Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ben geldim kızlar ama kimseler yok inş bir gün doya doya sohbet ederiz
derinim bende özledim seni inş karşılaşırız
ebrarcım canım esma iyi şükür uyudu şimdi bende buraya geldim eşim gelmeden
boncuğum oh herşey yolundaymış çok sevindim umarım doğuma kadar herşey güzel olur senin için
kardelencim sen nasılsın canım
selinam dualarım seninle güzelim rabbim yar ve yardımcın olsun
birsencim emremize geçmiş olsun
sevcancım ikizler çok attalıdır şimdi benim yerime kokla onları
veeeee
flan cım çok ama çok sevindim canım hayırlı olsun dilerim sorunsuz bir hamilelik geçir ve bebeğini al kucağına
ismini zikretmeyi unuttuğum arkadaşlar okudum aklımda kalanlar bunlardı dularım hepiniz için görüşürüz inş

Selammmmmmmm:KK3:

canişkolarım benim...
Derdam gene karsılasamadıkkkk ışıkın yanar ama altta yoksun dur msne bakim:)
Boncukum sagol cnm ıyı dilegn icin.seni gördugume ve iyi olmana sevindim:nazar:ya takma bulandı bulanmadı diye cnm bebisler sağlıklymıs bak korkulcak bsy yok.cinsiyetleride belli olsn artıkım yaa hayırlısyla.

Ebuşum canım,evet gece bol bol konusnca burda dicek bsy kalmıyo canom.sagol bıtanem:KK19:

canlarım benım.bugun hastaneye gittik gene zeynoyla...bilgisayar kullanımımıza baktılar.sonra halkla iliskilerden bi bayana daha yönlendrdiler.onunlada benzer sekılde görustuk.sonra tamam dedi,görusmesı gereken 2 kisi daha varmıs üstlerden...bide ıkımızde lise mezunu değiliz acık liseye kayıtlıyiz.dedıkı normalde liseden aşagısını görusmeye pek kabul etmıyolar,ama yinede degerlendrcez dedı.bıkac gun icinde dönucekler işte bakalım hayırlısı.

flancım cok sevındım cnm allah analı babalı büyütsün inşallah:KK16::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
selinam asılama yaptırıyormussun cnm cok sevındım ınsallah güzel haberı vercen buay bana banu demıstı bende yapmıstım asılama yapıldıgı gün bol su ve kabak çekirdeği yemiştim sende dene bence belkı faydası olmustur bende:KK16:
derınım cok güldüm kız son sayfadakı yazına demek smıle kodlarını yazdın üşenmeden :KK9:buarada bı ıs teklıfı almıssın cok sevındım hakkına hayırlısı olsun ınsallah
kardeloş gecen senle msnede bol bol bol konustuk sınavda doğurmazsın umarım kız :KK34:allah emegını bosa cıkarmasın:KK16:
ebusum endıselınıcek bısıy yokmus saglıgın konusunda cok sevındım cnm ya sen okadar ıyısınkı bızım sana kabul ettıremedıgımız seyı doktor kabul ettırıcek galıba ve hersey cok güzel olucak güzel yüreklı arkadasım benım:KK16:
pelınım cnm senın yumoslarında ınsallah bebiş olucak bu ay rabbımın ıznıyle:KK16:
kardelen49um sen nasılsın cnm görüşemıyoruz uzun zamandır :KK16:
berrıncıgım masallah cnm senın doktor ne güzel söylemıs benımkı ben sorunca bagrıyor bana:KK52:
bırsencıgım sende dönmüşssün cnm kızın hastaymıs cok gecmıs olsun
sevcanım bebişler yoruyomus senı masallah onlara allah nazarlardan korusun:KK16:
banum sende ıyısındır umarım cnm
unuttugum varsa affola kızlar kendınıze cok ıyı bakın
kızlar bana gelınce cumartesı doktora gıttık ben dırek cınsıyet dedım bana kızdı doktor ondan önce önemlı seyler var dedı organlarına omurgalarına falan baktı cok şükür ıyılerdı testıde yaptırmıcagımı söyledım tamam dedı cınsıyet hakkında hıcbırsey demedı baktım göremedım dedı ama bence yalan söyledı:=) bana verdıgı resımlerde bırısının pipisi okadar bellı kı tabı bızım yorumumuza göre:)saglıklı olsunlarda cınsıyet ayrımı yapıcak lüksüm yok bılıyosunuz .mıdem 3gündür ıyı cok şükür ama cevremde bulantısı gecıpte doktora gıdıp sorun yasıyan bı kaç kısı oldu bende korktum esımı aradım cumartesı doktora gıdelım dedım aradan bı saat gectı mıdem bulandı cok evham yapıyorum ve korkuyorum ıcımdeler ama nasıllar bılmıyorum mıdem bulanmasın dıye dua edıyorum bulanmayıncada acaba neden bulanmıyor dıyorum öyle kızlar benı bılıyosunuz karamsarlık yakamı bırakmıyor bı türlü

valla canım ben doktorumu cok seviyorum canımm ben dedim cinsiyet belli mi diye bi bakalım görünüyo mu dedi hemen .amannn nasıl olsa öğrenecez canım saglıklı olsun da kuzular .benim eşimde gördüm diyo :)bu arada canım neden stres yapıyosunn herkeste farklı mide bulantısı benim baslarda yoktu sonradan cıktı mesela hala devam ediyo çogunun da bu dönemde sona eriyo normalde kuzum stres yaptıkca minikleri üzüyosun doktorum diyo ne kadar rahat olursanız okadar sorunsuz bi hamilelik olur

Selammmmmmmm:KK3:

canişkolarım benim...
Derdam gene karsılasamadıkkkk ışıkın yanar ama altta yoksun dur msne bakim:)
Boncukum sagol cnm ıyı dilegn icin.seni gördugume ve iyi olmana sevindim:nazar:ya takma bulandı bulanmadı diye cnm bebisler sağlıklymıs bak korkulcak bsy yok.cinsiyetleride belli olsn artıkım yaa hayırlısyla.

Ebuşum canım,evet gece bol bol konusnca burda dicek bsy kalmıyo canom.sagol bıtanem:KK19:

canlarım benım.bugun hastaneye gittik gene zeynoyla...bilgisayar kullanımımıza baktılar.sonra halkla iliskilerden bi bayana daha yönlendrdiler.onunlada benzer sekılde görustuk.sonra tamam dedi,görusmesı gereken 2 kisi daha varmıs üstlerden...bide ıkımızde lise mezunu değiliz acık liseye kayıtlıyiz.dedıkı normalde liseden aşagısını görusmeye pek kabul etmıyolar,ama yinede degerlendrcez dedı.bıkac gun icinde dönucekler işte bakalım hayırlısı.

inş. hayırlısı olur canım ya msn ni acık tutuyorum yine yakalayamıyorum ebraraı kaçta konusuyonuz kuzum siz ya gece yarısı mı:)

Kardeloşummmmm aleykümselam canım selamın havada kalmadı bak:)
berrinim evet gece biraz gec konusuruz canım ya.bende senın msn yok bu arada:)

Kardeloşummmmm aleykümselam canım selamın havada kalmadı bak:)
berrinim evet gece biraz gec konusuruz canım ya.bende senın msn yok bu arada:)

ya ama olmaski yaaaa :)derininm ben özelden msj atamıyorum ya istersen sen gönder bana kuzu olmam mı

Merhaba kızlar,
Geçen gün giriş yaptım ama yazamadan çıkmak zorund kaldım,Geçmişe biraz göz gezdirdim...
Derinim iş mevzusu varmış,hakkında hayırlısı neyse o olsun cnm...
Selinam aşılama yaptırıyormuşsun cnm inşaallah gelir miniğin ya da minişlerin...
Ebrarım sıkıntın olmuş galiba ama sanırım problem yok umarım yanlış anlamamışımdır...
Kardeloşum,boncugum hamilelik nasıl gidiyor Rabbim kolay doğum nasip etsin inş...
Gökçem,Flanım tebrik ederim kızlar Rabbim tamamına erdirsin hayırlısıyla...
Ranam,derdam,birsenim kızlar sizler de iyisiniz inşaallah...

Benim sıkıntılarda devam ediyor,dedem vefat etti,Geldi mi sıkıntılar zaten ardarda geliyor maalesef,ne diyim...
Neyse kızlar Allah'a emanet olun...

Merhaba kızlar,
Geçen gün giriş yaptım ama yazamadan çıkmak zorund kaldım,Geçmişe biraz göz gezdirdim...
Selinam aşılama yaptırıyormuşsun cnm inşaallah gelir miniğin ya da minişlerin...
Ebrarım sıkıntın olmuş galiba ama sanırım problem yok umarım yanlış anlamamışımdır...
Kardeloşum,boncugum hamilelik nasıl gidiyor Rabbim kolay doğum nasip etsin inş...

Benim sıkıntılarda devam ediyor,dedem vefat etti,Geldi mi sıkıntılar zaten ardarda geliyor maalesef,ne diyim...

canım başınız sağolsun.ALLAHIMrahmet eylesin nur icinde yatırsın.sıkma canını dicem ama elde dgl biliyorum.ALLAH sabır versin.

Canlarım hayırlı cumalar..RABBİM bu mübarek günde ettiginiz tüm duaları kabul buyurur insALLAH.hersey gönlünüzce olsun.dualarınızda benide unutmayın:KK43:

hayırlı günler arkadaşlar,hala şehir dışındayız,telefondan yazmaya çalışıyorum,tek tek alıntı yapmak istiyorum ama telden yapamadım.iyi dilekleriniz için çok çok teşekkür ederim,iyi ki varsınız.kayseri'de olmadığımız için henüz dr.a gidemedim.hafta başına döneriz inşallah,daha detaylı yazabilirim,şimdilik müsadenizi istiyorum,fırsat bulur bulmaz geleceğim.

Merhaba kızlar,

başınız saolsun canım mevlam mekanını cennet eylesin

a.s canım nasılsıııınn yaa ama olmazki biz mahrum kalıyoz dimi ama
evet canım,geç geliyo hatunlar,biz mahrum kalıyoruz,gerçi ben ara ara takılıyorum onlara,kocişi atlatabildiğim zamanlarda:KK53:

Merhaba kızlar,

rabbim sabırlar nasib etsin tutiş.
biz iyiyiz hamdolsun,senin minik kuş ne alemlerde?

hepiniz iyisiniz inşallah dün giremedim yoğundum azcık .
önce KURANA gittim sonrada annemlere .ama bu yoğunluk iyi geliyor bana unutuyorum herşeyi .hatta keşke dahada yoğun olsam :))şaka biyana uzun zamandır koşturmuyodum yorulmuşum :))
ANATOLİŞİM başınsaolsun canım mekanı cennet olsun dedeciğinin .geride kalanlara sabırlar versin YÜCE MEVLAM .miniş napıyo herşey yolunda inşallah kuzum
DERDAM iyi olmanıza sevindim canım Allahım daha iyi etsin inşallah .
BERRİNİM msnde beklemişsin kuzum kusura bakma gelemedim ogün inşallah karşılaşır konuşuruz
FLANIM iyi tatiller canım dönüşte bebişi görürsün inşallah hatta kalp atışlarıda duyulur inşallah
kızlar zaten biçoğunuzla msnde konuştuk herkes iyi şükür bende iyiyim :))hepinizi öpüyorum görüşmek üzere .
buarada yazdığım tesbihatı yapıyomusunuz ben yapıyorum ALLAHIM kabul eder ve vesile eder inşallah .:KK34:

Son düzenleme:
selinoşşş nerelerdesin,sanırım bugün dr kontrolün vardı,gel de bi kendinden haber et bize :KK4:
sanırım artık tosti de doğurmuştur değil mi kızlar:emir_bebek:

selammmm kızlar ben geldimm.güzel haberlerle geldim :)
kardelenim geldim canım geldim güzel haberlerde getirdim.şimdi girdim eve yumoşlar çok iyi maşallahh sağda 6 tane solda 6 tane hormonlu yumoşum varmış :) akşam 8 de çatlama iğnemi vurulucam pazartesi öğlen aşılamam yapılacak.çok şükür herşeyde yolunda eşimle bana antibiotik verdi.öyle işte

selammmm kızlar ben geldimm.güzel haberlerle geldim :)
kardelenim geldim canım geldim güzel haberlerde getirdim.şimdi girdim eve yumoşlar çok iyi maşallahh sağda 6 tane solda 6 tane hormonlu yumoşum varmış :) akşam 8 de çatlama iğnemi vurulucam pazartesi öğlen aşılamam yapılacak.çok şükür herşeyde yolunda eşimle bana antibiotik verdi.öyle işte

canımm çok sükürrr ne güzel ya valla cok sevindim inş. kuzucuklar gelir neden bilmiyorum ama kuzucuklar diyesim geldi 2 tane mi olacak ne:)

hepiniz iyisiniz inşallah dün giremedim yoğundum azcık .
önce KURANA gittim sonrada annemlere .ama bu yoğunluk iyi geliyor bana unutuyorum herşeyi .hatta keşke dahada yoğun olsam :))şaka biyana uzun zamandır koşturmuyodum yorulmuşum :))
ANATOLİŞİM başınsaolsun canım mekanı cennet olsun dedeciğinin .geride kalanlara sabırlar versin YÜCE MEVLAM .miniş napıyo herşey yolunda inşallah kuzum
DERDAM iyi olmanıza sevindim canım Allahım daha iyi etsin inşallah .
BERRİNİM msnde beklemişsin kuzum kusura bakma gelemedim ogün inşallah karşılaşır konuşuruz
FLANIM iyi tatiller canım dönüşte bebişi görürsün inşallah hatta kalp atışlarıda duyulur inşallah
kızlar zaten biçoğunuzla msnde konuştuk herkes iyi şükür bende iyiyim :))hepinizi öpüyorum görüşmek üzere .
buarada yazdığım tesbihatı yapıyomusunuz ben yapıyorum ALLAHIM kabul eder ve vesile eder inşallah .:KK34:

kuzum her aksam bakıyorum saat 12.30 kadar filan ama göremiyorumm :KK43:

X