Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

inan bana benimki sitem değildi azıcık nazlanmak istedim sadece çok özür dilerim canım ablam seni kızdırdıysam ya da üzdüysem hiç sorun değil bu kadar açıklama yapmasan da olurdu azıcık nazlanıyım dedim söyledim ya kusuruma bakma ben aramaktan yada güzel sesini duymaktan hiç şikayetçi değilim nolur kızma bana öptüm seni:)
hoşgelmişsin cnm..sorma daha çok var..yeni izindeydi çarşamba ügün yolcu ettim kocişi..9 ay 3 hafta 1 günümüz var
ah kuzum ya yeni gitti demek olsun ama biraz da olsa bu hasret giderme işi birazcık da olsa sabretme gücünü artırmıstır az bırsey kalmıs dıyemıcem ama rabbım sabrını verır ınsallah saglıkla dönsün de degılmı kuzum yaaa

nasılsınız kızlarrrr ???
uzun bi süredir girmedim daha doğrusu girdim fakat yazmadım...bu arada EBRAR ablacım ve KARDELOŞ saolun bi siz hatırladınız ...
RANA BUĞLEM iyi sıcaklarla uğraşıyor zavallı kuzum artık baya baya büyüyor...çenesi hiç durmuyor her saniye ağzı lafla dolu yerinde artık hiç ama hiç durmaz oldu popoyu bi taraftan bi tarafa ata ata dönüyor yakında emeklicek yani o derece yavastan adımlar atılıo artk daha neler neler desteksiz oturmayada başladı çok şükür herşey yolunda ...
bu arada yine taşınma durumumuz var hemde KIBRISa ...eşim şuan orda bayrama döncek eğer patronuyla anlaşırlarsa bayrm sonu bizde evi kapatıp hep beraber gidicez...bi yanım istiyor ama bi yanımda hiç razı olmuyor RABBİM hayırlısını versin inşşş...
şuan için bizden haberler böyle hepinizi öpüyorum...dua yapılırsa katılmayı çok isterim...
ALAHım bu güzel günlerde dualarınızı boş çevirmesin inş...bi an önce kucaklarınız ciyak ciyak seslerle dolsun...her zaman dualarımdasınız unutmayın...!!!

canım o gün aşı olmuştuk ondan çıktı sanırım sağol
bende banyo yaptırdım ılık suda ama düşmedi te ya anlattığın aşıyı ben duymamıştım keşke bileydim geçen ay yaptırırdım ravzam 4 aylık oldu şimdi olmazmı bu aşı bide adı ne bu aşının yapılıyorsa hemen yaptırayım beni bi bilgilendirirsen sevinirim k.i.b a.e.o hayırlı ramazanlar

canım ablam ravzam iyi çok şükür geçti artık ateşi ama hala huysuz inşallah düzelir artık sen nasılsın ramazan nasıl geciyor

slm kızlar nasılsınız herkese alıntı yapamadım çünkü devamlı ravzanın yanına gidiyorum elimden geldiğince beğeni yaptım kusura bakmayın bizler iyiyiz ravza biraz huysuz onunla uğraşıyorum k.i.b a.e.o öptük hepinizi iyi geceler hayırlı sahurlar

ay güya hiç alıntı almıcaktım ama bunu almam gerek
çünkü ben geceki randevuyu unuttummmm
ama suç ahmet in,bir de uyudu,bende yorulmuştum ne çok yatasım vardı,kk aklıma bile gelemedi malesef
eboşum biz iyiyz canım,sen de iyisin inşallah,rastlaşsak iyi olcekti ama yoksunnnn
bizde sizden kıskandık,dedik gidelim bi belediye iftarına,ama buranın ki istanbul gibi şatafatlı değil,genede bi değişiklik oluyo
inşallah kimseyi unutmam
berencim,rota yı yaptırmayı istiyorum ama devlet karşılamıyo ya,para konusu giriyo işin içine,illa gerekli değil diyende var,gerekli diyende,o yüzdende insan para meselesini düşünüyo,yoksa hiç umursamayız da
tutişcim seni gördüğüme sevindim ama arada uğra kız,berat bey nasıllar?
kardelencim,inşallah çok çok mutlu olarak dönersin,yarın gündüz girmeye çalışcam senin haberin için
garipcim kayıplardasın gene,hiç bitmedi bu sene senin misafir,artık msn de de karşılaşamaz olduk,özlüyorum her ne kadar çok gelemesemde
birsen de yok ortalarda
rana da yok,bi gelir inşallah
peloşcum sen de iyisin inşallah
derdacım senide minik kuzuyu da öpüyorum,gerçi o artık abla,miniklikten çıktı değil mi
gökçecim sizde sıcaklarla boğuşuyosunuz sanırım,hatta en fazlası sizde sanırım,rabbim kolaylık versin,Allahtan hamileliğin son ayı değil.
banucummmmmmm,nerelerdesin gene
ay genel olarak çoğunuz tek tek isim yazmıcam demiş,ben bari yazayım dedim,inşallah unuttuğum olmadı derkennnnnn herzamanki gibi
selinoş,size kolay gelsin canım,ben normalde bile yeni taşınılan evin temizliğinden korkarım,hele bide inşaat olunca,rabbim yardımcınız olsun,öpüyorum senide
ececim rotayı bize dr söylemedi,nette gördüm ben,ama bazı drylar beş yedi ay diyomuş diye duydum,bi sor sen

Son düzenleme:
herkese selam teyzeler
biz bu akşam kırkımıza kanatlarını taktık,uçurduk çok şükür
rabbim hepinize,isteyen herkese çok bekletmeden,çok aratmadan nasib etsin,hep dua ediyoruz isteyen herkese
öpüyoruz ellerinizden(yazıyı annem yazıyo,o sizden büyük,hatta bir ayla da olsa topiğin en yaşlısı,o ellerinizden öpemez heralde)

asının adı rotariks yanlıs yazmamısımdır ınsallah ıshal asısı dıye gecıyor canım eczanede 145 tl falan ama bazı ozel hastaneler 120 cıvarında yapıyorlar bılmıyorum gectımı hanı ucuncu ve besıncı ayda asısı olmadıgı ıcın bıze ole onermıstı dr ama bılemıcem sızın ıcın ne der dr a danıs bunu mutlaka yanlıs yonlendırmek ıstemem agızdan verılıyor zaten kolay yanı sadece kusmıcak yarım saat falan ıyıce sındırım sıstemıne gececek bu kadar ates falan da yapmıyor ınsallah yardımcı olabılmısımdır

teyzen senı yesın kuzusum benımmm yaaaaa
canım bılıyorum malesef cok pahalı bır mamacık dr benımkının agzına verırken bole demıstı ama ne bıleyım yaaa ınsan korkuyor bısekılde ben yaptırdım ama gereklı degıl dıyende var zaten yuzde 60 vırus ıcın koruyucu rabbım saklasın ne dıyeyım bu arada kırkınız mubarek olsun heee unutmadan sanırım altıncı hastalık gecırmısınız bende gecen geldıgım atesını dusuremıyom demıstım ya altıncı hastalık gecırmısız bızde uc gun sonra dusen atesın ardından kırmızı lekelrı gorunce anladık da altıncı aydan sonra oluyor dıye bılıyordum senın mınık kuzu pek erken olmus kıyamam ben ona yaaaa:) bız de bugun asıya gıttık dıle kolay uc ıgne bacakları delık desık ates sımdı 38 bucuktan 37 bucuga dustu beklıyorum gece nobetteyım ıkı kere kustu ates dusucu ıcmekten nefret edıyoruz bıraz da

nasılsınız canlar dilerim herkez iyidir ben iyiym çok şükür
ebrarım canım ben sana katılıyorun çok iyi anlıyorum ayrıca dua konusunda bende ihmakarlik yaptımsada çok özür diliyorum inana fark etmeden olmuştur olduysada ben hep söğlüyorum çok zor bir yıl geçirdim rabbim berterinden korusun inş şimdi herşey yoluna girdi ama bazen sizi ihmal ettim ben siz söğlemesenizde farkındayım üzülüyorumda ama elden bişey gelmiyo ama şunu biliyorum benim canım arkadaşlarım analr beni
derinim canım ben size hep dua ediyorum ben sadece dün gece aklıma geldi bir fikir sunuyum dedim ama sizde haklısınız bend duamı ederim rabbim inş ona ihtiyacı aolan herkeze yardımeder
kardelenim balım inş iyidir benim kuzu miş gibi kokar şimdi öp olurmu esma iyi napsın büyümeye çaılışıyoı
şimdi aklımda bukadar kaldı hepinizi öptüm teker teker

selam kızlar bi ara anlatırım biz bu aralar biraz karışığız ailesel sorunlar var ve baya sorunluyum canımsıkılıyo içim daralıyo neyse sonra anlatırım aşıyı soranlara biz premature olduğumuz halde dr önermedi bende deneyim kazandığımız için hiç istemiyorumhangi virüsün nerden geleceği belli değil ishali her şekilde kapabilir ha isteyen yaptırır ama ben yaptırmadım başka
ihtiyaçlarımız olduğu için ona para veremem ateşi düşmeyen bebişlerinize 6 aya kadar yarım fitil verirseniz oda 4 saatte veriliyo daha faydasını görürsünüz neyse sonra gelmeye çalışacaam beni merak edenlere teşekkür ederim etmeyenlerde canları sağolsun

Merhaba arkadaslar.kontrol iyi gecti cok şükür hersey yolundaymis dualarınız için teşekkürler.Topige bir erkek daha geliyormuş insallah.yoldayim telden yazıyorum annemlere geciyorum yine herkese hayirli iftarlar

canımm demek bebek arabası aldıngüle güle kullansın.aynen çok sıcak cnm ya sorma.o küçük adamıda senide gökçeyide öpüyom kuzum
evet iyi geldi cnm ya..bi de ayrılmak olmasaydı
aa kıbrısa mı hadi hayırlısı cnm inş.
olsun kardeloşum ya taktıgın şeye bak.konustuk dün nasılsa öptüm canım
canım derdam bilmez miyim Allah razı olsun.bu fikri sunman bile okumuş kadar memnun etti beni şahsen.sagol kuzum.
hayırdır inşALLAH birsoş ya neler oluyo
aşı için ben bişy diyemicem anlamıyorum malum.hayırlısı neyse o olsun.
Merhaba arkadaslar.kontrol iyi gecti cok şükür hersey yolundaymis dualarınız için teşekkürler.Topige bir erkek daha geliyormuş insallah.yoldayim telden yazıyorum annemlere geciyorum yine herkese hayirli iftarlar

ooo bi paşa daha mı geliyoooohadi hayırlısı canımmm küçük adama arkadas geliyo demek

kızlar selam...bakmayın konuşurken gülüyom ediyom ama moralim sıfır...koray sabah aradı hastanedeymişperşembe günü bayılmış ama bana söylememiş.bunun üzerine testler yapılmış hipertiroid çıkmış bayada yüsek.parşembe günü ultrasonla bakılcakmış bazı testlerde isticekmiş.çok canım sıkıldı..sadece ALLAH beterinden korusun diyorum.Anneme üzülrken bide korayda çıktı şimdi(korkuyorum kızlar kötü bişy olmaz dimi(şuanda durumu iyi hastanede degil.zaten yatmak için degil tahliller için gitmiş bugün.

Son düzenleme:

canım üzülme insallah birseyi yoktur stres yapma eşine de hissettirme troidin en büyük düşmanı stres bende troid hastasıyım biliyosunn ilaçını kullandıktan sonra bişeycik olmazz

masallah canım rabbim nazarladan saklasınn aminn inş.

canımm rabbim yardımcınız olsun cok zor valla insan hazır kurulu evi temizleyemiyo bu sıcakta

sağol ebrarım allah razı olsunn sıcaktan galiba dayanamıyorum ben bi türlü suyu da cok içiyorum canım ama nafile çok terliyorumm

herkese slmlamr canlarımm ben yine bitkin haldeyim troid ilacım için doktora gitmiştim sıcaktan bayıldım tansiyonum da baya düşmüş tüm gün yattım fazla alıntı da yapamadım kusura bakmayın hepinizi öpüyorum

selam canlarımm.hepinizii çok özledim.ama bitmiş durumdayımm.geceleri arada tlfndan okuduğum ve son sayfada gördüğüm kadarıyla yazmaya çalışıcam.
ebrar ablam dua konusunda çok haklısın.takibi çok zor bu zorluğu üstelenecek biri olursa aynen hepimiz okuruz.öptm seni
derdam düşüncen çok güzeldi ve ayrıca herzaman bizlere dua ediyor olduğun içinde Allah razı olsun.Rabbim seninde gönlün gibi güzel yaşantı nasib etsin.esmayı öptüm
birsencim canım inşallah aşılamayacak sorunlar değildir.Rabbim kolaylık versin ferah kapılar açsın inşallah.bu arada geçen gün ben emreme ticker yapıp yazmıştım ama silinen sayfadaymış bi ara tekrar yapıcam.öptm
berrinim geçmiş olsun canım dikkat et kendine.aynı gün senin içinde ticker yapmıştım keşke birsene de sana da özel msj da gönderseymişim kk nın bakımı bana denk geldi öptm canım
kardelenim kontrol güzel geçmiş çok sevindim hayırlısıyla sağlıkla gelsin paşamızz ahmete arkadaş olur :) kendine iyi bak canım
derinim çok geçmiş olsun canım sende üzülme Rabbim dermansız dert vermesin ilaçlarla düzelir inşallah.belki başlangıçta anlamaları ve ilaç tedavisiyle atlatılır canım.Rabbim şifa versin eşine ve tüm hastalara.
kardelenim nasılsın canım Ahmet nasııll bi vakit bulduğumda arasam hep aklımdasın vıyaklamasınıı dinlemek istiyorum.öptm canım Ahmetide mıncıkla bacaklarından :)
pelinim,ranam,ececim,garibim,boncuğum,anatoliam,gökçemm,aleynacım kızlar hepinizi öpüyorum geceleri ara ara okuduğum için aklımda kalanları yazdım yanlış bişey yazmayayım diye ama hep aklımdasınız,dualarımdasınız.Rabbim bu mübarek günlerde tüm dualarımızı kabul etsin inşallah.sağlıkla kalın Allaha emanetsiniz..

cok sağol canım ya düşünmen uğrasman bile yeterli ALLAH razı olsun.bende sana cvp yazmıştım onlar da gitmiş nasip değilmiş bende seni öpüyorum canım tekrar çokk tşk ederim

ne zaman geçirilir bilmiyorum ama biz geçirdik erkenden
hatta bugün kızamıktan bile şüphelendim ben,o kadar pütür pütür kırmızılar vardı ki,neyse sonra bi duş aldırıp uyutunca geçti baya,şimdide hava hafifledi inşallah
ama bugünkü uyku hep kucaktaydı,sırtı çok acıyodu galiba,ne kadar derin uyusada uyandı yere koyar koymaz
halledilemeyecek sorunlar değildir inşallah
kusura bakma aramak isterim ama ben yaklaşık iki buçuk aydır knt almadım,bu aralar hep otlanmakla geçiriyorum zamanı
rabbim ferah kapıları açsın
çok çok sevindim kardelencim,bi ara resim görsek bizde ne iyi olurdu
geçmiş olsun derincim,ilaçlarla halledilir inşallah,üzülmemeye çalış,(mümkün olmaz da,iyi şeyler düşün,dua et bolca)sende çok iyi değilsin çünkü,stres sana hiç yaramıyo

ben seni viyaklamaya yakın bi çaldırayım istersen
bitmiştir inşallah temizlik işi,şu sıcakta sadece oturmak bile o kadar zor ki

derinim kolay gelsin canım geçmiş olsun ilaçlar fayda sağlar merak etme Allah eşine sağlık kolaylık versin
berrinim canım sende kendine dikkat et bi yere giderken yanında mutlaka biriyle git ve lütfen oruç tutma sizin sağlığınız daha önemli oruç sonrada tutulabilir
selinam sgl tickerin için olsun sonra yaparsın Allahım sana kolaylık versin hepimizesabır sağlık versin kendine iyi bak canım

kız kardeloşbu altıncı hastalıktan emrede geçirdi ateş yüksek seyredip düşünce döküntüler oluyo kızamık gibi ama ertesi güne geçiyo ahmetcik isilik olmuştur belkide sıcaktan vücudunda kırmızı noktalar oluşuyo bol bol yıka hava biraz serinlessin geçer canım ben müsait olunca ararım knt olsada bana harcama boşver bu arada kızlar ben kv ile biraz limoniyiz eşim bikaç aydır iş bulamadı ama genede günlük bişeyler yapıyo kayın ve eltilerimin birşeyi olunca hep biz gideriz bi yere gideceklerse geleceklerse hastalarsa v.s v.s çok uzun anlatsak roman olur yaptıklarımız ama hiç bi zaman Allah razı olsun bile demediler artık herkesin herşeyine koşturmaktan bıktık usandık kendimiz ne bi yere gidebiliyoruz ne bişey yapabiliyoruz herşey kv kp sayesinde hiç bi özel olsun olmasın düzgün hayatımız yok geçen bi kaç yere götürme ve evde kendi istekleri konusunda tartıştık ve yeter artık dedik 11 senedir bunaldık inanırmısınız özelimiz bile kalmadı bu sıkıntı ve tartışmalardan çıkan sonuç ya bizimle herşeye katlanır yaşarsınız dediklerimizi yaparsınız yada diğerleri gibi ayrılır başka eve taşınır kendi hayatınızı yaşarsınız herkes rahata alıştı Allah göstermesin başlarına bişey gelse kimse gelip merak etmez ama biz nereye gidersek gidelim her dk ararız ilacınızı içtinizmi bişeye ihtiyacınız varmı günde 3 öğün evde olmasakta var gibi oluruz kp bile bize kızınca düşünün minicik bebk emreye bile küüsyo konuşupsevmiyo işlerine geldiği gibi davranıyolar her zaman herşeyi yap ama bi kere yapma sen en kötüsü oluyosun ilerde daha yaşlanacaklar Allah vermesin hastalanacaklar kim bakacak şimdiye kadar bakmayanlarmı biz artık bunaldık ama bırakıp gidemeyizki sonra bizim çocuklarımızda bize bakmazlar ve en önemlisi vicdanen rahat edemeyiz birazda onlar anlayış gösterseler çok güzel olacak ama Allah sabır versin bize dua edin kafanızı çok şişirdim kusura bakmayın canım çok sıkkın dayanacak güç istiyorum Allahım sabır versin her dakika söylenmeleri beni çok üzüyo napıyım bi akılda sizler verin hakkınızı helal edin sağolun kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…