Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Yekta isminin anlamı

Erkek Farsça
Anlamı

1. Tek, yalnız. 2. Eşsiz, benzersiz.

evet anlamı buymuş.Doğrusu anlamıda düşündürdü beni.Böyle eşsin benzersiz pek hoşuma gitmedi yanına muhammed dedik bizde.Bide yalnız diyo çocuğum yalnız kalmasın ismiyle müsemma olup

böyle beklemek çok zor ya.etrafımdaki insanların ya çocuğu var ya da hamile herkese şirin görünmekten yoruldum

sıkma canını inş en yakın zamanda olur.hepimiz aynı şeyleri yaşadık ve yaşıyoruz.kolay degil evet ama buda bizim imtahanımız.

Çok haklısın canım sana zaman hiç akmaz ama bak nasıl geçti bu kadar zaman o günlerde gelicek bebişkonla sabahladığın uykusuz kaldığın günler çok yakın zuzuşşş.

ahh o eski günler ahhh kızlar hepinizi seviyoruz emreyle dilarada öpüyoruz

evet anlamı buymuş.Doğrusu anlamıda düşündürdü beni.Böyle eşsin benzersiz pek hoşuma gitmedi yanına muhammed dedik bizde.Bide yalnız diyo çocuğum yalnız kalmasın ismiyle müsemma olup
işte sen olmuşsun kardele tam anne görüyorum karşımda herşeyden şüpheli herşeyi düşünen canımsın yaaa...

Derincim koray şimdi ne zaman gelicekmiş eve yarınmı gidicen sen hastahaneye sakın stres yapma okişmi kuzen.

hiç anlatmadın birsenim nasılsın neler yapıyosun bizde onları öptük

Valla birsencim hiç eskisi anlatmıyosun küstünmü yoksam bize

ne anlatıyım kızlar bende hep aynı tas aynı hamam bu aralar kuru diri hacamat emre uğraşıp duruyorum inanın düzgünce oturmaya vaktim olmuyo eşim işsiz hacamattan aldığımzı parayla kurban almaya çalışıyoruz bide nasipse emreye sağlıcakla doğup hastaneden çıksın kurban adamıştık onu yapmak istiyorum böyle işte emre deseniz hiç durmuyo maşallah düz duvara tırmanıyo ama akıl küpü ne görse aynısını yapıyo böyle işte bende psikolojik olarak destek almaya çalışacam işte böyle durumlar sizler iyi olun bana yeter kızlar

Allah yardımcın olsun birsenim yaa...hayat telaşı işte...herkesin yaşantısı farklı şeylerle sınanıyor...

canım rabbim yardımcın olsunn inş. hersey yoluna girer en kısa zamanda .emreyi de öp yerime annesi bırak enerjisini atsın cocuk :)

banum canım duana canı gönülden amin diyorum rabbim inş. tedavinden güzel sonuclar alırsın ben bu gün dua olduğunu görmemişim canım kusura bakma

Kızlar kk koptu gelmedi bende kapadım artık pc yi.Şimdi telden bi daha bakiim dedim açılmış.Kendinize iyi bakın.Birsencim faydası olur tabi destek al çok bunaldıysan kendine bak canım yaa ihmal etme

Günaydın hepinize ben uyandım hazırlandım 10 dk çıkıcaz evden Allah izniyle hayırlı haberlerle gelirim çok heyecanlıyım tarifini bir siz anlarsınız hepinizi çok öpüyorum hepiniz hakkınızı helal edin canlar...

günaydınn canım.Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah.hayırlı haberlerle gel.2 hafta sonrada müjdenle coşalım inşallah.dualarım seninle canım Rabbim yüzünü güldürsün inşallah bu mübarek günün hürmetine dualarımız kabul olsun inşallah.dün akşam gelemedim ama aklım hep burdaydı hep dua ettim senin için.Rabbim kabul buyursun inşallah canım.sen açılışı yap geri kalan hepimiz sırayla gelicez inşallahh.

günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı cumalar.Rabbim bu mübarek günde cümlemizin dualarını kabul buyursun inşallah.banu arkadaşımızada yardımcı olsun bebişi önce yumoşlarına konsun sonra göbüşüne 9 ay sonrada kucağına inşallahhhhh.amiiiiiiiiiiinnnnnnnnnn.Rabbim bu duamı tüm isteyenlere nasib etsin.

canımmmmm konustuk zatiiiii hadi bakalım.daha aramadıgna göre işlem bitmedi demek yada eve gidince ararsın umarım iyi geçmiştir

canım günaydınn.sagol Allah razı olsun...aminnnnn sanada hayırlı cumalar selinambebişler tek tek gelecek ve biz sezonu kapatıcaz inşkaç kişi kaldık şunun şurasında kızzz bittiiii

KIZLAR hepinize HAYIRLI CUMALAR canlarım..bu mübarek günde ettigimiz tüm dualar rabbim katında kabul görsün inşaAllah...

Eşimle konuştum 10 gibi,pazartesi veya çarşamba yollayacaklarmış,yüzde doksan, 4 ay daha hava degişimi demişler aboo napcagmı şaşırdım..sevinimmi üzüleyim mi..çünkü sadece 1 ay daha askerlikten sayılıyor.geri kalan 3 ay boşa burda olmuş oluyo...hayırlısı artık napalım.hastalıgınla ilgilide degişen bişy yokmuş.şükür kötü bişyde yokmuş.haber ediyim dedim

slmm kızlarr
herkese hayırlı cumalar Rabbım bu guzel gunde hayırlı dualarınızı kabul etsın inşallahhh....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…