Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Canım evlilik yıldönümün kutlu olsun nice güzel senelere
Zaman çabuk geçiyor evet Allahım evladinizla geçireceğiniz güzel senelere ulaştırsın

canımm sağolasınn allah razı olsunn .rabbim hepimize nice güzel seneler nasip etsin inş.canım ben baska yerde değildim de cıktım kimse cevap yazmayınca asırı yorgundum kuzum

nvbr canım geç oldu ama evlilik yıl dönümün kutlu olsun.Rabbim daha nice seneler yavrunuzlada beraber sağlıklı mutlu yıldönümleri geçirmek nasib etsin inşallah.

iyi akşamlar arkadaşlar

Ebrarcım hayırlı yolculuklar canım sağlıcakla gidin gelin inşallah
Nvbr evlilik yıldönümünüz kutlu olsun evladınızla nice huzurlu sağlıklı senelere canım

tmm kuzum kızmadğna sevindim..hayırlı yolculuklar canım arkadasım benım.
a.selam tatlım..ıns bulantılar gecer ya bu sıcakta baya bi kötu oluyodur cnm.
tamam peloşum cumartesiyi heyecanla beklıyorum valla.inş pozitif olur hayırlısıyla.
iyilik canımm valla bu gün rahatsızım biras .kaç gündr giremedim misafirim var canım aksamda yorgun düşüyorum valla . sen nasılsınn canım eşini görmek çok iyi geldi dimi
berrinim neyın var cnm ya cok gecmıs olsun.hamişlige sıcak havada eklenince tabı zor...bu arada EVLİLİK YILDÖNÜMÙNÜZ KUTLU OLSUN.NİCE MUTLU SAĞLIKLI GUZEL SENELER SİZİN OLSUN.
[QUOTE=

kızlar ben duayı yapayım.gözlerimde yine kanlanma var felaket olmuş göz damlası döktüm ama pc de fazla kalamıcam.duayı yapıp çıkayım.

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle

ALLAHIM SEN KARDELOŞ ARKADAŞIMIZA HAYIRLISIYLA VAKTİYLE DOĞUMUNU NASİB EYLE.EVLADINI SAĞLIKLA,MUTLULUKLA KUCAĞINA ALMASINI NASİB EYLE YARABBİM.okuduğumuz duaları şifa vesilesi kıl .(AMİN)
AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

1-(Bismillâhi erkîke min külli şey'in yü'zîke ve min şerri külli nefsin ev aynin hâsidin Allâhü yeşfike).

Manası: "Seni rahatsız eden herşeyin şerrinden Allah adıyla sığınırım. Her nefsin kötülüğünden, her hasetçi gözün şerrinden sana ancak Allah şifa verir (veya versin)." demekdir.

2-(Bismillâhi erkîke min külli şey'in v-Allâhü yeşfîke min dâin fike min şerr'in-neffasâti fi-l-ukadi ve min şerri hâsidin izâ hased).

Manası: "Allah adıyla her şeyin şerrinden senin namına sığınırım. Allah sende olan her hastalığa şifa versin. Düğümlere üfleyen sihirbazların, haset ettiği vakit hasetçinin şerrinden de Allah seni korusun." demekdir.

3-(Bismillâhi eûzü bi ızzetillâhi ve kudretihî min şerri mâ ecidü ve ühâzirü).

Manası: "Allah adıyla... hissettiğim ve çekindiğim şeylerin şerrinden Allahın izzet ve kudretine sığınırım." demekdir.

4-(Allâhümme Rabbe'n-nâsi ezhib'il-be'se; işfî en- te'ş-şâfî lâ şifâe illâ şifâeke şifâen lâ yuğâdirü sakamen).

Manası: "Allahım! Ey insanların Rabbi! Sıkıntıyı gider. Şifa ver. Zira sen şifa verensin. Senin verdiğin şifadan başka şifa yoktur. Senin şifan hastalık bırakmaz." demekdir.

doğum yapacak hanımın sıhhat ve kolaylıkla doğumunu yapması niyetiyle, Önce Âyete’l-Kürsî okunur, sonra (Felâk ve Nâs) sûreleri okunur Bunlardan sonra da şu âyet okunur:
İnne rabbekümüllahüllezi halekas semavati vel erda fi sitteti eyyamin sümmesteva alel arşi yuğşil leylen nehara yatlübühu hasisev veş şemse vel kamera ven nücume müsehharatim bi emrih ela lehül halku vel emr tebarakellahü rabbül alemin (Araf 54)

Meali :

Gerçekten sizin Rabbiniz, altı günde gökleri ve yeri yaratan, sonra arşa istiva eden Allah`tır Gündüzü, durmaksızın kendisini kovalayan geceyle örten, güneşe, aya ve yıldızlara kendi buyruğuyla baş eğdirendir Haberiniz olsun, yaratmak da, emir de (yalnızca) O`nundur Alemlerin Rabbi olan Allah ne yücedir (A`arf suresi, 54)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…

kardelencim Rabbim senin için okunan duaları kabul etsin inşallah.sağlıkla yavrunu kucağına almak nasib etsin.bir avazda kurtarsın canım.hayırlı bir evlat olsun inşallah.canı gönülden amin diyorum.Allahım kabul etsin inşallahh.herkesin ağzına sağlık arkadaşlar.

bana müsade gözlerim çok berbat olmuş.yarın sabahta dişim çekilecek.hepinizi öptüm kızlar hayırlı geceler.

Allah kabul etsin kardeloşum inşallah sağlıcakla alırsın kucağına yavrunu.
Selinam sende sağol duayı yaptın.Dinlendir canım gözlerini bakma pc ye o zaman.

ay canım sende kurtulursun dişinden hayırlısıyla inşallah geçmiş olsun tekrar Allah iyilik versin

canımm rabbim saglıkla bebğini kucagına almayı nasip etsin inşallah

iyi akşamlar arkadaşlar

Ebrarcım hayırlı yolculuklar canım sağlıcakla gidin gelin inşallah
Nvbr evlilik yıldönümünüz kutlu olsun evladınızla nice huzurlu sağlıklı senelere canım

sağolasın canım allah razı olsunnn hepimize rabbim huzur saglık versin inşallah

Sagol kardelenim.pek bsy anlamıyorum izinlerden dinlenemıyorum nedense ama idare ediyoruz.
Selinam eline ağzına saglık cnm gule gule gecmis olsun hem gözun ıcin hem dişin ıcın cnm ya kıyamam.
KARDELOŞUMun duasına tüm gönlumle amin diyorum.kücük adamımız vaktinde ve sağlıkla gelsin herşey harika olsun kardeloşum cok ama cok rahat bi doğum yapsın İNŞALLAH.AMİN.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…