Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Kızlarrr msnde de yoksunuz burda da... Eşim yokken bi kaçamak yapıyım dedim ama kimsecikler yok şansıma...

anatolişkom ben dün hiç giremedim gece canım...karşılaşırdık kesin girseydim...başka zaman inş.

selam canlarım bitaneciklerim kimseler de yok ama olsun...elbet gelen olurrr.

ohh ne güzel ebrarım hareketli bi ramazan geciriyorsun ben ev kuşu gibi oldum cıktığım zaman da eşimin basına iş acıyorum mutlaka :)kıyafat bulmak çok zor gercekten canım aynı sıkıntıyı bende cok cekiyorum bide düğün olunca inş.bulursun gönlünce canımm.evet canım ya ben sıcaklara dayanamıyorum sabaha kadar vantilatörle dolaşıyorum o da sağolsun sırtımdan kımıldayamıyorum feci bi agrı var mahfettii beni su ayları hayırlısıyla bi atlask inş.

Hayırlı geceler arkadaslar nasılsiniz herkes iyidir inşallah
Berrincim evet canım maalesef öyle ama çok şükür dün buldum kıyafet hem benim hem esimin hosuna gitti :)) canım inşallah az kaldı sıcakların bitmesine gerçi 2 gündür İstanbul azıcık serinledi darısı sizin oralara :))
Derinim hala ablandamisin canım fac d e görüyorum paylaşımlarını ama merak ettim eşinin sonucları çıktımı .

Hepinizi öpüyorum görüşmek üzere arkadaslar

selam kızlar hayırlı günler herkese mutlu haftasonu diliyorum.
çok şükür ev temizlemeside yerleşmeside bitti.Allah ağız tadıyla oturmak nasib etsin hepimize kendi evini alıp oturmak nasib etsin inşallah.
geçmiş sayfalardan birsenimin ve berrinin yazdığı tarihleri bulayımda ticker yapayım

Merhaba Kızlar,

Çook uzun zaman oldu kk'yı takip etmeyeli.Nasılsınız? Kim ne durumda?

Oğlumu kucağıma aldım,bugün 27 günlük oldu, paylaşıım dedim

ohh güle güle kullan kuzumm iyi günlerde inşAllah
evet ablamdayım ama pazartesi gidicem inşAllah canım eve..dün konuşmuştuk sonuçları zaten bitanem altada yazıcam kızlara.öptüm seni
güle güle iyi günlerde otursunlar inşAllah canım yaa.aminn aminn dualarına..rabbim önce saglık sonra güzel huzurlu yuvalar nasip etsin hepimize
Merhaba Kızlar,

portii hoşgelmişin canımm evet çok uzun zaman oldu yaa hiç girmiyor muydun?bebiş dogdu demek MAAŞALLAHALLAH analı babalı büyütsün canım çok öptüm sevindim ugramana bu arada

kızlar,eşimin sonuç çıkmış.ultrasonda lenflerde sorun görülmüş ama öyle çok korkulacak bişy yok demiş.bikaç tahlil daha yaptırıcakmış pazartesi günü..ona göre ilacın dozunu ayarlıcam demiş.böyle yani..şimdide lenfler konusunda korku girdi içime..Allahım korktuklarımıza ugratmasın

Son düzenleme:

Hoşbulduk derincim, evet uzun zaman oldu girmiyordum,sadece bir kaç kez özel mesajlarıma bakıp çıktım. Allah isteyen herkese en kısa zamanda nasip etsin inşallah. Hamileliğimde de doğumumda da hep dua ettim,şimdi de şükrediyorum Allahım nasip ettiği için.

Eşine geçmiş olsun,inşallah tez zamanda şifasını bulur.Kötü şeyler düşünme

canım hayırlısı olsun taşınmak zordur rabbim kolaylık versin...prensesimde baya buyumuş maşallah ikinizide cok öpüyorum...
canım ya ne kadar buyumuş maşallah ravzamıza şimdi iyidir inş öpüyorum ikinizide...
iyiyim kardeloşum sagol ahmet bebişinde kırkını ucurmuşsunuz maşallah ya ne cabuk buyuyolar o mis kokusundan benim icinde kokla ne güzel bebek kokuyodur o şimdi ay sevesim geldi ya rabbim nazarlardan korusun...
derdacım iyi olmana sevindim bebişini ve seni öppüyorum...
canım ya inş rabbim feraha ulaştırsın seni okudugum kadarıyla zor zamanlar geciriyosun allah ıslah etsin onları ne diyebilirimki paşamı op benim icin senide öpüyorum...
Merhaba arkadaslar.kontrol iyi gecti cok şükür hersey yolundaymis dualarınız için teşekkürler.Topige bir erkek daha geliyormuş insallah.yoldayim telden yazıyorum annemlere geciyorum yine herkese hayirli iftarlar
ayy cok sevindim kardelenim bi paşa daha geliyo ne güzel rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin öpüyorum ikinizideç...
canım benim cok gecmiş olsun rabbim şifa versin eşine inş her şey yolunda gider derinim cok öpüyorum seni...
canım gecmiş olsun sıcaklarda zor gecer hamişlil rabbim yardımcın olsun dikkat et kendine öpüyorumseni ve bebişini...selina
selinam baya yorulmuşsun ama cok şükür bitmiş temizligin sıcak havalarda da zor olur temizlik yapmak bide oruclu olunca bende seni cok öpüyorum...amin canım rabbim hepimizin yüzünü güldüsün inş...
canım az kalmış gercekten rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin ...gökcemizi ve seni öpüyorum...
oy yerim ben onları ya maşallah ikizlerimizi aklına kotü şeyler getirme canım...allahımın izniyle hayırlısıyla saglıklı kucaklıycaksın bebişlerini öpüyorum ücünüzüde...
canım baya yogun geciyo günlerin allah kolaylık versin elbiseyide bulmışsun gule gule giy bende seni öpüyorum...
Kızlarrr msnde de yoksunuz burda da... Eşim yokken bi kaçamak yapıyım dedim ama kimsecikler yok şansıma...
canım ya keşke karşılaşsaydık uzun zamandır görüşemiyoruz iyisindir inş seni ve ogluşunu öpuyorum...
Merhaba Kızlar,

maşalah paşaya ama ben senin hamiş oldugunu da bilmiyodum canım ya ne güzel bebişini kucagına almışsın darısı başımıza inş...

selam kızlar epeydir alıntı yapmıyodum moralim bozuktu biraz ne oldugunu biliyosunuz zaten alıştım desemde ara sıra kotü oluyorum iyiyim demek adettendir sizlerinde moralini bozmak istemedigim icin bişey söylemiyorum rabbim hepimize sabır versin...bende kac gündür giremiyodum anneme gittik iftara misafir filan geldi...bu arada araba aldık rabbim hayırlısıyla kullanmayı nasip eder inş benden şimdilik bu kadar hepiniz allaha emanet olun

aminn canım Rabbim isteyen herkese nasip etsin sagol duaların için.
geçmiş olsun dileklerin içinde sagol canım..herşey bir sınav..rabbim korktuklarımıza ugratmasın tek dilegim bu saglıktan önemli hiçbirşey yok.
selam peloşummdemek gelmeyesice gene teşrif ettiboşver bozma moralini canım yaa..bigün gelmeyecek ve o haberi alıcaz senden hayırlısıyla sagol bu arada canım..bakalım pazartesi inşAllah iyi çıkar sonuçlar.

ohh güle güle giy canımm eşler begenmezse olmaz zaten :)valla insallah canım ya rahat rahat nefes almak istiyorum artık suya gir cık balık gibi oldum :)

canımm ben sana söyliyeyim gerilerde arama 12 kasım insallah rabbim nasip ederse çokk tşk ederim canım allah razı olsun

canım korkma insallah bişeyciği yokturr aklına kötü birsey getirme rabbim şifa versin insallahhh

canım rabbim sabır versinn insallahh...hayırlı olsun canım rabbim agız tadıyla kullanmayı nasip etsinn .sende allaha emanet ol canım öpüyorum

selam canlarım..şehitlerimize çok üzüldük yine..Allah rahmet eylesin bıktık artık yaaa kahrolsun şu pkk Allah onların topunun kökünü kurutsun

selam canlarım..şehitlerimize çok üzüldük yine..Allah rahmet eylesin bıktık artık yaaa kahrolsun şu pkk Allah onların topunun kökünü kurutsun

haber dinlemeye korkuyorum ya rabbim rahmet eylesin yakınlarına sabır versin inşallahh ...aminnn

Benim eşimde orada görev yapıyor, beni götürmedi hem işimden hemde tehlikeli olur diye, Allah şehitlerimizi yakınlarına sabır versin.

haber dinlemeye korkuyorum ya rabbim rahmet eylesin yakınlarına sabır versin inşallahh ...aminnn
evet berrincim gerçekten bende hergün haber alcaz diye korkuyorum ki hergün alıyoruz neredeyse
Benim eşimde orada görev yapıyor, beni götürmedi hem işimden hemde tehlikeli olur diye, Allah şehitlerimizi yakınlarına sabır versin.

demek eşin orda,rabbim hepsinin yardımcısı olsun canım.evet seni götürmemesi mantıklı.çok varmı görevi daha ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…