Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

slm kızlar
kardelencim ugramışsın ggiderek daha da iyi olursun inş canım rabbim acını hafifletsin inşallah:KK43:
kızlar iyi dilekleriniz için teşekkür ederim bu aralar inanın moral olarak bende fazla iyi degilim etrafa yansıtmak istemiyorum sadece ogluma çok üzülüyorum o kadar acı çekiyoki rabbim şifa versin inş:KK43: daha beterinden korusun ne kötü hastalıklar var tabi bizimkisi hiç kalır :KK43: hastanede yanımızda yatan coocuk 3 yaşındaydı ve kemik kırılması vardı onda :KK43: çaresiz bi dert bi yere düşse hemen ırılıveriyo kemikleri:KK43:of neyse sizleri daha çok üzmeyim kib aeo
Sağol canım.Allah .Çaresiz dertler vermesin gerçektende.Dertler çeşit çeşit.Herkes birbirine bakarak teselli oluyo.Rabbim oğlunada iyilik versin
selam kızlar forumda yeniyim hamile kalmak için 2 aydır deneme yapıyoduk dun eşimin dogum gununde test yaptım silik cızgı cıktı
emin olamadım bugun tekrar test yaptım dunkunden daha belirgin pempe çizgi çıktı dun adet olmam gerekiyordu sizce hamile miyim?
Büyük ihtimalle hamilesin.Herşey gönlünce olur inşallah
selam
kardelencim eşin çok doğru ve çok güzel şeyler söylemiş canım,tabiki söylemeyle bitmiyo bazı şeyler bunu biliyorum,inşallah bu sınavı da atlatırsınız canım,hep yanındayız emin ol.
kızlar kafam pek bi ambale durumda,yazdıklarınızı okudum ama toparlayamıyorum şu an,hepinize sevgilerimi gönderiyorum
geçen gün öyle bi hastalandım ki evde ne halı kaldı ne bişey,lavabolara yetişemedim,kusma ve akabinde de ishal afedersiniz.hala da sersemliği üzerimde,su kaybından içerim su istiyo,içiyorum anında geri çıkıyo her iki yoldan,o derece oldu ki iki bacağıma bide kramp girdi,sanırım birden magnezyumun tamamı tükendi vucutta.
bide dün bugün sınavım vardı,git gel dinlenme yapamadım malesef.

Geçmiş olsun hastaneye gitmedinmi kardelenim bi serum bağlatırdın tam da sınav haftası kötü olmuş Allah şifa versin canım
Derincim Allah kavuştursun canım.Artık uzamaz inşallah bir an önce bitirip gelir sağlığıda düzelir inşallah

Son düzenleme:
İyi geceler arkadaşlar,
Gökçecim Rabbim şifa versin oğluna inşaallah ve de tüm çocuklara...
Kardelenm Rabbim yardımcınız olsun,eşin çok güzel söylemiş aslında zaman geçtikçe sizde daha iyi olursunuz inşaallah...
Topiğe pek kimseler gelmz olmuş,hepiniz iyisiniz inşaallah Rabbim yar ve yardımcınız olsun çok öpüyorum Allah'a emanet ol
Bu arada bizde iyiyiz şükür, oğlum hastaydı bugun biraz kendine gelebildi şükür inşaallah bi ara rastlaşırız kızlar msn açık belki görürüm diye ama ç.dışıyım yarım saat daha falan buralarda olurum grşrz inşaallah...

Sendende alıntı yapmıştım ama çıkmamış Anatolıacım.Senin oğlunada geçmiş olsun canım Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

Bu arada 1 haftadır kaşınıyorum kızlar kaşıdığım yerler kabarıyo kızarıyo pütür pütür.Paylaştığım arkadaşlar ve netteki bilgiler ürtiker olduğunu söylüyo yani kurdeşen.Yarın cildiyeye gidicem inşallah bende

selam
kardelencim eşin çok doğru ve çok güzel şeyler söylemiş canım,tabiki söylemeyle bitmiyo bazı şeyler bunu biliyorum,inşallah bu sınavı da atlatırsınız canım,hep yanındayız emin ol.
kızlar kafam pek bi ambale durumda,yazdıklarınızı okudum ama toparlayamıyorum şu an,hepinize sevgilerimi gönderiyorum
geçen gün öyle bi hastalandım ki evde ne halı kaldı ne bişey,lavabolara yetişemedim,kusma ve akabinde de ishal afedersiniz.hala da sersemliği üzerimde,su kaybından içerim su istiyo,içiyorum anında geri çıkıyo her iki yoldan,o derece oldu ki iki bacağıma bide kramp girdi,sanırım birden magnezyumun tamamı tükendi vucutta.
canım ya çok geçmiş olsun valla.anlatırken ben kustum sanki kusma konusunda hassasım çünkü :KK43:( inş iyi olursun tez zamanda...:KK31:
Sendende alıntı yapmıştım ama çıkmamış Anatolıacım.Senin oğlunada geçmiş olsun canım Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.

Bu arada 1 haftadır kaşınıyorum kızlar kaşıdığım yerler kabarıyo kızarıyo pütür pütür.Paylaştığım arkadaşlar ve netteki bilgiler ürtiker olduğunu söylüyo yani kurdeşen.Yarın cildiyeye gidicem inşallah bende

çok geçmiş olsun kardelenim ya.sıkıntıdan öyle olmuştur.kurdeşenmidir bilmem tabi de...git bakalım ne dicek doktor:KK31:

kızlar ben de yarın sabah erkenden kontrole gidicem.inş sorun çıkmaz.adetle aabildimmi bilmiyorum bakalım...randevusuz gidicem inş alırlar.bugün alamadım haftasonu kapalı sistem dediler.olmadı salı artık.:KK31:

sana da geçmiş olsun canım,bi baktır tabiki.
ben acilliktim ama gitmedim,baştan bu kadar kötü olurum diye bilsem giderdim de,zaten iş işten geçmişti,evde kalıp uyumak istedim.tabi uyuyabildim mi?hayır.
canım ya çok geçmiş olsun valla.anlatırken ben kustum sanki kusma konusunda hassasım çünkü :KK43:( inş iyi olursun tez zamanda...:KK31:

çok geçmiş olsun kardelenim ya.sıkıntıdan öyle olmuştur.kurdeşenmidir bilmem tabi de...git bakalım ne dicek doktor:KK31:

kızlar ben de yarın sabah erkenden kontrole gidicem.inş sorun çıkmaz.adetle aabildimmi bilmiyorum bakalım...randevusuz gidicem inş alırlar.bugün alamadım haftasonu kapalı sistem dediler.olmadı salı artık.:KK31:

sanada geçmiş olmuştur inşallah derincim,kocanla da tez zamanda kavuşun inşallah

sana da geçmiş olsun canım,bi baktır tabiki.
ben acilliktim ama gitmedim,baştan bu kadar kötü olurum diye bilsem giderdim de,zaten iş işten geçmişti,evde kalıp uyumak istedim.tabi uyuyabildim mi?hayır.

sanada geçmiş olmuştur inşallah derincim,kocanla da tez zamanda kavuşun inşallah

sagol canım inş:KK19:

canlarım bu sabah göründüm doktora...polip büyük degilmiş,bikaç ay takip edelim adetten sonra dedi..
eşin askerligi bitirsin gelsin sigorta başlayınca histereskopi(eger polip giderse de olucak tanısal) ve laparoskopiyi yapıcaz dedi çok da makul bi fiyat verdi şükür..kendisi yapıcak ameliyatları.artık zamanı geldi bunların dedi.bakalım hayırlısınla biraz oturtalım da bişyleri kociş gelsin Allahın iznyle o zaman bakıcaz...hayırlısı herşeyin.

Son düzenleme:
Kimseler yokk ama olsun..topicimiz boş kalmasın:KK16:

Deprem oldu kızlar hissedenler vardır mutlaka...Alahım korusun hepimizi..bu soguklarda naparız dışarılarda :KK43:

RABBİM bu soguk havalarda evi barkı olmayanlara sıcacık yuvalar versin,çocuklar üşümesin aç kalmasın,rabbim herkesi korusun :KK43:

sagol Selinam.bende seni merak etmiştim gelmene sevindim...benim ameliyat olup olmayacagı belli degil daha..kontrole gidicem yakında o zaman belli olcak canım..kendine iyi bak cnmm öpüyorum:KK19:

canım arkadasım...eşin ne kadar da haklı ve gerçekten ben de okurken içime bi rahatlama çöktü..bu dünyalık olan herşeye çok üzülüyoruz elde olmadan...hele candan can gidince...Allahım en yakın zamanda yaralarını sarsın canım ondan baska sıgınak yok...öpüyorum kardelenim:KK19:

cnm ben de çok öpüyorum seni:KK19:

kıyamam cnm ya içim burkuldu sen de sıkıntıdasın farkındayım kolay degil özgülüm minicik bebe daha.o acıyı kaldırması kolay mı :KK43:(inş en yakın zamanda iyileşcek Allaha emanet hepsi rabbim şifalar versin.:KK43:

canım çokkk geçmiş olsun çocuklar hasta olunca en çok üzülüyorum.rabbim şifalar versin.şimdi daha iyimiş şükür..seni de öpüyom cnm:KK19:

SELAMINALEYKÜM kızlar...az önce canım kocişimi ANKARAya ugurladım...çok aglamamak için hemen size koştum canlarım benim...Allahım geçici ayrılıklar versin,kimseler eşinden ayrılmak zorunda kalmasın...buna şükür herşeye sonsuz şükürler olsun,5 ay boyunca yanımdaydı herşey çok güzeldi...şimdi gene hasret rüzgarları başladı...ordaki GATADA kontrolleri olacak bu hafta...umarım iyi çıkar sonucları..Allahım dermansız hastalıklardan korusun en azından tiroid ilaçla düzelebilen birşey çok şükür...hepinizi çok öpüyorummm çok seviyorummm Allaha emanet olun..karşılaşmak dilegiyle...:KK16:

canımm rabbim kavustursunn 5 ay oldu mu ya ne cabuk gecçmiş okadar zaman .sen nasılsın canım duzeldin mi birazz

Deprem oldu kızlar hissedenler vardır mutlaka...Alahım korusun hepimizi..bu soguklarda naparız dışarılarda :KK43:

RABBİM bu soguk havalarda evi barkı olmayanlara sıcacık yuvalar versin,çocuklar üşümesin aç kalmasın,rabbim herkesi korusun :KK43:

aminnn canım inş.evet derinim ya deprem oldu ben hissetmedim gerci ama kv dediki çiçek neden salanıyo baktım yaprakları oynuyo yinede deprem aklıma gelmedi
sacflastım iyice

canımm rabbim kavustursunn 5 ay oldu mu ya ne cabuk gecçmiş okadar zaman .sen nasılsın canım duzeldin mi birazz

aminnn canım inş.evet derinim ya deprem oldu ben hissetmedim gerci ama kv dediki çiçek neden salanıyo baktım yaprakları oynuyo yinede deprem aklıma gelmedi
sacflastım iyice

evet kuzum 5 ay oldu kociş burdaydı...geçti gitti:KK31:

sorma bizde kv ile oturuyoduk lamba flnda sallandı hissettik hepimiz..rabbim kötülerinden korusun herkesi o bile korkutuyo insanı çok:KK5:

sen nasılsın canım?

slm hanımlar herkes iyidir inş
derinim deprem olmuş çok geçmiş olsun allah korusun canım eşinide göndermişsin inş herşey yoluna girer uzun zamandır yanındaydı üzüldügünü biliyorum ama bitirip gelsin ki hep yanında olsun canım

slm hanımlar herkes iyidir inş
derinim deprem olmuş çok geçmiş olsun allah korusun canım eşinide göndermişsin inş herşey yoluna girer uzun zamandır yanındaydı üzüldügünü biliyorum ama bitirip gelsin ki hep yanında olsun canım

canım ben iyim kendi adıma:KK34: sende iyisin inş kuzum.Kaan nasıl oldu yavrum benim yaa :KK43:(

sagol canom,evet yapsın bitirsin artık yaww az kaldı zaten.Allahın iziniyle bitircezEn Büyük TÜRKİYE

Herkese hayırlı aksamlar kızlarr öpüyorum hepinizi:KK16:

canım ben iyim kendi adıma:KK34: sende iyisin inş kuzum.Kaan nasıl oldu yavrum benim yaa :KK43:(

sagol canom,evet yapsın bitirsin artık yaww az kaldı zaten.Allahın iziniyle bitircezEn Büyük TÜRKİYE

Herkese hayırlı aksamlar kızlarr öpüyorum hepinizi:KK16:

canım bende iyiyim sadece cocuklarla ugraşmak yorucu oluyo onun harici iyilik çokşükürkociş gitsin gelsin canım inş saglıkla hep yanında olsun kaan da iyi teyzesi ya gelecek ay götürücez kontrole inş bende snei öpüyorum kib canım kızlar bende hala adet olmadım dogumdan sonra bi adetim gelsinde dr a gideyim baksın

evet kuzum 5 ay oldu kociş burdaydı...geçti gitti:KK31:

sorma bizde kv ile oturuyoduk lamba flnda sallandı hissettik hepimiz..rabbim kötülerinden korusun herkesi o bile korkutuyo insanı çok:KK5:

sen nasılsın canım?

aminn canımm inş.ben pek iyi değilim üşütmüşüm 10 tane iğne verdi doktor sabah aksam yaptırıyorum esime de gecti evde maskeyle dolanıyorum 3gun kv kaldı o baktı bize sagolsun bu aksamda evine gitti işte böyle derinim öpüyorum seni

ıyıgeceler ıyı senelr kızlar nasılsınız dıcem ama cvp bellı bende cok mutsuzum hala:KK14:bendede durumlar hıc ıc acıcı degıl butun gun yorgunluktan bıtap dusuyorum kaynanam sagolsun bırakıp gıttı kocasını ozlemıs annem desen hasta kadın gelemıyor su gurbet elde yapayalnız kaldık yetemıyorum bakamıyorum onlar aglayınca oturup bende aglıyorum eskı yerımde komsum arkadasım coktu bırda kımse yok kapısını calıcagım bı allahın kulu yok kızlar komsuluk ılıskılerı sıfır hıc boyle beklemıyordum buraları esımde yok bgn herzamnkı gıbı bende nobet tutuyorum hafıf bı yer sallandı urktum van depremı geldı aklıma sabahlarım sanırım bgn kendınıze cok ıyı bakın kızlar opuyorum hepınızı allaha emanet olun:KK16:
boncuğum allah kolaylık versin canım zordur elbet ama yanlızlığına iyi gelmiştir ufaklıklar .hep konuşurduk hatırlarmısın çok şükür bak yavrulaın yanında artık allahım bağışlasın inşallah öpüyorum sizi
slm kızlar herkese hayırlı seneler dili,yorum umarım tüm dileklerin gerçekleşecegi saglıgın mutlulugun oldugu bi yıl geçiririz bol bebişli bi sene olsun inşallah..
kızlar bende elazıgdaydım gitttim ogluşun ayagındaki alçıyı çıkardılar yerine bi ortasında demir olan ayakkabı taktılar inş düzelir kontrolu bi ay sonra :KK43: gökcede diş çıkardı gene:) mızmız bu aralar bide çok sinirli:) benimde misafirim vardı gitti evime döndüm gene kib öptm hepinizi:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
gökçem çok geçmiş olsun canım allah şifalar versin inşallah bu yapılan işlermlerle kuzucuğun düzelir gçkçemin asabi olması çok normal kuma geldi yavrucuğa :))öpüyorum sizi canım
Günaydın kızlar hayırlı sabahlar.hayırlı cumalar.Rabbim bu mübarek günün hürmetine gönlünüzden geçen dileklerinizi dualarınızı kabul buyursun inşallah.kardelenime sabır versin toparlanma gücü versin inşallah.kardelenim canım arkadaşım hiç aklımdan çıkmıyorsun.umarım zaman biraz olsun alışabilmeyi sağlamıştır.içindeki acını hafifletmiştir :KK43: iyi olduğunu duymak ümidiyle dualarımla bekliyorum canım.
ebrar ablam bende seni öpüyorum.
derinim merak etme canım buralardayım ama yazacak bişey bulamıyorum :KK43: sende iyisindir inşallah.geçmiş olsun bu arada dr a gitmiştin şimdi ne durumdasın o sıra belli değildi sanırım dr ameliyat fln demişti?
boncuğum Allah kolaylık versin canım yaa yardımsız tabiki çok zordur.Rabbim kolaylık versin bebişler uslu olsunlar bari.kendinize iyi bakın bebişleri öptüm.
aleynacım seninde yeni yılın hayırlara vesile olsun inşallah canım.sen nasılsın ne durumdasın?
nvbhr sen napıyon cano bebişle iyi geçiniyonuz dimi.kendinize iyi bakın öptüm sizide.
kardelenim evine döndün sende geçen konuştuk gerçi.ahmetide senide öptüm canım.
birsenim sen napıyorsun nasılsın?çocuklar fln hepinizi öptüm canım.

kızlar girmesemde hepiniz her an aklımda ve dualarımdasınız.inşallah bu günlerde geçicek Rabbim güzel haberler duymayı sağlıklı huzurlu mutlu yaşamayı cümlemize nasib etsin inşallah.Allaha emanetsinizz.
selinoşum özledim canım nasılsın herşey yolundadır inşallah allahım gönlüne göre versin öpüyorum seni
Merhaba arkadaşlar.Dualarınız temennileriniz için teşekkür ederim, Allah razı olsun.İlk günlerdeki gibi değilim çok şükür daha iyiyim.Kabullenmek hala oldukça zor benim için ama yinede daha iyiyim.Eşim sürekli şunu söylüyo ve beni rahatlatıyo bu."O direk cennete gitti hiç bu dünyaya bulaşmadan, o yüzden onun için üzülmeyelim.İnşallah bizede faydası olur ahirette bunu düşünelim.Sadece bu dünyadaki sevgisinden mahrum kaldık, nefsimizin hoşuna gitmeyen bişey yaşıyoruz.Bu da bir kayıp değil kazanç inşallah".Bu düşünce banada kendimi iyi hissettiriyo.Bugün dr a gittim.Dikişlerim kızarıyodu iltihaplanmıştı hafif.Krem verdi ciddi bişey yok dedi çok şükür.Dr a sorucam çok şey vardı ama orayada gidince yine ağladığım için herşey silindi kafamdan konuşcak halim de kalmadı.Çok üzülmemem gerektiğini, bağışıklık sistemim zayıflarsa iyileşme süreciminde uzayacağını söyledi.Elimde olsa bende toparlanıcam ama olmuyo işte.Yaşadığım duyguları kelimelere dökmek çok zor.Rabbim kimseye yaşatmasın, yaşayanlarada bi daha göstermesin.Acımın içinde boğulmak da istemiyorum, bende bir an önce iyileşmek istiyorum, bu yüzden kafamı dağıtacak şeylerle ilgilenmeye çalışıyorum.Rabbim bu süreci kolaylaştırsın bize ve bu durumu yaşayan herkese
canım arkadaşım hergün konuşuyoruz zaman ilaç gibi geliyor inşallah dahada iyi olucaksın öpüyorum senide
İyi geceler arkadaşlar,
Gökçecim Rabbim şifa versin oğluna inşaallah ve de tüm çocuklara...
Kardelenm Rabbim yardımcınız olsun,eşin çok güzel söylemiş aslında zaman geçtikçe sizde daha iyi olursunuz inşaallah...
Topiğe pek kimseler gelmz olmuş,hepiniz iyisiniz inşaallah Rabbim yar ve yardımcınız olsun çok öpüyorum Allah'a emanet ol
Bu arada bizde iyiyiz şükür, oğlum hastaydı bugun biraz kendine gelebildi şükür inşaallah bi ara rastlaşırız kızlar msn açık belki görürüm diye ama ç.dışıyım yarım saat daha falan buralarda olurum grşrz inşaallah...
anatolişim geçmiş olsun beratıma kıyamam noldu kuzuma yaa öpüyorum sizi canım
sagol Selinam.bende seni merak etmiştim gelmene sevindim...benim ameliyat olup olmayacagı belli degil daha..kontrole gidicem yakında o zaman belli olcak canım..kendine iyi bak cnmm öpüyorum:KK19:

canım arkadasım...eşin ne kadar da haklı ve gerçekten ben de okurken içime bi rahatlama çöktü..bu dünyalık olan herşeye çok üzülüyoruz elde olmadan...hele candan can gidince...Allahım en yakın zamanda yaralarını sarsın canım ondan baska sıgınak yok...öpüyorum kardelenim:KK19:

cnm ben de çok öpüyorum seni:KK19:

kıyamam cnm ya içim burkuldu sen de sıkıntıdasın farkındayım kolay degil özgülüm minicik bebe daha.o acıyı kaldırması kolay mı :KK43:(inş en yakın zamanda iyileşcek Allaha emanet hepsi rabbim şifalar versin.:KK43:

canım çokkk geçmiş olsun çocuklar hasta olunca en çok üzülüyorum.rabbim şifalar versin.şimdi daha iyimiş şükür..seni de öpüyom cnm:KK19:

SELAMINALEYKÜM kızlar...az önce canım kocişimi ANKARAya ugurladım...çok aglamamak için hemen size koştum canlarım benim...Allahım geçici ayrılıklar versin,kimseler eşinden ayrılmak zorunda kalmasın...buna şükür herşeye sonsuz şükürler olsun,5 ay boyunca yanımdaydı herşey çok güzeldi...şimdi gene hasret rüzgarları başladı...ordaki GATADA kontrolleri olacak bu hafta...umarım iyi çıkar sonucları..Allahım dermansız hastalıklardan korusun en azından tiroid ilaçla düzelebilen birşey çok şükür...hepinizi çok öpüyorummm çok seviyorummm Allaha emanet olun..karşılaşmak dilegiyle...:KK16:
derinim senlede hergün konuşuyoruz herşey olunda çok şükür öpüyorum senide canım
selam
canım geçmiş olsun şimdi daha iyisindir inşallah .sınavlaın nasıl geçti ?sizide öpüyorum canım

canım amin allahım kimseleri korkutasın inşallah
aminn canımm inş.ben pek iyi değilim üşütmüşüm 10 tane iğne verdi doktor sabah aksam yaptırıyorum esime de gecti evde maskeyle dolanıyorum 3gun kv kaldı o baktı bize sagolsun bu aksamda evine gitti işte böyle derinim öpüyorum seni

çok geçmiş olsun canım allah şifalar versin öptüm sizide

selam canım arkadaşlarım hepiniz iyisinizdir inşallah .hepinizi öpüyorum
giremesemde aklımda ve duamdasınız canlarım

sen nasılsın canım çocuklar nasıl ?
buarada aradın beni ama açamadım müsayit değildim bide perşembeleri arama kuzum eşim evde olduğundan dışarlarda filan oluyoruz müsayit olmuyorum aklında olsun olurmu öpüyorum seni

canım bende iyiyim sadece cocuklarla ugraşmak yorucu oluyo onun harici iyilik çokşükürkociş gitsin gelsin canım inş saglıkla hep yanında olsun kaan da iyi teyzesi ya gelecek ay götürücez kontrole inş bende snei öpüyorum kib canım kızlar bende hala adet olmadım dogumdan sonra bi adetim gelsinde dr a gideyim baksın
amin canım sagol.bugün geldi kociş 1.5 ay daha vermişler bakalım.
Allahım saglıktan ayırmasın,yorgunluk da geçer herşey geçer tek onlar iyi olsun kuzucuklar..eboşun dedigi gibi kuma geldi gökçeye tabi asabileşir :KK1:
oy cnm ya çok geçmiş olsun berrinim..Allahım şifalar versin.:KK5:
boncuğum allah kolaylık versin canım zordur elbet ama yanlızlığına iyi gelmiştir ufaklıklar .hep konuşurduk hatırlarmısın çok şükür bak yavrulaın yanında artık allahım bağışlasın inşallah öpüyorum sizi

gökçem çok geçmiş olsun canım allah şifalar versin inşallah bu yapılan işlermlerle kuzucuğun düzelir gçkçemin asabi olması çok normal kuma geldi yavrucuğa :))öpüyorum sizi canım

selinoşum özledim canım nasılsın herşey yolundadır inşallah allahım gönlüne göre versin öpüyorum seni

canım arkadaşım hergün konuşuyoruz zaman ilaç gibi geliyor inşallah dahada iyi olucaksın öpüyorum senide

anatolişim geçmiş olsun beratıma kıyamam noldu kuzuma yaa öpüyorum sizi canım

derinim senlede hergün konuşuyoruz herşey olunda çok şükür öpüyorum senide canım

canım geçmiş olsun şimdi daha iyisindir inşallah .sınavlaın nasıl geçti ?sizide öpüyorum canım

canım amin allahım kimseleri korkutasın inşallah

çok geçmiş olsun canım allah şifalar versin öptüm sizide

selam canım arkadaşlarım hepiniz iyisinizdir inşallah .hepinizi öpüyorum
giremesemde aklımda ve duamdasınız canlarım

evet cano konusuyoruz sagol cnm benimm...iyiz şükür ben de öpüyom seni:KK19:

selam kızlar öncelikle hepinizin yeni yılı kutlu olsun:KK16: kusura bakmayın biraz geç oldu.dilerim yeni yıl hepinize şans mutluluk en önemlisi meleklerinizi getirir:))

selam kızlar öncelikle hepinizin yeni yılı kutlu olsun:KK16: kusura bakmayın biraz geç oldu.dilerim yeni yıl hepinize şans mutluluk en önemlisi meleklerinizi getirir:))

bend eyeni uyeyım benımde tek derdım tek sıkıntım anne olmak saglıklı bır bebege kavusmak allah herkese ısteyen herkesin kucagını bos bırakmasın bitki kurleriyle hamile olan arkadaslar varmı acaba benım sorunum yumurta rezervımın dusuk olması

sagol canım sanada iyi yıllar...aminnn inşaAllah Sedacım.:KK16:
bend eyeni uyeyım benımde tek derdım tek sıkıntım anne olmak saglıklı bır bebege kavusmak allah herkese ısteyen herkesin kucagını bos bırakmasın bitki kurleriyle hamile olan arkadaslar varmı acaba benım sorunum yumurta rezervımın dusuk olması

hoşgeldin lara...Allah saglıcakla nasip etsin herkese...
bitki kürleri kullanan çok cnm bi arastır forumu...

X