Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canım sükür midem düzeldi baya ama iki gündr de bel kasık agrım var baya korkuyorum dua edin ne olur az bişey yürüsem kendimden geciyorum resmen takılıyo belim
en iyisi canım inş.basarırsın bende kpss ye girecem ama calışsamadım hiç bakalım nasipp tembell öğrenciyim ben :)

aminnnn canımm inş. rabbim hepinized nasip etsin inş.

canımm öncelikle coookk gecmiş olsun dikkat canım yaaa :)bizde neti üst katla kullanıyoz hiçbi sorunda yasamıyozz hatta onların karı oluyo yanii ne anlamsız insanlar varya haber ver yani dimi

derincim sana da geçmiş olsun canım,hem yanık için,hem de borcam kazası için
net ve komşu olayını ben de çok yakında ve seninkine benzer bi şekilde yaşadım canım
sanki bi zararları var,hatta karları var,ama insanlar kar istemiyolar demekki
tırnağın varsa başını kaşıyacaksın,ben bunu öğrendim
hadi hayırlısıyla kazanırsın inşallah canım
ben de duydum birsencim,hatta gürgan klinik miydi ankara da,adamın soyadı gürgan en azından,orda yapılıyomuş,özellikle düşüğü olanlara etkiliymiş

berrincim şu sıra dinlenirik geçir canım,hatta madem ağrın sızın var,wc den wc ye,apdestten apdeste kalk yerinden,yemeğini falan getirsinler sana
öyle kolay hamile kalamıyoz,biraz hizmet etsinler bize
gerçi diyene bak,bugün o kadar yürüdük ve yorulduk,en son bi mağazaya girdim,sadece bi 20 dk gecikmeli eve geldik diye(güya yemeği o hazırlıcaktı)ben karışmam sen hazırla dedi.
elimiz mahkum hazırladık ta,yorgunluktan sancılar girdi,diyorum senin korkun yok galiba erken doğar falan,hiçççç oralı değil,erken severmişiz,nolcakmış ki

kimsecikler yokkkk...
biz kızımla oturuyoruz yine babamızı gönderdik ...
haftasonu gezmelerdeydik...KIRKIMIZI UÇURDUKKK...
artık bol bol gezicez pek sevdi gezmeyi

sizler nasılsınız ???
kızım ve ben hepinizi öpüyoruzzz

sağol ablacım.çok şükür gitmiş.amin inşallah Rabbim hepimize bebişleri göndersin inşallah.
ablacım geç oldu ama yıl dönümünüz kutlu olsun.Rabbim ömür boyu yuvanızdan huzuru sağlığı mutluluğu eksik etmesin inşallah.bide yuvanızı şenlendirecek yavruları göndersin.amiin.
sağol garibim çok şükür kurtuldum kistten.amin inşallah Rabbim hepimize nasib etsin.
canım ya geçmiş olsun.koltukaltı incecik deri ama acısını sızısını en az hissettiğimiz yer yandığına göre baya baya sıcakmış.buz fln koymuşsundur inşallah.anlatmadan edemicem fıkra gibi bi durum eskilerden yaşanmış köy yerinde olan bişey.annem anlatmıştı onada daha büyükleri anlatmıştır çünkü baya bi cahilllik yapılan.''köyde dudu diye bi kadın başka bir kadına akıl vermiş yola dökülen ziftli asfalt kökünden bitiriyo bunları diyekadında köy yerinde onu nerde bulacak şehire gittiğinde bulmuş gelmiş ve malum yere yapıştırmış tabiki yanmışş.ve akıl veren kadına demişki; amann dudu bibi yandı oram yanmadımı oran?'' senin muhabbette direk aklıma bu geldi.geçmiş olsun canım tekrar.
canım bide o reklamı öyle bişey yoktu derler diye ekran kopyası aldım kabak başıma patlar bide diye.işi garantiye aldım yani.hani derlerse resimi koyuveririm.

birsencim emreye geçmiş olsun.tekrar götür olmazsa dr a canım ya.ay bu haberi ben geçenlerde yazmıştım bugun sabah yine gördüm haberlerde.inşallah herkese umut ışığıdır.Rabbim bunlara gerek kalmadan nasib etsin inşallah ama denemektede fayda var özellikle tekrarlayan düşüklerde çok etkiliymiş.

selam canım ben varımmm.beni beğenmedinmi
maşallahh kızımıza demek 40ı uçurdunuz.yinede tehlikeli mevsim dikkat edin canım.he bide gezmeye alıştırırsan sonrasını da düşün eğer pek gezmiyorsan yanarsın.bizde seni öptük canım.

cicili kolay gelsin taşınıyormuşsun.yeni evinde hayırlı olsun inşallah.

günaydın kızlar hayırlı sabahlar hayırlı haftalar olsun inşallah.
ablacım paylaşımın içinde teşekkür ederim bende bugun başlayıp yapıcam.inşallah bütün arkadaşlarımda başlar ve vesileleri olur.

uzun bir aradan sonra merhaba arkadaşlarhala tam iyileşemedim,grip tekrarlayıp duruyor:2:biraz işlerimi de toparlayınca geldimbiraz geçmişi okuyayım:126:

canım ögleye kadar filan kalkmıyorum hiç ögleden sonra kayınvalideme gidiyorum sağolsun yemek yaptrmıyo .yada beraber yapıyozz valla benim burada baska kimsem yok canım kim getirecek önümüze kadar yemeği :)canım sana öyle diyen kim yaa erken severiz diye tövbe tövbe

masallah canım yesin teyzelerfi onuuu

ilk kez çıktık dışarı canım o da annemlere gittik ...işin açığı bende hala korkuyorum bu havalarda çıkmaya...sonrasınıda düşünmek lazım dimi haklısın valla...yanarız yanarrrr
masallah canım yesin teyzelerfi onuuu

bizde senin miniciği yeriz teyzesi ...

sağol canım ben iyiyim sne nasılsın?

ablacım ben yunus duasını tavsiye ederim Rabbim dulalarımızı kuabul etsin inş/B]
sağol pelinim bizde seni öptük
sağol canım
uzun bir aradan sonra merhaba arkadaşlarhala tam iyileşemedim,grip tekrarlayıp duruyor:2:biraz işlerimi de toparlayınca geldimbiraz geçmişi okuyayım:126:

geçmiş olsunn
ayy topla topla bitmiyor kızlar ya kac gündür canım cıktı ee mertede bakıcak benden baska kimsem yok burda zaten sadece
anneme bırakabilirim ama oda calıssıyor ne zor yaa bugun o yağmurda cocuguda arabasına koyup yağmurlugunuda örtüp
cıkmak zorunda kaldım
neyseki gittik geldik anba yağdı mübarek
ya bir sorunum daha var mert paşa doymuyor kızlar hatta aydaşlarından daha iri bir bebek yani aydaşları mertin yanında minnacık kalıyor
sanırım iri bir bebek olcak ben yanında kücücük kalırım artık
ama doymaması bir sorun işte napıcamı bilemiyorum 30 nisada konturolu ve asısı var ozaman bir daha sorucam hem iri oldugu için bazı testler yapılıcakmı
ama ırside olabiliyormus kayın validemin dediğine göre eşimde öle iri bir bebekmiş hatta herkeze 1yasında dermiş ;
mert sanki, 1 yasından daha büyük bir bebek gibi anlamadım gitti
neyse şimdik daha toparlanmam lazım işler beni bekliyor hepinizi öpüyorum

peloşum saol canım rabbim sizlerede nasip etsin nice güzel uzun yıllar inşallah
hadi bakalım artık az kaldı hayırlısıyla müjde verirsin inşallah canım
canommmm çok teşekkür ederim rabbim sizlerede nasip etsin inşallah
geçmiş olsun kuzum yaa kötü olmuş gerçektende ama niye dikkatsiz davrandın sen delüüü:))
demek netin şifresini değişmişler aman keyifleri bilir allah akıl fikir versin .özledim cano yaa yokluğun çok belli oluyo valla .buarada şu adet işinide aksatma patlıycaksın artık kuzu yaa
canım nedemek yaa inşallah vesile olur
sınavlarında bitti gözümüzaydın ençok ben sevindim :==))))

birsoş saol canım allah razı olsun
emremede geçmiş olsun inşallah çabucak iyileşsin kuzu
evet ben onu daha öncede duymuştum hayırlısı olsun yaa
maşalah ranacım demek kırk uçurdunuz yerim ben minişi havalar düzelsin artık bol bol gezersiniz
canım geçmiş olsun yaa bu havalar fena valla kimle konuşsam hasta işlerindede kolaylıklar diliyorum

cicilim ben yaptım kuzum yunus duasını ama malesef vesile olmadı nasip işte
demek paşa doymuyo baksen kuzucuğa ama kontrol olmasında fayda var obezite filan olmasın
sanada kolay gelsin canım zor iş taşınmak helede bebekle allah yardımcın olsun

selamlar hanımlar herkes iyidir inşallah .
bugün yağmurlu bir istanbul günü yaşıyoruz fena yağdı mübarek olsun seviliyo yaa
buarada dua hepimize vesile olur inşallah toptan hamiş kalalım :))
SELİNAM ya anlamadım aslında alıntı yapmıştım ama çıkmamış arim böyle yazıyım çok teşekkür ederim canım allah razı olsun sizlerde nice güzel senlere erişin eşlerinizle inşallah .duada vesile olsun zaten iki yumoş varmış hadi hayırlısı kuzum .çok öpüyorum seni

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU .................12 YIL
EBRAR.................11 YIL
DERİN .................7 YIL
KARDELEN49..........7 YIL
ALEYNA................4 YIL
GARİP...................2 YIL
PELİN...................2 YIL
SELİNA ................2 YIL

EN KISA ZAMANDA BÖYLE OLMAK DİLEĞİMİZ

HAMİŞLERİMİZ

KARDELOŞ(ERKEK)

TOSTİ(KIZ)

SEMRA(ERKEK)

ELİF(KIZ)

BONCUK(TAZE HAMİŞİMİZ )(İKİZLER YOLDA İNŞALLAH)

BERRİN (TAZE HAMİŞİMİZ)

GÖKÇERANA (İKİNCİ MELEK YOLDA)

ANNİŞLERİMİZ

BİRSEN(HÜSEYİN EMRE )

GÖKCERANA (GÖKÇE NAZ)

DERDANUR(ESMA SUDE )

CİCİLİ(MERT)

KAYRA (BEREN)

RANA (RANA BUĞLEM )

ANATOLİA(OĞLUŞUMUZ DÜNYAYA GELDİ)

SEVCAN (ERDENİZ VE EDİZ )

ECE (KIZIMIZ DÜNYAYA GELDİ)

amin derinim inş güzel haberler veririm hayırlısıyla pek sanmıyorum ama nasip...canım ya cok gecmiş olsun yanıkta cok kötüdür ama iyi olmana sevindim hemde koltuk altı kıyamam ya...ay o net sorunu bende de oldu bi ara agır işliyo diye benimk,ini kapatmışlardı sonra yine taktılar su an bi sorun yok inş olmaz sizlerden ayrı olmak istemiyorum cunkü...canım haklısın da işlerini yaparken dikkat ediyorum hemde olmıycak ya umursamıyorum heralde...
canım inş bitirirsin okulunu hayırlıaıyla...
canım emrecige cok gecmiş olsun kulak agrısıda kötüdür ya bende kucukken cok cekmiştim kulak agrısından ama şimdi iyi cok şükür...evet bizde dün eşimle tv izledik güzel bişey aslında olmassa onuda denerim hakımızda hayırlısı olsun...
oyy ben yerim onu demek gezmelerede başlamış bizim prenses maşallah...gezin canım ya havalarda ısınmaya başladı cok öpüyorum ikinizide...

oy oy tosun paşam benim maşallah mertimize ama bence doktorada söyle canımfazla kiloda iyi degil ama belkide dedigin gibi babasına cekmiştir :))öpüyorum ikinizide...

amin eboşum inş canım bakalım ben yine umutsuzum ama iki üc gün sonra tet yapcam sacımı boyuycam ne olur nne olmaz diye test yapcam oldugundan degilde... o zaman söylerim size canım...

selam kızlar okuduguma göre hepiniz iyisiniz cok şükür kendinize iyi bakın öpüyorum hepinizi...

sagol cnm geçmiş olsun dileklerin içinayrıca sizleride görmek benim için çok güzel cnm kardelenimanamm sorma yaaa yaktım ki ne yakmakneyse Allahım beterinden korusun.
canım sagol..emrecikede geçmiş olsun inş önemli bişeyi yoktur.kabakulak falan mı olcek acep:26:
gebelik aşısı heee:44:bana seneye lazım olabilüüşimdiklik kalsın sagol kuzum.
canımm öncelikle coookk gecmiş olsun dikkat canım yaaa :)bizde neti üst katla kullanıyoz hiçbi sorunda yasamıyozz hatta onların karı oluyo yanii ne anlamsız insanlar varya haber ver yani dimi
sagol berrinimhe evet sorun olmaz aslında ama öyle dediler ne bilim kendileri bilir.biz yalvarmadık sonucta verin diye.onlar dedi bizden alın sınısız nasılsa dediler
sagol canım benimmaynen ya kendi karlarına ama insanlar tuhaf işte.aslına bakarsan bende milletle iş yapmayı sevmem yani bu tarz olayları..öbür evde de denediydik ama randıman alamamıştık ..biz ztn kaynım net paketi alana kadar idare etcektik.sonra söyleriz şifrelerini degiştiririler dedik ama onlar acele ettiayyy senin kociş te pek alem heebi inada yemegi sana bıraktı demek alsaydın oklavayı eline al sana yemek diyeayy bizim eli oklavalı kızgın smile niye yok artıkın yaaaaohh ohhh MAAŞALLAHHH
Ohh ohhh MAŞALLAHHHgezmelere çıktınız demek hadi bakalım 40 bitti cnm gözünaydın
delüü senini hikayede fenamışşş yuhh diyorum o kadına:))ayy ben kontrolde ettim halbuki yaa.eskiden yaparken yanacak diye çok korkardım hep kontrol ederdim...sogumasını da bekledim taşlaşmaya başladı neredeyse öyle sürdüm ama nafileee
hoşgeldin canımyeniden geçmiş olsun diyelim o zaman hemencik geçsinnn.

canımmm tekrar nice senelere inşş.umarım güzel bi gece olmuştur
yaa sorma kızzz haşladım kendimi..halimi görsen..kv de mesguldü bakamadı kadın..bende anneme dedim hemen varmı yanık kremi.nasınnn aglıyom amaay gittim orda kolum kalkık kremi sürünüp yattım.gecede sürdüm iyim şimdi.ay gülüyom ama gerçekten fena yaa ALLAHIM heryeri yananlara şifa versin nası dayanıyolar..vede öbür dünyada nasıl dayanıcaz diye düşündüm hemen((o yüzden agladım birazda...bilmiyorum ben böyle şeylerde hep kendime ders çıkarmaya çalışıyorum...kaç gündür yie namaza başlamak istiyorum da üşengeçlik ettim kalkmadım sabahlarıbelkide hatırlatmaydı:26:

evet cnm kötü oldum ama şimdi şükür ki iyiyim...işleri yaparken dikkat etmene sevindim cnm belli olmaz bu işler..sen umutsuzsun bu ay da ama dedigim gibi bakarsın vardır.

herkese öpücükler canlarım...kontürlendim sonunda..sizden ayrı olmak üzücü yaaa..ama kociş yokken kontür almak gecikiyo birazinş bi daha aksilik olmaz.

ee nerde herkeşlerr...:26:

ye teyzesi yeterki siz yiyin :)gezdir annesi bişi olmaz inş. güneş görsün canım benim ya

canım masalllah kuzucuğa bişey yoktr merak etme benim kayınvalidemin cocukları da öyleymiş hep nazar değmesin dikkat et yeter

aynen öyle derinim ufak bi yanıga dayanamıyoz rabbim yardımcımız olsunn atesinden hepimizi korusun inş. tekrar gecmiş olsun canım

aynen öyle derinim ufak bi yanıga dayanamıyoz rabbim yardımcımız olsunn atesinden hepimizi korusun inş. tekrar gecmiş olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…