Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

herkese hayirli aksamlar arkadaslar,hepinizin kurban bayrami mübarek olsun insallah.rabbim nice bayramlara saglik afiyet ile bizi ve sevdiklerimizi ulastirsin insallah,dilerim yanliz ve garip olarak gecirdigiimiz son bayramimiz olur:KK43:cok gecmise göz atamadim,hepiniz ziyaretlerdesinizdir sanirim,burda hic bayram havasi yok,siradan bir gun gibi sanki:KK43:ama noel'de,paskalya'da gunlerce hatta aylarca coskulu bir sekilde devam ediyor bayram eylenceleri:KK43:keske bizlerde onlar kadar hasas olabilseydik dinimizi yasama bayramlarimizi kutlama adina........:KK43:neyse bu hamur cok su göturur,en iyisi kapatayim ben bu konuyu..hasili dertliyimm,hüzunluyum ben bu bayramda her bayram oldugu gibi:KK43:neyse rabbim saglik afiyet versin,eslerimiz ile hayirli uzun ömurler versin hepimize,gerisi bos gerisi ANGARYA necip fazil'in deyimi ile..hepiniz allah'a emanet olun insallah.

amiin canımm insallah.üzülme garibim inan buraların da oralardan cok farkı yok eski bayramlarr gibi değil bide bende senin gibi buruk geciriyorum biliyosun ailemden kimse yok burda ama hayırlısı olsun canım rabbim huzurumuzu bozmasın inşşallahh

hepimizin kurban bayramı mübarek olsun inşallah
banuşum seni göremiyorum,iyisindir inşallah
berrincim inşallah kirlenmez evin,zor oluyo temizlik,puffffffffffffffff
eboşum sana kolay gelsin kalabalıklarınla beraber
duygusallığın birazcık dinmiştir inşallah,rabbim yarın kendisine yakınlık için akacak kanlar hürmetine,hasretleri dindirsin inşallah
berencim sizde iyisiniz inşallah,bayramda insan sevdikleriyle olmak istiyo,tanıdıklarla olmak istiyo ama bazen de istemedikleriyle aynı ortamda olabiliyo
ha bayram küskünlüklerin gitmesi gereken gün ama karşı taraf sana istediği gibi davranıp,sende küskünlük gitmesini bekleyenler oluyo,ayyyyyy dertliyim ya,yer arıyom
selinoş,senin niye ipincecik kaldığını anladım canı,o ev senin,bu ev annenin,paso temizlik modundasın
derincim bitmiştir yoğunluğun heralde,gerçi burda mağazalar 01 e kadar açığız falan yazmışlardı
birsen gene gene gene yoksun ya,sanada selam olsun
başka muhakkak var ama aklımda bu kadar kaldı
dualarınızda yer almak dileğiyle tekrardan hayırlı bayramlar

günaydın kızlar hayırlı sabahlar..En Büyük TÜRKİYECUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUNEn Büyük TÜRKİYE
hepinizin bayramı güzel geçmiştir umarım.benimki pek iç açıcı geçmesede kendimizce güzel geçmiş farzediyoruzz.
ablam rahatsızmışsın hayırdır?şimdi iyisin inşallah.
derinim sende kötü olmuşsun,otobüsmü tutuyor yoksa bu adet gecikmesi bişeylermi anlatıyor?senin idrar testlerin ayarı yok zaten en iyisi bi kan testi yaptırsan.öptm canım senide.
pelinim annene gittin herhalde iyi tatiller canım moral depola gel bol bol.öptm
cicili mert büyüdüde ellemizi öper oldu hee.çok yaşasın bizde onun gözlerinden öperiz.
garibim sevdiklerin mutlu olsunlar napıcaz hayatın cilvesi bu olsun tek.Rabbim sevdiklerimize sağlıklı ömürler versin canım.öptm seni.
kardelenim sende göbüşle iyice ağırlaştın sanırım.annenlere gittin galiba öptüm canım senide.
kardelencim benim zayıflığın sırrı ırsi canım.iş güçle alakalı değil.ama havalar serinleyince 50 yi buldumm :KK1:ahmet elimizi öpmemişşş bende harçlık göndermiyom işteee :KK1::KK1: ısırdım ama yanaklarını bacaklarını bilesinnn.öptm canım sizide.

İyiyim kızlar şimdi daha iyiyim ara ara bir giriyorum bunalıma sonra toparlanıyorum böyle yaşamak zorundayım artık kendimi çok üzmek istemiyorum
Buraya girip size selam veremedim çünkü o dönemim çok zordu hepinizinde morallerini bozmak istemedim hepinizin geçmiş bayramı mubarek olsun.

günaydın kızlar hayırlı sabahlar..En Büyük TÜRKİYECUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUNEn Büyük TÜRKİYE
hepinizin bayramı güzel geçmiştir umarım.benimki pek iç açıcı geçmesede kendimizce güzel geçmiş farzediyoruzz.
derinim sende kötü olmuşsun,otobüsmü tutuyor yoksa bu adet gecikmesi bişeylermi anlatıyor?senin idrar testlerin ayarı yok zaten en iyisi bi kan testi yaptırsan.öptm canım senide.
cicili mert büyüdüde ellemizi öper oldu hee.çok yaşasın bizde onun gözlerinden öperiz.
garibim sevdiklerin mutlu olsunlar napıcaz hayatın cilvesi bu olsun tek.Rabbim sevdiklerimize sağlıklı ömürler versin canım.öptm seni.
kardelenim sende göbüşle iyice ağırlaştın sanırım.annenlere gittin galiba öptüm canım senide.
kardelencim benim zayıflığın sırrı ırsi canım.iş güçle alakalı değil.ama havalar serinleyince 50 yi buldumm :KK1:ahmet elimizi öpmemişşş bende harçlık göndermiyom işteee :KK1::KK1: ısırdım ama yanaklarını bacaklarını bilesinnn.öptm canım sizide.
evet cnm tutuyor genel olarak:KK31:aslında binerken hap imem gerek ama yanımda yoktu.bazen tutuyo bzn tutmuyo.midemin binerkenki durumuna da baglı..kave çay ve tatlı bişyler yedimsei eger vay halime..bayramda da yeniyoo:KK31:yok sanmam kızz test yaptım 1 hafta önce en son.yok yani bişy.dahada olmadım yaa.offfff.
İyiyim kızlar şimdi daha iyiyim ara ara bir giriyorum bunalıma sonra toparlanıyorum böyle yaşamak zorundayım artık kendimi çok üzmek istemiyorum
Buraya girip size selam veremedim çünkü o dönemim çok zordu hepinizinde morallerini bozmak istemedim hepinizin geçmiş bayramı mubarek olsun.

canım arkadasım üzülmek yok Allahım inş nasip edecek hayırlısıylaa hiçç üzme o güzel canını.:KK19:

BERRİNİM evet otobüs tutuyo tatlım yaa sorma:KK31:yukarıda naalttıgım gibi yani...dün aklıma düştün kızz hemen de girip bakamadım bugün yarın dogum olacagı için heralde acep bugün mü doguracak die geçti içimden hayırlısı inş gününde gelsin bebişo:emir_bebek:

Canlarım hayırlı geceler..kimseler yok şuanda...benim uyku düzeni gene kaçtı.gece yatmak bilmez sabah kalkmak bilmez derin geri geldi:KK31:uzun muhabbetlerde görüşmek üzere inş...şuanda da o kdr yorgunum ki..bayram üstü derinden temizligimi yapamamıştım bugüne kısmet oldu.heryerim agrıyoooo:KK52:istanbul şuan sagnak yagış altınaa çok güzel yaa ıslandık kocişle kardeşimden dönerkennn.rahmet yagıyo rahmett.

Ebrarcım geçmiş olsun soğuk algınlığı falan mı dikkat et kendine canım
Garibim ordaki türklerle falan bayramlaşmıyomusunuz gidip gelme yok mu?Yakınlar uzakta olunca biraz buruk olur bayram tabi ama herkes yerinde sağlıklı iyi olsun napıcaksın herkes doyduğu yerde.Buralardada eskisi gibi değil zaten pek bayramlar
Pelincim hadi bakalım güzel haberlerle dön inşallah bizi de habersiz bırakma merak ederiz dualarımız seninle canım

Bayramda bitiyo ekim ayıda..Günlerde iyice kısalıyo yaşasınnn:))Geçiver 2 ay geçiveeeer sağlıkla:KK24:
canım çok saol allah razı olsun grip oldum aslında gripmi nezlemi bilmem baya fena oldum ama şimdi iyiyim şükürler olsun bide adette olunca hepsi karıştı birbirine
zaman çabucak geçsin bencede yaa inanki bende sabırsızlıkla bekliyorum
kardelencim gün sayıyon hayırlıısyla geçsin zaman sağlıcakla gelsin oğluşun

ebuşum gerçi geçen aramıştım ama olsun seninde bayramın mübarek olsun öptüm kendini yorma
saol birsoşum seninde bayramın mübarek olsun güzel geçmiştir inşallah canım
ah cnm ya kıyamam haklısın valla.oralarda kimbilir noel bilmemne nasıl kutlanıyor üzüme kendini cnm gurbet işte.senin de bayramın mübarek olsun kuzum:KK16:

aman yok kıss 1 gece kaldık delü :KK1:ben daha adet bile olmadım yaww 2 ay dolcak gene galiba:KK31:

Ebuşum alıntı çıkmamış kuzum çok geçmiş olsun bebem yaa.dikkat ol seviyom seni:KK16:sagol bu arada.Allahım senni de gönlüne göre versin herrrşeyiii:KK34:

kıslarr.köyden bugün döndük akşam 8 gibi...anneme gittik yemek fln yedik oturduk geldik.ama ben yine yollarda fenalaştıgım için oturdugumdan da köyden de bişy anlamadım...anneme geldim direk istifraaaaa:KK5:köyde de aynıııı offff.otobüse bindigim gibi başlıyo çok fena bişy bu yaaaa...bide köyde misafir bastırdı şansımaaa kv demişti kimse glemez degiş üstünü anammmm bi baktık gelen gelene :KK9:zaten iyi degildim bide hizmett offf neyse bayramın da tadı orada tabi...bu gecede kalıp kalmama konusunda yaşadıgımız kaoslardan sonra nihayet evimizdeyiz:KK31:hepinizi öpüyorum canlarım.Allaha emanet olun...
saol cano allah razı olsun şifayı kaptık işte :))sende fena olmuşsun yollada otobüs tutması kötü bişey bi dönem bende öyleydim geçti şükür
hayırdır canım neyin var cok gecmiş olsunn
saol canım allah razı olsun sen nasılsın tatlım artık son zamanlar hayırlısıyla kurtulursun inşallah
selinoşum saol canım daha iyiyim şükür sen nasılsın naaptın bayramda ziyaret işini merak ettim valla :))

banuşum konuştuk senle zaten sabır kuzum sabırr

selam canım arkadaşlarım bayram bitti herkes normal hayatına döndü ya nasip seneye bayramlara
hepinz iyisinizdir inşallah ben azcık rahatsızım tam toparlanamadım ama bugünümüze şükür
hepinizi öpüyorum

buarada kardeloş ailesinin yanında büyük ihtimal cuma dönücekmiş merak etmeyin
gökçemde annesinde kalıyo birkaç güne evine geçicekmiş bizm gökçe kız bebeği azcuk kıskanıyomuş ama babası kucağına alınca annesine tepki vermiyomuş besle kargayı oysun gözünü hesap :))çocuk ruhu yaa :))
berenim sen nerelerdesin moralin nasıl inşallah daha iyisindir canım

canım çok saol allah razı olsun grip oldum aslında gripmi nezlemi bilmem baya fena oldum ama şimdi iyiyim şükürler olsun bide adette olunca hepsi karıştı birbirine
zaman çabucak geçsin bencede yaa inanki bende sabırsızlıkla bekliyorum

saol birsoşum seninde bayramın mübarek olsun güzel geçmiştir inşallah canım

saol cano allah razı olsun şifayı kaptık işte :))sende fena olmuşsun yollada otobüs tutması kötü bişey bi dönem bende öyleydim geçti şükür

saol canım allah razı olsun sen nasılsın tatlım artık son zamanlar hayırlısıyla kurtulursun inşallah

selinoşum saol canım daha iyiyim şükür sen nasılsın naaptın bayramda ziyaret işini merak ettim valla :))

banuşum konuştuk senle zaten sabır kuzum sabırr

selam canım arkadaşlarım bayram bitti herkes normal hayatına döndü ya nasip seneye bayramlara
hepinz iyisinizdir inşallah ben azcık rahatsızım tam toparlanamadım ama bugünümüze şükür
hepinizi öpüyorum
cnm iyileşemedin demek inş çabuk geçer yaa.havalarda soguyo git gide.gerçi bugün daha iyiydi güneşliydi bi ara..snra fırtına oldu biraz:KK31:ben iyim canom şükür yaa.:KK19:
buarada kardeloş ailesinin yanında büyük ihtimal cuma dönücekmiş merak etmeyin
gökçemde annesinde kalıyo birkaç güne evine geçicekmiş bizm gökçe kız bebeği azcuk kıskanıyomuş ama babası kucağına alınca annesine tepki vermiyomuş besle kargayı oysun gözünü hesap :))çocuk ruhu yaa :))
berenim sen nerelerdesin moralin nasıl inşallah daha iyisindir canım

tamam cnm kardeloş girmeyince bende merak ettimdi...özgülüm de iyimiş konusursan selam söyle özgülede.:KK34:

berriiinnnnn bugün girmemişin cnmmm yoksaaaaaa:26:

cnm iyileşemedin demek inş çabuk geçer yaa.havalarda soguyo git gide.gerçi bugün daha iyiydi güneşliydi bi ara..snra fırtına oldu biraz:KK31:ben iyim canom şükür yaa.:KK19:

tamam cnm kardeloş girmeyince bende merak ettimdi...özgülüm de iyimiş konusursan selam söyle özgülede.:KK34:

:) yokk derinimm ama dün biras rahatsızdım korkmadım değill ama bu gün hiçbirsey yok hayırlısı persembe doktora gidecez inş.

saol canım iyiyim şükür ya bu sefer kolay atlattım umarım tekrarlamazda :))
cano gökçeninde sana selamı var hatta sana bayramda mesaj atmış ama iletilemedi dedi çok selam söyledi :KK34:
:) yokk derinimm ama dün biras rahatsızdım korkmadım değill ama bu gün hiçbirsey yok hayırlısı persembe doktora gidecez inş.

canım hadi bakalım yarın hayırlı güzel haberler alırsın inşallah bakalım oğluş napıyo içerde :))

selam hanımlar nerelerdesiniz bakıyım kimsecikler yok ortaarda hepinizi öptümm

arkadaşlar az önce kardelenim mesaj attı karnında ağrı oluyomuş doktor erken doğum olabilir hemen gel demiş canım sıkıldı yaa inşallah erken doğum değildir .
dua etmemizi istiyo kardelenim girip okuyan olursa dualarını eksik etmesin kardelenimin hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah yanlış sinyaldir .rabbim herşeyin eniyisini bilir arkadaşımızın yardımcısı olsun inşallah dualarımız seninle canım arkadaşım kalbim ağzımda atıyo resmen yaa offfffffffffff

saol canım iyiyim şükür ya bu sefer kolay atlattım umarım tekrarlamazda :))
cano gökçeninde sana selamı var hatta sana bayramda mesaj atmış ama iletilemedi dedi çok selam söyledi :KK34:

canım hadi bakalım yarın hayırlı güzel haberler alırsın inşallah bakalım oğluş napıyo içerde :))

selam hanımlar nerelerdesiniz bakıyım kimsecikler yok ortaarda hepinizi öptümm

insallah canım sagolasınn baklaım ne yapıyo yaramazz teyzessi :)

arkadaşlar az önce kardelenim mesaj attı karnında ağrı oluyomuş doktor erken doğum olabilir hemen gel demiş canım sıkıldı yaa inşallah erken doğum değildir .
dua etmemizi istiyo kardelenim girip okuyan olursa dualarını eksik etmesin kardelenimin hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah yanlış sinyaldir .rabbim herşeyin eniyisini bilir arkadaşımızın yardımcısı olsun inşallah dualarımız seninle canım arkadaşım kalbim ağzımda atıyo resmen yaa offfffffffffff

insallah erken doğum değildir rabbim yardımcısı olsun zamanında doğsun bebişimiz insallah annesini üzmesin

inş zamanında gelir bebiş

inşallah kardelenim bebişin zamanında doğar dualarımız seninle güzel haberlerini bekliyoruz.:nazar:

iyi geceler kızlar
Sizi de korkuttum kusura bakmayın.Öğlen karnımda batma şeklinde ağrılar vardı önemsemedim çok.Sağlık ocağına gittim kalp atımınıda dinledim iyiydi.Akşama kadar geçmeyince dr u aradım erken doğum olabilir hemen gel dedi.İyice heyecanlandım kötü oldum.Neyse gittim nst ye bağladılar kalp atımları iyi dediler.Serum bağladılar bi tane rahim ağzıda kapalı şu an için erken doğum görünmüyo dediler eve geldik.Ağrın sızın kanaman olursa hemen gel dediler.Doğsada yaşıycak durumda diyo dr ama yinede çok erken inşallah zamanında sağlıkla gelir bizim nazlı bebek.Dualarınız için teşekkürler kızlar çok gerildim tahmin edersiniz ki dinlenicem şimdi hepinizi öpüyorum

iyi geceler kızlar
Sizi de korkuttum kusura bakmayın.Öğlen karnımda batma şeklinde ağrılar vardı önemsemedim çok.Sağlık ocağına gittim kalp atımınıda dinledim iyiydi.Akşama kadar geçmeyince dr u aradım erken doğum olabilir hemen gel dedi.İyice heyecanlandım kötü oldum.Neyse gittim nst ye bağladılar kalp atımları iyi dediler.Serum bağladılar bi tane rahim ağzıda kapalı şu an için erken doğum görünmüyo dediler eve geldik.Ağrın sızın kanaman olursa hemen gel dediler.Doğsada yaşıycak durumda diyo dr ama yinede çok erken inşallah zamanında sağlıkla gelir bizim nazlı bebek.Dualarınız için teşekkürler kızlar çok gerildim tahmin edersiniz ki dinlenicem şimdi hepinizi öpüyorum

ne demek canım ya siz iyi olun yeter ki nazlı olacak bizim bebiş anne benimle daha cok ilgilen diyo annesine :)

herkese slm canlarr yarın sabah kontrolumuz var inş. hersey yolundadır nst ye baglayacaklardı gelince haber ederim inşallah hepinizi öpüyorumm

iyi geceler kızlar
canımm çok şükür herşey yolunda.ebrar ablamın haberi yazdığını okurken benim yüreğim ağzıma geldi sanki senin ne kadar telaşlanmış olabileceğini anlıyorum.Rabbim vaktinde sağlıkla doğmasını nasib etsin canım.sanırım geçen gün geçiversin 2 ay diyişine bebişte heycanlandı kapı açıksa gelsemmi ki dedi herhalde.öptm canım gelmiş geçmiş olsun bir dahaki sancın 2 ay sonra doğumunda olsun canım.
herkese slm canlarr yarın sabah kontrolumuz var inş. hersey yolundadır nst ye baglayacaklardı gelince haber ederim inşallah hepinizi öpüyorumm

hadi hayırlı haberlerle gel inşallah canım.öptm.

günaydın kızlar hayırlı sabahlar.mutlu günler hepinizee..

ben geldimm teyzeleri size bi haberimiz var doktora gittik bu gün doktor 4cm acılman var doğum baslamış sayılır dedi yarın sabah 8 de hastanede ol o zamana kadar da tamam olur biras da suni sancı verirriz dedi.dua edinn bize insallah sag salim evimize geliriz inşallah cok heyecanlıyım hepinizi cok cok öpüyorum allaha emant olun inş. en kısa zamanda haber vermeye calışırız insallah

ben geldimm teyzeleri size bi haberimiz var doktora gittik bu gün doktor 4cm acılman var doğum baslamış sayılır dedi yarın sabah 8 de hastanede ol o zamana kadar da tamam olur biras da suni sancı verirriz dedi.dua edinn bize insallah sag salim evimize geliriz inşallah cok heyecanlıyım hepinizi cok cok öpüyorum allaha emant olun inş. en kısa zamanda haber vermeye calışırız insallah

Ayyy hadi bakalım canım benim vakit geldi sonunda.Allah yardımcın olsun kolaylığını versin.Normal bi doğum olur o zaman hayırlısıyla suni sancıya bile gerek kalmadan gelir oğluşun.Dualarımız seninle sende bizleri unutma inşallah dualarında.Anammm sıra banamı geliyo ne.Ama zamanında lütfenn şimdi değil:)))

X