Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

sagol canım...amin inş olmassada yine aynı yontemi deniycem rabbim inş nasip eder hepimize en kısa zmanda...amin kardelenim rabbim hepimize nasip etsin hayırlısıyla inş...sen nasılsın..

evet haklısın gelen bi ce diyip cıkıyo ama ben her gün geliyorum kimse olmayıncada yazmıyorum tabi bebişleri olanlar gelemiyo ama ben eski günlerimizi ozluyorum ya her zaman degilde ara sıra toplanabilsek ne güzel olur...

sağol canım bende iyiyim.Eskisi gibi değil topik evet ama napalım çoğu gelmiyo zaten artık gelenlerle yola devam.İnşallah toplaşırız

inş. canım rabbim inş. nasip ederr eşinin rüyası da gercekleşir benimde agrılarım coktu canım dur umutsuzlanma hemen

kızlarrr ya hergün bakıyorum kimse yokk insanın bi kelime yazası gelmiyoo eskiden hızımıza yetişilmiyodu nazar mı değdi bizeee özledik siziiii

canım facede konuştuk zaten hayır olsun rüyası eşinin..inş rabbim gerçegini gösteriiir.
kuzumm amin diyorum dualarınaaa canı gönüldenbende gün içinde bakıyom hep her girdigimde yazmaya ççalışıyorum iki gündür ne zaman gelsem bomboş hep kendi yazdıgım duruyohani gelip kimseyi görmeyince de yazsa herkes fena olmaz bi selam verilmesi bile yetiyo ama herks kendi bilir tabi.giren kimse yok diye çıkınca hal böyleo oluyo galiba kardelenim:))
kızlarrr ya hergün bakıyorum kimse yokk insanın bi kelime yazası gelmiyoo eskiden hızımıza yetişilmiyodu nazar mı değdi bizeee özledik siziiii
cnmm aynen ya kimse olmayınca yazasım kaçıyo bazen(

Son düzenleme:

valla ya bi çare bulmak lazımm dağalmayalım böleee

hepiniz iyisinizdir inşallah arkadaşlar geçmişe gözattım sorun yok çok şükür
bende azcık rahatsızdım ayrıca görümcem tekrar rahatsızlandı onun yanına gidip geldim yani herzamanki gibi yoğunum
buarada topicin boş olduğundan herkes şikayetci gördüğüm kadarıyla ama gerçekten benim hiç vaktim olmuyo keşke bende hergün evde olsamda bol bol konuşsam bazen bukadar yoğun olmakdan sıkılıyorum ama işte elimdende gelmiyo bişey azcık alındım galiba bu sitemlere ama yoğunum arkadaşlar gerçektende .gece msnde oluyorum çoğu zaman ama buara msn bile açamadım yani .neyse inşallah bol bol konuşabileceğimiz zamanlar olur.benim kusuruma bakmayın canım arkadaşlarım
PELOŞUM yarın büyük gün inşallah müjde verirsin canım .dualarım seninle eşinde rüya görmüş inşallah gerçek olur hayırlara çıksın rüyası
arkadaşlar hepinizi çok öpüyorum allaha emanetsiniz

selamm hanımlar.günaydınn.cumanız mübarek olsun.Rabbim bütün dualarınızı dileklerinizi kabul etsin inşallah.
ablacım geçmiş olsun sana ve görümcene.hayırdır?şimdi iyisinizdir inşallah.öptm.
pelinim altta seni görüyorum nasılsın canım.hadi güzel haberlerle gelmiş ol canım ya şu mübarek günde hepimizi sevindir.

hayırlı cumalar arkadaşlarciddi hastayım ben,orta kulak iltihabı başlamış,artı bademciklerimede inmiş,kötüyüm anlayacağınız,adette olmadım,çarşamba günü acillik oldum ama eşim dr.a gebelik olabilir diyince hafif ilaçlar vermek zorunda kaldı,sürünüyorum yaniyarın olsa diye canım çıkıyor en azından oğlum işyerine babasının yanına gelir bende hafta sonu iki gün dinlenme şansı bulurumneyse ben hastalığımla canınızı çok sıkmayayımebrarım görümcene çok geçmiş olsun canım,Rabbim bütün hastalara şifa versin kuzumpelin canım hayırlı haberlerle gel inşallahyine uğrarım inşallah

selinacığım seni görünce selam vermeden çıkmak istemedim,nasılsın canım

selinacığım seni görünce selam vermeden çıkmak istemedim,nasılsın canım

geçmiş olsun canım ya.aslında kan testi yaptırsaydında ona göre değerlendirseydi dr.hafif ilaçlarla bile geçmiyorki bu grip.ben 3 tane iğne karışımıyla geçirebildim.Rabbim acil şifalar versin inşallah.belkide sende müjdeli haber verirsin belki bu hastalıkların ondandır inşşş.iyiyim ben canım çok şükür.

sağol canım bende iyiyim.Eskisi gibi değil topik evet ama napalım çoğu gelmiyo zaten artık gelenlerle yola devam.İnşallah toplaşırız
evet canım ya napalım ben artık bişey demiycem herkezin işi oluyo gelende sagolsun gelmeyende...
inş. canım rabbim inş. nasip ederr eşinin rüyası da gercekleşir benimde agrılarım coktu canım dur umutsuzlanma hemen
amin canım inş...yok be berrincim benimki bildigin adet agrısı ama hayırlısı olsun...
amin derinim rabbim hepimize gercegini göstersin inş...
eboşum alınma canım ben özledigim icin biraz sitem ettim ama sen haber yolladın zaten yogun oldugunu biliyorum inş daha iyidir görümcen bende akşamları pek giremiyorum kendine iyi bak cok öpüyorum seni...
iyiyim selinam sagol sen nasılsın canım...ayy kusura bakma canım ya kahvaltı yapcam diye cıktım seni görmedim
canım ya cok gecmiş olsn benim kulaklarımda kötü aslında doktora gitmem lazım ama hep erteliyorum sende bi kan testi yaptırsaydın ya tatlım ne olr ne olmaz niye bekliyosunki inş bebişin göbüşündedir...

selam kızlar hayırlı cumalar hepinize rabbim dualarımızı kabul etsin inş...ben henuz test yapmadım zaten adet sancılarım başladı bide korkuyorum test yapmaya ama yarın sabah yapcam eger adet olmassam tabi umudum yok ama boyle beklemekte sters oluyo inş rabbim yüzlerimizi güldürür...

önemli değil canım iyiyim çok şükür.benimde bugun gün iptal oldu vakit varken oturuyorum işte belki gelen giden olursa sohbet ederiz diye.inş adet olmazsında umutsuz anında müjdeyi getirirsin canım ya.

önemli değil canım iyiyim çok şükür.benimde bugun gün iptal oldu vakit varken oturuyorum işte belki gelen giden olursa sohbet ederiz diye.inş adet olmazsında umutsuz anında müjdeyi getirirsin canım ya.

sendemiydi gün canım...off ya ben hep tekim evde hicbiyerede cıkasım gelmiyo biraz bunalımdayım heraldeamin selinacım inş mujde veririm ama bende hic belirti yok sadece adet sancılarım oluyo oyuzden umutsuzum aslında...hakkımızda hayırlısı olsun inş

yok canım biz gidicektik.arada çıkıp dolaşmak lazım canım.inş gelmiştir bebiş canım.aminn.

yok canım biz gidicektik.arada çıkıp dolaşmak lazım canım.inş gelmiştir bebiş canım.aminn.

evet selinam haklısın bazen boyle oluyorum işte cokda sevmem gezmeyi aslında...amin canım benim inş...şimdi igneyi vuralalı yarın 14.gün olcak yapsam eger varsa cıkar diimi canım...

evet selinam haklısın bazen boyle oluyorum işte cokda sevmem gezmeyi aslında...amin canım benim inş...şimdi igneyi vuralalı yarın 14.gün olcak yapsam eger varsa cıkar diimi canım...

aslında iğneden sonra 16.cı gün çıkması lazım.çünkü iğne 2 gün içinde çatlatıyor.ondan sonra 14.cü gün çıkıyor.

aslında iğneden sonra 16.cı gün çıkması lazım.çünkü iğne 2 gün içinde çatlatıyor.ondan sonra 14.cü gün çıkıyor.

o zaman yarın yapmasammı...doktorum 13 gel test yaparız demişti ama ben gitmek istemıyorum bi kac gün daha bekliyim dedim...:26::26:

o zaman yarın yapmasammı...doktorum 13 gel test yaparız demişti ama ben gitmek istemıyorum bi kac gün daha bekliyim dedim...:26::26:

dr daha iyi bilir canım.ben aşılamada iğneden sonra 2.ci gün aşılamayı yapıyor sonrasında 14.gün sonrası test istemişti.ondan öyle dedim.dr un hesabı öyleyse sen yarın test yapsan çıkar canım.

evet canım ama doktor kan testi yapcaktır...onda da varsa cıkıyo zaten...idrar testi icin erkenmi acaba ayy kafam karıştı ya ne ypsamki şimdi...neyse eger olmassam adet yarın sabah yaparım şimdi yapsam cıkmaz dimi canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…