Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

nasılsınız hanımlar gördüğüm kadarıya herkes çok iyi e bende iyiyim çok şükür
dua konusuna çok girmek istemiyordum aslında ama bir kaç cümle yazıyım madem .açıkcası bukonuda kırgınım ve dua yapmayı düşünmüyorum .yapmak isteyen olursa saygı duyarım ama topicde kimse kalmadı biçok kez tamamlamak için arkadaşlarımızla çaba harcadık .ve sıkıntıya düştük .eskiden fazla fazla okunurdu şimdi zorlanır olduk .ve dua için toplanılması hoşuma gitmiyor .çekip gidenlere bakıyorumda neyse!!!!!!!!! kimseyi itham etmek istemiyoum şu mübarek günde bende gerilmek istemiyorum açıkcası .
dua yapmak isteyen olursa bende okurum seve seve ama ben yoruldum ve yapamıycam kusuruma bakmayın canlarım .ayrıca derdam güzel düşüncen için saol tabiki dua okuyalım diyen tüm arkadaşlarım hepiniz saolun .birbirimize içten dua edelim inşallah .
BERENCİM sitem etmişsin canım kimseyi aradığım yok emin olabilirsin .benim iki hattım var ama sadece avea olan kk arkadaşlarımda var yani kk için kullanıyorum diyebilirim .diğer hattım faturalı ve eşim kesinlikle istemediği için kimsede yok numarası .o faturalı olunca genelde özel hayatım için onu kullanıyorum .aveayada yılda birkaç kez anca kontür yüklüyorum .oda kapanmasın diye .şuanda hiç dakikam yok he alamazmıyım alırım ama önemli bir durum olduğunda işte şuanda herkes doğurdu dua işi yok yani geneldede burdan ve msnden çoğu arkadaşla görüştüğüm için galiba gerek duymadım buara .haklı olabilirsin hep sen aradın ama bende açık yüreklikle dile getirdim işte .hak verirsin heralde .öpüyorum seni ve beren kuzuzsunu
KARDELENCİM dualarım seninle canım hayırlı haberler alıcaksın hiç endişelenme rahat ol kuzum
SELİNOŞUM kolay gelsin ya kıyamam nekadar zordur taşınmak iyi bilirim allahım kolaylıklar versin sana ve anneciğine
DERİNİM hala ablandasın galiba akşamları msn açıyorum olmuyosun canım msnmi yüklü değil ?
KARDELOŞUM sen nasılsın canım ahmet nasıl herşey yolundamı
BİRSOŞ sen nerelerdesin yine temizlikmi yapıyosun yoksam :))
ECECİM ravza nasıl oldu inşallah daha iyidir .
TUTİŞ bizde seni özledik bacım yaa beratımı ve seni çok öptümm
GARİBİM nerelerdeain sen kuzum baya merak ettim en son adet sorunu yaşıyordun şimdi nasılsın acep ??
PELOŞUM iyi olmana sevindim canım bende öpüyorum seni
BERRİNİM sen nasılsın canım geçen gün rahatsızlanmışsın geçmiş olsun canım dikkat et kendine bolca su iç kuzuda iyiymiş gözünaydın canım
GÖKCEM nasılsın canım minik gökce ve karnındaki küçük adam nasıl herşey yolunda inşallah canom
SEVCANIM sen nasılsın ikzler napıyo başlamıştır agucuklar :))
BONCUĞUM sen nasılsın canım herşey yolunda inşallah bebişlerde artık oynamaya başlamışlardır değilmi
RANACIM sen nerelerdesin rana buğlem nasıl öpüyorum sizi
BANUŞUM geçen aradında hasret giderdik özlemiştim sende yoğunmuşsun ama güzel yoğunluklar allahım kabul etsin öptüm senide .
CİCİLİ sen nasılsın mert bey nasıl bakalım hamilelik nasıl gidiyor canım
ALEYNACIM sen nasılsın canım diyete devam ediyormusun
DERDACIM tekrardan söylüyorum yanlış anlama olurmu canım düşündüğün için saol .ben senin içtende bizlere dua ettiğini biliyorum seni ve esmayı öptüm

uMARIM UNUTTUĞUM YOKTUR VARSADA KUSURA BAKMAYIN ARTIK
GÖRÜŞMEK ÜZERE

sagolasin ebrar'cim,iyiyim sukurler olsun.bende sizi merak ettim bu aralar,aksamlari msn yi actim ama size rastlayamadim.neyse iyiymissiniz sukurler olsun.bir sorun yok suan ebrar'im,gecince doktarada gitmedim bende.sen nasilsin,ramazan nasil geciyor?

ay güya hiç alıntı almıcaktım ama bunu almam gerek
çünkü ben geceki randevuyu unuttummmm:KK17:
ama suç ahmet in,bir de uyudu,bende yorulmuştum ne çok yatasım vardı,kk aklıma bile gelemedi malesef
eboşum biz iyiyz canım,sen de iyisin inşallah,rastlaşsak iyi olcekti ama yoksunnnn
bizde sizden kıskandık,dedik gidelim bi belediye iftarına,ama buranın ki istanbul gibi şatafatlı değil,genede bi değişiklik oluyo
inşallah kimseyi unutmam
berencim,rota yı yaptırmayı istiyorum ama devlet karşılamıyo ya,para konusu giriyo işin içine,illa gerekli değil diyende var,gerekli diyende,o yüzdende insan para meselesini düşünüyo,yoksa hiç umursamayız da
tutişcim seni gördüğüme sevindim ama arada uğra kız,berat bey nasıllar?
kardelencim,inşallah çok çok mutlu olarak dönersin,yarın gündüz girmeye çalışcam senin haberin için
garipcim kayıplardasın gene,hiç bitmedi bu sene senin misafir,artık msn de de karşılaşamaz olduk,özlüyorum her ne kadar çok gelemesemde
birsen de yok ortalarda
rana da yok,bi gelir inşallah
peloşcum sen de iyisin inşallah
derdacım senide minik kuzuyu da öpüyorum,gerçi o artık abla,miniklikten çıktı değil mi:KK1:
gökçecim sizde sıcaklarla boğuşuyosunuz sanırım,hatta en fazlası sizde sanırım,rabbim kolaylık versin,Allahtan hamileliğin son ayı değil.
banucummmmmmm,nerelerdesin gene
ay genel olarak çoğunuz tek tek isim yazmıcam demiş,ben bari yazayım dedim,inşallah unuttuğum olmadı derkennnnnn herzamanki gibi
selinoş,size kolay gelsin canım,ben normalde bile yeni taşınılan evin temizliğinden korkarım,hele bide inşaat olunca,rabbim yardımcınız olsun,öpüyorum senide
ececim rotayı bize dr söylemedi,nette gördüm ben,ama bazı drylar beş yedi ay diyomuş diye duydum,bi sor sen

slm kardelen'cim,haklisin bu yil itibari ile misafir konusunda bereketli idik:)aslinda bu aralar evdeyim,ama tatil öncesi temizlik takintim olmasa yogun olmayacagim daa,da si var tabii:KK53::KK53:uzun suredir görusedik yaa,bende görusmeyi arzu ediyorum.ayrica ahmet pasayi da merak ediyorum:KK34:kirkiniz ucmus ,hayirli olsun insallah.

selam kızlar bi ara anlatırım biz bu aralar biraz karışığız ailesel sorunlar var ve baya sorunluyum canımsıkılıyo içim daralıyo neyse sonra anlatırım aşıyı soranlara biz premature olduğumuz halde dr önermedi bende deneyim kazandığımız için hiç istemiyorumhangi virüsün nerden geleceği belli değil ishali her şekilde kapabilir ha isteyen yaptırır ama ben yaptırmadım başka
ihtiyaçlarımız olduğu için ona para veremem ateşi düşmeyen bebişlerinize 6 aya kadar yarım fitil verirseniz oda 4 saatte veriliyo daha faydasını görürsünüz neyse sonra gelmeye çalışacaam beni merak edenlere teşekkür ederim etmeyenlerde canları sağolsun

hakkinda hayirlisi olsun birsen'cim,insallah halledilemeyecek sorunlar deyildir.rabbim yardimcin olsun.

Merhaba arkadaslar.kontrol iyi gecti cok şükür hersey yolundaymis dualarınız için teşekkürler.Topige bir erkek daha geliyormuş insallah.yoldayim telden yazıyorum annemlere geciyorum yine herkese hayirli iftarlar

aklimdaydin tum gun,merak ettim sounucunu cok sukur iyiymissiniz.nice iyi gunler iyi haberler gecirin insallah kardelencim.ayrica erkek geliyor demek hayirli ugurlu olsun insallah.göruselim evine geldigin insallah,özledim muhabbet etmeyi:KK34:

canımm demek bebek arabası aldın:KK1:güle güle kullansın.aynen çok sıcak cnm ya sorma.o küçük adamıda senide gökçeyide öpüyom kuzum:KK16:

evet iyi geldi cnm ya..bi de ayrılmak olmasaydı:KK31:

aa kıbrısa mı hadi hayırlısı cnm inş.

olsun kardeloşum ya taktıgın şeye bak.konustuk dün nasılsa öptüm canım:KK19:

canım derdam bilmez miyim Allah razı olsun.bu fikri sunman bile okumuş kadar memnun etti beni şahsen.sagol kuzum.:KK16:

hayırdır inşALLAH birsoş ya neler oluyo :KK43:
aşı için ben bişy diyemicem anlamıyorum malum.hayırlısı neyse o olsun.

ooo bi paşa daha mı geliyoooo:emir_bebek::nazar:hadi hayırlısı canımmm küçük adama arkadas geliyo demek:KK1::nazar:

kızlar selam...bakmayın konuşurken gülüyom ediyom ama moralim sıfır...koray sabah aradı hastanedeymiş:KK5:perşembe günü bayılmış ama bana söylememiş.bunun üzerine testler yapılmış hipertiroid çıkmış bayada yüsek.parşembe günü ultrasonla bakılcakmış bazı testlerde isticekmiş.çok canım sıkıldı..sadece ALLAH beterinden korusun diyorum.Anneme üzülrken bide korayda çıktı şimdi:KK43:(korkuyorum kızlar kötü bişy olmaz dimi:KK43:(şuanda durumu iyi hastanede degil.zaten yatmak için degil tahliller için gitmiş bugün.

derincim cok gecmis olsun esine,önemli birsey olsa hastanede yatirirlardi uzme sen kendini.rabbim sifa versin.

canım üzülme insallah birseyi yoktur stres yapma eşine de hissettirme troidin en büyük düşmanı stres bende troid hastasıyım biliyosunn ilaçını kullandıktan sonra bişeycik olmazz
sagol canım .inşALLAH :KK43:(
herkese slmlamr canlarımm ben yine bitkin haldeyim troid ilacım için doktora gitmiştim sıcaktan bayıldım tansiyonum da baya düşmüş tüm gün yattım fazla alıntı da yapamadım kusura bakmayın hepinizi öpüyorum
çok geçmiş olsun berrinim yaa.
selam canlarımm.hepinizii çok özledim.ama bitmiş durumdayımm.geceleri arada tlfndan okuduğum ve son sayfada gördüğüm kadarıyla yazmaya çalışıcam.
ebrar ablam dua konusunda çok haklısın.takibi çok zor bu zorluğu üstelenecek biri olursa aynen hepimiz okuruz.öptm seni
derdam düşüncen çok güzeldi ve ayrıca herzaman bizlere dua ediyor olduğun içinde Allah razı olsun.Rabbim seninde gönlün gibi güzel yaşantı nasib etsin.esmayı öptüm
birsencim canım inşallah aşılamayacak sorunlar değildir.Rabbim kolaylık versin ferah kapılar açsın inşallah.bu arada geçen gün ben emreme ticker yapıp yazmıştım ama silinen sayfadaymış bi ara tekrar yapıcam.öptm
berrinim geçmiş olsun canım dikkat et kendine.aynı gün senin içinde ticker yapmıştım keşke birsene de sana da özel msj da gönderseymişim :KK43: kk nın bakımı bana denk geldi öptm canım
kardelenim kontrol güzel geçmiş çok sevindim hayırlısıyla sağlıkla gelsin paşamızz ahmete arkadaş olur :) kendine iyi bak canım
derinim çok geçmiş olsun canım sende üzülme Rabbim dermansız dert vermesin ilaçlarla düzelir inşallah.belki başlangıçta anlamaları ve ilaç tedavisiyle atlatılır canım.Rabbim şifa versin eşine ve tüm hastalara.
kardelenim nasılsın canım Ahmet nasııll bi vakit bulduğumda arasam hep aklımdasın vıyaklamasınıı dinlemek istiyorum.öptm canım Ahmetide mıncıkla bacaklarından :)
pelinim,ranam,ececim,garibim,boncuğum,anatoliam,gökçemm,aleynacım kızlar hepinizi öpüyorum geceleri ara ara okuduğum için aklımda kalanları yazdım yanlış bişey yazmayayım diye ama hep aklımdasınız,dualarımdasınız.Rabbim bu mübarek günlerde tüm dualarımızı kabul etsin inşallah.sağlıkla kalın Allaha emanetsiniz..
amin selinoş dermensız dert vermesin rabbim.buna şükür napalım.bittimi taşınma işi temizlik falan canım?
ne zaman geçirilir bilmiyorum ama biz geçirdik erkenden
hatta bugün kızamıktan bile şüphelendim ben,o kadar pütür pütür kırmızılar vardı ki,neyse sonra bi duş aldırıp uyutunca geçti baya,şimdide hava hafifledi inşallah
ama bugünkü uyku hep kucaktaydı,sırtı çok acıyodu galiba,ne kadar derin uyusada uyandı yere koyar koymaz

halledilemeyecek sorunlar değildir inşallah
kusura bakma aramak isterim ama ben yaklaşık iki buçuk aydır knt almadım,bu aralar hep otlanmakla geçiriyorum zamanı
rabbim ferah kapıları açsın

çok çok sevindim kardelencim,bi ara resim görsek bizde ne iyi olurdu

geçmiş olsun derincim,ilaçlarla halledilir inşallah,üzülmemeye çalış,(mümkün olmaz da,iyi şeyler düşün,dua et bolca)sende çok iyi değilsin çünkü,stres sana hiç yaramıyo

ben seni viyaklamaya yakın bi çaldırayım istersen:KK52::KK52::KK52:
bitmiştir inşallah temizlik işi,şu sıcakta sadece oturmak bile o kadar zor ki
sagol kardeloşum..annemle bugün telde konuştum da aglıyom ama nasıl:KK5:kızdı o da..bi de sen hasta et kendini diye:KK14:
derinim kolay gelsin canım geçmiş olsun ilaçlar fayda sağlar merak etme Allah eşine sağlık kolaylık versin

berrinim canım sende kendine dikkat et bi yere giderken yanında mutlaka biriyle git ve lütfen oruç tutma sizin sağlığınız daha önemli oruç sonrada tutulabilir

selinam sgl tickerin için olsun sonra yaparsın Allahım sana kolaylık versin hepimizesabır sağlık versin kendine iyi bak canım

kız kardeloşbu altıncı hastalıktan emrede geçirdi ateş yüksek seyredip düşünce döküntüler oluyo kızamık gibi ama ertesi güne geçiyo ahmetcik isilik olmuştur belkide sıcaktan vücudunda kırmızı noktalar oluşuyo bol bol yıka hava biraz serinlessin geçer canım ben müsait olunca ararım knt olsada bana harcama boşver bu arada kızlar ben kv ile biraz limoniyiz eşim bikaç aydır iş bulamadı ama genede günlük bişeyler yapıyo kayın ve eltilerimin birşeyi olunca hep biz gideriz bi yere gideceklerse geleceklerse hastalarsa v.s v.s çok uzun anlatsak roman olur yaptıklarımız ama hiç bi zaman Allah razı olsun bile demediler artık herkesin herşeyine koşturmaktan bıktık usandık kendimiz ne bi yere gidebiliyoruz ne bişey yapabiliyoruz herşey kv kp sayesinde hiç bi özel olsun olmasın düzgün hayatımız yok geçen bi kaç yere götürme ve evde kendi istekleri konusunda tartıştık ve yeter artık dedik 11 senedir bunaldık inanırmısınız özelimiz bile kalmadı bu sıkıntı ve tartışmalardan çıkan sonuç ya bizimle herşeye katlanır yaşarsınız dediklerimizi yaparsınız yada diğerleri gibi ayrılır başka eve taşınır kendi hayatınızı yaşarsınız herkes rahata alıştı Allah göstermesin başlarına bişey gelse kimse gelip merak etmez ama biz nereye gidersek gidelim her dk ararız ilacınızı içtinizmi bişeye ihtiyacınız varmı günde 3 öğün evde olmasakta var gibi oluruz kp bile bize kızınca düşünün minicik bebk emreye bile küüsyo konuşupsevmiyo işlerine geldiği gibi davranıyolar her zaman herşeyi yap ama bi kere yapma sen en kötüsü oluyosun ilerde daha yaşlanacaklar Allah vermesin hastalanacaklar kim bakacak şimdiye kadar bakmayanlarmı biz artık bunaldık ama bırakıp gidemeyizki sonra bizim çocuklarımızda bize bakmazlar ve en önemlisi vicdanen rahat edemeyiz birazda onlar anlayış gösterseler çok güzel olacak ama Allah sabır versin bize dua edin kafanızı çok şişirdim kusura bakmayın canım çok sıkkın dayanacak güç istiyorum Allahım sabır versin her dakika söylenmeleri beni çok üzüyo napıyım bi akılda sizler verin hakkınızı helal edin sağolun kızlar :KK14::KK14::KK5:
canım yaa hassas bi konu elbet..sen kendin ne istiyosan onu yap..ben kendi fikrimi söyleyecek olursam ki bu dogrudur demiyorum yani herkesin kendi dogruları var...sen bunca olana ragmen hala hassas düşünüp yarınlarını düşünüp onlarla kalıyorsan ve onlarda bunun kıymetini bilmiyorsa diyecek bi söz yok..artık kendinizi düşünmenin vakti derim ben.eşin bi iş bulursa hiç düşnmeyin çıkın.yoksa sende orda iki çocukla hasta etcen kendini.ilgi konusunda da sokaga atmıyosunuz sonuçta onları.gider gelir yardımını yaparsın yine.ama ev ayrı olsun cnm mümkünse.siz rahat onlar da rahat en iyisi bu..yinede senin bilecegin birşey.ne demek burda kalır katlanırsınız yaa.
sagolasin ebrar'cim,iyiyim sukurler olsun.bende sizi merak ettim bu aralar,aksamlari msn yi actim ama size rastlayamadim.neyse iyiymissiniz sukurler olsun.bir sorun yok suan ebrar'im,gecince doktarada gitmedim bende.sen nasilsin,ramazan nasil geciyor?

slm kardelen'cim,haklisin bu yil itibari ile misafir konusunda bereketli idik:)aslinda bu aralar evdeyim,ama tatil öncesi temizlik takintim olmasa yogun olmayacagim daa,da si var tabii:KK53::KK53:uzun suredir görusedik yaa,bende görusmeyi arzu ediyorum.ayrica ahmet pasayi da merak ediyorum:KK34:kirkiniz ucmus ,hayirli olsun insallah.

hakkinda hayirlisi olsun birsen'cim,insallah halledilemeyecek sorunlar deyildir.rabbim yardimcin olsun.

aklimdaydin tum gun,merak ettim sounucunu cok sukur iyiymissiniz.nice iyi gunler iyi haberler gecirin insallah kardelencim.ayrica erkek geliyor demek hayirli ugurlu olsun insallah.göruselim evine geldigin insallah,özledim muhabbet etmeyi:KK34:

derincim cok gecmis olsun esine,önemli birsey olsa hastanede yatirirlardi uzme sen kendini.rabbim sifa versin.

sagol canım bakalım perşembe günü testler var neler dicek doktor:KK43:(

slmm
birsencim rabbim sana sabır versin huzur olmasa herşey boş umarım aranızda yaşanan kötü şeyler bi an evvel son bulur
kardelencim gözün aydın kırkıda yaptınız allah saglıkla büyümesini nasğip etsin inş....
derinim kocişine çok geçmiş olsun umarım ilaçlar fayda eder farklı bi sorun daha çıkmaz canım .. gökceye oyuncak aldık valla dışarda güzel oluyo hep ben onu sürüyodum dedim oda biraz kendi bebegini sürsün ama onuda ben sürdüm gene:)
nvbr canım allah sanada yardım etsin banada tüm hamişlerede ve özellikle oruç tutanlarada yardım etsin çok zor bi yaz geçiriyoruz yaa kışı arar oldum vallahaa:)

selinacım bende seni çok çok öpüyorum canım aeo kib
kardelen49 cum gözün aydın tekrardan deme topige bi tosuncuk daha geliyo hadi saglıkla dünyaya gelsin inş.....
garipcim sen nasılsın epeydir karşılaşmamıştım senle herşey yolunda inş kib öptm senide...
ebroşum sen alemdesin canım hala misafirlerin çok geliyomu?allah kolaylık versin canım...
derdanurcum sen nasılsın?
ececim senden naber bebiş nasıl ?
unuttugum olunca affola olurmu hatunlar kib aeo
bu arada bende çift sayılara düşmüşüm 98 gün kalmış yazıyo ticker da hadi hayırlısı inş benide dualarınıza alın olurmu:):KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK19::KK19:

derinim kolay gelsin canım geçmiş olsun ilaçlar fayda sağlar merak etme Allah eşine sağlık kolaylık versin

berrinim canım sende kendine dikkat et bi yere giderken yanında mutlaka biriyle git ve lütfen oruç tutma sizin sağlığınız daha önemli oruç sonrada tutulabilir

selinam sgl tickerin için olsun sonra yaparsın Allahım sana kolaylık versin hepimizesabır sağlık versin kendine iyi bak canım

kız kardeloşbu altıncı hastalıktan emrede geçirdi ateş yüksek seyredip düşünce döküntüler oluyo kızamık gibi ama ertesi güne geçiyo ahmetcik isilik olmuştur belkide sıcaktan vücudunda kırmızı noktalar oluşuyo bol bol yıka hava biraz serinlessin geçer canım ben müsait olunca ararım knt olsada bana harcama boşver bu arada kızlar ben kv ile biraz limoniyiz eşim bikaç aydır iş bulamadı ama genede günlük bişeyler yapıyo kayın ve eltilerimin birşeyi olunca hep biz gideriz bi yere gideceklerse geleceklerse hastalarsa v.s v.s çok uzun anlatsak roman olur yaptıklarımız ama hiç bi zaman Allah razı olsun bile demediler artık herkesin herşeyine koşturmaktan bıktık usandık kendimiz ne bi yere gidebiliyoruz ne bişey yapabiliyoruz herşey kv kp sayesinde hiç bi özel olsun olmasın düzgün hayatımız yok geçen bi kaç yere götürme ve evde kendi istekleri konusunda tartıştık ve yeter artık dedik 11 senedir bunaldık inanırmısınız özelimiz bile kalmadı bu sıkıntı ve tartışmalardan çıkan sonuç ya bizimle herşeye katlanır yaşarsınız dediklerimizi yaparsınız yada diğerleri gibi ayrılır başka eve taşınır kendi hayatınızı yaşarsınız herkes rahata alıştı Allah göstermesin başlarına bişey gelse kimse gelip merak etmez ama biz nereye gidersek gidelim her dk ararız ilacınızı içtinizmi bişeye ihtiyacınız varmı günde 3 öğün evde olmasakta var gibi oluruz kp bile bize kızınca düşünün minicik bebk emreye bile küüsyo konuşupsevmiyo işlerine geldiği gibi davranıyolar her zaman herşeyi yap ama bi kere yapma sen en kötüsü oluyosun ilerde daha yaşlanacaklar Allah vermesin hastalanacaklar kim bakacak şimdiye kadar bakmayanlarmı biz artık bunaldık ama bırakıp gidemeyizki sonra bizim çocuklarımızda bize bakmazlar ve en önemlisi vicdanen rahat edemeyiz birazda onlar anlayış gösterseler çok güzel olacak ama Allah sabır versin bize dua edin kafanızı çok şişirdim kusura bakmayın canım çok sıkkın dayanacak güç istiyorum Allahım sabır versin her dakika söylenmeleri beni çok üzüyo napıyım bi akılda sizler verin hakkınızı helal edin sağolun kızlar :KK14::KK14::KK5:

canım oruç tutamıyorum zaten eşim yanımdaydı allahtan tek cıkmamaya calışıyorum.canım rabbim yardımcın olsun onlara da anlayış versin gercekten zor bi durum inş. hersey en kısa zamanda yoluna girer canım

slmm
birsencim rabbim sana sabır versin huzur olmasa herşey boş umarım aranızda yaşanan kötü şeyler bi an evvel son bulur
kardelencim gözün aydın kırkıda yaptınız allah saglıkla büyümesini nasğip etsin inş....
derinim kocişine çok geçmiş olsun umarım ilaçlar fayda eder farklı bi sorun daha çıkmaz canım .. gökceye oyuncak aldık valla dışarda güzel oluyo hep ben onu sürüyodum dedim oda biraz kendi bebegini sürsün ama onuda ben sürdüm gene:)
nvbr canım allah sanada yardım etsin banada tüm hamişlerede ve özellikle oruç tutanlarada yardım etsin çok zor bi yaz geçiriyoruz yaa kışı arar oldum vallahaa:)

sağolasın canımm gercekten çok zorlanıyorum kışı cokkk özledim yaa bu sene kavrulduk resmen rabbim hepimize sabır versin

Merhaba arkadaslar.kontrol iyi gecti cok şükür hersey yolundaymis dualarınız için teşekkürler.Topige bir erkek daha geliyormuş insallah.yoldayim telden yazıyorum annemlere geciyorum yine herkese hayirli iftarlar

masallah canımm bi pasamız daha geliyo desene rabbim saglıkla kucagına alamyı nasip etsin inşallah

slm kızlar nasılsınız benı sorucak olursanız bütün gün böbrekten dolayı soluma yatıyorum testler yapıldı ultrasyonum ve seker yüklemem ıyı cıktı ama benım tsh yıne düşük cıktı hamılelıkten önce t3 ve t4 normal cıktıgı ıcın ılacı bıraktırmıstı doktor hamıle kaldııgmda bakıldı normal cıkmıstı sımdıde bu yıne ankaraya kan tahlıllerı yollandı yrnda boğazzdan ultrasyonım var kendım umrumda degıl ama ılk basta normal cıkan tsh belası umarım bebeklerımı etkılememıstır bu fıkır çürütüyor beynımı taramalarımıda yaptırmadım çünkü ınsallah saglıklıdırlr yavrularım:KK43:erkek bı hafta gerıden gellıyor resımlerını gördüm kız babaya erkekk bana benzıyor dua edıyorum testlerım normal cıksın ve bebkler etkılenmesın böbrekte büyümeye dvm edıyor bakalım ne olcak sonu:KK14:

canım üzülme insallah birseyi yoktur stres yapma eşine de hissettirme troidin en büyük düşmanı stres bende troid hastasıyım biliyosunn ilaçını kullandıktan sonra bişeycik olmazz
nvbahraım bebişin durumu nasıl kılosu seker yüklemen yapıldımı senınle aramızda fark yok sanırım ah su tsh sende tarama testlerını yaptırmamıstın sanırım ben ılacını kullanmadım hoş burdakı doktor ılacta kullansan kullanmasanda garantı veremm demıstı allah saglıakla kucagımıza almayı nasıp eder ınsallah bukadar bekledıkten sonra

:KK52::KK52::KK52::KK16:cok mutlu oldum cnm cok şükür rabbimize:KK16:

canımm demek bebek arabası aldın:KK1:güle güle kullansın.aynen çok sıcak cnm ya sorma.o küçük adamıda senide gökçeyide öpüyom kuzum:KK16:

evet iyi geldi cnm ya..bi de ayrılmak olmasaydı:KK31:

aa kıbrısa mı hadi hayırlısı cnm inş.

olsun kardeloşum ya taktıgın şeye bak.konustuk dün nasılsa öptüm canım:KK19:

canım derdam bilmez miyim Allah razı olsun.bu fikri sunman bile okumuş kadar memnun etti beni şahsen.sagol kuzum.:KK16:

hayırdır inşALLAH birsoş ya neler oluyo :KK43:
aşı için ben bişy diyemicem anlamıyorum malum.hayırlısı neyse o olsun.

ooo bi paşa daha mı geliyoooo:emir_bebek::nazar:hadi hayırlısı canımmm küçük adama arkadas geliyo demek:KK1::nazar:

kızlar selam...bakmayın konuşurken gülüyom ediyom ama moralim sıfır...koray sabah aradı hastanedeymiş:KK5:perşembe günü bayılmış ama bana söylememiş.bunun üzerine testler yapılmış hipertiroid çıkmış bayada yüsek.parşembe günü ultrasonla bakılcakmış bazı testlerde isticekmiş.çok canım sıkıldı..sadece ALLAH beterinden korusun diyorum.Anneme üzülrken bide korayda çıktı şimdi:KK43:(korkuyorum kızlar kötü bişy olmaz dimi:KK43:(şuanda durumu iyi hastanede degil.zaten yatmak için degil tahliller için gitmiş bugün.
derınım cok gecmıs olsun cnm ama morelını bozma neolur allah şifa versin allah beterınden korusun dularım senınle cnm:KK16:
selam kızlar hayırlı günler herkese.yorgun ve bitkin olarak yine bi selam vereyim dedim.
kızlar çok zor hem sıcaklarda taşınmak hemde inşaatı yeni bitmiş bir ev :KK14: sabahtan gece 1-2 ye kadar ordayım ama dönüp bakınca yapılan iş çok fazla görünmüyor.neredeyse 1 odayı 2 günde bitirebiliyoruz.dün geceye kadar eşimde matkapla yapılıp takılcak şeylerle uğraştı.bizde annemle dolap yüklük yerleştirmekle hem temizlik fln çok bitkin durumdayım.annem bana kıyamıyo ben ona kıyamıyom derken bitirmeye çalışıyoruz işte.bugun uyudum biraz.şimdide çamaşırlarla uğraşıyorum hepinizi öptm Allaha emanetsiniz.
kardelenim dualarım seninle canım benim hiç tedirgin olma Allahın izniyle güzel haberlerini duyup yavrunun pozlarını alıp geliceksiniz.öptm canım senide
ebrar ablam derdam dua için fikir sunmuş.arapça okumayı bilmiyorum(bunu söylerken utancımdan yerin dibindeyim inşallah ona da sırayı getiricem öğrenicem)ama diğer her türlü duada sayı adet hiç farketmez ben hazırım.geceleri sabaha kadar vaktim var hiç önemli değil okurum yani.söylemek istedim.senide çok öptüm byyy
cnm allah kolaylık versın cnm ev tasımak ta zor evı toplamakta ben yenı evımı görmedım bıle kaynanamlar düzücek bende artık 3 ay sonra gıtcem evıme

nasılsınız hanımlar gördüğüm kadarıya herkes çok iyi e bende iyiyim çok şükür
dua konusuna çok girmek istemiyordum aslında ama bir kaç cümle yazıyım madem .açıkcası bukonuda kırgınım ve dua yapmayı düşünmüyorum .yapmak isteyen olursa saygı duyarım ama topicde kimse kalmadı biçok kez tamamlamak için arkadaşlarımızla çaba harcadık .ve sıkıntıya düştük .eskiden fazla fazla okunurdu şimdi zorlanır olduk .ve dua için toplanılması hoşuma gitmiyor .çekip gidenlere bakıyorumda neyse!!!!!!!!! kimseyi itham etmek istemiyoum şu mübarek günde bende gerilmek istemiyorum açıkcası .
dua yapmak isteyen olursa bende okurum seve seve ama ben yoruldum ve yapamıycam kusuruma bakmayın canlarım .ayrıca derdam güzel düşüncen için saol tabiki dua okuyalım diyen tüm arkadaşlarım hepiniz saolun .birbirimize içten dua edelim inşallah .
BERENCİM sitem etmişsin canım kimseyi aradığım yok emin olabilirsin .benim iki hattım var ama sadece avea olan kk arkadaşlarımda var yani kk için kullanıyorum diyebilirim .diğer hattım faturalı ve eşim kesinlikle istemediği için kimsede yok numarası .o faturalı olunca genelde özel hayatım için onu kullanıyorum .aveayada yılda birkaç kez anca kontür yüklüyorum .oda kapanmasın diye .şuanda hiç dakikam yok he alamazmıyım alırım ama önemli bir durum olduğunda işte şuanda herkes doğurdu dua işi yok yani geneldede burdan ve msnden çoğu arkadaşla görüştüğüm için galiba gerek duymadım buara .haklı olabilirsin hep sen aradın ama bende açık yüreklikle dile getirdim işte .hak verirsin heralde .öpüyorum seni ve beren kuzuzsunu
KARDELENCİM dualarım seninle canım hayırlı haberler alıcaksın hiç endişelenme rahat ol kuzum
SELİNOŞUM kolay gelsin ya kıyamam nekadar zordur taşınmak iyi bilirim allahım kolaylıklar versin sana ve anneciğine
DERİNİM hala ablandasın galiba akşamları msn açıyorum olmuyosun canım msnmi yüklü değil ?
KARDELOŞUM sen nasılsın canım ahmet nasıl herşey yolundamı
BİRSOŞ sen nerelerdesin yine temizlikmi yapıyosun yoksam :))
ECECİM ravza nasıl oldu inşallah daha iyidir .
TUTİŞ bizde seni özledik bacım yaa beratımı ve seni çok öptümm
GARİBİM nerelerdeain sen kuzum baya merak ettim en son adet sorunu yaşıyordun şimdi nasılsın acep ??
PELOŞUM iyi olmana sevindim canım bende öpüyorum seni
BERRİNİM sen nasılsın canım geçen gün rahatsızlanmışsın geçmiş olsun canım dikkat et kendine bolca su iç kuzuda iyiymiş gözünaydın canım
GÖKCEM nasılsın canım minik gökce ve karnındaki küçük adam nasıl herşey yolunda inşallah canom
SEVCANIM sen nasılsın ikzler napıyo başlamıştır agucuklar :))
BONCUĞUM sen nasılsın canım herşey yolunda inşallah bebişlerde artık oynamaya başlamışlardır değilmi
RANACIM sen nerelerdesin rana buğlem nasıl öpüyorum sizi
BANUŞUM geçen aradında hasret giderdik özlemiştim sende yoğunmuşsun ama güzel yoğunluklar allahım kabul etsin öptüm senide .
CİCİLİ sen nasılsın mert bey nasıl bakalım hamilelik nasıl gidiyor canım
ALEYNACIM sen nasılsın canım diyete devam ediyormusun
DERDACIM tekrardan söylüyorum yanlış anlama olurmu canım düşündüğün için saol .ben senin içtende bizlere dua ettiğini biliyorum seni ve esmayı öptüm

uMARIM UNUTTUĞUM YOKTUR VARSADA KUSURA BAKMAYIN ARTIK
GÖRÜŞMEK ÜZERE
ebusum cok sagol ıyıyım cnm sen nasılsın dıcem ama sen ramazanlarda cok yoğun oluyorsun yorma kendını fazla kib:KK16:
slm güzeller herkesler iyidir inş....
gökceyle dışarı çıktık onun bebek arabası aldık içine bebek koyduk sürmüyo ki ben sürdüm yolda diyicekler kadına karnı burnunda bide oyuncak sürüyo:)
ebroşum iyiyim canım yaa sagolasın gökce daha iyi çok şükür bikaç gündür klimayı gece kapatmaz olduk sogukta üstü açık yatııyo ama burnuda akmıyo çok şükür:) göbüşteki küçük adamın varlıgını bazen unutuyorum ya ona gökceye verdigim deger gibi deger vermiyorum galiba zavallı içerde varmı yokmu belli degil:)sen nasılsın herşey yolunda mı ,?misafirlerin varmış ah ne güzel ramazanlıkta yemekte misafir olması geçen gün bende çay a aldım burda allah ım öldüm resmen bacaklarım hele kalçalarım resmen tutulmuştu bide yemege alsaydım mahvolurdum galiba:)
hepinize tek tek yazamıyorum ama hepinizi ayrı ayrı öpüyorum kızlarkib aeo rabbim oruçlarınızı şimdiden kabul etsin inşallah......:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
gökcem sen nasılsın cnm umarım ıyısındır buralarda berbat dercede sıcak 42 43 derecelerde allah yardımcımız olsun ıyı bak kendıne:KK3:

Son düzenleme:
slmm
çok sagol canım benim. inşAllah dedigin gibi daha farklı bi sorun çıkmaz:KK43:bu arada 98 kalmış hadi bakalım saglıcakla gelsin yavrun inş:nazar:
slm kızlar nasılsınız benı sorucak olursanız bütün gün böbrekten dolayı soluma yatıyorum testler yapıldı ultrasyonum ve seker yüklemem ıyı cıktı ama benım tsh yıne düşük cıktı hamılelıkten önce t3 ve t4 normal cıktıgı ıcın ılacı bıraktırmıstı doktor hamıle kaldııgmda bakıldı normal cıkmıstı sımdıde bu yıne ankaraya kan tahlıllerı yollandı yrnda boğazzdan ultrasyonım var kendım umrumda degıl ama ılk basta normal cıkan tsh belası umarım bebeklerımı etkılememıstır bu fıkır çürütüyor beynımı taramalarımıda yaptırmadım çünkü ınsallah saglıklıdırlr yavrularım:KK43:erkek bı hafta gerıden gellıyor resımlerını gördüm kız babaya erkekk bana benzıyor dua edıyorum testlerım normal cıksın ve bebkler etkılenmesın böbrekte büyümeye dvm edıyor bakalım ne olcak sonu:KK14:
canım yaaa tahmin ediyorum korkunu...az kaldı inş herşey yolunda gidecek boncugum sıkma canını.
nvbahraım bebişin durumu nasıl kılosu seker yüklemen yapıldımı senınle aramızda fark yok sanırım ah su tsh sende tarama testlerını yaptırmamıstın sanırım ben ılacını kullanmadım hoş burdakı doktor ılacta kullansan kullanmasanda garantı veremm demıstı allah saglıakla kucagımıza almayı nasıp eder ınsallah bukadar bekledıkten sonra

derınım cok gecmıs olsun cnm ama morelını bozma neolur allah şifa versin allah beterınden korusun dularım senınle cnm:KK16:
cnm allah kolaylık versın cnm ev tasımak ta zor evı toplamakta ben yenı evımı görmedım bıle kaynanamlar düzücek bende artık 3 ay sonra gıtcem evıme

ebusum cok sagol ıyıyım cnm sen nasılsın dıcem ama sen ramazanlarda cok yoğun oluyorsun yorma kendını fazla kib:KK16:
gökcem sen nasılsın cnm umarım ıyısındır buralarda berbat dercede sıcak 42 43 derecelerde allah yardımcımız olsun ıyı bak kendıne:KK3:
sagol canım:KK43:amin beterinden korusun rabbim tek bunu diyorum zaten...

bu arada kızlar tiroid rahatsızlıgı olnnanlar anlar ben mi yanlışım bi bakın;
eşim,doktorun hipertiroid dedigini söylemişti...bende emin misin dedim kan tahlillerini bana söyledi de...tsh 22.8,t4 ise düşük 0,86..hipertiroidde t4 yüksek çıkması gerekmiyomu?annemin öyle çünkü...eşimin normal TSH sonucu yüksek.bu durumda HİPOTİROİD oluyo sanırım.öyle okudum nette..sordum bugün tekrar eşime emin misin hiper mi dedi hipo mu diye.emin degilim diyo.yarın sorucak ögrenicez ..offf.

cok şükür iyi canım seker yüklemesini de cuma yaptrdım iyi cıktı benimde bu ay tsh 3 cıktı ama doktora sordum etkilemez dedi dahiliye doktoruna gittim o da etkilemez dedi ben rabbime emnat eettim inş. hiçbirseyi yoktr sende içini rahat tut bence.amiinn canım inş.saglıkla alalım kucagımıza

çok sagol canım benim. inşAllah dedigin gibi daha farklı bi sorun çıkmaz:KK43:bu arada 98 kalmış hadi bakalım saglıcakla gelsin yavrun inş:nazar:

canım yaaa tahmin ediyorum korkunu...az kaldı inş herşey yolunda gidecek boncugum sıkma canını.

sagol canım:KK43:amin beterinden korusun rabbim tek bunu diyorum zaten...

bu arada kızlar tiroid rahatsızlıgı olnnanlar anlar ben mi yanlışım bi bakın;
eşim,doktorun hipertiroid dedigini söylemişti...bende emin misin dedim kan tahlillerini bana söyledi de...tsh 22.8,t4 ise düşük 0,86..hipertiroidde t4 yüksek çıkması gerekmiyomu?annemin öyle çünkü...eşimin normal TSH sonucu yüksek.bu durumda HİPOTİROİD oluyo sanırım.öyle okudum nette..sordum bugün tekrar eşime emin misin hiper mi dedi hipo mu diye.emin degilim diyo.yarın sorucak ögrenicez ..offf.

canım bende hipo troidim dediğin gibi tsh yüksek diğerleri normal oluyo canımm hayırlısı inşallah birşey yokturr

güzel bir sahur diliyorum hepiniz için eim artık gece çalışmaya başlıycak bende
size bakıyım dedim biraz geçmişi okudum ama kalımda kalamdı bişey belki sohbet ederiz dedim ama kimsecikler yok inş bi gün toplanırız

selam canım arkadaşlarım hepiniz iyisiniz inşallah maşallah topic azcık hareketlenmiş sevindim :))
öncelikle DERİNİM çok geçmiş olsun canım Allahım şifa versin ama endişelenme düşer ilaçlarla hiçmi farketmedi buzamana kadar yaa bayada yüksek değeri ayrıca galiba hipo yani az çalışıyor .inşallah ilaçlarla düzene girer sende kendini yıpratma kuzum .öpüyorum seni
BİRSENİM canım az çok biliyorum sıkıtılarını ALLAHIMDA herşeyi görüyor sıkıntı yapma inşallah büyüklerde azcık insafa gelirler bukadar fedakarlığı görmezden gelmek çok tuhaf yani .allahım sabır versin mükafatını versin sizlere .
DERDAM saol kuzum duaların için ayrıca açıklama yapmana gerek yok seni biliyoruz rahat ol .öptüm seni çok güzel kalpli arkadaşım .
BERENİM zaten konuştuk ama yinede söyleyim kırılmadım canım sadece açıklama yapma gereği duydum :))öpüyorum sizi .berende inşallah düzelmiştir .
KARDELOŞUM canım demek iftarlara gittiniz hee yerim ben küçük adamımı teyzesi için gıdışından öpermisin :))
RANAM burda dile getirilmesede eminim herkes birbirini merak ediyordur kuzum çünkü bir geçmişimiz var .demek rana buğlem hareketlendi yerim ben onu benim için mis gıdısından öp annesi senide öpüyorum
KARDELENİM okadar çok sevindimki canım anlatamam sağlıkla dünyaya gelicek minik oğluş topiğimize bir erkek daha geliyo maşallah kuzularımıza ..
BONCUĞUM iyi olmanıza sevindim canım demek kuzuların biri sana diğeri eşine benziyo yerim ben onları allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin ayrıca evham yapma kuzum allahın izniyle bişeycik olmaz köyde hiç doktora gitmeyen insanlar var ayrıca benim bir arkadaş var okadar ilaca karşı tiroit normale dönmüyordu şimdi doğurdu maşallah çokda sağlıklı .rahat ol canım öpüyorum seni
BERRİNİM kıyamam kuzum ya yine rahatsızlanmışsın dikkat et kendine sıcaklar seni çok etkiliyo galiba .allahım sağlık afiyet versin .
GARİBİM sendede durumlar düzelmiş çok şükür canım yazmasan baya merak etmiştim allahım daha iyi etsin seni bu aralara görüşemedik gerçekten özledim :))
ECECİM ravza düzelmiş çok şükür canım allahım yavruları korusun inşallah .
GÖKCEM iyi olmanıza sevindim canom allahım daha iyi etsin demek artık çift sayılara düştünüz .sağlıkla kucağına al gökcemi ve seni öpüyorum canım
SELİNOŞUM kuzum özledim seni yaa nasılsın kolyladınızmı işlerinizi ?ayrıca teşekkür ederim sana :KK34:
benden havadislere gelirsekde baya yoğun günler geçiriyorum davetler filan ramazan maşallah bereketli ayrıca bayramdada tatile çıkacağımız için biraz çarşı pazar dolaşıyorum .düğünümüz var ama ben kıyafet bulMADIM henüz açıkcası herşey okadar uçukkiyani kapalı insanlara yakışmıycak şeyler görüyorum tesettür mağazalarında öyle oluncada bişey bulamıyorum :))daha 15 gün var bakalım bulabilcekmiyim .
hepinizi öpüyorum anlarım allaha emanet olun

aa unutmadan birsoşum doğum günün kutlu olsun canım ailenle nice sağlıklı huzurlu senelere inşallah

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU .................12 YIL :KK24:
EBRAR.................11 YIL :KK24:
DERİN .................7 YIL :KK24:
ALEYNA................4 YIL :KK24:
GARİP...................3 YIL :KK24:
PELİN...................3 YIL :KK24:
SELİNA ................3 YIL :KK24:

EN KISA ZAMANDA BÖYLE OLMAK DİLEĞİMİZ :KK49::KK49::KK49:

HAMİŞLERİMİZ

KARDELEN49:nazar::nazar: (ERKEKİMİZ GELİYO )

SEMRA(ERKEK):nazar::nazar:

BONCUK:nazar::nazar:(İKİZLER YOLDA İNŞALLAH)

BERRİN :nazar::nazar:(TAZE HAMİŞİMİZ)

GÖKÇERANA :nazar::nazar:(İKİNCİ MELEK YOLDA ERKEK)

ANNİŞLERİMİZ

BİRSEN(HÜSEYİN EMRE ):emir_bebek::nazar:

GÖKCERANA (GÖKÇE NAZ):nazar::emir_bebek:

DERDANUR(ESMA SUDE ):emir_bebek::nazar:

CİCİLİ(MERT):nazar::emir_bebek:

KAYRA (BEREN):emir_bebek::nazar:

RANA (RANA BUĞLEM ):nazar::emir_bebek:

ANATOLİA:emir_bebek::nazar:(OĞLUŞUMUZ DÜNYAYA GELDİ)

SEVCAN :emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar:(ERDENİZ VE EDİZ )

ECE :emir_bebek::nazar:(RAVZA)

ELİF :emir_bebek::nazar:(ZEYNEP ASLI)

TOSTİ:nazar::emir_bebek: (KIZIMIZ DÜNYAYA GELDİ)

KARDELOŞ:nazar::emir_bebek: (AHMET )

canım bende hipo troidim dediğin gibi tsh yüksek diğerleri normal oluyo canımm hayırlısı inşallah birşey yokturr
sendekide mi hipo..bizimki daha kesin belli degil yani belli de eşim emin degilim dedi.ben söyledigi degere göre öyle düşündüm netten okudugum kadarıyla.inş canım inş sagol.:KK16:
güzel bir sahur diliyorum hepiniz için eim artık gece çalışmaya başlıycak bende
size bakıyım dedim biraz geçmişi okudum ama kalımda kalamdı bişey belki sohbet ederiz dedim ama kimsecikler yok inş bi gün toplanırız
canım dün geç girdim ben msn açtım ama kimse yoktu olsun karşılaşırız elbet.
selam canım arkadaşlarım hepiniz iyisiniz inşallah maşallah topic azcık hareketlenmiş sevindim :))
öncelikle DERİNİM çok geçmiş olsun canım Allahım şifa versin ama endişelenme düşer ilaçlarla hiçmi farketmedi buzamana kadar yaa bayada yüksek değeri ayrıca galiba hipo yani az çalışıyor .inşallah ilaçlarla düzene girer sende kendini yıpratma kuzum .öpüyorum seni
BİRSENİM canım az çok biliyorum sıkıtılarını ALLAHIMDA herşeyi görüyor sıkıntı yapma inşallah büyüklerde azcık insafa gelirler bukadar fedakarlığı görmezden gelmek çok tuhaf yani .allahım sabır versin mükafatını versin sizlere .
DERDAM saol kuzum duaların için ayrıca açıklama yapmana gerek yok seni biliyoruz rahat ol .öptüm seni çok güzel kalpli arkadaşım .
BERENİM zaten konuştuk ama yinede söyleyim kırılmadım canım sadece açıklama yapma gereği duydum :))öpüyorum sizi .berende inşallah düzelmiştir .
KARDELOŞUM canım demek iftarlara gittiniz hee yerim ben küçük adamımı teyzesi için gıdışından öpermisin :))
RANAM burda dile getirilmesede eminim herkes birbirini merak ediyordur kuzum çünkü bir geçmişimiz var .demek rana buğlem hareketlendi yerim ben onu benim için mis gıdısından öp annesi senide öpüyorum
KARDELENİM okadar çok sevindimki canım anlatamam sağlıkla dünyaya gelicek minik oğluş topiğimize bir erkek daha geliyo maşallah kuzularımıza ..
BONCUĞUM iyi olmanıza sevindim canım demek kuzuların biri sana diğeri eşine benziyo yerim ben onları allahım sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin ayrıca evham yapma kuzum allahın izniyle bişeycik olmaz köyde hiç doktora gitmeyen insanlar var ayrıca benim bir arkadaş var okadar ilaca karşı tiroit normale dönmüyordu şimdi doğurdu maşallah çokda sağlıklı .rahat ol canım öpüyorum seni
BERRİNİM kıyamam kuzum ya yine rahatsızlanmışsın dikkat et kendine sıcaklar seni çok etkiliyo galiba .allahım sağlık afiyet versin .
GARİBİM sendede durumlar düzelmiş çok şükür canım yazmasan baya merak etmiştim allahım daha iyi etsin seni bu aralara görüşemedik gerçekten özledim :))
ECECİM ravza düzelmiş çok şükür canım allahım yavruları korusun inşallah .
GÖKCEM iyi olmanıza sevindim canom allahım daha iyi etsin demek artık çift sayılara düştünüz .sağlıkla kucağına al gökcemi ve seni öpüyorum canım
SELİNOŞUM kuzum özledim seni yaa nasılsın kolyladınızmı işlerinizi ?ayrıca teşekkür ederim sana :KK34:
benden havadislere gelirsekde baya yoğun günler geçiriyorum davetler filan ramazan maşallah bereketli ayrıca bayramdada tatile çıkacağımız için biraz çarşı pazar dolaşıyorum .düğünümüz var ama ben kıyafet bulMADIM henüz açıkcası herşey okadar uçukkiyani kapalı insanlara yakışmıycak şeyler görüyorum tesettür mağazalarında öyle oluncada bişey bulamıyorum :))daha 15 gün var bakalım bulabilcekmiyim .
hepinizi öpüyorum anlarım allaha emanet olun

aa unutmadan birsoşum doğum günün kutlu olsun canım ailenle nice sağlıklı huzurlu senelere inşallah

canım dün konuştuk zaten tiroid meselesini..umarım korkulacak birşey çıkmaz Allah kötü hastalıktan korusun bunada şükür napalım:KK43:
senin misafirler normalde de çok zaten ramazanı düşünemiyorum:KK1:Allah kabul etsin kuzum ne güzel valla yaaa çoşkulu cıvıl cıvıl bir ramazan:nazar:

X