Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canım biliyorum konusmuştuk Allah yardımcın olsun ..kuzular daha iyidir inş.git tabi cnm ben senin yerinde olsam çoktan giderdim çok ible katlandın
canım hadi hayırlı ugurlu olsun yaa Allah emeklerinizin sonucunu güzel etsin peloşum
sagol birsoş amin cnm..Allah hepimize güzellikler versin.başta saglık tabi ...sizin ameliyatta olmamış vardır bi hayır cnm sıkma canını.
Kiz ben hic kusermiyim sizde bdnim icin babaskasiniz zcanikom. Net oldugu surece gelirim
tmm cnm dikkat et kendine bende öptüm
neee diyon kıss ciddi misin ben onu animasyon gibi bişi sanıyom...ne bilim yüzü çok saf güzel geldi bana yakın buldum koydumamin cnm bu arada.iş konusunu koşturuyoz işte bakalım.

oyy benim canımm hoşgeldinnnnn bitanemmmay aglıyodum gene okurken yaaa n mutlu kuzumm.rabbim dualarını kabul buyurur hayırlısıyla inş.Allahım başta saglıktan ayırmasın kuzum seni çok öpüyorum en yakın zmaanda görüşürüz inş çünkü çokkk özledim çokkkk

kızlar arkadastayım gezek gibi gene tunişimi gezmeye getiridm oynuyolar arkadasıylaiş için görüşmeye gittim haber bkeliyorum bakalım hayırlısı.bi yandan koray koşturuyo bakınıyo bişyler.hakkımızda hayırlısı.biran evvel başlayıp evimi falan tutmak istiyorum.hepinizi çok öpüyorum Allaha emanet olun.

herkese slmlarr canlarr kusura bakmayın bayadır giremiyorumm bi ara her gun girdim ngelen giden yok diye girmedim sonra misafir üzerine misafir geldi vs.çok sukur birascık canlanmış her gun bakarım artıkk :)özledimm hepinizi ebrarım gelmişsin canım rabbim kabul etsin isteyen herkese de nasip etsin inş.derinim inş. eşinde sen de iş bulursunuz gönlunuze göre selinam birsen kardelen pelinn hepinizi öpüyorumm a.e.o bol bol görüşmek dileğiylee

selam kızlar hayırlı günler herkese.
birsenim kardeşinin ameliyat olmuş bitmiştir inşallah herşey yolundadır.Rabbim şifa versin inşallah.emrenin burnu içinde kafana takma canım çocukluğunda her gün burun kanaması geçiren biri olarak kbb uzmanına götür burundaki bi damarın çatlamasından kaynaklanıyor ve onu hemen yakıyorlar emrecik hiç bişey hissetmez bile bende küçüktüm çünkü öyle yapılmıştı.öptm canım geçmiş olsun.
pelinim büyük ihtimalle yumoşlar toplanmıştır belkide transfer aşamasındasındır.Rabbim yardımcın olsun inşallah neticesi pozitif güzel haberler getirmenle sonuçlanır.dualarımdasın öptm canım.
derinim gezekçi seni gez bakalım inşallah en kısa zamanda güzel bir iş bulursun.ve gönlünden geçen en güzel evlerde oturmak nasib olur canım eşin ve senin için en hayırlı kapılar açılmasını diliyorum.öptm seni
ebrar ablam hoşgeldin sefa getirdin.Rabbim tüm dualarınızı ve ibadetlerinizi kabul etsin.bizleride unutmadığın için Allah razı olsun.en kısa zamanda karşılaşıp sohbet etmek ümidiyle öptm abla.
kardelenim küsmedim kız şaka yaptım.öptm canım seni de o hamarat çekmece düzelten(didikleyen) ahmedi de :)
nvbr canım sende iyisin inşallah şimdi.öptüm bebişide.
anatoliam demek berat paşa yaşına girdi Allah sağlıklı uzun ömürler versin nice yaşlarını beraber geçirmek nasib etsin inşallah.güzel dileklerin içinde teşekkür ederim canım.inşallah güzel haberler getiririz.öptm sizide.
boncuğum annene gidiyormuşsun güle güle git gel canım.tek başına olmak zor kafanı toplarsın hem annende.öptm 3ünüzüde.

unuttuğum varsa affetsin hepinizi öpüyorum.Allaha emanetsiniz...

Son düzenleme:
selam kızlar hepiniz iyisiniz umarım tedaviler başlasın bebişler gelsin kardeşim ameliyat oldu hamd olsun iyi geçti emrecikte iyi kan sonuçlarımız iyi çıktı tekrar kanarsa gidecez inşallah kanamaz neyse ebuşumla konuştum çok iyi geliyodu sesi biraz dinlenip kalabalığı dağıttıktan sonra gelecek herkesi kendine iyi baksın yoklama yapmıyom sanmayın gizli bakıyom yok olanlar ceza verecem haberiniz olsun iyigeceler.

selamlar,
iki yıllık evliyim geçen sene 6 haftalık gebeyken kalp atışları duyulamadı ve kürtaj olmak zorunda kaldım.. çok ama çok üzüldüm.
eşim hazır olmadığı için bu zamana kadar bekledik. tam ikna oldu bebek için girişimde bulunacaktık bir muayne olayım dedim.
smear testi yapıldı ve gün sonra dr. arayıp anormal bir sonuç olduğunu kolposkopi yapılması gerektiğini söyledi..
çok panik oldum. test sonucumda LGSIL ve HPV etkisi yazıyordu.
internetten araştırdım kanserleşen hücreler olduğunu öğrendim.
Dr değiştirdim farklı bir görüş daha almak için ve dün kolposkopi yapıldı, biyopsi için parça alındı.
dr gebeliği ertelemem gerektiğini, eğer hasta isem gebeliğin ilerleteceğini söyledi.
içim içimi yiyor şimdi. sonuç 1 haftaya kadar çıkacak ama bu hafta nasıl geçecek bilemiyorum ..

başına böyle bir şey gelen var mı aranızda?

abla hoşgeldin ALLAH kabul etsin ALLAHIM bizlerede nasip etsin İNŞALLAH

gecmiş olsun İNŞALLAH sonucların tertemiz cıkar en kısa zamnda hamile kalırsın

aminn selinam Allah razı olsun canımsenin de hakkında hayırlısı olsun hereyin bebem.
sagol Berrinim öpüyom canım bebisle seni
oh oh iyi hadi gözünaydın cnm Emrenin sonucu iyi çıkms.kardeinede tekrar geçmis olsun.

çok sukur iyiyiz canım sen nasılsınn bizde seni öptük teyzesi

bizde seni öpüyoruzz canımm

çok gecmiş olsunn inşallah birsey cıkmazz

cok gecmiş olsun canım rabbim şifa versin emreciğin de burnu kanamaz inş. bi daha öp yerime annesi

slm kızlar herkes iyidir inş
anatoliacım sagol canım alp kaan iyi nisan 2 de kontrolu var götürücez bakalım dr ne diyicek sen nasılsın?
derinim inş kocişinde sende iş bulursunuz canım hayırlı haber al inş
pelincim tedaviye başlamış inş hamiş kalırsın canım
ebroşum gelmişsin tekrardan allahkabul etsin inş rabbim bizede nasip eder o güzel mubarek yerleri görmeyi
birsencim çok geçmiş olsun emrecige allah şifa versin inş tekrardan kanama olmaz
sevalemre sende hooşgelmişsin bebegin varmış hayırl ı olsuncanım saglıkla kucakla inş darısı diger arkadaşlaara olsun
kızlar aslında ben hal a evimi taşımadım orda bi yere koyduk annemlere geldim bikaç ay burda kalıcaz lojman çıkarsa die bekliyrouz hayırlısı bakalım hepinizi öpüyorum kib

gecenin karanlığından herkese selamlar kızlar
hepiniz iyisiniz inşallah,teker teker yazamıcam şu an ama hepiniz aklımda ve dualarımdasınız her an
peloştan haber getirmeye geldim ben,bugün transferi yapılmış,tek embriyo,inşallah tutunur,kızlara haber ver dedi bana,ben de hemen verim diye geldim.bolca dua edelim,inşallah tutunsun bebişkosu.
birsen emrinin burnu için bişey dedi mi dr?öpüyorum onu
görüşürüz kızlar

selamkızlar. inşallah arkadaşımızın bebeği tutunur dua edicem hatta annem benim için meryem süresi okuyormuş ona da söyliycem.gerçi o sırf benim için değil çocuk isteyen herkese okuyor.yani benimhamileliğim sağlıklı geçsin diye okuyor.bu arada benim moralim de pek iyideğil.ben de hipertroidi çıktı.ilaç kullanmak zorundaymışım.anlaşılan bu hamileliğimde zor geçecek.bide bir haftdan beri öksürmekten ciğerlerim çıktı.neyse fazla canınızı sıkmayayım.hepinizi öptüm tatlı anneler ve anne adayları:)))

kuzu sagol cnmmmdemek annede kalıyon olsun cnm inş biyer çıkarda tutarsınız hayırlısı herşeyin.Kaan nasıl cnm?
neee diyosunnnn hadi bakalımmm hayırlısı yaaa inşaAllah tutar pelinim duamdasın cnmsagol haber ettigin için cano

canım geçmiş olsun üzülme ilaçla tedavisi olan bişy.annemde de var..eşimde de tam tersi hipotiroid varAllah şifa versin cnm.

selam kızlar herkesler iyi olsun inşallahh iyisinizdir emrecik iyi hamdolsun burnunda kılcal damarlar zarar görmüş olabilirmiş onun haricinde kanları temiz çıktı kardeşimide iyi bugün hastaneden çıkıyo topiği boş bırakmayın karışmam ha yok yazarım bakın 2. sayfaya geçmişiz arada girip bakınca mutlaka bişeyler yazın ceza veririm yoksa

slm kızlar
birsencm tekrardan geçmiş olsn ogluşuna
kızlar alp kaan da bikaç gün önce ateşlendi götürdük gece dr a ateşi ükselmişti 38.9 olmuştu orda biraz bkeledik fitil verdiler az düştü geldik bogazı kızarmıştı neden oldu anlamadık iki gün sürdü o geçti bu seferde gökce hastalandı burnu felan akıyo ilaç vveriom geçer inş sizlerde iyisnizdir inş kib öptm hepinizi hızlı yazdım alp yanımda uyanacak die yanlış yazmışım neyse kusura bakmayın öptm sizleri

gökçecim geçmiş olsun kızınada oğlunada mevsim geçişi olduğu için bu aralar çok önemliymiş dikkat edelim napalım düşe kalka hasta ola ola büyüyecekler hakkımızda hayırlısı olsun kızlar sizlerede sıfır verdim sınıfta kaldınız bari bi selam verin giripte iyi olduğunuzu bilelim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…