Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canım benim inşş inşş geçecek saglıcakla...
demek temislik yaptın napıcan işte temizliksizde olmiiidinlen şimdi canom öptüm..
ah kıyamam ya sen anlatırken ben yaşadım sanki tahmin edebiliyorum berrinim Allah kolaylık versin..iyi bari testlerde iyimiş şükür
geçmiş olsun canım yaa.valla ben sirkeli bezi koltuk altlarına bide ayaklara ellere koyunca iyi geldigini biliyorum başkada bişy bilmiyorum.ateş düşürücü ilacın yokmu evde?

sağolasın canım valla bi yere gitmeye korkuyorum ev desen darma daganık hiçbirsey yapasım yok yaa allah yardımcımız olsun cok sıcak yaa oruç tutanlara rabbim yardım etsin

canım onuda yaptım düşmedi ilaçlarım var kulladım olmadı acile gittik başka verdi allaha çok şükür düştü artık
yavas yavas alışır annesi evde yanlızlığa alışıyo cocuklar ne yapsınlar kocaman öpüyorumm onu .valla ne yapim canım gece sabaha kadar dolanıyom gündüz de uyuyorumm
ewet ama ben devamlı kayın validemde oluyorum gündüz filan gelen giden oluyor yinede alışmıyor inşallah hemen alışır
canımm çok gecmiş olsunn valla benim hiçbir bilgim yok canım bi doktora göster bence en doğrusu bu
sağol canım akşam acile gittik bugün düştü ateşi allaha şükür
kolay gelsin canım bu sıcaklarda zor oluyordur
canım benim tansiyorum çıktı bir gün içinde 15 e 10 oldu dr lar düşüremedi 17 ye çıktı sonra bütün gece uğratılar en sonunda gece4 buçuk gibi kusmaya başladım tansiyon bizi zehirlemeye başlamış dr çocuktan vaz gecerek beni sezeryana almış benim bundan haberim yoktu moral bozukluğuyla ameliyata girmeyeyim diye söylememiş allaha çok şükür bebişime bişi olmadı 35 haftalıktı 2 gün daha dursaydı 36 haftalık olacaktı 2 kilo 300 gramdı 46 santim di boyu 10 gün kuvezde kaldı ewe geldikten sonra gününü doldurana kadar benden başkası mecbur kalmadıkca dokunmuyor yanına kimsenin girmesine izin vermiyorduk öle iştecanım bende o yoktu tylol , parol ve fitil vardı bide novalgin damlam vardı tylol kullandım ama yinede ateşlendi tylol u dr vermişti ateşi için k.i.b öptük seni
canım o yoktu bende ya tylol verdim ama yinede ateşlendi

kızlar çok şükür ateşi düştü akşam acile gittik gece 1 buçukta eve geldik çok zor düştü ateşi çok korktum düşmeyince allaha çok şükür düştü benden böyle sizler nasılsınız

sağolasın canım valla bi yere gitmeye korkuyorum ev desen darma daganık hiçbirsey yapasım yok yaa allah yardımcımız olsun cok sıcak yaa oruç tutanlara rabbim yardım etsin
ah kıyamam yaa valla dogru diyosun rabbim çalışanlara hamilelere herkese yardım etsin.

hee iyi sevindim canım yaaa.

ayyy cok sükür canımm ya gecmiş olsunn korkkulmaz mı inş. bi daha hasta olmaz miniğimiz

selam hanımlar hepinize hayırlı haftasonları nasılsınız ?
geçmişe bakamadım misafirim gelicek telaşlıyım yani :))merak edersiniz diye haber veriyim dedim .görüşmek üzere canlar

hepinizi ço0k özledim kızlar bi akşam sözleşelim yine sahura kadar sohbet edelim valla burnumda tütüyo sohbetlerimiz bide yanlış nalamazsanız beni ben bişey sölemek istiyorum kadir gecesin kadar aramızda tüm arkadaşlarımız için dua etsek gerek 41 yasin olur ayetel kürsi olur kadir gecesi yaparız duasını
ebrarım yapabilirmiyiz bişmiyorum ama bi sormak istedim ben okurum hepiniz için isterseniz ama sen dua işini biliyosun ben bi fikir sunuyum dedim tamam canım bi düşün
inş hepimiz için güze4l bir ramazan olur canlarım hepinizi tek tek öptüm mevlam yar ve yardımcınız olsun

canlarımmm selammm ne zaman gelsem kimsecik yok yaaaaaaaa

ebuşum kolay gele dicem ama gitmiştir misafirler..Allah kabul etsin kuzum.

derdam hoşgelmişin canım..hepbirlikte bi konusuruz canım.çogunluk ne diyosa yaparızdüşünmen yeter kuzum sagolasın.

Canlarım bnm ya çok özledim sizii,iyiisiniz inş hepiniz...
Kardeloşum rota hakkında bana kimse bilgi vermedi ben arastırdım az buçuk ve yaptırmadm,özel hastanede yapıyolar sadece...
Yaptırıp yaptırmamak sana kalmış bazıları gerekli diyo bazıları gereksiz diyor drların..
Ya kızlar tek tek isim yazamıyorum ama hepinizi öyle özledim ki

Merhaba kızlar nasılsınız?

Bikaç gündür yoktum ama sayfa ilerlememiş hiç bende merak ettim kızlar nasıl acaba diye ama pek bi değişiklik yok galiba.Ececim kızının ateşi düşmüş şükür geçmiş olsun bi daha olmasın inşallah.Ben annemlerdeydim şehir dışındanda abim yengem yeğenler geldi çok güzel geçiyo bu hafta tatil gibi oldu banada çok özlemiştim hepsini.Yarın dr kontrolüm var kızlar inşallah iyi geçer yaa yine yusuf yusuf etmeye başladım.İlk defa bu ayda kontrole gidiyorum daha önce hiç bu haftayı görmemiştim o yüzden bu kontrol daha bi stresli benim için iyi haberlerle döneriz inşallah.Biraz işlerim var malum kaç gündür evde yoktum herkesi öpüyorum dua edin bana kızlar

selam kızlar bi kac gündür giremedim hem ramazanla hemde sıcaklarla boguşuyoruz allah yardımcımız olsun...gecmişe baktım hepiniz iyisiniz cok şükür...tek tek isim yazmıyorum hepinizi cok öpüyorum allaha emanet olun...

selam kızlar hayırlı günler herkese.yorgun ve bitkin olarak yine bi selam vereyim dedim.
kızlar çok zor hem sıcaklarda taşınmak hemde inşaatı yeni bitmiş bir ev sabahtan gece 1-2 ye kadar ordayım ama dönüp bakınca yapılan iş çok fazla görünmüyor.neredeyse 1 odayı 2 günde bitirebiliyoruz.dün geceye kadar eşimde matkapla yapılıp takılcak şeylerle uğraştı.bizde annemle dolap yüklük yerleştirmekle hem temizlik fln çok bitkin durumdayım.annem bana kıyamıyo ben ona kıyamıyom derken bitirmeye çalışıyoruz işte.bugun uyudum biraz.şimdide çamaşırlarla uğraşıyorum hepinizi öptm Allaha emanetsiniz.
kardelenim dualarım seninle canım benim hiç tedirgin olma Allahın izniyle güzel haberlerini duyup yavrunun pozlarını alıp geliceksiniz.öptm canım senide
ebrar ablam derdam dua için fikir sunmuş.arapça okumayı bilmiyorum(bunu söylerken utancımdan yerin dibindeyim inşallah ona da sırayı getiricem öğrenicem)ama diğer her türlü duada sayı adet hiç farketmez ben hazırım.geceleri sabaha kadar vaktim var hiç önemli değil okurum yani.söylemek istedim.senide çok öptüm byyy

Son düzenleme:
sagol kuzu.ben kendi adıma iyi diyeyim şükür.kocişi gönderdim hüzünlüyüm baya bi ama ablamda kalıyorum 1 hafta olcak iyi eldi burada olmak.aynen herkes birbirini özlüyo ama karşılaşamıyoruz canım.
canımm hiç korkma Allahın iziniyle çok güzel geçecek kontrol.STRES YAPMA CANIMMBak abinler falanda gelmiş ne güzel keyfine bak kuzum.
peloşşş evet çok sıcak cnm ya.bende öpüyom seni

ah kıyamam yaaa..çok ev taşıyan ve inşaatlı evleride temizleyen biri olarak seni çok iyi anlıyorum..en son kardeşimin evi yeni bina oldugu için toz topraktı heryer.mutfagı kaç kere sildim hatırlamıyorum tüm gün çıkamamıştım.sil sil beyaz tozlarrr kabus gibiydi yaaakolay gelsin sanada annenede canım.

nasılsınız can arkadaşlarım sıcaklar fena yaaa dimi köyümüz normalde yayla gibi olur ama orası bile fenaydı yani bugun geldık evımıze beren hanımın asısı vardı cunku uctane ıgne bır de agızdan agla agla sıstı yavrummm neyse bır yasına kadar atlattık ınsallah:)
ebosum canımm nasılsın bıtanecık ablam sen hıc arama emı ask olsun
kardelosum canım rotayı hemen anlatayım ben yaptırdım sahsen doktorumuz onerdı cunku bu bır ıshal vırusunun asısı bır cok ısahl mıkrobuna karsı da koruyucu ama hepsıne karsı degıl ucuncu ve besıncı aylarda yapılıyor yanı saglık ocagında asısı olmadıgı aylarda haberın olsun dısardan alıp da saglık ocagında da yaptırabılırsın zaten agızdan yapılan bırsey mama gıbı bır ıkı damla sırıngayla agıza verılıyor ve en az yarım saat kusmaması gerekıyor yaptıktan sonra bır ıkı gun hafıf ıshal gıbı olabılır endıselenme komsumuz yaptırmadıgına pısman bılomıyorum ama bana gereklı gıbı geldı hele de bu sıcaklarda daha cok bu zamanlarda oluyor cunku ates kusma ıshal gıbı seyler ınsallah bırseycık olmaz canım ıstersen yaptır derım ben bes altı yasına kadar da koruyuculugu var bu arada ahmetcıgın gazı ne oldu emme durumu flan su bedavalarım gelsın hemencık arıcam senı
ececım gecmıs olsun neden cıktı atesı yavrucugun allah sıfalar versın bu arada aklında bulunsun atesı 39un ustune cıkarsa ınsallah cıkmaz da banyoda kuvetını doldur ılık suyla ozellıkle ılık dıyorum ıcıne batırıyorsun cıkarıp bır dakıka bekletıyorsun bır kere daha batırıyorsun sonra cıkarıyorsun ben gecenlerde oyle yapmıstım havluya bıle sarmadım su ustunde kurudu yavrumun ama ne yapayım mecburdum gecmıs olsun tekrar
kardelenım ıcını ferah tut ınan var ya hep aklıma gelıyorsun bılıyormusun ben gonulden gonulden canı gonulden ınanıyorum hayatım bu sefer rabbım saglıkla kucagına almayı nasıp edecek ınsallah
selınam yorgun savascım demek tadılat vardı he yorulmakta cok haklısın yaaa cok zor ınsaat ıslerı valla bende tasıncam ya eylulde gozumde nasıl buyuyor anlatamam sonucta lojman mutlaka tadılat gerekıcek allah kolaylık versın
derıncım ne kadar kaldı canım esının gelmesıne gercı arada ıznı vardır gelır de hasret gıderırsınız bıraz ınsallah

BU ARADA DUA YAPILIRSA HABERİM OLSUN MUTLAKA KATILMAK İSTERİM
HEPİNİZİ TEKER TEKER ÖPÜYORUM YARIN KÖYE DÖNECEĞİZ YİNE ALLAHA EMANET OLUN HAYIRLI RAMAZANLAR HERKESE DUA OLURSA SENİ ARICAM EBOŞUM BANA SÖYLERSİN (CÜNKÜ SENİN ARAYACAĞIN YOK

nasılsınız hanımlar gördüğüm kadarıya herkes çok iyi e bende iyiyim çok şükür
dua konusuna çok girmek istemiyordum aslında ama bir kaç cümle yazıyım madem .açıkcası bukonuda kırgınım ve dua yapmayı düşünmüyorum .yapmak isteyen olursa saygı duyarım ama topicde kimse kalmadı biçok kez tamamlamak için arkadaşlarımızla çaba harcadık .ve sıkıntıya düştük .eskiden fazla fazla okunurdu şimdi zorlanır olduk .ve dua için toplanılması hoşuma gitmiyor .çekip gidenlere bakıyorumda neyse!!!!!!!!! kimseyi itham etmek istemiyoum şu mübarek günde bende gerilmek istemiyorum açıkcası .
dua yapmak isteyen olursa bende okurum seve seve ama ben yoruldum ve yapamıycam kusuruma bakmayın canlarım .ayrıca derdam güzel düşüncen için saol tabiki dua okuyalım diyen tüm arkadaşlarım hepiniz saolun .birbirimize içten dua edelim inşallah .
BERENCİM sitem etmişsin canım kimseyi aradığım yok emin olabilirsin .benim iki hattım var ama sadece avea olan kk arkadaşlarımda var yani kk için kullanıyorum diyebilirim .diğer hattım faturalı ve eşim kesinlikle istemediği için kimsede yok numarası .o faturalı olunca genelde özel hayatım için onu kullanıyorum .aveayada yılda birkaç kez anca kontür yüklüyorum .oda kapanmasın diye .şuanda hiç dakikam yok he alamazmıyım alırım ama önemli bir durum olduğunda işte şuanda herkes doğurdu dua işi yok yani geneldede burdan ve msnden çoğu arkadaşla görüştüğüm için galiba gerek duymadım buara .haklı olabilirsin hep sen aradın ama bende açık yüreklikle dile getirdim işte .hak verirsin heralde .öpüyorum seni ve beren kuzuzsunu
KARDELENCİM dualarım seninle canım hayırlı haberler alıcaksın hiç endişelenme rahat ol kuzum
SELİNOŞUM kolay gelsin ya kıyamam nekadar zordur taşınmak iyi bilirim allahım kolaylıklar versin sana ve anneciğine
DERİNİM hala ablandasın galiba akşamları msn açıyorum olmuyosun canım msnmi yüklü değil ?
KARDELOŞUM sen nasılsın canım ahmet nasıl herşey yolundamı
BİRSOŞ sen nerelerdesin yine temizlikmi yapıyosun yoksam :))
ECECİM ravza nasıl oldu inşallah daha iyidir .
TUTİŞ bizde seni özledik bacım yaa beratımı ve seni çok öptümm
GARİBİM nerelerdeain sen kuzum baya merak ettim en son adet sorunu yaşıyordun şimdi nasılsın acep ??
PELOŞUM iyi olmana sevindim canım bende öpüyorum seni
BERRİNİM sen nasılsın canım geçen gün rahatsızlanmışsın geçmiş olsun canım dikkat et kendine bolca su iç kuzuda iyiymiş gözünaydın canım
GÖKCEM nasılsın canım minik gökce ve karnındaki küçük adam nasıl herşey yolunda inşallah canom
SEVCANIM sen nasılsın ikzler napıyo başlamıştır agucuklar :))
BONCUĞUM sen nasılsın canım herşey yolunda inşallah bebişlerde artık oynamaya başlamışlardır değilmi
RANACIM sen nerelerdesin rana buğlem nasıl öpüyorum sizi
BANUŞUM geçen aradında hasret giderdik özlemiştim sende yoğunmuşsun ama güzel yoğunluklar allahım kabul etsin öptüm senide .
CİCİLİ sen nasılsın mert bey nasıl bakalım hamilelik nasıl gidiyor canım
ALEYNACIM sen nasılsın canım diyete devam ediyormusun
DERDACIM tekrardan söylüyorum yanlış anlama olurmu canım düşündüğün için saol .ben senin içtende bizlere dua ettiğini biliyorum seni ve esmayı öptüm

uMARIM UNUTTUĞUM YOKTUR VARSADA KUSURA BAKMAYIN ARTIK
GÖRÜŞMEK ÜZERE

Son düzenleme:
hoşgelmişsin cnm..sorma daha çok var..yeni izindeydi çarşamba ügün yolcu ettim kocişi..9 ay 3 hafta 1 günümüz var

canım benim..öncelikle bende dua konusunda sana katıldıgımı dile getirmek isterim..tabiki yapan olursa katılırım okurum...sen zaten kaç senedir elinden geleni yaptın Allah razı olsun kuzum...DERDAM da sagolsun her konuşmamızda banada sorar zaten dua okuyayım mı diye ve herzaman dua ettigini ve herkesin birbirin ettigini biliyorum bende..herkesten ALLAH RAZI OLSUN.
yaa kuzu gülücen şimdi5-6 gündür buradayım msn yüklü degil sanıyorum..sormadım da çocuklara..bikaç gün önce dedim neden msn yüklemediniz teyzem?"var ki teyze msn" demez miprogramların içinde gizliymiş meger buldum..bende bikaç kere açtım çevrimdışı olarak ama kimseyi göremedim canom yaaaa...gece geliyorum burda kimse olmuyor şafak sayan yarenlere ugruyorum.sonra gece eniştem geliyo o bakıyo.genelde gece 3 gibi geliyo sahurda yani.ondan önce yegenler oturuyo dönüşümlü bende fırsat bulunca giriyorum işte..rastlaşamadık bi türlü..dünde kardeloş gece gel dedi msn baktım kimsecik yoktu

slm güzeller herkesler iyidir inş....
gökceyle dışarı çıktık onun bebek arabası aldık içine bebek koyduk sürmüyo ki ben sürdüm yolda diyicekler kadına karnı burnunda bide oyuncak sürüyo:)
ebroşum iyiyim canım yaa sagolasın gökce daha iyi çok şükür bikaç gündür klimayı gece kapatmaz olduk sogukta üstü açık yatııyo ama burnuda akmıyo çok şükür:) göbüşteki küçük adamın varlıgını bazen unutuyorum ya ona gökceye verdigim deger gibi deger vermiyorum galiba zavallı içerde varmı yokmu belli degil:)sen nasılsın herşey yolunda mı ,?misafirlerin varmış ah ne güzel ramazanlıkta yemekte misafir olması geçen gün bende çay a aldım burda allah ım öldüm resmen bacaklarım hele kalçalarım resmen tutulmuştu bide yemege alsaydım mahvolurdum galiba:)
hepinize tek tek yazamıyorum ama hepinizi ayrı ayrı öpüyorum kızlarkib aeo rabbim oruçlarınızı şimdiden kabul etsin inşallah......

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…