Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canoooo bende şimdi faceden gördüm şokkk geçirdim erken gelmiş minikkkkkk :emir_bebek:geldim haber ediyim diye ama dedim eboşumun kesin haberi vardır yazmıştır:KK1:olleyyy hoşgeldin bebekkkkkkkkkkkkkkkkk ben çekim halay sen catlaaaa:KK9::KK64::&4::KK64::KK64::KK64:

delüüü çıkarmışın pestilini gerçekten:KK1:

hoşgeldiniz kızlar..biraz kendinizden bahsederseniz daha iyi tanırız.

hoşbulduk iclal ben malatyadayım şuanda eşimin görevinden dolayı 4 aylık evliyim ama bebeğim olsun istiyorum bakalım hayırlısı :)))

hoşbulduk iclal ben malatyadayım şuanda eşimin görevinden dolayı 4 aylık evliyim ama bebeğim olsun istiyorum bakalım hayırlısı :)))

oo daha çok yeni evlisin :)Allah ögnlüne göre versin iclal.biz bu konuda senin yanında baya bayaa tecrübeli kalıyoruz.ben 7 yıldır bebegimin olmasını bekliyorum mesela:KK31:sıkıntı yapma inş çok beklemeden olur.

kızlarr hepinize selamlarrrrr:KK16:

Kızlar hormonlar tavan yaptı herşeye her dakika ağlıyorum ne oluyor bana anlamıyorum bunu yazarkende ağlıyorum uff birde olmadını hissediyorum sanki hiçte olmıyacak gi hiçbir zaman bugün test yaptım negatif bir ufacık ışık bile yok ya aslında ben bu kadar çok çocuk için ağlamıyodum hem tedavinin umudu hemde bu ilaçlar beni mahvetti bu sefer çok ilaç verdiler duygularım sürekli değişiyor insanlara anlatamııyorum kendimi çok kötü durmdayım aslında biliyorum okuyup üzülüceksiniz ama elimde değil.
Ebuşumda aradı konuştuk ama kappatınca gene ben aynı bennnn içimden geçenleri yazmak istiyorum ne oldunu bilmiyorum Allahım bu ilaçlar bana naptı bu kadar duygularımı delirttii
Çok özür dilerim kızlar ama kötüyüm sonuç almadan diyosunuz ama bu tedavi çok zor geçti şimdi düşünüyorum tekrar 3.tedaviyi benim vücudum psikolojim kaldırabilimi bana göre hayırrrr
Ne zormuş bir evlada kavuşmak hem maddi hem manevi olanlarda kıymet bilmiyor Allahım ne olur duy sesimizi bu kadar isteyene nasip et ne olur Allahımmmmmm
Off çıkıyorum kızlar çok kötüyüm ben durmuyor yaşlarımmmmm.

Ne desen haklısın Banum.Zaten zor bi süreç bu ilaçlarla dahada zorlaşıyo.Ama dur bakalım Rabbim büyük.Testi hiçbirimizde dikkate almadık tahmin edersinki:KK20:Hafta sonu haberlerde beşizleri gördünmü.Rabbim nelere kadir yaa.Sen bunaldıkça yaz bize dök içini rahatla bacım.İnşallah güzel haberi alıcaz öpüyorum

KIzlar hayırlı haftalar herkese.Güzel bi hafta olsun inşallah hepimiz için

slm kızlar
yoksunuz,her geldim ziyaretçi bile yok,çıktım,bari selam yazayım dedim bu sefer
he yaaben de geliom rastlaşamıyoz kimseylee:KK19:a.selam cnm.
Ne desen haklısın Banum.Zaten zor bi süreç bu ilaçlarla dahada zorlaşıyo.Ama dur bakalım Rabbim büyük.Testi hiçbirimizde dikkate almadık tahmin edersinki:KK20:Hafta sonu haberlerde beşizleri gördünmü.Rabbim nelere kadir yaa.Sen bunaldıkça yaz bize dök içini rahatla bacım.İnşallah güzel haberi alıcaz öpüyorum

KIzlar hayırlı haftalar herkese.Güzel bi hafta olsun inşallah hepimiz için

sagol kuzum sanada hayırlı haftalar:KK16:nasılsınız bakalım bebişkoyla annesiii:emir_bebek::KK49::KK19:

canım benimmm yeni kapadık teli ama burdan da yazayım..kuzum çokk çokk erken yaptın testt onu yapmadın farzett delüüü beni geçtin haaaaa :KK1:aglamak yok banuşum inş tutunmuştur yavrun.bak olmama ihtimalide var tabi ama dünyanın sonu degil canım arkadasım..eger olmadıysada rabbim güç verdikçe elinden geleni yapıcaksın yılmayacaksın banum.bu da bizim sınavımız..yani öyle bi daha olmayacak hiç olmayacak gibi düşüncelere asla kapılma olumsuz olursa...ben yine diyorum hislerini düşünme senin duyguların ilaçlardan dolayı karışık şimdi.sakin ol rahatına bak.test gününü bekle:KK20:boşu boşuna yapmışsın varsada çıkmaz kiiiii sende biliyosun ama işte anlıyorum seni...hakkında hayırlısı canım inş bi 5 gün sonra coşarız rabbim izin verirde.:KK16:

ah cnm benim yaaa.tahmin ediyorum..sal gitsin evi yaa.yeni de temizlik yapmıştın neyse dagınıklık toparlanır bşaka yorucu şyler olmasında yavas yavas yaparsın.:KK19:

valla salamıyorum derinim her yer gözüme batıyo sanki :)ama esşim yardım etti pazar temizledik çok sükürrr

kızlar merhaba...
yazıların çoğunu okudum....daha önce uzunca süre kadınalar kulübü takip ettim..sonra çok etkilendiğimi farkettim ve takip etmeyi yazmayı bıraktım...
yine çıkmazlardayım...konuşacak kimse yok...daraldım ...2 yıldan fazladır çocuk istiyorum...yaklaşık 2 yıl önce düşük yaptım ve sonrasında bir daha hamile kalamadım...
klomende kullandım olmadı...
geçen ay ilk defa gün aşırı ilişkiyi denedik olmadı ve adetim 3 gün erken geldi...bu ay ovulasyon gününden önceki gün başlayarak 3 gün ard arda ilişkiyi denedik..
18 ekim adet günüm...inşallah olmam...
son iki üç gündür karnımın alt orta kısmında ve kasıklarımda sancı var...göğüslerim ağrıdı ve geçmek üzere...
ateşlerimide son 8 gündür ölçüyorum. 2-3 ekim ovulasyon günümdü...
8 ekim 36.6 ovulasyondan sonraki 5.gün
9 ekim 36.5 6.gün
10 ekim 36.6 7 gün
11 ekim 36.6 8.gün
12 ekim 36.6 9.gün
13 ekim 36.6 10.gün
14 ekim 36.6 11.gün
15 ekim 36.6 12.gün

kızlar merhaba...
yazıların çoğunu okudum....daha önce uzunca süre kadınalar kulübü takip ettim..sonra çok etkilendiğimi farkettim ve takip etmeyi yazmayı bıraktım...
yine çıkmazlardayım...konuşacak kimse yok...daraldım ...2 yıldan fazladır çocuk istiyorum...yaklaşık 2 yıl önce düşük yaptım ve sonrasında bir daha hamile kalamadım...
klomende kullandım olmadı...
geçen ay ilk defa gün aşırı ilişkiyi denedik olmadı ve adetim 3 gün erken geldi...bu ay ovulasyon gününden önceki gün başlayarak 3 gün ard arda ilişkiyi denedik..
18 ekim adet günüm...inşallah olmam...
son iki üç gündür karnımın alt orta kısmında ve kasıklarımda sancı var...göğüslerim ağrıdı ve geçmek üzere...
ateşlerimide son 8 gündür ölçüyorum. 2-3 ekim ovulasyon günümdü...
8 ekim 36.6 ovulasyondan sonraki 5.gün
9 ekim 36.5 6.gün
10 ekim 36.6 7 gün
11 ekim 36.6 8.gün
12 ekim 36.6 9.gün
13 ekim 36.6 10.gün
14 ekim 36.6 11.gün
15 ekim 36.6 12.gün
hoşgeldin aramıza.inşallah bebeğin seninledir.ateşin güzel görünüyor eğer bugun düşüş olmadıysa gidişat güzel.

selam kızlar hayırlı sabahlar.bugun açılış benden :KK1:

Selam kızlar çok şükür daha iyiyim Allahım en iyisini bilir herşeyi ona bıraktım dualarınızı eksik etmeyin insanın kendine değil başkasının ona ettiği dua daha makbulmuş...

Selam kızlar çok şükür daha iyiyim Allahım en iyisini bilir herşeyi ona bıraktım dualarınızı eksik etmeyin insanın kendine değil başkasının ona ettiği dua daha makbulmuş...

günaydın canım hoşgeldin Rabbim daha da iyi etsin inşallah.en kısa zamanda müjdenle bizlerde çok daha iyi olucaz canım inşallah Rabbim yüzünü güldürsün.bi değişiklik varmı canım?

çok çok çok kötüyüm kızlar hemde anlatamayacagım kadar cok dun aksam kayınvalıdeyle acayıp bır tartısma yasadık ve hıc haketmedgım sozler ısıttım bugun de gıttı zaten yolladık da denılebılır bebıs de bana kaldı rapor aldım bende uc gunluk sonrada esım ızıne ayrılcak annemler gelene kadar ıdare edıcez artık ınanılmaz kotuyum bugun ben canım hıcbırsey ıstemıyor esıme de gıderken sen benım olum degılsın olume de dırıme de gelme memlekete de ayagını basma demıs tabı bana ıkı tokat yapıstırsaydı bole olmucaktı mutlu olcaktı allahından bulsun ne dıyım ama esım uzgun:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

çok çok çok kötüyüm kızlar hemde anlatamayacagım kadar cok dun aksam kayınvalıdeyle acayıp bır tartısma yasadık ve hıc haketmedgım sozler ısıttım bugun de gıttı zaten yolladık da denılebılır bebıs de bana kaldı rapor aldım bende uc gunluk sonrada esım ızıne ayrılcak annemler gelene kadar ıdare edıcez artık ınanılmaz kotuyum bugun ben canım hıcbırsey ıstemıyor esıme de gıderken sen benım olum degılsın olume de dırıme de gelme memlekete de ayagını basma demıs tabı bana ıkı tokat yapıstırsaydı bole olmucaktı mutlu olcaktı allahından bulsun ne dıyım ama esım uzgun:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

ah canım yaa.nedir bu karıların gelinlerden istedikleri anlamıyorum kii.neden çıktı tartışma? msn aç istersen.

hepinize hayırlı günler arkadaşlar nasılsınız ?
ben koşturmacaya devam ediyorum bugün erken kalktım bi selam veriyim dedim
bu hfta berrinime dua okuyoruz çoğunuza bildirdim sayılır perşembe akşamı duasını yapmak istiyorum ozamana kadar haber ederseniz sevinirim .
deryacım canım çok üzüldüm sıkma canını oluyo maleef böyle şeyler ama evladına öyle şeyler demesi hoş olmamış umarım düzelir bu durum .sende sıkma canını bereni düşün lütfen
selinoşum sende alttasın nasılsın kuzum
banuşum iyi olmana çok çok sevindim hep iyi ol inşallah hadi bakalım müjdeye çok az kaldı

hepinize hayırlı günler arkadaşlar nasılsınız ?
ben koşturmacaya devam ediyorum bugün erken kalktım bi selam veriyim dedim
bu hfta berrinime dua okuyoruz çoğunuza bildirdim sayılır perşembe akşamı duasını yapmak istiyorum ozamana kadar haber ederseniz sevinirim .
deryacım canım çok üzüldüm sıkma canını oluyo maleef böyle şeyler ama evladına öyle şeyler demesi hoş olmamış umarım düzelir bu durum .sende sıkma canını bereni düşün lütfen
selinoşum sende alttasın nasılsın kuzum
banuşum iyi olmana çok çok sevindim hep iyi ol inşallah hadi bakalım müjdeye çok az kaldı

günaydın ablacım iyiyim çok şükür.sende misafirler gitmedi sanırım koşturmaca olduğuna göre.sen nasılsın?

günaydın ablacım iyiyim çok şükür.sende misafirler gitmedi sanırım koşturmaca olduğuna göre.sen nasılsın?

allah iyilik versin kuzum
misafirler burda ama dün akşam gelmediler azcıkda kızdım okadar hazırlık yaptım gelmeyincede sinir oldum artık bu akşam dünden kalanları yiycekler :))
valla iyiyim işte kuzum dünde konuştuğumuz gibi sen naaptın bakalım :KK1:

allah iyilik versin kuzum
misafirler burda ama dün akşam gelmediler azcıkda kızdım okadar hazırlık yaptım gelmeyincede sinir oldum artık bu akşam dünden kalanları yiycekler :))
valla iyiyim işte kuzum dünde konuştuğumuz gibi sen naaptın bakalım :KK1:

hayret neymiş bahaneleri gelmeyişlerinin.... napim bende akşam dinlendim biraz sancımda var annemden haber bekliyorum işini bitirince memlekete göndericem annanem rahatsız hastanedeymiş.annemde içi rahat etmedi oraya gidicek işte.

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU .................12 YIL :KK24:inşallah bu 12 yılın hasreti enkısa zamanda biticek
EBRAR.................11 YIL :KK24:
DERİN .................7 YIL :KK24:
ALEYNA................4 YIL :KK24:
PELİN...................3 YIL :KK24:
GARİP...................3 YIL:KK24:
SELİNA ................3 YIL :KK24:

EN KISA ZAMANDA BÖYLE OLMAK DİLEĞİMİZ :KK49::KK49::KK49:

HAMİŞLERİMİZ

KARDELEN49:nazar::nazar: (OĞLUŞ GELİYOR )

BERRİN :nazar::nazar:(OĞLUŞ GELİYO )

CİCİLİ :nazar::nazar:(İKİNCİ MELEK YOLDA )

ANNİŞLERİMİZ

BİRSEN(HÜSEYİN EMRE ):emir_bebek::nazar:

GÖKCERANA (GÖKÇE NAZ):nazar::emir_bebek:(BİDE PAŞAMIZ OLDU ):nazar:

DERDANUR(ESMA SUDE ):emir_bebek::nazar:

CİCİLİ(MERT):nazar::emir_bebek:

KAYRA (BEREN):emir_bebek::nazar:

RANA (RANA BUĞLEM ):nazar::emir_bebek:

ANATOLİA:emir_bebek::nazar:(BERAT)

SEVCAN :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:(ERDENİZ VE EDİZ )

ECE :emir_bebek::nazar:(RAVZA)

ELİF :emir_bebek::nazar:(ZEYNEP ASLI)

TOSTİ:nazar::emir_bebek: (ZEYNEP NİSA)

KARDELOŞ:nazar::emir_bebek: (AHMET )

BONCUK:nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:(ÖYKÜ NAZ)(YAĞIZ UTKU)

HADİ BAKALIM LİSTE ENKISA ZAMANDA DEĞİŞİR İNŞALLAH[/COLOR]
[/COLOR]

Son düzenleme:
hayret neymiş bahaneleri gelmeyişlerinin.... napim bende akşam dinlendim biraz sancımda var annemden haber bekliyorum işini bitirince memlekete göndericem annanem rahatsız hastanedeymiş.annemde içi rahat etmedi oraya gidicek işte.

AMAN BE valla bilmiyorum başka yerde kalmışlar .
aa çok geçmiş olsun kuzum yaa allah şifa versin ee ana bu rahat etmez tabi annenin içi umarım enkısa zamanda şifa bulur ananen .

X