinim seni geçtim cano :))kanamalarım ve düşüklerimin sebebi neler diye doktorum histeroskopi yapalım dedi bende kabul ettim tabi baya korktum ama korkulcak hiçbişey yokmuş .dünsabah hastaneye yatışım yapıldı saat 9 da aldılar ameliyathaneye 09:45de işlemim bitmiş odamdaydım .şükürler olsun rahimde problem yok rahim arkasında adenomiyozis odakları vardı onlarıda temizlemiş doktorumsaolsun .şimdi patoloji sonucunu bekliyoruz inşallah hayırlı haberler alırım .operasyondan sonra azcık sancım oldu ama onada dayanıyor insan .akşam evimdeydim şükürler olsun .hala dinleniyorum narkoz aldığım için hala bir sersemlik var onun haricinde sıkıntım yok elhamdülillah .bebek için birsürü uğraş verdim buda onlardan biri nasipde yoksa olmuyo gerçi .ALLAHTAN herşeyin hayırlısını diliyoruz inşallahda öyle olur .sizlerde duanızda unutmayın inşalah patoloji sonucuda iyi gelir .benden haberler bukADAR

gelelim siz canım arkadaşlarıma
PELOŞUM o sancılar olur kuzum korkma sen bol bol dinlen ve bolca su iç bebeiş güzel güzel yerleşsin ALLAHIM korkutmasın inşallah hayırlısıyla kucağına al yavrunu .
SELİNOŞUM tedavin hayırlı olsun inşallah gerçi faceden yazıştık ama olsun burdanda söyleyim istedim ALLAHIM ogüzel kalbine göre versin inşallah sonucu pozitif olsun
KARDELOŞUM ahmet paşa ufak ufak başlamış adımlara maşallah yavruya allahım esirgesin onu sende onunla uğraşıyorsun tabi şimdi enzor zamanları
EZGİCİM hayırlı olsun tedavin canım inşallah emeklerinin karşılığını alırsın herdaim duamdasın canım kabede bile duamdaydın ALLAHIM gönlüne göre versin inşallah
diğer canarkadaşlarım hepiniz iyisinizdir inşallah özledim sizleri gerçi facede karşılaşıp konuşuyoruz bazılarınızla ama yinede özleniyor işte .
BERRİNİM senlede uzun zamandır konuşamadık inşallah sen ve yusuf bera iyisinizdir .
hepinizi çok öptüm görüşmek üzere

Selam kizlar hayırlı aksamlar.
Ablacim cok iyi yapmissin hs ile.insallah bu operasyon sonrasi kendiliğinden gelir bebis.Rabbim seninde yüzünü guldursun inşallah en kisa zamanda.tabiki diger arkadaslariminda guzel haberlerini almak nasib olsun.dualarin ve guzel dileklerin icin Allah razı olsun abla.insallah neticeside guzel olucak Allahin izniyle ve sizlerin dualariyla.
Öptüm herkesi.Rabbime emanetsiniz.

selam kızlar
eboşum çok çok çok geçmiş olsun,ayrıca vesile olsun inşallah canım,çok sevindim inanki.
bugün ikinci bi sevinçli haber aldım(dün de denilebilir gerçi):KK53:bi ara yazmıştım hatırlar mısınız bilmem,bi arkadaşım tüp yaptırmıştı kaç defa,sonra kendiliğinden hamile kalmıştı ama bebek gelişmemişti,kalp atışı başlamamıştı bi türlü,en son bi dr la görüşmeye gitmişler tüp için veeeeee görüşmeden döndüğünde hiç adet olmamış,yani tekrar hamile,en doğalından.çok mutluyum.
inşallah selinoştan,ezgm den ve tüm tedavideki arkadaşlarımdan da aynı haberleri alırım ve boğazım düğümlenir sevinçten.
selamlar hepinize tekrardan

slm ebrarcım nasılsın canım bende uzun zamandır giremedım arada bir tüp bebek özel blme bakıyrm benım gibi tüp bebek yaptranlarla konuşuyrm onun dısında pek giremıyrm.. ben bu hafta ikinci tüp bebek için başladım canım bu zor süreçlerde Rabbim herkesın yardımcsı olsun inş. dualarında bana yer verırsen sevinirim cnm
ebrarcım yeğenın olmuş hayırlı ugurlu olsun canım inşallah ıyıdır şimdi çok gecmiş olsun inşallahh kendını hemen toparlar gülücükler atmaya başlar halası..

Derınsu . kardelen sizlerde iyisinizdr inşalahh
gökçerana bebişerin hastaymiş sanırım geçmiş olsun cnm alpkaanada gökçeye saglıklı ömür versın RAbbimm inşallah iyilerdir şimdi
pelinn hayırlı olsun canım Rabbim saglıkla kucagına almayı nasip etsın inş senın ilk denemen mıydı tüp bebek darısı bizim başımıza inşş
amin ezgicim inş benım ilk denememde oldu cok şükür senın icinde hayırlısı olsun inş güzel haberler verirsin dualarım senınle...
mrb canım teşekkür ederim.seninde hayırlı olsun sonucu pozitif olsun inşallah.benim tüp bebek tedavisi canım.

selam kızlar hayırlı günler.tedavimizde herşey yolunda çok şükür.
kardelenim saol canım dualarınız içinde Allah razı olsun.Rabbim neticesinide güzel eylesin inşallah.öptm canım.
canım inş rabbım hayırlı güzel sonuc nasip etsın dualarım senınle...
gelelim siz canım arkadaşlarıma
PELOŞUM o sancılar olur kuzum korkma sen bol bol dinlen ve bolca su iç bebeiş güzel güzel yerleşsin ALLAHIM korkutmasın inşallah hayırlısıyla kucağına al yavrunu .
SELİNOŞUM tedavin hayırlı olsun inşallah gerçi faceden yazıştık ama olsun burdanda söyleyim istedim ALLAHIM ogüzel kalbine göre versin inşallah sonucu pozitif olsun
KARDELOŞUM ahmet paşa ufak ufak başlamış adımlara maşallah yavruya allahım esirgesin onu sende onunla uğraşıyorsun tabi şimdi enzor zamanları
EZGİCİM hayırlı olsun tedavin canım inşallah emeklerinin karşılığını alırsın herdaim duamdasın canım kabede bile duamdaydın ALLAHIM gönlüne göre versin inşallah
diğer canarkadaşlarım hepiniz iyisinizdir inşallah özledim sizleri gerçi facede karşılaşıp konuşuyoruz bazılarınızla ama yinede özleniyor işte .
BERRİNİM senlede uzun zamandır konuşamadık inşallah sen ve yusuf bera iyisinizdir .
hepinizi çok öptüm görüşmek üzere
amin ebosum cok sagol simdi daha iyiyim sende hs cekilmişsin temız cıkmasına sevındım gecmış olsun...inş rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla saglıklı bebeiş nasip etsin dualarrım senınle...
selam kızlar
selinoşum tedavin istediğin gibi en güzel şekilde sonuçlanır inşallah canım
tüm dualarımız seninle
derincim,sen seyrek geldikçe sayfalar hepten boş kaldı canım yaaaa
bu arada birsen yoklama yaptım,haberin olsun:))
hepiniz iyisiniz inşallah
bizim bi garip arkadaşımız vardı,onu merak ettim,haberi olan varmı?
bizden haberlere gelince Ahmet dün kendi kendine ilk adımlarını attı,bugünde gözümün içine baka baka ellerini bırakıyo,mutluyuz,yorgunuz falan filan işte
görüşmek dileğiyle diye mektupvari kapatayım bari
maşallah ahmet paşamıza baya buyudu yurumeye bile başladı...

selam kızlar benden haberlere gelince...bugun doktora gittim ben sadece keseyı görmeyi beklerken kalp atışıda başlamış melegimin cok şükür:nazar::nazar::nazar::emir_bebek: 6 haftalık olmuşuz teyzeleri rabbım inş hayırlısıyla saglıklı kıucagıma almayı nasip eder...darısı başınıza rabbım hepinize bu güzel duyguyu taddırsın inş dualarım sizlerle allaha emanet olun :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::nazar::nazar::nazar::emir_bebek:

slm hanımlar
maşallah ne güzel haberler var geldim çok sevindim okuyunca
pelincim canım inş saglıkla kucagınada alırsın canım saglıkla büyür annesine gelir 9 ay sonra:)
kardelencim maşallah ogluna yürümeye başlamış artık kim tutar bebişini:) arkadaşınada çok sevindiminş saglıkla kucagına alır
ebroşum çok geçmiş olsun canım umarım patoloji sonucunda temiz çıkar tlf de konuşunca ameliyattan hiç bahsetmemiştin şaşırdım valla hadi inş bebiş kendiliginde gelsin inş
selinacım tedavn iyi gidiyormuş bol bol yumoşların olsun onlarda bebiş olsun inş
ezgicim seninde tedavin hayırlı olsun inş çok yumoşum olur seninde onlarda bebiş olurlar inş canım gökce ile alp kaan da iyiler şimdi inş havalar soguk tekrar hasta olmazlar kib öptm canım,
derinim birsencim aleynacım banucum boncugum aklıma gelmeyenler olurs kusura bakmasınlar sizler nasılsınız? hepinizi öpüyorum
bende smaer testi yaptırdım sonucu temiz çıktı bide minişte bi yara vardı ülser dedi dr onada krem verdi kulanıyorum geçiyo çok şükür bendende haberler böyle görüşürüz:KK16:

peloşum çok sevindim canım,pıtpıtları da duymuşsunuz çok şükür
selinoş sen haber vermemişin canım,nerelerdesin?
gökçecim geçmiş olsun canım,ülser e ne gibi bi merhem,nereye sürüyon anlamadım yafffff
Ahmet nezle oldu,şarıl şarıl burnu akıyo,bende de hafif kırgınlık var,tüm gece uyumadık desem yeri

slm canlar
nasılsınız inş herkes iyidir
pelinciğimin hamiş oldugunu gördüm cok sevindim allah tamamına erdirsin canım normal yollarla mı oldu tatlım
bilg pek giremiyorum minik zeynom yüzünden ama aklımdasınız
ebrar ablacım ameliyat olacakmışsın sanırım rabbim gönlüne göre versin inş. senle konuşmayıda cok özledim
herkesi cok öpüyorum fırsat buldukça girmeye calışıcam

kızlar 6 aydır deniyorum hamile kalamadım ama hiç bir sorun yok ne bnde ne eşimde bana yardım edin lütfen ilaç ismide olabilir yada bir kür

merhaba hanimlar beni hatirladiniz mi^??

sizlere coook tesekküur ederim bana zamaninda cok desdek verdiniz dua eddiniz hepinizden allah razi olsun.. internette cok SIK giremiyiyorum malasef bebekle ilgilen yemek hairla ev isi birde hastaliklar derken vaktim olmuyor ilk defa bugün girdim ve direk siz aklima geldiniz.. ebrar ablam sendende allah razi olsun en yakin zamanda ins mutlu haberler alirsin..:KK16::KK16::KK16::KK16:

canım arkadaşlarım hepinize selam herkes iyidir inşallah
ben dün ani bir kararla histeroskopi oldum :))derinim seni geçtim cano :))kanamalarım ve düşüklerimin sebebi neler diye doktorum histeroskopi yapalım dedi bende kabul ettim tabi baya korktum ama korkulcak hiçbişey yokmuş .dünsabah hastaneye yatışım yapıldı saat 9 da aldılar ameliyathaneye 09:45de işlemim bitmiş odamdaydım .şükürler olsun rahimde problem yok rahim arkasında adenomiyozis odakları vardı onlarıda temizlemiş doktorumsaolsun .şimdi patoloji sonucunu bekliyoruz inşallah hayırlı haberler alırım .operasyondan sonra azcık sancım oldu ama onada dayanıyor insan .akşam evimdeydim şükürler olsun .hala dinleniyorum narkoz aldığım için hala bir sersemlik var onun haricinde sıkıntım yok elhamdülillah .bebek için birsürü uğraş verdim buda onlardan biri nasipde yoksa olmuyo gerçi .ALLAHTAN herşeyin hayırlısını diliyoruz inşallahda öyle olur .sizlerde duanızda unutmayın inşalah patoloji sonucuda iyi gelir .benden haberler bukADAR
anaaaa ne okuyorum bennnn kız günlerdir konusmadık bundan haberimin olmaması üzdü beni :KK43: bilsem kaç gündür bi yolunu bulur arardım kız kvde kontür var:KK1: çokk geçmiş olsun canım benim sevindim histereskopi olmana valla yaaa.biliyosun önem veriyorum o ameliyata çok.sanada doktordan istemeni söylemiştim galiba.ay hadi hayırlısı kuzum yaaa:KK16:beni sorma 4 ay olcak adet olmuyom herzamanki gibi.kociş tutturdu ameliyatı ol biran önce korkuyom diyo o et parçası büyümesin vs.adam benden çok düşünüyo ama işte.:KK31:neyse konusuruz bi ara bebem öpüyom çok.
amin ezgicim inş benım ilk denememde oldu cok şükür senın icinde hayırlısı olsun inş güzel haberler verirsin dualarım senınle...

canım inş rabbım hayırlı güzel sonuc nasip etsın dualarım senınle...

amin ebosum cok sagol simdi daha iyiyim sende hs cekilmişsin temız cıkmasına sevındım gecmış olsun...inş rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla saglıklı bebeiş nasip etsin dualarrım senınle...

maşallah ahmet paşamıza baya buyudu yurumeye bile başladı...

selam kızlar benden haberlere gelince...bugun doktora gittim ben sadece keseyı görmeyi beklerken kalp atışıda başlamış melegimin cok şükür:nazar::nazar::nazar::emir_bebek: 6 haftalık olmuşuz teyzeleri rabbım inş hayırlısıyla saglıklı kıucagıma almayı nasip eder...darısı başınıza rabbım hepinize bu güzel duyguyu taddırsın inş dualarım sizlerle allaha emanet olun :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::nazar::nazar::nazar::emir_bebek:
canımm ççokk sevindim:nazar::nazar: günlerdir aklımdasın herkes gibi:KK16:MAŞALLAH yaa.bu arada MAŞALLAH derken içimden erkek geçti diyimm:KK1::nazar:
slm hanımlar
maşallah ne güzel haberler var geldim çok sevindim okuyunca
pelincim canım inş saglıkla kucagınada alırsın canım saglıkla büyür annesine gelir 9 ay sonra:)
kardelencim maşallah ogluna yürümeye başlamış artık kim tutar bebişini:) arkadaşınada çok sevindiminş saglıkla kucagına alır
ebroşum çok geçmiş olsun canım umarım patoloji sonucunda temiz çıkar tlf de konuşunca ameliyattan hiç bahsetmemiştin şaşırdım valla hadi inş bebiş kendiliginde gelsin inş
selinacım tedavn iyi gidiyormuş bol bol yumoşların olsun onlarda bebiş olsun inş
ezgicim seninde tedavin hayırlı olsun inş çok yumoşum olur seninde onlarda bebiş olurlar inş canım gökce ile alp kaan da iyiler şimdi inş havalar soguk tekrar hasta olmazlar kib öptm canım,
derinim birsencim aleynacım banucum boncugum aklıma gelmeyenler olurs kusura bakmasınlar sizler nasılsınız? hepinizi öpüyorum
bende smaer testi yaptırdım sonucu temiz çıktı bide minişte bi yara vardı ülser dedi dr onada krem verdi kulanıyorum geçiyo çok şükür bendende haberler böyle görüşürüz:KK16:
geçmiş olsun cano ya.iyi bari temizmiş:nazar:özügldoş ben seni ösledim ya kısss:KK1:
peloşum çok sevindim canım,pıtpıtları da duymuşsunuz çok şükür
selinoş sen haber vermemişin canım,nerelerdesin?
gökçecim geçmiş olsun canım,ülser e ne gibi bi merhem,nereye sürüyon anlamadım yafffff
Ahmet nezle oldu,şarıl şarıl burnu akıyo,bende de hafif kırgınlık var,tüm gece uyumadık desem yeri
anaa çok geçmiş olsun buna yaww geçmiş olsun demekten agzım yoruldu:KK9:şaka şaka..ay ben onun yürüyen bacacıklarını butlarını yiyim:KK1::nazar::nazar:
selam kizlar selinadan haberi olan varmi transveri oldumu
selam canım...sorma bende günlerdir giremedim net yok diye hep aklımda selinoş.ama bugünlerde olması gerek canım.en son 14.ünde yazmış.meraktayım bende.sen nasılsın canım:KK16:

ay kızlar acaip özledim hepinizi yaa:KK5:netim yoktu bazenleri oldugu gibi netsiz kaldım biliyonuz ama şimdi var..şükür.hepinizi merak ediyorum günlerdir...
KARDELENİM nerelerdesin cnm iyisindir inş.çok özledim senide.:KK16:

benden haberlere gelelim kısaca...4 aydır adet olmuyom umrumdışı haldeyim.hiçbişey düşünemiyom hiçbişeye hevesim yok.şuanda tek istegim eşimin başta olmak üzere sonrada kendimin güzel bi iş bulması ve evimi tutup artık yuvamı hayırlısıyla saglıcakla kurmak:KK31:dualarınızı esirgemeyin benden de canlarım.Allah başta saglık versin tabiki.bu arada kp iyi degil kızlar,cigerde yara çıktı beyinde de bişiler var.ışın tedavisi oluyo şuanda.yara için de ya kemoterapi yada ilaç tedavisi başlıcak:KK31:Allah kimseyi saglıktan ayırmasın evlerden ırak olsun tüm kötü hastalıklar...:KK31:
neyse karşılaşınca konusuruz bol bol inş.Allaha emanet olun.güzel bi güne uyanmanız dilegimle canlarım benim:KK16:

merhabalar bende 9 aylık evlşiyim ve bebek istiyoruz daha olmadı sabırsızlıkla bekliyorum artık gelsimn biraz önce rabbim isteyen herkese nasip etsin önerilerinizi bekliyorum

merhabalar bende 9 aylık evlşiyim ve bebek istiyoruz daha olmadı sabırsızlıkla bekliyorum artık gelsimn biraz önce rabbim isteyen herkese nasip etsin önerilerinizi bekliyorum

merhaba hoşgeldin.daha çok erken ama dr a gitmişmiydiniz.sorun sebep bilmeden öneri yapmak yanlış olur.inşallah Rabbim bu durumda olan herkese hayırlı evlat nasib etsin.

X