Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

herkese hayirli aksamlar arkadaslarbugun test yapacaktim ki yapmama gerek kalmadi,adet oldum kizlarhakkimizda hayirlisi olsun insallah.

cnm hayırlısı ya.böyle bekleyıp bekleyıp tam test yapackken gelınce de gıcık oluyo ınsan.neyse ıns pek yakında bebıs haberını alırız tatlım sıkma canını.
canım bnm,bugun konusuk şükür,özlemişim.dinlen kuzum.bu arada msn gene acılmıyo ya
kuzummm cuma gelsede kurtulsan dişten simdiden gecmıs olsun cnm benım.
sagol cnm ya hosbulduk.ins dedığım gbı olur kuzum sağlıcakla şu zamanı bi geçirsek.
canom amin Allahım hepımıze hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin.sende skma canını bak korkulcak bsy yokmuş.

Ay aman ya karısık cıkmıs tühh!neyse.peloşum ıns cuma mutlu haberle gelirsn kuşum yaa.öptm senı.
Oooo altta kimi gordummmm ebuşum nbr cnm?msn acılmıo yadepolama alanı dolu diyo.msj sldım bosalttım ama olmadı.

selam kızlar hayırlı günler herkese.bugun diş tedavisine başladım berbat durumdayım.antibiyotik verdi çekilecek dişim var cumaya çekicek.pek keyfim yok yani.hepinizi öptm sağlıcakla kalın inşallah.

selam kızlar hayırlı günler herkese.bugun diş tedavisine başladım berbat durumdayım.antibiyotik verdi çekilecek dişim var cumaya çekicek.pek keyfim yok yani.hepinizi öptm sağlıcakla kalın inşallah.

Ya kızlar sabah beri uğraşıyorum bukadar alıntıya cevap yazdım ve göndermedi attı net valla delirdim tekrardan yazamıycam kusuruma bakmayın aklımda kaldıgınca bişeyler yazayım
Derdam saol canım dua için ve gecmis olsun dileklerin için senide esmayida öptüm
Selinosum çok gecmis olsun canım Allahım şifa versin nekadar zor olduğunu iyi bilirim
Kardelosum canım sen gel yeterki kahvede iceriz yemekte yeriz :)))buarasen nasılsın baya oldu gorusmeyeli
Pelosum hadi bakalım canım az kaldı müjde bekliyoruz inşallah dua icinde çok teşekkürler canım
Garibim senin kırmızılar gelmiş hayırlısı olun canım inşallah öbür ay gelir sılan
Aleynam ben suan bişeyler düşünmüyorum ama son kez tüp deniycez canım senin de hakkında hayirlii neyse o olsun inşallah
Derinim kocanı gördün geldin ne mutlu sana gerçi bugün konuştuk telde :))))
Kardelenim hadi gözünaydın canım zaten konuştuk ama tekrardan yazmak istedim
Boncuğum saol kuzum mesajini aldım ama mesaj hakkım olmayınca cevap yazamadim kusura bakma sen nasılsın isleri koayladinmi canım
Ecelim demek miniş baya uykusuz bırakıyor seni olsun bunlar tatlı yorgunluklar senide onuda öpüyorum
Birsos sen nasılsın Emre nasıl öptüm sizi tabi dilosuda
Berrincim sen nerelerdesin iyimisin canım
Sevcanim ranam sizler napiyosunuz bebisler nasıl
Buarada duayı okuyanlar hepinizin ağzına saglık saolun
Banum sen naparsin:)))
Gökçem hayırlı olsun canım tayin yeriniz çok sevindim buarada inşallah bebisdebisey cikmiycak canım dualarım sizinle
Umarım unuttuğum yoktur hepinizi öpüyorum tabi yazdıklarım gelirse:)))))

Son düzenleme:
Canım dua bu hafta canım geç kalmadın yarın aksama kadar vakit var

Son düzenleme:
Derinim naber canım bende msn açamıyorum az önce bı actım kapandı geri naparsin anlat bakalım

Canım evlilik yıldönümün kutlu olsun nice güzel senelere
Zaman çabuk geçiyor evet Allahım evladinizla geçireceğiniz güzel senelere ulaştırsın

Neyse aslında açık gözüküyorsunuz ama başka topiklerdesiniz hepinize iyi geceler

Neyse aslında açık gözüküyorsunuz ama başka topiklerdesiniz hepinize iyi geceler

onlardan biri de benim ama netim kesildi kanka,son girdiğim topicde takılı kalmış oldum
burayı okudum,kimse yoktu,beğendim beğendim gittim
seninle rastlaşcaz diye bi umutla geri döndüm ama gitmişin
benim durumuma gelirsek,hafiften kasılmalar,sertleşmeler oluyo ama yalancı olabilirmiş,ufaktan belime bir iki ağrıda girdi bu akşam,yarınki kontrolde bişey der besbelli dr

Ebuşummm kızma canom ya ben bekledım baya cvp gelmedı.snrada alttan yok oldun canom gittin sandım.sonra hatta msn ile ugraştım kuzum msjlardan resmlerden sildim bu sefer açtı bekledım msndesindr diye ama kmse yok malesef.o arada da şafak topicine bakıyodum canom.

hepinize hayırlı günler arkadaşlar iyisiniz inşallah
bizim planda değişiklik oldu malesef akşam 7de yola çıkıyoruz dua yapamıycağım için üzüldüm ama SELİNAM senden rica etsem yaparmısın acaba ??.kardeloşumun duasını yapmayı çok isterdim ama o saatte çıkmamız gerekiyormuş nasip işte ben gece çıkıcaz düşüncesiyle rahat davrandım neyse selinoşum bendende güzel yapar .
birtek berrinden haber alamadım duanın gerisi tamam eğer haber alamazsınız 30 taneydi artık biri tamamlar .ama berrinim mutlaka haber eder .
ben şimdiden duaya amin diyorum KARDELOŞUM bebişini sağlıkla kucağına alırsın inşallah canom hayırlı bir evlat olsun .
hepnizi öpüyorum canım arkadaşlarım nasipse dönüşte görüşürüz .
ayrıca DERİNİM ,KARDELOŞUM kızmadım size rahat olun :))topikde bekliycek haliniz yok zaten öpüyorum sizi

hayırlı günler arkadaşlarkardelen 5233 kuzum duana şimdiden amin demek istedim canım,bu aralar bulantı ve halsizlik pek yakamı bırakmıyor,o yüzden okuyabildiğim kadarıyla okuyup çıkıyorum,o da çoğu zaman evde telefondan takip edebiliyorum,şimdide okurken sana dua olacağını gördüm,olur ya gelemezsem şimdiden amin demek istedim kuzum,Rabbim sağ salim bebeğini kucağına almayı nasip etsin canım,hayırlı evlat olsun inşallahbu arada bütün arkadaşlarıma da cümleten selamlar

canım bebişte sorun olmamasına sevindim inş hep boyle gider...amin canım sagol duaların icin öpüyorum ücünüzüde...

berrincim nice mutlu yıllara inş bebişinle ve ailenle...evlilik yıldonumunuz kutlu olsun öpüyorum seni canım...
derinim test günüm cumartesi canım inş hayırlısıyla güzel hebrler verebilirim rabbim yüzlerimizi güldürsün...bende seni öpüyorum ...
amin canım inş...hayırlı yolculuklar ebosum...rabbim haırlısıyla gidip gelmeyi nasip etsin öpüyorum cok...
canım bebeiş sınyaller vermeye başlamış rabbım hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin inş...

selam canım nasılsın bebişte iyiyimiş maşallah bulantılarda hamişligin cilvesi işte rabbim hepimize nasip eder inş...

kardelen 49 um alıntı aldım ama cıkmamış...amin canım inş hayırlı haberlerle dönerim...seninde mulakatın güzel gecer inş öpüyorum seni...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...benim test günüm cumartesiymiş kızlar yanlış hesaplamış doktorum ayın 9 demişti cünkü bakalım eger adet olmassam kan testi yaptırcam dua edin canlarım rabbim yüzümü güldürsün hayırlısıyla...benim dualarımda hep varsınız rabbim hepimize saglıklı bebişler nasip etsin inş...

selam kızlar hayırlı akşamlar.
ebrar ablam tabiki yaparım konuştuk zaten sende duayı hazırlayıp göndermişsin.yatsı ezanı vakti yapmak uygun olur sanırım.sanada hayırlı yolculuklar sağlıkla git gel inşallah.
nvbhr canım altta görüyorum seni duayı okuduysan burdan yaz ebrar ablaya özel msj yada msn den yazarsan bilemeyiz.

sağol canımm çok tşk ederimm .inşallah adet olmazsın kuzumm rabbim sevinidirir hepimizi

canım ben özelden msj atamıyorum okudum bil canım bu aksam okuyacam inş.hayırlı yolculuklarrr

canım ben dua işini dün gördüm şimdi namaz kılıp okuyacam inş.tamam mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…