Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

sagol cnm geçmiş olsun dileklerin için:KK16:ayrıca sizleride görmek benim için çok güzel cnm kardelenim:KK19:anamm sorma yaaa yaktım ki ne yakmak:KK31:neyse Allahım beterinden korusun.

canım sagol..emrecikede geçmiş olsun inş önemli bişeyi yoktur.kabakulak falan mı olcek acep:26:
gebelik aşısı heee:44:bana seneye lazım olabilüü:KK1:şimdiklik kalsın sagol kuzum.

sagol berrinim:KK19:he evet sorun olmaz aslında ama öyle dediler ne bilim kendileri bilir.biz yalvarmadık sonucta verin diye.onlar dedi bizden alın sınısız nasılsa dediler:KK19:

sagol canım benimm:KK16:aynen ya kendi karlarına ama insanlar tuhaf işte.aslına bakarsan bende milletle iş yapmayı sevmem yani bu tarz olayları..öbür evde de denediydik ama randıman alamamıştık ..biz ztn kaynım net paketi alana kadar idare etcektik.sonra söyleriz şifrelerini degiştiririler dedik ama onlar acele etti:KK19:ayyy senin kociş te pek alem hee:KK1:bi inada yemegi sana bıraktı demek alsaydın oklavayı eline al sana yemek diye:KK1:ayy bizim eli oklavalı kızgın smile niye yok artıkın yaaaa:KK9:ohh ohhh MAAŞALLAHHH

Ohh ohhh MAŞALLAHHH:nazar:gezmelere çıktınız demek hadi bakalım 40 bitti cnm gözünaydın:KK34:

:KK9:delüü senini hikayede fenamışşş yuhh diyorum o kadına:))ayy ben kontrolde ettim halbuki yaa.eskiden yaparken yanacak diye çok korkardım hep kontrol ederdim...sogumasını da bekledim taşlaşmaya başladı neredeyse öyle sürdüm ama nafileee:KK31:

hoşgeldin canım:KK16:yeniden geçmiş olsun diyelim o zaman hemencik geçsinnn.

canımmm tekrar nice senelere inşş.umarım güzel bi gece olmuştur:KK23::KK1:
yaa sorma kızzz haşladım kendimi..halimi görsen..kv de mesguldü bakamadı kadın..bende anneme dedim hemen varmı yanık kremi.nasınnn aglıyom ama:KK9:ay gittim orda kolum kalkık kremi sürünüp yattım.gecede sürdüm iyim şimdi.:KK9:ay gülüyom ama gerçekten fena yaa ALLAHIM heryeri yananlara şifa versin nası dayanıyolar..vede öbür dünyada nasıl dayanıcaz diye düşündüm hemen:KK43:((o yüzden agladım birazda...bilmiyorum ben böyle şeylerde hep kendime ders çıkarmaya çalışıyorum...kaç gündür yie namaza başlamak istiyorum da üşengeçlik ettim kalkmadım sabahları:KK5:belkide hatırlatmaydı:26:

aynen öyle derinim ufak bi yanıga dayanamıyoz rabbim yardımcımız olsunn atesinden hepimizi korusun inş. tekrar gecmiş olsun canım

aynen öyle derinim ufak bi yanıga dayanamıyoz rabbim yardımcımız olsunn atesinden hepimizi korusun inş. tekrar gecmiş olsun canım

evet canım..ahh o ateşte yakmayı rabbim istemez elbet ama biz kullar girmek için elimizden geleni yaparız:KK43:(aslında seçenekler belli ama biz nefsimize uyuyoruz hep..

kimse yok muuuuuuuuuuuuuuuu kardelennnnnnnnn gitmeeeeeeeeeeeeeeeeee:KK4:

kimsecikler yokkkk...
biz kızımla oturuyoruz yine babamızı gönderdik ...
haftasonu gezmelerdeydik...KIRKIMIZI UÇURDUKKK... :KK76::KK76::KK76:
artık bol bol gezicez pek sevdi gezmeyi :KK1:

sizler nasılsınız ???
kızım ve ben hepinizi öpüyoruzzz :KK16::KK16::KK16:
maşallah size,kız ne de çabuk doldu kırkınız
gezin bakalım analı kızlı
canım ögleye kadar filan kalkmıyorum hiç ögleden sonra kayınvalideme gidiyorum sağolsun yemek yaptrmıyo .yada beraber yapıyozz valla benim burada baska kimsem yok canım kim getirecek önümüze kadar yemeği :)canım sana öyle diyen kim yaa erken severiz diye tövbe tövbe
kim olacak,benim sopa isteyen tocam
biraz gırgırına dedi ama erken doğarsa komplikasyonların farkında değil sanırım
gerçi şu sıra o kadar yoğun çalışıyo ki,adamın beyni sulandı,çok görmemek gerenk
sagol cnm geçmiş olsun dileklerin için:KK16:ayrıca sizleride görmek benim için çok güzel cnm kardelenim:KK19:anamm sorma yaaa yaktım ki ne yakmak:KK31:neyse Allahım beterinden korusun.

canım sagol..emrecikede geçmiş olsun inş önemli bişeyi yoktur.kabakulak falan mı olcek acep:26:
gebelik aşısı heee:44:bana seneye lazım olabilüü:KK1:şimdiklik kalsın sagol kuzum.

sagol berrinim:KK19:he evet sorun olmaz aslında ama öyle dediler ne bilim kendileri bilir.biz yalvarmadık sonucta verin diye.onlar dedi bizden alın sınısız nasılsa dediler:KK19:

sagol canım benimm:KK16:aynen ya kendi karlarına ama insanlar tuhaf işte.aslına bakarsan bende milletle iş yapmayı sevmem yani bu tarz olayları..öbür evde de denediydik ama randıman alamamıştık ..biz ztn kaynım net paketi alana kadar idare etcektik.sonra söyleriz şifrelerini degiştiririler dedik ama onlar acele etti:KK19:ayyy senin kociş te pek alem hee:KK1:bi inada yemegi sana bıraktı demek alsaydın oklavayı eline al sana yemek diye:KK1:ayy bizim eli oklavalı kızgın smile niye yok artıkın yaaaa:KK9:ohh ohhh MAAŞALLAHHH

Ohh ohhh MAŞALLAHHH:nazar:gezmelere çıktınız demek hadi bakalım 40 bitti cnm gözünaydın:KK34:

:KK9:delüü senini hikayede fenamışşş yuhh diyorum o kadına:))ayy ben kontrolde ettim halbuki yaa.eskiden yaparken yanacak diye çok korkardım hep kontrol ederdim...sogumasını da bekledim taşlaşmaya başladı neredeyse öyle sürdüm ama nafileee:KK31:

hoşgeldin canım:KK16:yeniden geçmiş olsun diyelim o zaman hemencik geçsinnn.

canımmm tekrar nice senelere inşş.umarım güzel bi gece olmuştur:KK23::KK1:
yaa sorma kızzz haşladım kendimi..halimi görsen..kv de mesguldü bakamadı kadın..bende anneme dedim hemen varmı yanık kremi.nasınnn aglıyom ama:KK9:ay gittim orda kolum kalkık kremi sürünüp yattım.gecede sürdüm iyim şimdi.:KK9:ay gülüyom ama gerçekten fena yaa ALLAHIM heryeri yananlara şifa versin nası dayanıyolar..vede öbür dünyada nasıl dayanıcaz diye düşündüm hemen:KK43:((o yüzden agladım birazda...bilmiyorum ben böyle şeylerde hep kendime ders çıkarmaya çalışıyorum...kaç gündür yie namaza başlamak istiyorum da üşengeçlik ettim kalkmadım sabahları:KK5:belkide hatırlatmaydı:26:

gerçekten haa,oklava benim niye aklıma gelmedi ki
al sana yemek deseydim değil mi
ama peki beni kim doyurcaktı o zaman

geçmiş olsun dilekleriniz için çok sağolun arkadaşlar:KK16:henüz tam iyileşemedim maalesef malum bebek olabilir düşüncesiyle hafif ağrı kesicilerle yada bitki çaylarıyla geçirmeye çalışıyorum ama sanırım geçmeyecek,hafta sonu adet olmam gerekiyor,olursam dr.a gidip iğne ilaç neyse tedavimi olayım diyorum çünkü böyle olmayacak erteledikçe iyice yormaya başladı bu grip beni:KK50:dün biraz geçmişi okudum ama başım çok ağrıyordu fazla alıntı yapamadım :26:birsenimin dedesi vefat etmiş,kuzum başın sağolsun,ben dedemle anneannemi bir ay arayla kaybetmiştim,zordu ama Allah başka acı göstermesin demekten başka elden birşey gelmiyor,tekrar başın sağolsun canım:KK50:derinciğim sanada çok geçmiş olsun canım,şimdi daha iyisindir inşallah:KK71:daha çok alıntı yapıp yazmak istiyorum ama malum iş yerindeyim bir tel çalıyor,bir fax geliyor kafamı toplayamıyorum ki:KK53:şu işlerimi halledeyimde yine uğramaya çalışırım inşallah:KK55:

maşallah size,kız ne de çabuk doldu kırkınız
gezin bakalım analı kızlı

kim olacak,benim sopa isteyen tocam
biraz gırgırına dedi ama erken doğarsa komplikasyonların farkında değil sanırım
gerçi şu sıra o kadar yoğun çalışıyo ki,adamın beyni sulandı,çok görmemek gerenk

gerçekten haa,oklava benim niye aklıma gelmedi ki
al sana yemek deseydim değil mi
ama peki beni kim doyurcaktı o zaman
he valla kız o zaman hepten aç kalırdın:KK1:delüş seni.
geçmiş olsun dilekleriniz için çok sağolun arkadaşlar:KK16:henüz tam iyileşemedim maalesef malum bebek olabilir düşüncesiyle hafif ağrı kesicilerle yada bitki çaylarıyla geçirmeye çalışıyorum ama sanırım geçmeyecek,hafta sonu adet olmam gerekiyor,olursam dr.a gidip iğne ilaç neyse tedavimi olayım diyorum çünkü böyle olmayacak erteledikçe iyice yormaya başladı bu grip beni:KK50:dün biraz geçmişi okudum ama başım çok ağrıyordu fazla alıntı yapamadım :26:birsenimin dedesi vefat etmiş,kuzum başın sağolsun,ben dedemle anneannemi bir ay arayla kaybetmiştim,zordu ama Allah başka acı göstermesin demekten başka elden birşey gelmiyor,tekrar başın sağolsun canım:KK50:derinciğim sanada çok geçmiş olsun canım,şimdi daha iyisindir inşallah:KK71:daha çok alıntı yapıp yazmak istiyorum ama malum iş yerindeyim bir tel çalıyor,bir fax geliyor kafamı toplayamıyorum ki:KK53:şu işlerimi halledeyimde yine uğramaya çalışırım inşallah:KK55:

canım inş Adet olmazsın bebiş gelmiştir de bu çektigin sıkıntıya deger flancım...sagol geçmiş olsun dileklerin için tatlım:KK16:iyiyim bugün çok şükür.sanada kolay gelsin.

selamlar canım arkadaslarım...ben hafta sonuna kadar ablamdayım haberiniz olsun...orada net durumu nasıl bilmiyorum.yegenlerle bayadır nette görüşmedik rastlamadım bozuktu en son ama inş ablam yasak ettigi için giremiyolardır:KK1:inş net vardır yaaww...neyse merak etmeyin diye haber ediyim dedim.hepinizi çok öptüm biraz kafamı dagıtayım orada .annemle birlikte gidiyoruz...hoşçakalın öptüm hepiciginisi:KK16::KK16::KK16:

slm kızlar kusura bakmayın uzun zamandır gelemedım çünkü erken doğum yaptım hastaneden yeni çıktık 1 kaç hafta yattık küvezde sızlere haber veremedem allaha çok şükür iyiyiz fazla kalamayaçağım kendınıze ıyı bakın öpüldünüz:KK54::KK54::KK54::emir_bebek::nazar: bay

cnm hayrlı olsun sağlıkla buyut ınsallah

herkese selamlar gecmıse bakamadım gercı cok sayfa yok sanırım...bu yaramzlardan gıremıyorum cok nolur kızamyın bebekler olunca gelmedı dıye bılıyorsunuz hamılyken bıle gırmeye calştım foto sımdı koyacagım koyamadım olmadı oncekı denememd e foto ların cozunurlugu cok yuksektı kuculttuk bakalım ınsallah olurrr

cnm hayrlı olsun sağlıkla buyut ınsallah

herkese selamlar gecmıse bakamadım gercı cok sayfa yok sanırım...bu yaramzlardan gıremıyorum cok nolur kızamyın bebekler olunca gelmedı dıye bılıyorsunuz hamılyken bıle gırmeye calştım foto sımdı koyacagım koyamadım olmadı oncekı denememd e foto ların cozunurlugu cok yuksektı kuculttuk bakalım ınsallah olurrr
cnm hoşgelmişsin.bebişlerden iyi bile giriyosun arada.mevlütüde yapmışsın cnm gördüm facede hayırlı olsun.

kızlarr ne o kimse ugramamışben ugrayamam diye korkarken sizler yoksunuz::::KK43:(

Son düzenleme:
selam kızlar hayırlı günler hepinize...sevcanım bebişlere mevlutu olmuş allah kabul etsin paşaları ve seni öpüyorum...derinim ya dogru söyluyosun kimse gelmiyo artık...nerdesin kızlar ya ücüncü sayfalara düşmüşüz hadi gelinde biraz sohbet edelim:KK31::KK31:

selam kızlar hayırlı günler hepinize...sevcanım bebişlere mevlutu olmuş allah kabul etsin paşaları ve seni öpüyorum...derinim ya dogru söyluyosun kimse gelmiyo artık...nerdesin kızlar ya ücüncü sayfalara düşmüşüz hadi gelinde biraz sohbet edelim:KK31::KK31:

sagol cnm sanada hayırlı günler peloşum.sorma herkesin yoklugu çok belli üzülüyorum böyle olunca:KK43:(

cnm hoşgelmişsin.bebişlerden iyi bile giriyosun arada.mevlütüde yapmışsın cnm gördüm facede hayırlı olsun.
cnm aslında vakıt oluyor uyurlarken fakat yemek ve ev ıslerını yapıyorum o arada.yoksa gırerım aksamları desen uyanık oluyorlar.
eşinle gorusuyrsun dımı cnm ıyımı rht mı?
sagol cnm amınn...sen nasılsın peloşum ıyısın ınşallah...

sagol cnm sanada hayırlı günler peloşum.sorma herkesin yoklugu çok belli üzülüyorum böyle olunca:KK43:(
ewet ya kızlar neden kıms gırmıyor kii

cnm aslında vakıt oluyor uyurlarken fakat yemek ve ev ıslerını yapıyorum o arada.yoksa gırerım aksamları desen uyanık oluyorlar.
eşinle gorusuyrsun dımı cnm ıyımı rht mı?

sagol cnm amınn...sen nasılsın peloşum ıyısın ınşallah...

ewet ya kızlar neden kıms gırmıyor kii

dogr cnm onlar uyurken ev işine vakit bulur insan anca:)
evet çok şükür sevcanım hergün görüşüyorum 2 defa falan,rahat oldugunu söylüyor daha görevi de belli olmadı aslında ama şimdilik rahat.egitim alıyolar trafik egitimi falan...ulaştırma,koruma veya muhafız olabilirmiş bilmiyorum.

kızlar ya noldu böyle gerçekten neden kimse yok:KK43:(

ebuşumla konuştum bu arada hepinize selamı var tabi giren olursa::KK43:görümcesi rahatsızlanmış onun yanındaydı konuştugumda.ondan önceki gün de kendiiiiisi rahatsızllanmış şimdi iyiyim dedi...

aaaaa tam sopalık oldu bizim mahallenin kızları
nerdesiniz ya huuuuuuuuuuuu:KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

offff bi bilsem neredelerrrr...:KK31:

ebuşkommmm,selinoşşşşşşşşşş,banuşşşşşşşşşşş,kardelenimmm,peloşummmm,ranacıkkk,ececikkkk :KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4::KK4:

neyyyse daha kimseler gelmez bu gece..topici kapamak benden..yarın uyandıgımda topici açılmış görmezsem çok pis bozuşuruzzzz:KK20::KK19:

selam kızlar hayırlı günler hepinize sevcanım iyiyim cok şükür canım sagol...derinim cok dogru soyluyosun kimseler gelmiyo artık topige ya sen nasılsın canım...eboşumada yengesinede cok gecmiş olsun iyi olmasına sevindim şimdi bende niye gelmiyo diyodum haber verdigin icin sagol...

kızlar ya benim adet sancılarım başladı malesef yine olmadı buyuk ihtimal napalım nasip degilmiş...bugnde eşim sabah ruyasını anlattı bana bi kızımış olmuş cok tatlıydı diyo mavi gözlü anlatışını görseniz gözlerinin ici gülüyodu o kadar üzüldümki onu oyle görünce rabbim inş en kısa zmanda inş bizlerde nasip eder...kocişimin gördügü ruyayıda rabbim hayırlara cıkarsın inş...

selam kızlar hayırlı günler hepinize sevcanım iyiyim cok şükür canım sagol...derinim cok dogru soyluyosun kimseler gelmiyo artık topige ya sen nasılsın canım...eboşumada yengesinede cok gecmiş olsun iyi olmasına sevindim şimdi bende niye gelmiyo diyodum haber verdigin icin sagol...

kızlar ya benim adet sancılarım başladı malesef yine olmadı buyuk ihtimal napalım nasip degilmiş...bugnde eşim sabah ruyasını anlattı bana bi kızımış olmuş cok tatlıydı diyo mavi gözlü anlatışını görseniz gözlerinin ici gülüyodu o kadar üzüldümki onu oyle görünce rabbim inş en kısa zmanda inş bizlerde nasip eder...kocişimin gördügü ruyayıda rabbim hayırlara cıkarsın inş...

hayırlı günler peloşum.Sancılar başlamış inşallah olmazsın adet olursanda hayırlısı çalışmalara devam napalım.Eşinin rüyasıda hayra çksın inşallah gönlümüzdekileri en kısa zamanda hayırlısıyla nasip eder Rabbim.

Kızlar bişey diycem her gelen niye kimse yok diyo ama herkeste cee diyip gidiyo işin doğrusu.gelende kalmıyo fazla.Ben gün içinde çok girip bakıyorum her girdiğimde hiç kimse olmuyo.Bazen acelem olduğunda selam vermeden çıkıyorum.Topiğimizin çoğunluğuda bebeklerine kavuştu malum onlarla meşgullar eskisi gibi olmuyo haliyle.Çok da sorun etmeye gerek yok ama herkes kendinden arada haber verirse iyi olur tabi merak ediyoruz özlüyoruz

Derincim yine sen açmışsın topiği ama neyse telafi edelim hemen kızma sen.
Herkese hayırlı günleeeeeer bol güneşler hepimiz için çooook güzel bi gün olsun inşallah her günümüz baharrrr gibi olsun.Hastalarımız şifa bulsun borçlularımız ödeme kolaylıklarına kavuşsun sıkıntılı olanlar feraha çıksın innnnnşallah.Evlat hasreti çekenler ennnnn yakın zamanda evlatlarına sağlıkla kavuşsunn.

Ben daha yeni kalktım kahvaltı edicem bi taraftanda bi programda tekrarlayan düşüklerden bahsediceklermiş izleyim bakalım.Gerçi çok sıkıldım öyle programlardan ama bugün izleyesim geldi belki faydalı bilgiler vardır.Öpüyorum kızçeler hepiniziiiii

X