Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selam canım arkadaşlarım hayırlı cumalar hepiniz iyisiniz inşallah
SELİNAM kist gitmiş canım gözünaydın çok sevindim yumoşlarda inşallah bebiş olarak dönsün kuzum
PELOŞUM inşallah hislerin seni yanıltırda bebiş süpriz yapar kuzum allahım gönlüne göre versin inşallah
BERRİNCİM kıyamam canım azcık sabır geçecek inşallah hem bulantılar bebişin sağlıklı olduğunu gösterir
.
DERİNİM nedemek canom yaa önemli değil seni bilmiyomuyum sanki aramış kadar oldun emin ol :))buarada demek fırsat bulamıyosun evdekilerden hepsi internet kurdumu oldu yoksa :))
RANACIM demek netinde problem vardı sağlık olsun canım minik ranada iyiymiş allaım daha iyi etsin canım
KARDELENİM saol kuzum daha iyiyim şükür seninde sıavlar var kolay gelsin sana gerçi bugün konuştuk seninle :))
CİCİLİ demek taşınıyosun canım allah kolaylık versin mertide senide öpüyorum .
kızlar bugün istanbulda hava süper bende evimi temizledim sonra çıkıp azcık yürüyüş yaptım iyi geliyo valla .baharı çok seviyorum havalar böyle gitse azcık negüzel olurdu :))neyse şimdilik herkese hayırlı akşamlar görüşmek üzere

inşallah kuzumm yetrki saglıklı olsunn ama hiçbişi yiyemiyorum bebişim nasıl beslenecek bilmiyorumm .benimde en sevdiğim mevsim de bahar beni yerimede yürü ebrarımmm

Kardeloşum cevabını okurken koptum :KK1:Teşekkürler gayet aydınlatıcı olmuş dr.dan daha iyi anlatmışsın
Selinacım sağol canım seninde cevabın için.Yumoşlarda sağlıkla büyür bebiş olur inşallah bu ay.
Pelin hala devam olmadı demeye.Negatif enerji gönderme lütfen yumoşlara onlar çatladı çalışıyolar şimdi

Hayırlı cumalar kızçeler nasılsınız?Derinim ebrarım garibim nerelerdesiniz?Banum senide özledim kuzum görünmüyosun hiç.
Hafta sonu yine sınavlarım var kızlar ben çalışmaya gider.Sizler içinde güzel bi hafta sonu olsun inşallah.Hamiş kalmak isteyenler temiz havanın tadını çıkarın yürüyün eşlerle enerji depolayın:KK34:Hamişler sizlerde yürüyün doğum kolay olsun bebişler de hava alsın.:KK49:Öpüyorum hepinizi:KK16:
kardelencim ayın 8 inde miymiş sınav canım:KK23:
inşallah kuzumm yetrki saglıklı olsunn ama hiçbişi yiyemiyorum bebişim nasıl beslenecek bilmiyorumm .benimde en sevdiğim mevsim de bahar beni yerimede yürü ebrarımmm

berrincim benden sana bi kaç tavsiye
patates haşla,onu ye
peynir ekmek ye,ya da sırf ekmek
heee bazılarını sarı leblebi,bazılarını çubuk kraker de kesiyomuş bulantıyı ama tuz mideyi yakıyo,o yüzden balık kraker tavsiye ediyolar canım
ayran içmeyi dene birde
bunlar benim bulantımı geçiren elementlerdi:KK53:
bi kaç gün sınava çalıştım ya,hemen ağzım değişti,element falan:KK52::KK52:

bugün ben yaptım açılışı kimsecikler gelmemiş
derinim nerdesin canımmm ??netmi yok acaba
berrincim yürümezmiyim senin içinde birkaç fazla adımlarım yolları:))endişelenme canım bebişin her şekilde beslenir .allah yardımcın olsun .
hanımlar bugün akşam günüm var aslında gün değil akşam oluyo ama biz akşamları toplanıyoruz .birazdanda dışarı çıkıcam hava yine süper azcık dolaşıyım gerçi okadar başım ağrıyoki akşamdanda vardı ama uyuyunca geçer sandım geçmemiş artık ağı kesici içmem gerekicek .neyse hepinizi çok öptüm görüşmek üzere iyi haftasonları .
buarada yarında giremeyebilirim evlilik yıldönümüm yarın 11 yıl dile kolay :))):KK1::KK1::KK31:

berrincim yürümezmiyim senin içinde birkaç fazla adımlarım yolları:))endişelenme canım bebişin her şekilde beslenir .allah yardımcın olsun .
hanımlar bugün akşam günüm var aslında gün değil akşam oluyo ama biz akşamları toplanıyoruz .birazdanda dışarı çıkıcam hava yine süper azcık dolaşıyım gerçi okadar başım ağrıyoki akşamdanda vardı ama uyuyunca geçer sandım geçmemiş artık ağı kesici içmem gerekicek .neyse hepinizi çok öptüm görüşmek üzere iyi haftasonları .
buarada yarında giremeyebilirim evlilik yıldönümüm yarın 11 yıl dile kolay :))):KK1::KK1::KK31:

evlilik yıl dönümüzün kutlu olsun ablacım nice 11yıllara inşallah

kardelencim ayın 8 inde miymiş sınav canım:KK23:

berrincim benden sana bi kaç tavsiye
patates haşla,onu ye
peynir ekmek ye,ya da sırf ekmek
heee bazılarını sarı leblebi,bazılarını çubuk kraker de kesiyomuş bulantıyı ama tuz mideyi yakıyo,o yüzden balık kraker tavsiye ediyolar canım
ayran içmeyi dene birde
bunlar benim bulantımı geçiren elementlerdi:KK53:
bi kaç gün sınava çalıştım ya,hemen ağzım değişti,element falan:KK52::KK52:

canımm çok sağpl allah razı olsunnn dün çok fenaydımm resmen lavabodan cıkamadım meyve bile yiyemedim .bide biras da progestan yapıyo galiba ama az kaldı bitiyo şükürr ilaç .hepsinide deneyecem valla canımm .sen ne sınavına calışıyosun hayırdr

sağolasın canım benimmm .inş. canım yaa .canım nice mutlu yıllara inşallah rabbim agzınızın tadını hiç bozmasın hep mutlu olun inşallahhhhhh

bi kere sabah 8 de ben topicdeydim ama en son ben yazmış olunca,tekrar yazmadım.19:
keşke bunun msn de olan versiyonu olsaydı,anladın sen o nu
bu sene ne aldın bakalım kocişe,geçen sene yılın en iyi kocasıydı,bu sene daha üst makam var mı ki:KK53:
canımm çok sağpl allah razı olsunnn dün çok fenaydımm resmen lavabodan cıkamadım meyve bile yiyemedim .bide biras da progestan yapıyo galiba ama az kaldı bitiyo şükürr ilaç .hepsinide deneyecem valla canımm .sen ne sınavına calışıyosun hayırdr

progestan uyuşukluk,uyku baş dönmesi yapar ama mide bulantın doğaldan geliyo canım bence
ama geçer inşallah yakında,eğer hiç bi yediğin midende kalmıyo,ya da hiççç bişey yiyemiyosan bi hastaneye git ki serum taksınlar
benim sınav çalışmam şimdilik bitti berrincim,kariyer yapmaya kakar verdim,üniversiteye başlıcam:KK53::KK76:

Merhaba arkadaşlar hayırlı hafta sonları

Ebrarcım evlilik yıldönümünüz kutlu olsun sağlıkla nice senelere beraberce inşallah.
Kardelencim bu mülakat değil canım ilahiyatın sınavları hocalığın yazılı sınavları açıklanmadı daha.Kariyer yolunda da başarılar arkadaşım
Berrincim bulantın oluyo dimek ne güzel ay bide benim bulantım olsun yaa bebişten.:KK53:

nasılsınız kızlar herkez yoğu8n galiba havalrda çok güzel ben temziliğe başladım yavaş yavaş ama evde tadilat olcak tam yapamıyorum sobada malum çıkmayınca zor
ebrarım nice 11 yıllara inş hep güzle günleriniz olsun inş
herkezi öptüm esma ağlıyo çıkmam lazım uğrarım yine inş sohbet ederiz bol bol

herkese hayirli aksamlar arkadaslar,söyle bir gecmise göz attimda herkes iyi cok sukur.ben bu aralar cok yogun oldugum icin ugrayamiyorum topige,su an burda resmi tatil esim evde, misafirdi, esle ilgilenmekti,gezmekti derken geciyor gunler..:KK31:

ebrarim cok gecmis olsun canim,ayrica simdiden yildönumunuz kutlu olsun,rabbim nice yillar beraberce gecirmek nasip etsin.
kardelencim dönmussun,hosgeldin.annen nasil canim,umarim daha iyidir?
pelincim umitsiz olma canim,adet olmadigin surece umit vardir canim.
kardelencim sen nasilsin?sinavin bugun iyi gecmistir insallah,basarilar canim.
birsencim basin sagolsun canim,allah rahmet eylesin.
selinacim seninde kistin gitmis,yumurtalarda bebis olsun insallah.
berrincim seninde bulantin varmis,ins bizde de yakinda olur bebisten dolayi bulantilar:KK31:

flancim,derincim,ranacim,cicili, ve ismini sayamadigim tum arkadaslar hepiniz iyisiniz insallah?

Toplam 6 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 5 ziyaretçi)
garip

vuuuuvvvv,bu topik muklatis gibi ziyaretciyi cekiyor galiba:KK1::KK1:kizlar biri bizi GÖZETLIYOR ona göre heee:KK53::KK52::KK52::KK52::KK23::KK23::KK23::KK23::KK51::KK51::KK51:

$4.jpg

Ebrarcım tekrar yıldönümünüz hayırlı olsun hayırlara vesile olsun canım arkadaşım:KK54:

evlilik yıl dönümüzün kutlu olsun ablacım nice 11yıllara inşallah
çok teşekkür ederim canım allah razı olsun
sağolasın canım benimmm .inş. canım yaa .canım nice mutlu yıllara inşallah rabbim agzınızın tadını hiç bozmasın hep mutlu olun inşallahhhhhh
saol berrinim allah razı olsun canım amin hepimizin ağzının tadı bozulmasın inşallah
bi kere sabah 8 de ben topicdeydim ama en son ben yazmış olunca,tekrar yazmadım.19:
keşke bunun msn de olan versiyonu olsaydı,anladın sen o nu
bu sene ne aldın bakalım kocişe,geçen sene yılın en iyi kocasıydı,bu sene daha üst makam var mı ki:KK53:

progestan uyuşukluk,uyku baş dönmesi yapar ama mide bulantın doğaldan geliyo canım bence
ama geçer inşallah yakında,eğer hiç bi yediğin midende kalmıyo,ya da hiççç bişey yiyemiyosan bi hastaneye git ki serum taksınlar
benim sınav çalışmam şimdilik bitti berrincim,kariyer yapmaya kakar verdim,üniversiteye başlıcam:KK53::KK76:
bu sene hiçbişey almadım canım :))şaşırttım seni beki ama kafamdaki olayı gerçekleştiremedim biara msnde anlatırım
en iyi kocanın üst makamı yok galiba :)))
Merhaba arkadaşlar hayırlı hafta sonları

Ebrarcım evlilik yıldönümünüz kutlu olsun sağlıkla nice senelere beraberce inşallah.
Kardelencim bu mülakat değil canım ilahiyatın sınavları hocalığın yazılı sınavları açıklanmadı daha.Kariyer yolunda da başarılar arkadaşım
Berrincim bulantın oluyo dimek ne güzel ay bide benim bulantım olsun yaa bebişten.:KK53:
saaol bitanem allah razı olsun
nasılsınız kızlar herkez yoğu8n galiba havalrda çok güzel ben temziliğe başladım yavaş yavaş ama evde tadilat olcak tam yapamıyorum sobada malum çıkmayınca zor
derdam işlerinde kolaylıklar diliyortum canım tadilat işleride zor yaa
ayrıca çok saol canım allah razı olsun
herkese hayirli aksamlar arkadaslar,söyle bir gecmise göz attimda herkes iyi cok sukur.ben bu aralar cok yogun oldugum icin ugrayamiyorum topige,su an burda resmi tatil esim evde, misafirdi, esle ilgilenmekti,gezmekti derken geciyor gunler..:KK31:

ebrarim cok gecmis olsun canim,ayrica simdiden yildönumunuz kutlu olsun,rabbim nice yillar beraberce gecirmek nasip etsin.
berrincim seninde bulantin varmis,ins bizde de yakinda olur bebisten dolayi bulantilar:KK31:

flancim,derincim,ranacim,cicili, ve ismini sayamadigim tum arkadaslar hepiniz iyisiniz insallah?
garibim nerelerdesin kuzum gerçi yoğunmuşsun sağlık olsun tatlım eşinle vakit geçir görüşürüz inşallah
teşekkür ederim canım allah razı olsun
Eki Görüntüle 385430

Ebrarcım tekrar yıldönümünüz hayırlı olsun hayırlara vesile olsun canım arkadaşım:KK54:
ayyyy duygulandım bee yaaa çok teşekkür ederim kardelenim allah razı olsun sizden inanki tuhaf oldum yaa
:KK19::KK19::KK19:

Son düzenleme:
canım maaşallah 11 haftalık olmussun
Allah tamamına erdirsin
doktora sormadan içme ilaç ama kanama yok nasılsa bendede kanama olmadı ama önlem amaclı progesteron atmıstım hep alttan

basın sağolsun birsencim
herkeze selam herkez iyidir inşallah biz iyiyiz paşamda iyi cok şükür haftaya tasınıyoruz topla topla bitmior bir yandan mert durmuyor
ama epey toplandım :KK24:

pelinim kolay gelsin canım
sagol canım sanada kolay gelsin taşınmakta zordur ya hayırlı olsun yeni eviniz...mert paşayı ve seni öpüyorum...
SELİNAM kist gitmiş canım gözünaydın çok sevindim yumoşlarda inşallah bebiş olarak dönsün kuzum
PELOŞUM inşallah hislerin seni yanıltırda bebiş süpriz yapar kuzum allahım gönlüne göre versin inşallah
BERRİNCİM kıyamam canım azcık sabır geçecek inşallah hem bulantılar bebişin sağlıklı olduğunu gösterir .
DERİNİM nedemek canom yaa önemli değil seni bilmiyomuyum sanki aramış kadar oldun emin ol :))buarada demek fırsat bulamıyosun evdekilerden hepsi internet kurdumu oldu yoksa :))
RANACIM demek netinde problem vardı sağlık olsun canım minik ranada iyiymiş allaım daha iyi etsin canım
KARDELENİM saol kuzum daha iyiyim şükür seninde sıavlar var kolay gelsin sana gerçi bugün konuştuk seninle :))
kızlar bugün istanbulda hava süper bende evimi temizledim sonra çıkıp azcık yürüyüş yaptım iyi geliyo valla .baharı çok seviyorum havalar böyle gitse azcık negüzel olurdu :))neyse şimdilik herkese hayırlı akşamlar görüşmek üzere
amin eboşum ama beni hislerim hic yanıltmıyo napalım hayırlısı olsun diyorum artık canım...
canım kolay gelsin gelsin havalar güzellleşti bende temizlige başladım yavaş yavaş yapıyorum...bende seni ve prensesini cok öpüyorum...

ohh canım ne güzel tatilin keyfini cıkarın...inş garipcim ama bu umutsuzluk degil olmıyca icime doguyo napalım nasip...

saol berrinim allah razı olsun canım amin hepimizin ağzının tadı bozulmasın inşallah

bu sene hiçbişey almadım canım :))şaşırttım seni beki ama kafamdaki olayı gerçekleştiremedim biara msnde anlatırım

garibim nerelerdesin kuzum gerçi yoğunmuşsun sağlık olsun tatlım eşinle vakit geçir görüşürüz inşallah

ayyyy duygulandım bee yaaa çok teşekkür ederim kardelenim allah razı olsun sizden inanki tuhaf oldum yaa

canımm çok çok teşekkür ederim allah razı olsun nekadar güzel bir pasta duygulandım yaa allahda sizin gönlünüze göre versin inşallah

arkadaşlar hepinize çok çok teşekkür ederim hepimize kocişlerimizle nice güzel seneler inşallah
buarada dün öğrendiğim bişeyi paylaşmak istedim sizinle
dilek ve niyetlerinizin olması için bi tesbihat var ben nasipse yapıcam sizlerde yapmak istersiiz diye düşündüm

1 hafta sürüyo hanımlar
7 gün boyunca hergün 786 besmele
1000 tane nas suresi ama bunu 7 günde tamamlıycaz yani hergün değil 7 güne yayıcaz bu sayıyı
313 tanede ayetel kürsi buda 7 gün içinde okunucak
sadece 786 besmele hergün okunucak diğerleri 1 hafta içinde .niyetinizi dileğinizi dile geitirip başlıycaksınız .inşallah vesile olur canım arkadaşlarım .allahım hepimizin gönlüne gre versin

eboşum evlilik yıldonumunuz kutlu olsun maşallah ya 11 yıl ne güzel daha nice 11 yıllara inş...canım bende okuycam paylaştıgın icin sagol inş vesile olur cok öptüm seni....

selam kızlar hayırlı günler hepinize derinimi bende merak ettim ugramamış hic diger kızlar sizlerde iyisinizdir inş :KK16::KK16:

canım ya cok haklısın kız bana ama herkezin belirtisi oluyo bende hic bişey yok catlatma ignesi oldugu halde hic biyerim agırmadı offf derinim ya olmadı yine ben biliyorum boşuna heveslenmek istemiyoru napalım hayırlısı olsun hepimiz icin...sende adet olmadınmı kız hala bebiş varsa 3 aylık olmuş olcak :KK9::KK9:ayy canım ya adet olamamakta kotu inş bizim istedigimiz gibidir ama yoksada adetin bir an once gelsin...

canım gecmiş olsun inş cabuk atlatırsın rabbim şifa versin...hepimize hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip etsin...

yer onu teyzesi maşallah kuzumuza :nazar::nazar:canım haklısın ama sende umutsuzdun dimi bizde sana söylüyoduk kızıyoduk sonu güzel oldu senin cok şükür...ama ben gercekten biliyorum olmadı bu ayda icime doguyo hicmi belirti olmaz ya bende hic yok:KK31::KK31:

ya kızlar deli olcam ovulasyon testi yapıyorum hala iki net cızgi cıkıyo...bişey cıkcakcakmı diye yapıyorum silik cıkar artık diye düşünüyorum bi bakıyorum net cizgi cıkıyo ne bu şimdi ben kac kere yumurtluyorum zaten 7 gün kaldı belli olmasına sinir oldum valla:KK47::KK47::KK47:
hayırlısı olsun peloşum yaa.umarım hislerin yanıltır seni..aslında anlıyorum seni insan beklerken öyle oluyor..inşAllah olmuştur kuzum...hee ya sorma beni..gelmedi gitti kör olmayasıca:KK14:
Hayırlı günler hatunlar ne var ne çok.Işığı yanan arkadaşlar var ama onlarda topikte görünmüyo gezekler siziiii.
Birsencim senden başlıyım.Dedene Allah rahmet eylesin sizinde başınız sağolsun
Ebrarcım sanada tekrar geçmiş olsun canım dikkat edelim kendimize bebiş yok bari sağlığımızda elden gitmesin
Pelin anacım daha ne belirtisi yahu umutsuz başladın gerçi tedaviye öylede gidiyosun maşallah.Seni tutabilene aşkolsun:KK9:Sonlara yaklaştıkça kötü oluyo insan ama değilmi günler geçmiyo_Oldumu olmadımı oldumu olmadımı insan vücudunu dinliyo.İnşallah hayırlısıyla tutunur bebişko
Derincim sanada geçmiş olsun artık bıktık dr a gitmekten dimi?Evde son ana kadar sıkıntı çekmeyi tercih eder olduk hayırlısı
Kardelenim naptın sanada geçmiş olsun iyiki sana ve bebeğe bişey olmamış
Berrincim bulantılar başlamış ne güzel bebiş kendini hissettirmeye başlamış maşallah:nazar:

Selinacım sana bişey sorcaktım ben yaa.Kist olduğu nerden belli oldu senin.Dr bana adet olunca gel bakalım kist falan olmuşmu dedi.Bu ay serbestsin boş geçicek demişti.Ama sırf onun için gitmek ve para dökmek istemiyorum ve gitmemeye karar verdim.Kistin belirtisi nedir acaba olmuşmudur bendede?
evet kendi gelsin istiyorum cnm yaa.bu gidişlede biraz zor ama.evlendigimden beri hiç bu kadar gecikmemişti.kaç gündür de sol tarafım batıyor korkmaya başladım.bugün anneme dedim ayarlıyalımda doktoruma bi görüneyim.aşılamadan sonra 1 kere gittim ama klomen ve çatlama ignesi sonrası gitmedim adet oldugum için.en son aralıkta gittim yani.:KK31:
canım aynı yöntemi bizde uyguluyoruz kaç gündür evet cidden faydası oluyor :KK66:))
kaç günde düzeldi sizin göbüş ???

KIZLARRRRR,,,
kaç gündür pc bozulmuştu girip haber veremedim kusura bakmayın...
dr a gittik o gün ama çok şükür herşey normalmiş dr geçer dedi göbüşü için...hem gitmişken genel bi muayende etti gelişimi gayet iyi gidiyor maaşallah...:nazar::nazar::nazar:
geçmişe fazla bakamadım hepinizi tek tek öpüyorum pc yine bi sorun çıkarmazsa burdayım ...görüşürüz...!!!!
MAŞALLAH canım :nazar:öptüm ikinizide:KK16:
çok zor olmadı canım yaaa,şöyle bi elimi leğene bastırmayla,göçtü evye,ALLAHTAN altta tencereler falan vardı,yoksa ayağıma doğru yuvarlanabilirdi koca mermer
dr dan ne gibi bi sonuç çıktı acaba?
kistin geçtiğini görmüşse bile bu ay için ilaç vermemiştir sanırım,boştan çalış demiştir herhal

aldım alıntıyı,şuna bi güzel kızayım dedim,baktım aşağıda derin paylamış,ben sesimi çıkarmıyorum pelincim
sadece şunu bil,inan içini rahatlatmak için söylemiyorum ama benim günüm geçip,15 gün olana kadar,yani 6.hafta dolana kadar hiç belirtim olmadı,herkezde olcak diye bişey yok,lütfen belirtilere takılıp,şimdiden karamsar olma
zaten böyle yapmak engelliyo çoğu şeyi

derincim sen de benden dayak yicen ha,bi dr a gitsen canımcım yaaaaaa

inşallah sen ve isteyen herkez,hepimiz kavuşuruz yavrularımıza

hangi herkes miş ki o herkes,çok merak ettim,ben dahil değilim o herkese bilesin

ben cevap veriyorum:KK1:
kist olunca adetin ya gecikmeli olur,ya az az olur,ya bi gün olur,bi gün olmazsın falan ve hatta bazı büyük kistler ağrı yapar
her yumurtlama ilacında da kist oluşcak diye bişey yok,ayrıca bu ay boş geçeceğinize göre,kist var sa doğum kont verir,vermesinden vermemesi daha iyidir,basit kistler kendiliğinden geçer zaten diyorum ben
ben kim miyim,sen biliyosun zaten:KK53:

minik kuş a çok geçmiş olsun,onun tatlı yanaklarını koklamak isterim
evet canım.annemle konuştum bikaç gün daha beklicem agrım var çünkü gelecek gibi,ama gelmezse doktoruma görünücem.bu arada seninde verilmiş sadakan varmış mermer ayagınada gelebilirdi Allah korusun..bende sevgili kv min borcamı dolaba düzgün koymamasından dolayı kafamı kırıyodum son anda yakaladım borcam tepsi ve içinde de bi cam bişy vardı.bugün de koltuk altımı yaktım anlatıcam:KK14:
hoşbuldum canım ben iyiyim çok şükür sen nasılsın?

dr dan bahsetmemişim.kistim gitmiş bu arada.gözüm aydın.iki taraftada yumurtalar var gelişecek dedi.öyle işte.
ohh ohhh:KK76:sevindim selinoşum benimm:KK19:yumoşlarda güzel güzel gelişip sevindirsin hepimizi inş kuzuuummm:nazar:
kk yan taraftaki reklamların seçimine dikkat edilmiyor sanırım.biz dua paylaşımı yaptığımızda yasak diyorsunuz.ama yandaki reklam medyumcu büyücü falan yazıyor.nasıl yayınlanabiliyor???
katılıyorum canım,bende şuan görünmüyo ama dedigin gibi madem ki,çokkk haklısın:KK9:
kızlar ben cıkıyorum işlerimi yapyım bugun hava cok güzel yatak odamı temizliycem camları filan silcem...görüşürüz:KK16:
hee yap sen işleri yapp dikkat et kızzz:KK20:
Kardeloşum cevabını okurken koptum :KK1:Teşekkürler gayet aydınlatıcı olmuş dr.dan daha iyi anlatmışsın
Selinacım sağol canım seninde cevabın için.Yumoşlarda sağlıkla büyür bebiş olur inşallah bu ay.
Pelin hala devam olmadı demeye.Negatif enerji gönderme lütfen yumoşlara onlar çatladı çalışıyolar şimdi

Hayırlı cumalar kızçeler nasılsınız?Derinim ebrarım garibim nerelerdesiniz?Banum senide özledim kuzum görünmüyosun hiç.
Hafta sonu yine sınavlarım var kızlar ben çalışmaya gider.Sizler içinde güzel bi hafta sonu olsun inşallah.Hamiş kalmak isteyenler temiz havanın tadını çıkarın yürüyün eşlerle enerji depolayın:KK34:Hamişler sizlerde yürüyün doğum kolay olsun bebişler de hava alsın.:KK49:Öpüyorum hepinizi:KK16:
geldim canikom:KK19:ama sana rastlamadım:KK31:annemdeyim.neden giremedigimi anlatıcam az sonra:KK1:
canım maaşallah 11 haftalık olmussun
Allah tamamına erdirsin
doktora sormadan içme ilaç ama kanama yok nasılsa bendede kanama olmadı ama önlem amaclı progesteron atmıstım hep alttan

basın sağolsun birsencim
herkeze selam herkez iyidir inşallah biz iyiyiz paşamda iyi cok şükür haftaya tasınıyoruz topla topla bitmior bir yandan mert durmuyor
ama epey toplandım :KK24:

pelinim kolay gelsin canım
a.selam cnm.
BERRİNCİM kıyamam canım azcık sabır geçecek inşallah hem bulantılar bebişin sağlıklı olduğunu gösterir .
canım benim sagol..evet gece pek fırsat olmuyodu ama artık o fırsatta yok :KK31:
ivett net yok kuzum:KK43:(

owwwwwww :))EVLİLİK YILDÖNÜMÜNÜZ KUTLU OLSUN CANIM ARKADASIM...BİR ÖMÜR BOYU ÇOKKKK MUTLU OLUN,DAHA NİCE 11 YILLAR GÖRMEK NASİP OLSUN SEVDİKLERİNİZLE BİRLİKTE İNŞAALLAH.ALLAHIM HERŞEYİN EN GÜZELİNİ VERSİN SİZEEE:nazar::nazar::nazar:
derinnn nerelerdesin merak ettimm seniii
sorma ncm ya netim yok:KK43:
kolay gelsin cnmm dogalgaz çekilecekti yanlış hatırlamıyosam Allah kolaylık versin.

iyilik cnm yaa Allaha şükür.demek eşin evde evet onlar evde olnuca onlarla ilgilenmek gerekiyor cnm.

canımm çok çok teşekkür ederim allah razı olsun nekadar güzel bir pasta duygulandım yaa allahda sizin gönlünüze göre versin inşallah

arkadaşlar hepinize çok çok teşekkür ederim hepimize kocişlerimizle nice güzel seneler inşallah
buarada dün öğrendiğim bişeyi paylaşmak istedim sizinle
dilek ve niyetlerinizin olması için bi tesbihat var ben nasipse yapıcam sizlerde yapmak istersiiz diye düşündüm

1 hafta sürüyo hanımlar
7 gün boyunca hergün 786 besmele
1000 tane nas suresi ama bunu 7 günde tamamlıycaz yani hergün değil 7 güne yayıcaz bu sayıyı
313 tanede ayetel kürsi buda 7 gün içinde okunucak
sadece 786 besmele hergün okunucak diğerleri 1 hafta içinde .niyetinizi dileğinizi dile geitirip başlıycaksınız .inşallah vesile olur canım arkadaşlarım .allahım hepimizin gönlüne gre versin
bitanemm Allah razı olsun..hemen not aldım cano bende okuyacagım Allah nasip ederse..rabbim kabul etsain hepimizin dualarını inş.

herkese selam canım arkadaslarım...kaç gündür giremedim..karşı komşuyla net çekmiştik ya,bunlar bize demeden şifreyi degiştirmişler insan bi söyler...sordum bende gidip.neymiş,agır çalışıyormuş bize verdiklerinden beri..bende dedim iyi ama keşke söyleseydiniz.sizinki agır çalışmış iyi dedim bize zar zor geliyodu dedim bizde kullanamadık:KK22:bilmiyorum neden öyle yaptılar..üstelik sınırsız internetti yani fazladan bişy vermicektiler bizim yüzümüzden.ikiye bölüm ödenicekti...neyse durum bu suan evde net yok canlar.annemden yazıyorum.net paketi alana kdr da olmaz heralde...bikaç güne kontür alırım olmadı bluetooth ile baglanırım cepten laptoba.
bu arada bugün başıma fena bişy geldi..o yüzden hemen anneme attım kendimi.:KK5:anlatimm ama gülmek yok:KK31:
şimdikkk afedersiniz biz taşınırken epilasyon aletim kayboldu...en son kocişle kvde kalırken onların eve götürmüştüm ama ordan gelmedi.attılarmı çöp diye acep diyorum ama neyse...bu yüzden bende başka şekilde işimi görcektim.anladınız siz neyse kaynattık aldım ben haşlak şeyi sürdüm anammm bir yandımki sormayın..agla agla agla mahvoldum..evde yanık kremide yoktu anneme dedim geliyom.burda süründüm yattım şimdi biraz daha iyimi.kabardı çok fena...ALLAHIM heryeri yananlara daha kötü acı çekenlere sabır versin şifa versin yanık acısı çok zormuş..helebide koltuk altı incecik deri:KK5:neyse durum bu kızlar..şimdi annemdeyim net yok evde..banuşa dedim dün ama o da giremedi heralde yada bilgisayarı bozuk oldugu için girememiştir...merak etmeyin beni.öptüm hepinizi.:KK16:

Derinim gelmişsin seni görmek ne güzel.Geçmiş olsun canım yaa yakmışsın yinede koltuk altıymış Allah tan başka biyer olaydı offf:KK1:Şaka bi yana fena olur hee bende bi keresinde kendimi değil ama mutfağı yakıyodum o işlerden:KK9:Komşuda ayıp etmiş yaa insan bi söyler gerçekten.
Ebrarcım tesbihatı paylaştığın için sağol canım bende başlıycam inşallah vesile olur.

Benim sınavlar bitti şükür iyiydi bugünde inşallah bitirebilirim hayırlısıyla bu dönem okulumu.

slm kızlar ebrarım canım evlilik yıldönümünüz kutlu olsun derinim sanada geçmiş olsun kardeloş kardelen49 sizlerinde sınavları iyi geçer umarım neyse diğer kızlar unutmadım ama dedeme yemek verecez yemek şirketi arıyoruz makul fiyata yapacak onla uğraşıyoruz bide emrenin kulağımı ağrıyo bilmiyorum ama sürekli ağlıyo bu ara iyice çekilmez oldu KIZLAR OKUYUN duymuşsunuzdur belki genede hatırlatıyım gebelik aşısı çıkmış % 40 gebelik oranını artırıyomuş inşallah önce Allahın izniyle snra onunla topikte bebeksiz kalmayacak kendinize iyi bakın hepinizi öpüyoruz bye:nazar::nazar:

X