Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Selam hanımlar nasılsiniz bakalım?ben hala annemlerdeyim eve geçemedim nette cok zor çekiyor burda evin bı köşesine geçip ancak bakabiliyorum telden.herkes iyidir insallah.ebrarcim gecmis olsun ya esın ameliyat olmuş Allah iyilik versin müsait değilsindir belki diye aramadım bugün.kizlar hepinize tek tek yazmak istiyorum ama telden gercekten cok zor yazmak ya insallah eve geçince yazısirız bol bol öpüyorum hepinizi

Hayırlı geceler kızlar,
Eboşum çok çok geçmiş olsun cnm ya...
Kızlar sizlerde iyisiniz inşaallahh...
Banu tedaviye başladı sanıyorum ama burda hiç yazısı yok topiğe gelmiyor mu acep?
Kardeloş ahmet paşa ile günler nasıl geçiyor?
Zuzu bi paşa daha geliyor demek hee maşallah maşallahhh
Selinam,pelinim,boncuğum,derinim ismiini sayamadıgm diğer canlar dikkat edin kendinize...
He bu arada pelinim arabanız hayır olsun inşş,birde derinim eşinle senin aşkına hayranım yaa maşallah size Rabbimağzınızın tadını bozmasın,cümlemizin inşaallahh evlerimizde huzur olsun...
Neyse ben kaçar AEO

Hepinize hayirli geceler arkadaşlar
Birsosum haber vermis saolsun esim ameliyat oldu birkaç gündür midesinin ağrıdığını düşünüyorduk ama oructandir diye cokda onemsemedik pazartesi gunu işe gitti baya zaman sonra aradım geçmedi dedi bende doktora gidelim artik dedim neyse gittik muayene tahliller ultrason tomografi derken apandistin pstlamak uzere oldugunu soylediler bizde ozel hastane olunca pek guvenemedik acikcasi birde devlete gidelim dedik orayada gidince iş ciddiye bindi eşimi 1 saat içinde ameliyata aldilar oruclu olmasi buyuk sansti yoksa ameliyata giremezdi . Ben şoklardayim agliyorum fian allahim kimseleri dusurmesin hastanelere eksikliginide vermesin şükürler olsun sağlıkla çıktı ameliyattan o kapıda zaman hiç geçmiycek sandım çok zormuş allahim eşlerimizi başımızdan eksik etmesin 1 gün hastanede kaldik simdi evimizdeyiz sükür esim daha iyi .insan sağlıgınin kıymetini hastanelere düşünce çok iyi anlıyor .ayrıca çok küçük bir ameliyat gibide olsa ameliyathaneye göndermek ve ya çıkmazsa düşüncesi insanı mahvediyor .allahım beterlerinden korusun hepimizi .hastanede gencecik bir bayn vardi esi kalp krizi gecirmis 3 gun uyutucaklardi 32 yasinda adam daha cok dua ettim onlarada sizde ederseniz sevinirim .
Geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim dualarinizda unutmayın bizi hepinize sağlıklı günler dilerim .öptüm

Bu arada hepinize tek tek cevap yazamadim okadar yorgun ve yogunumki gelen giden birde ramazan olnca baya etkiledi beni .esim iyiolsunda gerisi mühim değil .
Benim kusuruma bakmazsınız insallah .

cnm operım tabı teyzesı.cnm anneler ew aldı sanırım yazlrdan onları anladım ınşallah dgru anlamısımdır.gule gule otrsunlar cnm bnm

cnm arabanız hyrlı olsun kazasız belasız guzel gunlerde kullanmanız nasıp olsun ınsllh

cnm olsun sen de annenın yanına kaç şimdilik=)

ablacığım çok geçmi olsun eşne rabbım acıl şifalar wersın.inşallah cabuk ayaklanır.inşallah bahsettıgın genç arkadaşa rabbım yardım eder de ayaklanır

ebrar ablacım cok gecmiş olsun şükür eşin iyiymiş şimdi rabbim acil şifalar versin beterinden korusun
herkese hayırlı bir gün diliyorum pek kimseler ugramaz olmuş topiğe:26:

slm hanımlae ii geceler diliyorum bende herkese
ebroşum tekrardançok geçmiş olsun aklımdaydın arıyacaktım unutmuşum ya
derinim senin kocişininde sonucu belli olmamış daha hayırlısı canım
bende çok yorgunum yaaa ev temizligi yaptım ayaklarım sisti terlemekten bi hal oldum kib öp herkesi

Saol sevcaim allah raziolsun allahim hepimize saglik sihhat nasip etsin insallah
Sen nasilsin biciriklar napiyolar
ebrar ablacım cok gecmiş olsun şükür eşin iyiymiş şimdi rabbim acil şifalar versin beterinden korusun
herkese hayırlı bir gün diliyorum pek kimseler ugramaz olmuş topiğe:26:
tostim cok saol canim allahrazi olsun
Sen nasilsin minik kizin nasil ne zaman tanisicaz ufaklikla
Gokcem saol canim aradin konustuk. Zaten opuyorum seni ve gokceyi

Selamlar hanimlar nerelerdesiniz ya kimseler ugramamis ramazan baya etkiliyo galiba herkesi
Esim iyi sukur o iyi olunca bende iyi oluyorum gerci ramazan baya zorluyo ama olsun onbir ayin sultani geldi gidiyor bile
Derinim ariyamadim ama merak ediyorum canim esinin sonuclari insallah iyi cikmistir canom
Hepinizi optum hanimlar

Birsenim birkac kez aramissin ama inanki yogunluktan duymadim teli
Bide aksam olunca teli sessize aliyorum esim azcik kiziyo
Kusura bakma canim optum senide

iyiyiz bizde ablacım
minik kızımla tanışmanızı isterim fakat buraya resim koymak istemiyorum
msn de gösteririm inş. ablacım

iyiyiz ablam ne olsun gunboyu onlarlaım iş güç yok işler gece oluyor aMAN SAĞLIKLI OLSUNLAR DA

herkese hayırlı sabahlarr ramazaan ebrarımın da dediği gibi herkesi etkiledi anlaşılann geliyorum gidiyorum kimse yok.acıkcası sahura kalkmak benide baya sarsmaya basladı son günlerde özellikle de yorgun olduğum zamanlar ama hersyin bi güzelliği var gercekten ramazan ayı bambaşka .eebrarım eşin iyiymiş canım cok şükür tekraar çok gecmiş olsun. derin nerelerde ne yaptı acaba inş. eşinin birseyi yoktur canım seninde

iyiyiz bizde ablacım
minik kızımla tanışmanızı isterim fakat buraya resim koymak istemiyorum
msn de gösteririm inş. ablacım
Anlıyorum canım insallah msn de karsılasırsak gösterirsin öptüm sizi
iyiyiz ablam ne olsun gunboyu onlarlaım iş güç yok işler gece oluyor aMAN SAĞLIKLI OLSUNLAR DA
allah kolaylik versin sevcanim aynen saglik olsunda is guc onemli degil optum sizi

berrinim bu ara bi durgunluk. Var topicde hayirlisi olsun herkes iyi olsunda napalim galiba kimsenin firsati yok
Demek sende yorgunsun normaldir tatlim iki canlisin allahim kolayliklar nasip etsin optum senide

herkese güzel bi gün diliyorum ramazanın son haftasına girdik hayırlısı ile az kaldı:) gökce uyuyorken bakayım dedim öpüyorum sizleri aeo

galiba canım ama insan aramıyoda değil hanii ...yorgunluk oluyo gece uyuyamıyorum ev işleri derken ama sükürler olsunn .bende seni öptüm canım

herkese güzel bi gün diliyorum ramazanın son haftasına girdik hayırlısı ile az kaldı:) gökce uyuyorken bakayım dedim öpüyorum sizleri aeo
Evet canim az kaldi hayirlisiyla rabbim nic e ramazanlara ulastirsin bizleri insallah
galiba canım ama insan aramıyoda değil hanii ...yorgunluk oluyo gece uyuyamıyorum ev işleri derken ama sükürler olsunn .bende seni öptüm canım

haklisin canim
Ah ah o uykusuzluk bendede var canim dun sabah 7 bucukta uyudum insan sinir oluyor valla

Buarada derinimi merk edenler olabilir kocisinin tahlilleri iyi cikmis ama havadegisimi vermisler 2 ay yanindaymis yani cokmutluydu hepinize selami var

kadir gecemiz mübarek olsun canım arkadaşlarım ALLAHIM mübarek günde yaptığımız tüm duaları kabul etsin
hayırlısıyla bayrama ulaştırsın inşallah
dualarda buluşalım inşallah

hayırlı kandiller kızlar rabbim dualrımızı kabul etsin güzel bi ömür nasip etsin hepimize inş..
derinime de çok sevindim ahdi gözü aydın bu gidişle kociş yanında tez vakitte hamiş kalıcak :)

hayırlı kandiller,rabbim yapılan tüm duaları kabul etsin,bu geceden en iyi şekilde istifade edebilmeyi nasib etsin inşallah

aynen öyle oluyo valla hemen uykuya dalanlara hayranım :)ayyy derinimin adına çok sevindim ne güzel olmuş valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…