Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selam kızlar nasılsınız ama hepinizi yok yazdım cezalısınız kimse niye girip bi bakmıyo ya da girince bi selam yazmıyo Allahın selamını çok mu ? görüyorsunuz birbirinize en azından iyi olduğunuzu bileyim derinim bitirdiniz askerliği ama kuzum ayranmı içtik hiç bana yoksam beğenmiyonmu artık kardeloş kız sanada diyecemde sen sadce 1 gün almışın kalabalık gelmiş geçmiş ben napıyım zaten ev kalabalık bide 15 gün hacamata gelenler var yandım gerçi hayırlısı olsun cuma günü kardeşim biliyorsunuz diyaliz hastası kalça protez ameliyatı olacak çok önemliymiş ayrıca ağırmış sizlerden dua rica erkes kendine iyi baksın byee

Tamam derincim nasil istsrzen ogle olsun simdi tablot aldik nette komsudan aldik arada gierrim. Ben sizi bic unutmadim ben arti gecen hil dusuk kuryaj oldum cok zor vunlergecirxim sizleri cok aradik opuyo
Zizls

Aleynacim ben doktorumdan sonuc alamadim yaptigi tedaviler verdigi ilaclar mantigim almiyodu degistirdim proloktin cok az yuksekyil oda beni ko:ruyodu doktoru degistitdim bir ilac verdi bir ay sonra kixim geld

yok kız ne ayrı düşücez deliama ben giriom fırsatı buldukça cnm yaw çok geçmiş olsun birsoş inş iyi geçer ameliyat.sanada kolay gelsin çocukları öperim
Tamam derincim nasil istsrzen ogle olsun simdi tablot aldik nette komsudan aldik arada gierrim. Ben sizi bic unutmadim ben arti gecen hil dusuk kuryaj oldum cok zor vunlergecirxim sizleri cok aradik opuyo
Zizls

tamam kıs tmm hadi küsmeyelim :) sen başkasın gir artık cnm görüşelim arada

selınam pelınım cok sevındım sızler adınıza kızlar umarım rabbım su mubarek gecede bızlere mujdelrı vermenızıde nasıp eder
derınım esın gelmıs balım hadı gozun aydın cok sevındım senın adına gercı face dede konusmustuk umarım bıran once hayırlı bır ıste bulur ınsallah
gokcem tasınmıssın cnm hayırlı ugurlu olsun elazıg merkezı ben cok begenmıstım gule gule oturun cnm
ebusum ozledım cnm senı ne mutlu sana o resımelrı gorunce nasıl duygulandım hayırlısıyla gel cnm allah bızlerede nasıp eder umarım
aleynam garıbım bırsenım ve adının sayamadıgım butun arkadaslarım uamrım sızlerde ıysınızdır
gelelım bana cok zro gunler gecırıyorum kızlar derınım demıs zaten cocukalrım hasta oldular hastanelrde rezıl olduk haftalarca tırnagın varsa basını kası zor durumda oluncada kımse kapımızı calamdı anne baba...ıkız oluncada bırı hastanede bırı evde cok zorlandık tek bakmak mumkun degıl zaten bır aydır kaynanam yanımda ama gelmeseydı daha huzurlu olurdum geldıgınden berı ben gelmıcektım baban evde rezıl cocukalrı hasta etmıssınız neler neler artık gecen patladım haftaya anneme gıdıyorum 2 3ay evden uzak olucam annemde kardelserle bakıcaz ben cok coktum cunku sacımı bıle tarıyamıyorum cocukar ev ıslerı yemek derken sarjım bıtıyor belkı boylesı daha ıyı olucak ugrayamadım kac zamandır
kusurabakmayın..kendınıze ıyı bakın

Son düzenleme:
Boncugum tsk ederim.insallah guzel haberler getiricez.
Birsenim ben geldim sen yoksun bugun :)
Kardelenimm bi ebrar ablam mi geldi aklina kustummm hih
Pelinim nerelerdesin kiz ne asamadasin az haber etseydin kendindenn

Kizlar hayirlisiyla yarin tedaviye basliyoruz insallah.Rabbim guzel sonuclarla neticelendirir insallah.hepinizi optum.yine haber ederim gelismelerden.
Ebrar ablam ozledik seni hayirlisiyla dön evine insallah.optm

Son düzenleme:
Selam kizlar nasilsiniz kusura bakmayin giremedim gorumcemde int var ama komsudan aldigi icin telefondan ara sira girebiliyorum cok sukur her sey yolunda gidiyo yarin knt var bakalim buyuk ihtimal catlatma ignemi olurum ondan sonrada toplama islemi olur heralde rabbim ins hayirlisiyla yuzumuzu guldurur...boncugum amin ins bebislerinede gecmis olsun canim allah kolaylik versin selinam ins tedavilerimiz hayirla sonuclanir hepinizi cok opuyorum allaha emanet olun

selam selinam evet canım uğramışsın ama kardeşim bugün ameliyat olacaktı ffakat ameliyat masası bozulduğu için olamadı hayırlısı demekki böyleydi hastaneye gidip gelmek günümü aldı hadi inşallah tedavin hayırlı sağlıklı bebişler verir
derinim canım sende sgl eşinle sende çok uğraş verdiniz çok çektiniz ama artık herşeyin hayırlısı olur sizler için
kardeloş şk olsun başka yazacak kimse yokmuydu bizleri hep es geçtin ayıp ama sınıfta kaldın sen
boncuğum senin bebişlerede geçmiş olsun kızlar hepinizi öptüm byee

küsme kıııııız,sizi unutmam mümkün mü ki aklıma gelesiniz canım benim ama o an öyle oldu işte yaaaa
hadi hayırlı haberlerle gel inşallah,minik selinoş gelsin,biz de sevelim.oyyyyyyy
pelincim senden de güzel haberler almayı ümit ediyoruz canım,rabbim bu defa ol demiştir inşallah

hep mi es geçiyom birsen,aşkolsun beeeaaaaaaaaaa
kardeşine çok geçmiş olsun bu arada
bütünleme var mı bütünleme,aöf gibi bütünlemeyi kaldırmadın inşallah

Kiz ben hic kusermiyim sizde bdnim icin babaskasiniz zcanikom. Net oldugu surece gelirim

Selam kizlar hayirli günler herkese.biz gittik geldik.muaynede kist olunca dk hapi verdi nasip olursa diger adetle baslicam ilaclara.haber vereyim dedim.optum hepinizi Allaha emanetsiniz.

Aleynacim ben doktorumdan sonuc alamadim yaptigi tedaviler verdigi ilaclar mantigim almiyodu degistirdim proloktin cok az yuksekyil oda beni ko:ruyodu doktoru degistitdim bir ilac verdi bir ay sonra kixim geld

Canim merhaba ilacin ismi ne ? Bende bu ay doktorumu deistirdim.diger dr.um bana hep klomen veriyodu bir senedir tedavi goruyodm sonuc alamadim.bu yeni doktorum da femara diye bi ilac verdi beklemedeyim suan sende mi ayni ilaci kullandin merakettim ?

Kızlarrrrrr canlarım bnm nasılsınız,geçmşe biraz baktımda çocuk uyanmadan yazıyım dedim.Gelmiyorum dye ne olur kızmayın kızlar önüme blgisayarı alıp da nete grmedğim bayağı oluyor telden sadece faceye grebliyorum bedava ya o bakımdan :))
Teyzoşlar bir yaşımıza grdik bzde Berat bey ellerinizden öpüyor...

Tedaviye başlayanlar var Rabbim nşaallah hayırlısıyla nasip eder de yavrunuzu kucagınıza alırsınız arkadaşşlar...
Pelinim yanlış anlamadım inş gebzeye mi gelyorsunz valla öyle bşey olursa tanışmayı çok isterim:):)
Dernm eşinde sende inş hayırlı iş bulursunuz,Allah hayırlı rızık kapıları açsın.He bu arada profil fotonu nerde buldun o kız üniden arkadaşım bnm :):) Taa Kavakpınar da tanışık mısınız:):)
Birsencim kardeşnn yardımcısı olsun Rabbim şifa versn
Gökçem taşınmışsın hadi gözün aydın oğluşun nasıl bu arada merak ettim
Selinam tedavn hayırlı sonuclanır inşallah cnm bnm sende iyisn inş
Kardelenim cnm bnm Rabbim gönlündekini nasip etsin,acını hafifletsin cnm bnm...
Eboşumm sen hele gel de ben sana bi gelem,yüzsüzlük yapıyım biraz Berat teyzesini özlemiş görmek istyormuş bilmem anlatabildim mi:))
Ayy unuttugm var mı yaa kusura bakmayın varsa valla kızlar taramalı tüfek gb yazıyorm bunlarıda,Allah'a emanet olun cümleten

Heeee şu enjeksiyonla olan işi bilmem hatırlarmısınız esprisini yapıyordum ben kendi aşılamamı yaptım diye ama olmamıştı bilsin istedim arkadaşlar şöyle de bişe var o zamanki psikolojyle yaptım ama şimdi olsa yapmazdım aşılamada spermler yıkanıyor ama kendi yaptıgınızda öyle bşe olamıyor bozuklarla döllenme olursa düşükle veya başka bşeyle sonuclanma olasılıgı yüksek...

kizlar merhaba
benim bi derdim var ama...bilmemki dinleyen olur mu?cikmazdayim ve ne yapacagimi bilemiyorum konuyla ilgili!!!

kardeloş malesef bütünleme yok sınıfta kaldınız canım fazla bişy vermedim ödev olarak ebuş gelsin af çıkarsa söylerim ahmetciği öp
Selam kizlar hayirli günler herkese.biz gittik geldik.muaynede kist olunca dk hapi verdi nasip olursa diger adetle baslicam ilaclara.haber vereyim dedim.optum hepinizi Allaha emanetsiniz.

selinam hayırlısı olsun canım önce kndine bak sonra hayırlısıyla bebişimiz gelsin

tutişim beratcığın doğumgünü kutlu olsun hayırlı evlat olsun sağlıcakla büyüsün uzun ömürlü olsun

canlarım ben geldim dün gece busaatlerde evimdeydim bugünde anca fırsat buldum gelen giden yoğunluk var
hepinizi çok özledim gerçi dualarımdaydınız hep tavaf yaparken kabeyi izlerken her daim yani ALLAHIM kabul etsin inşallah .
kızlar inanılmaz güzeldi anlatmakla anlatılmaz bişey YÜCE MEVLAM hepinizer nasip etsin inşallah ozaman anlarsınız sizlerde .KABE ayrı güzel RAVZA ayrı güzel şükürler olsun görevimizi tamamlayıp geldik .inanın yazıcak bişey bulamıyorum şimdiden okadar özledimki .
BİRSOŞUM dediğini yaptım canım duanı kabenin karşısında okudum çok ağlattın beni çok ALLAH razı olsun canımmm ALLAHIM kabul etsin inşallah
canım arkadaşlarım ALLAHIM inşallah ettiğim duaları kabul eder sizlerede enkısa zamanda oralara gitmeyi nasip eder .hepinizi çok öpüyorum yoğunluğum bitesiye giremiyebilirim .görüşmek üzere RABBİME EMANETSİNİZ

TUTİŞİM enkısa zamanda bekliyorum kuzum teyzeside BERATINI çok özledi
SELİNOŞUM ertelenmiş tedavi hayırlısı olsun vardır bir hikmeti herşey güzel gönlünce olsun canım
PELOŞUM hep duamdaydınız canım inşallah güzel haberlerini alıcaz
diğer canlar hepinizi çok seviyorum

hoşgelmişsin ebuşum hayırlarla sağlıkla gelmişsindir umarım yediğin içtiğin senin olsun gezdiğini gördiğini paylaşırsam bi müsait zamanında sevinirim ettiğimiz ve ettiğin bütün dualarımız kabul olur inşallah neyse yarın kardeşim ameliyat olacak bide 2 gündür emrenin burnu kanıyo canım sıkıldı herkes kendine iyi baksın iyigeceelr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…