Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selam kızlar hayırlı günler herkese.bugun diş tedavisine başladım berbat durumdayım.antibiyotik verdi çekilecek dişim var cumaya çekicek.pek keyfim yok yani.hepinizi öptm sağlıcakla kalın inşallah.

slm kızlar nasılsınız ben iyiyim çok şükür sadece uykusuzum ravzam hiç uyumuyor tabi bende bu mesajı yazarken bile uyandı neyse o iyi olsunda bu arada sizleri çok özledim inanın hergün aklımdasınız sizleri çok seviyorum iyiki sizleri tanımışım

eeee sizler neler yaptınız bakalım
elifim doğum yapmış geçmiş olsun allah uzun hayırlı sağlıklı bi ömür versin bebişine

slm kızlar bende epeydir annemdeydim evime geldim tayinciyiz memleketime çıktı çok şükür :) bu arada dr a gitmiştim üçlü test için kan verdim haftaya belli olucak inş sonuç iyi çıkar sizlerde dua edn bana olurmu :) bu arada bebişin erkek olucagı kesin oldu tabi öncesinde dr la birlik olduk kocişle kafa yaptık kız olucak die kociş şok oldu sonra dr pipisinin resmini çeker veririm ilerde deyince kociş baya utandı:) saglıkla dogsunda oglan kız takmıyom ben..
derinim kocişin yanındaymışın ama geliyon demek azda olsa hasret giderdin canım üzme kendini
ebroşum sen nasıl oldun canım demek oglanlara bakıyodun allah kolaylık versin sanada canom
kardelencim doguma az klmış allah bi seste kurtarsın inş canım
boncugum ev taşıyıcan demek kolay gelsin bebişlerde iyidir inş
flancım kardelen9 cum hamişliknasıl gidiyo kızlar başka hamiş varmı gelmeyeli ben?
diger kızlar sizler nasılsınız hepinizi çok çok öptm allah a emanet olun ....:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
gökcerana kaçar:KK55::KK55::KK55::KK55:
canım kolay gelsin taşınıyomuşsunuz... in sonuclarda iyş cıkar paşa geliyo demek maşallah arabbım hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin...seni ve kızını öpüyorum...
kız kardeloş aşkolsun ben sana evime gelme demedim ben dışarı çıkamam kv yollmaz dedim bu arada hala doğuramadınmı hadi bekliyoz bebişi ne koyacaksınız tam bellimi küçük prensin adı

sgl banum dikkat edecez işte inşallah hayat boyu sağlıklı olur da sorun yaşamayız

hadi az kaldı peloş inşallah güzel haberlerle gelmek nasip olur

garibim bi test yapsanda merak ettik hayırlısı olsun canım

derinim ben mamaktayım gerçi şimdi dönmüşsündür evine kocişi gördün havalara uçtun demiii

gökçecim sağlıklıca gelsin 1 prenses 1 prens hayırlı olsun sağlıcakla doğsun :nazar:
amin canım inş...
sağol garıpcıgım bızde ızın ıcın gün sayıyoruz kız umarım hamılesınıdr müjde verırsın bızlere ınsallah cnm:KK16:
sağol pelınım annenın yerını hıckımse tutmuyor tadını cıkar test gününe cok az kalmıs belırtı falan varmı ay ınsallah bebişlerın içindedır cnm:KK16:

sağol derınım sende üzme kendını sayılı gün cabuk gecer ıyı olsunlar yeter eslerımız:KK16:

sende aynı telastasın demek gökcem allah kolaylık versın ev toplamak cok zor hayırlı olsun yenı yerınızde ınsallah:KK16:buarada testlerın ıyı cıkar ınsallah cnm benmde hep kafamda soru ısaretı olarak kalıcak testlerı yaptırmadıgım ıcın ınsallah rabbım saglıcakla kucagımıza da almayıda nasıpeder:KK16:
valla boncugum belirtilere takılmıyorum artık bu ay cok rahattım inş rabbım hayırlısıyla nasip eder...ogluşunu ve kızını ve seni öpüyprum...
selam kızlar 1 sene önce burda hep yazıyordum ama ekim annelerinde yazmaya başladım artık miranddada orda gerçi bi face grubu açıldı artık kim se kk ya uğramıyor sizler nasılsınızzzz kafanıza takmayın düşündükçe bile stres oluyor insan doktorum sapa sağlam karı kocanın bile stresten bebekleri olmayabilir demişti o yüzdenn kafanıza bişi takmayın diyorum aklıma gelen isimler ebrar pelin derinsu kaardelen gökçe rana selina sizler nasılsınızz belki beni hatırlamayabilirsiniz ama benim hep aklımdasınız kimin bebeği oldu olmadı bilmiyorum ama hep size duaa ettim ediyorumda kendinize iyi bakınnnnnn:KK3::KK3:
sagol canım bizlerde iyiyiz ama ara sıra ugrasan iyi olur ben hatırladım seni maşallah bebişin baya buyumuş kendine iyi bak bebişini öpüyorum...
selam kızlar hayırlı günler herkese.bugun diş tedavisine başladım berbat durumdayım.antibiyotik verdi çekilecek dişim var cumaya çekicek.pek keyfim yok yani.hepinizi öptm sağlıcakla kalın inşallah.
canım cok gecmiş olsun zordur diş tedavisi allah yardımcın olsun selinam cok öpüyorum seni...
slm kızlar nasılsınız ben iyiyim çok şükür sadece uykusuzum ravzam hiç uyumuyor tabi bende bu mesajı yazarken bile uyandı neyse o iyi olsunda bu arada sizleri çok özledim inanın hergün aklımdasınız sizleri çok seviyorum iyiki sizleri tanımışım

elifim doğum yapmış geçmiş olsun allah uzun hayırlı sağlıklı bi ömür versin bebişine
bebişler oyle canım biraz daha buyuyunce inş uykusu düzene girer seni ve bebişini öpüyorum...

Selam kızlar hepinize...dun gece döndum...cok zordu:KK43:ALLAHIM bu gunlerimizi aratmasın ne diyeyim.giderken uca uça gttım.dönerken sönmuş bi balon...off!
Selinam cnm,gecmis olsun ya diş tedavn başlamış.cıksın aradan aman bebıs geldıgınde ugraşamıcan nasılsa kuzum:KK66:
gökçeranam,erkek gelio dmek cok sevndım cnm ya hayırlı olsun.tayinde gonlune gore olmuş oh hadı bakalım kolay gele.
Zeynepcm hosgelmşin.sagol duaların icin.öptm cnm.
Peloşş teste az kaldı heyecan dorukta cnm hadı ins bebıs yoldadır.
Ebuşkom ugramamışn cnm özledm senı.msn acılmıyo bilgin olsun.gercı sen gıremıosndr bugunlerde ama..
Banusum senıde özledım kuzum ya.
Herkesı tek tek opuyorum kızlar.
Zaten bugun iyi dgldım aldgm bı haberle daha kötü oldum.amcamın kızı babaevine gerı gelmiş:KK43:2 ay öncede dogum yaptı ve bebegı vermıyolarmış:KK43:öyle bı hakları yok aslnda ama Allah ıslah etsın ne dıyım.cok uzgunum kzlar.ALLAH HErşeyın hayırlısnı versn.bebek var ama mutlu dgller ve o çocugun gelecegi nasıl olacak :KK43:cok fena bı aileye dustu cok.bu ikinci gelişi.hamileykende gelmişti.40lı yaşlarda bekar tırlak bi gorumce ve tırlak bi kv.koca desen onlar gibi.ALLAH ıslah etsin:KK43:

günaydın kızlarr nasılsınız size bi haberim varr örümcemhamile 140 kg falandı iki çocuğu var bir sendirde çocuk yapmak istiyo doktor kilo vermen lazım demişti geçen sene bu maltepe taraflarında bi diyetisyene gitti 40-45 kg verdii hamile kalmış iki aylıkmış şu hatundaki azime bakın yaa bebek arabamızıda ondan almıştık şimdi geri vericezz masraf ç.çıktı bize :KK1::KK1::KK1: araba almalıyızz bide görümcem 41 yalşında iki çocuğuda sezeryan erkekdi bunu kız istiyooo çok istiyo hemde hatta benim oğlum oluncada bi kızı beceremedin falan demişti şimdi düşünüyorumda bence bazen hayattan fazla şeyler istiyoruz yıllarca bebeği olmayanları düşününcede şükretceği yere haksızmıyım kızlarrr...

ay böle yazmayı özlemişim sizi de özlemişimm öptüümmm:KK3::KK3:

selinoş çok geçmiş olsun,diş ağrısı gerçekten zor,rabbim yardımcın olsun
peloş senin test günün olması lazım bugün,haberlirini,güzel haberlerini bekliyoruz canım
derincim,kocişe kavuşmuş,dönmüşsün,rabbim sağ salim askerliğini bitirerek kavuşmanızı nasib etsin,zaman su gibi aksın inşallah
ebroşum seni de çok ösledim arkadaşım yaaaaa,görüşemiyoz kaçtır,inşallah iyisin.

nasılsınız kızlar havalr iyice ısındı dışarısı çok güzel eşim gelmeden bende bi bakıyım dedim

peloş senin test günün olması lazım bugün,haberlirini,güzel haberlerini bekliyoruz canım
derincim,kocişe kavuşmuş,dönmüşsün,rabbim sağ salim askerliğini bitirerek kavuşmanızı nasib etsin,zaman su gibi aksın inşallah
ebroşum seni de çok ösledim arkadaşım yaaaaa,görüşemiyoz kaçtır,inşallah iyisin.
amin cnm benım sagolasın.ins göruruz o gunlerı.senden nbr daha bı belırtı yok dimi?
nasılsınız kızlar havalr iyice ısındı dışarısı çok güzel eşim gelmeden bende bi bakıyım dedim

evet kuzum sorma cok sıcak bunaldık.sen naparsn cnm ıyisin ins?
Selam canlar pek ugrayan olmamıs.
Peloşumun test gunu bugun dgl diye biliom kardeloş.cuma günü olması gerenk.ins mutlu haberle dôn kuzum.

herkese hayirli aksamlar arkadaslar,gecemi deseydim acaba,cunku saat baya gec suan tr de:KK1:benden haberlere gelicek olursak,bugun test yapacaktim ki yapmama gerek kalmadi,adet oldum kizlar:KK43:hakkimizda hayirlisi olsun insallah.tum gun disarda idim,az önce geldim eve haberdar etmek istedim sizi.herkese hayirli geceler.....

pelinim altta seni göruyorum canim,nasilsin?insallah senden guzel haberler aliriz bu ay.simdi cikmam gerekiyor daha sonra görusmek dilegi ile.

Canim arkadaşlarım nasılsınız iki gündür giremedim kusura bakmayın malum yoğundum artık evime döndüm çok şükür baya yorgunum yarın inşallah hepinize tek tek yazıcam sadece haber vermek için girdim başımda çok ağrıyor hepinizi öpüyorum görüşmek üzere Burada dua Perşembe akşamı habersiz bırakmayın beni

selam kızlar hayırlı sabahlar hayırlı günler inşallah.
geçmiş olsun dilekleriniz için çok sağolun kızlar.cuma günü kurtulsam bu dişten çok rahatlıcam.
garibim adet olmuşsun,dr bulucaktın vakit kaybetmeden bu ay dr a git canım belki aşılama fln yapılır.hakkında hayırlısı olsun inşallah canım.öptm.
ebrar ablam evine kavuşmuşsun.hoşgelmişsin.perşembe akşam burdayım inşallah.
kardelenim sende ev temizliğini halletmişsin saolsun arkadaşında yardımcı olmuş.herşey hazır olduğuna göre sağlıkla gelsin yavrumuz.
kardelencim sende sınava ağırlık verdin sanırım.hadi bebişin uğurlu gelsin başarılar dilerim.
pelincim az kaldı teste aslında aşılamanın yapıldığı günden itibaren 12.ci günde kanda sonuç çıkıyor ama sen cumayı bekliceksin sanırım.iğnelerden ötürü idrar yanıltır boşuna yapma derim ben.öptm canım hayırlı haberlerini duymak ümidiyle.
hamişler sizler de iyisiniz inşallah.nvbhr canım uğramamışsın bayadır.herşey yolundadır inşallah.
boncuğum selam canım seni altta gördüm.nasılsın?bebişler nasıl?

selinam çok geçmiş olsun cnm inşallah bıran önce kurtulursun diş tedavisi zordur kib:KK16:

ecem çok gecmıs olsun cnm ravzaya allah sıfa versın bıranönce kendınıze dıkkatedın:KK16:
herkese hayirli aksamlar arkadaslar,gecemi deseydim acaba,cunku saat baya gec suan tr de:KK1:benden haberlere gelicek olursak,bugun test yapacaktim ki yapmama gerek kalmadi,adet oldum kizlar:KK43:hakkimizda hayirlisi olsun insallah.tum gun disarda idim,az önce geldim eve haberdar etmek istedim sizi.herkese hayirli geceler.....

pelinim altta seni göruyorum canim,nasilsin?insallah senden guzel haberler aliriz bu ay.simdi cikmam gerekiyor daha sonra görusmek dilegi ile.
hayırlısı olsun garıbım ınsallah bu son adet görmen olur:KK16:kib
Canim arkadaşlarım nasılsınız iki gündür giremedim kusura bakmayın malum yoğundum artık evime döndüm çok şükür baya yorgunum yarın inşallah hepinize tek tek yazıcam sadece haber vermek için girdim başımda çok ağrıyor hepinizi öpüyorum görüşmek üzere Burada dua Perşembe akşamı habersiz bırakmayın beni
hoşgelmıssın cnm ben dua ıcın mesaj atmıstım benımkı bıttı burdanda yazım kendıne ıyı bak ebusum:KK16:
pelınım belırtılere takılma adet belırtılerıyle cok benzıyor ınsallah güzel haberler verıceksın az kaldı cnm:KK16:

Son düzenleme:
geçmiş olsun dilekleriniz için çok sağolun kızlar.cuma günü kurtulsam bu dişten çok rahatlıcam.
garibim adet olmuşsun,dr bulucaktın vakit kaybetmeden bu ay dr a git canım belki aşılama fln yapılır.hakkında hayırlısı olsun inşallah canım.öptm.
kardelenim sende ev temizliğini halletmişsin saolsun arkadaşında yardımcı olmuş.herşey hazır olduğuna göre sağlıkla gelsin yavrumuz.
kardelencim sende sınava ağırlık verdin sanırım.hadi bebişin uğurlu gelsin başarılar dilerim.
pelincim az kaldı teste aslında aşılamanın yapıldığı günden itibaren 12.ci günde kanda sonuç çıkıyor ama sen cumayı bekliceksin sanırım.iğnelerden ötürü idrar yanıltır boşuna yapma derim ben.öptm canım hayırlı haberlerini duymak ümidiyle.
hamişler sizler de iyisiniz inşallah.nvbhr canım uğramamışsın bayadır.herşey yolundadır inşallah.

cok sagol selınam ıyıyız cok şükür doktora gıtmeyelı baya oldu cumartesı gıtcez bakalım esımı ıse ggönderdım temzlıge baslamadan bakım nete dedım sende kurtulursun cnm umarım cuma günü hayırlısıyla

ayyy kıyamam yaa demek duygulandın kız bende tuhaf oldum yaa yerimde duramadım aradım arkadaşın çıktı onlarında haberi yokmuş neyse aradında rahatladım .artık küçük adam sinyal veriyo ben geliyorum diye hissettiriyo galiba canım :))sağlıkla hayırlısıyla kolay bir doğum olur inşallah

kuzum çok saol allah razı olsun bişeyler atlattık işte buara hastalıkla imtihan oluyorum galiba allahım beterinden korusun .
demek kuzunun sonuçları iyi çıktı çok sevindim canım
buarada ben seni aradım ama ulaşılamıyosun kuzum yaa bende özledim havalar güzelleşince belki paşayla gelirsin yada ben gelirim canım .
okuyunca üzüldüm neler oluyo ??inşallah çok büyük şeyler değildir kuzum şuanda birbirinize ençok bağlı olmanız gereken dönem yaa nebiliyim konuşuruz biara kuzum .bide daha önce yazmıştın cevap veremedim ben bayramda nasipse rizedeyim kuzum buyıl tatil azcık geç olucak .sen nezaman gidiceksinki ??

aleynacım evet canım baya baya tuzlu şuanda ama onlar çoook yıllar önce aldığı için bilemiycem :))sen napıyosun tatlım bidaha tedavi düşünüyomusun ?

ahhh be kuzum keşke buralarda olsaydında beraber bu manzarada kahve içseydik .senin yerine izliyorum canım .
buarada evet çocuklu olmak güzel ama sorumluluğu baya ağır helede büyüğü hiç laf dinlemiyo kızdırıyo buara beni yani :))

canommm demek giiyosun hee çok sevindim ilaç gibi gelicek kocişini görmek ayy valla nasılda heyecanlısındır şimdi .doya doya hasret gidein canım

cano hayırlı yolculuklar allaha emanet ol

selam hanımlar hepiniz iyisinizdir inşallah
ben garibimi merak ettim yaa acaba naaptı inşallah adeti gelmemiştir
peloşum sen naaptın kuzum nekadar var test gününe hayırlı haberler alalım inşallah
kızlar bende bugün azcık temizlik yaptım iki erkek çocuğuyla ev baya batıyo :))bugün yemeğim var çok şükür sadece azcık ilave yapıcam .
selinoşş nerdesin kuzum sende temizliğemi verdin kendini yoksam
sagol ablacım eşim amalıyat oldu 7. aya girdik test yaptırmadı paşanın gönlünü beklıyorum sen napıyosun yeni bi tedavi düşünüyomusun
buarada bu hafta KARDELOŞUMA dua okuyalım hayırlısıyla sağlıkla doğsun paşa diye .yanlız ben cuma olamıycam oyüzden perşembe akşamı duayı yaparız cuma nasipse afyona gidiyorum kızkardeşimin mezuniyeti var .ben listeyi yapıp haber edicem size canlarım .
abla bana okundu yazatsın canım
kardelenim canım doğum yakınmış dilerim kolay bir doğum olur bebğini sağlıkla kucağına canım
ebrarım canım manzaralar çok güzel sen ansılsın daha iyisin inş
pelinim aşılaman inş hayıorlıu olur bebeğin gelir bu ay dualarım seninle
derinim yoldaymışsın canım iyi yolculuklar sanada çok egçmiş olsun b iran evvel git doktora inş geçer
alaynam canım çoktandır görüşemedik nasılsın canım
birsencim sizede geçmiş olsun balım nasıl şimdi minikler
canlar şimdilik aklımda kalanlar bunlar ebrarcım eğer dua kaldıysa banda yaz okumak isterim msn açamıyorum bi sorun var yazdıysan da göremedim gülüm burdan yazarsan sevini
rim
mvlam yar ve yardımcınız olun dualarım sizinle
sagol dedam sen nasılsın
Canım almadım mesajını tekrar yolla.

Çok geçmiş olsun birsencim umarım çok önemli değildir....
banu tamam yazıcam şimdi
ıyıgeceler kızlar nasılsınız kardeloş doğuma az kalmıs tek solukta kurtulursun ınsallah cnm
ebusum hasta olmussun kıyamam cnm cok gecmıs olsun buarada benım msn de sorun var acılmıyor bana dua yazdıysan bı sekılde bana bıldır özelden cnm
derınım yoldayım demıssın kız kocanamı gıdıyon hayırlı yolculuklar gercı sımdıye coktan varmıssındır zaten tadını cıkar cnm
ıyı dıleklerınız ıcın cok sağolun kızlar allah razı olsun hepınızden bende esımı buldukca ev topluyom az kaldı tasınmama annemı cok özledım ona kavusmamada az kaldı cok ıhtıyacım var anneme kardeslerıme ıyı gelıcek ınsallah bana cok bunaldım ev toplandıgı ıcınmı bılmıyorum tıksındım burdan eve gıresım gelmıyor artık
kendınıze ıyı bakın kızlar:KK16::KK16::KK16:
boncugum MAŞALLAH ikizlerine ALLAHIM bizleride sevindirir İNŞALLAH

nasılsın taşınıyomuşsun ALLAH kolaylık versin tayininiz cıktı galiba annenlerin yanınamı taşınıyosunuz
selina gecmiş olsun ALLAH kolaylık versin diş zordur cabuk atlatırsın İNŞALLAH
Selam kızlar hepinize...dun gece döndum...cok zordu:KK43:ALLAHIM bu gunlerimizi aratmasın ne diyeyim.giderken uca uça gttım.dönerken sönmuş bi balon...off!
Selinam cnm,gecmis olsun ya diş tedavn başlamış.cıksın aradan aman bebıs geldıgınde ugraşamıcan nasılsa kuzum:KK66:
gökçeranam,erkek gelio dmek cok sevndım cnm ya hayırlı olsun.tayinde gonlune gore olmuş oh hadı bakalım kolay gele.
Ebuşkom ugramamışn cnm özledm senı.msn acılmıyo bilgin olsun.gercı sen gıremıosndr bugunlerde ama..
Zaten bugun iyi dgldım aldgm bı haberle daha kötü oldum.amcamın kızı babaevine gerı gelmiş:KK43:2 ay öncede dogum yaptı ve bebegı vermıyolarmış:KK43:öyle bı hakları yok aslnda ama Allah ıslah etsın ne dıyım.cok uzgunum kzlar.ALLAH HErşeyın hayırlısnı versn.bebek var ama mutlu dgller ve o çocugun gelecegi nasıl olacak :KK43:cok fena bı aileye dustu cok.bu ikinci gelişi.hamileykende gelmişti.40lı yaşlarda bekar tırlak bi gorumce ve tırlak bi kv.koca desen onlar gibi.ALLAH ıslah etsin:KK43:
derin hoşgeldin cok zor olmuştur sana şimdi ama sayılı zamn bi bakmışsın askerlık bitmiş eşin yanında ALLAH saglık versin canım

garip İNŞALLAH bu ay hamile kalırsın canım 3 aylar hürmettine İNŞALLAH

pelin sonucun İNŞALLAH pozitiftir güzel haberlerini bekliyoruz canım

gökce oglun olcakmış MAŞALLAH ALLAH hayırlı evlat olmalarını nasip etsin taşınıyomuşsun taşınmak zordur yeni evin hayırlı olsun

birsen kızının sonucları cıkmış gecmiş oolsun canım

kardelen duayı okudum ALLAH kabul etsin canım bi avazda kurtul İNŞALLAH anasına babasına hayırlı evlat olsun İNŞALLAH damattlıgını görürsün İNŞALLAH

hoşgeldin derinim inş zaman su gibi akıp gider ve kocişin bir an once hayırlısıyla döner evine... amin canım evet az kaldı inş hayırlısı olur
kardeloşum test günüm cuma günü canım derinimde söylemiş zaten perşembe günü duanda olcam inş...
canım epeydir görüşemiyoruz havalar ısındı ama burda yagmurr yagıyo bugun prensesini ve seni öpüyorum...

canım benim hayırlısı olsun iinş bidaki ay bebişin gelir...iyiyim canım sagol amin inş güzel haberler veririm görüşürüz öpüyorum seni...
eboşum evine dönmuşsun canım epeydir görüşemiyoruz ozledim seni baının agrısı gecmiştir inş cok öpüyorum seni...
selinam valla cuma günü de belki yaptırmam bilmiyorumki biraz beklemeyi düşünüyorum ama idrarda yapmayı düşünüyodum olmasada silik cızgı cıkıyomu ilacların etkisi on günde geciyo diye biliyodum ben...amin canım inş bende seni öpüyorum...
selinam çok geçmiş olsun cnm inşallah bıran önce kurtulursun diş tedavisi zordur kib:KK16:

ecem çok gecmıs olsun cnm ravzaya allah sıfa versın bıranönce kendınıze dıkkatedın:KK16:

hayırlısı olsun garıbım ınsallah bu son adet görmen olur:KK16:kib
hoşgelmıssın cnm ben dua ıcın mesaj atmıstım benımkı bıttı burdanda yazım kendıne ıyı bak ebusum:KK16:
pelınım belırtılere takılma adet belırtılerıyle cok benzıyor ınsallah güzel haberler verıceksın az kaldı cnm:KK16:
haklısın boncugum bu ay belirtilere takılmamaya calışıyorum canım amin inş cok öpüyorum seni bebişlerini...
sagol ablacım eşim amalıyat oldu 7. aya girdik test yaptırmadı paşanın gönlünü beklıyorum sen napıyosun yeni bi tedavi düşünüyomusun

abla bana okundu yazatsın canım

sagol dedam sen nasılsın

banu tamam yazıcam şimdi

boncugum MAŞALLAH ikizlerine ALLAHIM bizleride sevindirir İNŞALLAH

nasılsın taşınıyomuşsun ALLAH kolaylık versin tayininiz cıktı galiba annenlerin yanınamı taşınıyosunuz

selina gecmiş olsun ALLAH kolaylık versin diş zordur cabuk atlatırsın İNŞALLAH

derin hoşgeldin cok zor olmuştur sana şimdi ama sayılı zamn bi bakmışsın askerlık bitmiş eşin yanında ALLAH saglık versin canım

garip İNŞALLAH bu ay hamile kalırsın canım 3 aylar hürmettine İNŞALLAH

pelin sonucun İNŞALLAH pozitiftir güzel haberlerini bekliyoruz canım

gökce oglun olcakmış MAŞALLAH ALLAH hayırlı evlat olmalarını nasip etsin taşınıyomuşsun taşınmak zordur yeni evin hayırlı olsun

birsen kızının sonucları cıkmış gecmiş oolsun canım

amin canım inş hepimiz güzel haberler verelim hayırlısıyla...

selam kızlar hayırlı günler hepinize:KK16::KK16:

slm kızlar nasılsınız iyigüzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim destek oluyosunuz bana:)
dün misafirim vardı kaynım gelmişti bugün gitti .. acaip yoruldum:KK43:
dün bide üçlü test sonucunu aldık ve hemen dr a gittik konuşmaya çok küçük bi risk görüldü sırt boyun kısımında açıklık olması ile ilgili ama dr um anlattı çok şükür roun yok gibi haftaya tekrar çagırdı ayrıntılı ultrason yapıcak dr un yanında kendimi tutamadım agladım valla rabbim saglıklı evlatlar nasip etsin hepimize inş :KK43:
pelincim test yapıcan az kaldı hakkınd a hayırlısı umarım bekledigin minik senledir canım dualarım seninle

selam arkadaşlar nasılsınız

Ebrarcım evine dönmüşsün ohh gel keyfim gel özlemişsindir evini mutlaka.Duamı okudum canım ben bu arada
Garibim adet olmuşsun sende yine haklı çıktın maalesef bu ayda neyse gelicek inşallah bebişlerimiz yakında
Pelinim az kaldı kulağımız gözümüz sende hadi bakalım.Bi seni bide bi arkadaşım var tüp denedi cumartesi belli olucak onunda, ikinizin güzel haberini heyecanla bekliyorum
Selinam sınavlara yoğunlaşmıştım canım evet şükürki atlattım mezun oldum artıkın inşallah seninde dişin ağrıyıomuş geçmiş olsun.Çok feci bişey yaa.Yakınlarda yaşadığım için biliyorum camdan bile atlamayı düşünmüştüm ağrı sırasında.kabir azabına eşmiş diyolarya valla inandım yani
Gökçecim inşallah bi sorun çıkmaz sağlıkla gelir bebeğin
Derinim nasıl geçti Ankara izlenimlerin yaa.Kocandan başka bişey görmedimi gözün yoksa bacııım:KK1:
Banucum sen nasılsın canım
Boncuğum seninde kontrol varmış cumartesi inşallah keyifleri yerindedir minişlerin
Kardeloş,derdanur,anatolıa,ecee,sevcan,aleyna ve ismini şu an yazamadığım diğer arkadaşlar sizlerde iyisiniz inşallah.

Kızlar benimde kontrolüm vardı bugün şükür herşey yolundaymış şimdilik iyiymiş.8 hafta 2 günlük olmuş yaklaşıkda 2 cm miş.Dr istersen gelecek ay görüşelim dedi ama ben yine 15 gün sonra gitmek istedim.Rutin kan ve idrar tahlillerimi verdim inşallah sorun çıkmaz.Aslında ben hatırlattım bile diyebiliirm.Tsh mı hangi sıklıkla ölçtürücem dedim aa dedi biz sana kan tahlili istemedikmi dedi yok dedim.Bende kalp atımını falan görünce heyecanlandım senle beraber unuttum galiba dedi.Hiç çaktırmıyoda yani uyanık hatun:KK9:Bizden böyle şimdilik inşallah 9 ay böyle iyi gider herşey yolunda olur.Bi bayan vardı muayenehanede bugün kızlar.Ama oturduğu yerden tek başına bile kalkamıyodu çok büyük bir karnı vardı şaşırdık eşimle.Sonra öğrendikki üçüzlere hamileymiş maşallah dedim 2 si kız biri erkekmiş.İşte böyle arkadaşlar benden.Yarında hocalık mülakatım var sabah 7 de yola çıkıcaz hayırlısıyla onuda atlatırım inşallah.

herkese slmlarr kızlarr kaç gündr giremiyorum görümcem geldi aksamları yorgun düşüyorum ilk defa actım neti.gecmişi bile okuyamadımm .bu günn bizim evlilik yıldönümümüz 2 seneyi de doldurduk zaman nasıl geciyo anlamıyo insann

X