Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ayyy canımm valla gecen sene calışmadım 55 almıştım bu sene calışayım deddim basıma gelmeyen kalmadı nasip değilmş demekki

olmaadımm canım yaa kendime sasıyorum canım bende cok heyecan yok nedense :)galiba yok psikolojikk .canım ben duamı okurum adet olmazsam olursamdaokuturm eşime haber ederim inş.

hoşgeldin ablam.çok geçmiş olsunn yaa üzüldüm.inşallah rabbim sağlık verir görümcene.allahtan umut kesilmez.
dua edelim hepımız haklısın abla.
rabbim acısıyla sınamasın sevenlerini inşallah...kaç yaşında görümcen?

cnm senın anneciğine de geşmiş olsun.hakkında hayırlısı.iyice araştırın birkaç dr a sorun olması gereklı mı ve risklerini cnm...

cnm yok 4 e kadar fılan uyuyamıyorum yatakta sağa dön sola dön.sorma :)

kızlar hepınıze hayırlı haftasonları.eşimle evdeyiz.hep uyuyoz kalkıyoz.nolcak halimiz bilmem.izne ayrıldı 10 gün benımle artık evdeyken temızlık yapalım dıyoruz ondan da erkenden cıktı izne.bebek odasının duvar kagıtlarını sildi tutkal kalıntıları vardı.ancak onu yaptık hep uyumak ıstıyor canımız.artık ptesi günü bir supurup sılerız tamam salıya iş kalmasın.
hepınıze tekrar ıyı haftasonları.opuyorum hepınızı
ANATOLİA güzel haberlerını beklıyorum arkadaşım hayırlısıyla yavruna kavuş inşallah

slm kızlar
2 günlük bir malatya turunun ardından cok şükür evimizdeyiz
dün sabah dr gittik nst ye bağladındık cok şükür sancı yada kasılma cıkmadı bebeğin kalp ritmide güzeldi
ultrasonda bebişim 33 haftalık cıktı dr dogum 25 nisan gözüküyor dedi
sata görede 4 mayıs 10 gün ilerde görünüyor minnoşum
kızım baş aşagı dönmüş normal dogum pozisyonunda ama ben hiç yukarıda hareket hissetmiyorum dedim hep aşagıda vuruyor dedim
dr ayaklarını kafasının üzerine doğru çekmiş o yüzden aşagıda hissediyorsun dedi kızımı cok net gördüm cok mutlu oldum maşallah kuzuma
43 cm 2021 gr olmuş
hastaneden cıktık dogru alışverişe gittik baya birşeyler aldık birkaç eksiğimiz kaldı
ben ilk 3 ay için aldım hep daha büyüklerini inş. kızımla beraber alırız
ebrar ablacım benim duayıda siz ne zaman müsait olursanız okuyalım inş.

ebrar ablacım cok gecmiş olsun rabbim şifa versin görümcene sevdiklerine bagışlasın
anatolya ya da allah yardım etsin hayırlı haberlerini alırız inş.

arkadaşlar yazamasamda okumaya çalışıyordum ama bu hafta okuyamadımdahastalıktan kurtulamadık ki,havalar ısınıyor derken şiddetli üşütme derdi çıktı,iğne,ilaç vs.:94:yeni yeni toparlanıyoruz:2:azıcık daha toparlanayımda daha sık gelmeye çalışacağım inşallah,çok öpüyorum

çok geçmiş olsun flancım,inşallah geldiğinde hamileyim demen kısmet olur.

sagol cnm..endokrine bi gidelim kesinleşir herlade bilmiorum ki
aaa cnm ne ameliyatı kii çok geçmiş olsun yaa.rabbim güzel bi ameliyat olmasını nasip etsin iyileşsin hemen inş cnm..sagol kuzum.
olmaadımm canım yaa kendime sasıyorum canım bende cok heyecan yok nedense :)galiba yok psikolojikk .canım ben duamı okurum adet olmazsam olursamdaokuturm eşime haber ederim inş.
tamam taklım inş olmazsınn inşALLAH.içimden bi sesssssssssss
oyy oyy cnm yaaa az kaldı ha gayret kuzum..sonra minişlere kavuşunca bu uyumaları bulamıcan..hayırlısıyla kurtul inş canımmm
hadi yaaa iki gün önce dogsa 23 nisan olcakmış kardeşim gibiboga burcu heee
cnm olsun ugruyo olman yeter..öptüm seni

kızlarr BONCUGUM aradu bu akşam..hastanedeymiş yine,canı sıkkındı çok..bayaa bi kanaması olmuş çok korkmuş...doktor demiş kesede bozulma yok ama müşahedede kalacak iki gün...hepinize selamı var dualarınızı bekliyor...ve deeeeee doktor 2 kese görmüşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşönce baktıgımızda saklanmış demekki demişfakat şuan digerinin kalp atışı yokmuş ilk görünenin kalp atışı da duyulmuşyani aslında kanama deyince korktum ama detaylı konusunca rahatladım vede kalp atısını duydugu içinn çokkk rahatladımm ...

aa kızlarr hiçkimse gelmemiş dünden beriii bu neee

boncuum naptı acep..konusmadık bi daha.

ebuşumm inş görümcen daha iyidir kuzummm.

tümm canım arkadaslarım hepinizi sevgile öperim

biz dün gece ev taşıcaktık ama kamyoncu yamuk yapmış kp yebu akşam inş..

SELİNOŞUMMM Cuma günü boncugun duasını yapabilirsen çok sevinirim...yada istersen cuma duasını bana gönder kuzum ben hep telden giriyom diye kaydetmedim hiç...nasıl istersen öyle yaparız ister sen ister ben ister başka arkadasım yapsın...ben okunanları takip edicem sayıları...inşşş boncugum bebişini sag salim doguracak inşş.

bugün kardeloşumun annesi de ameliyat olcaktı umarımm çok iyi geçmiştir.

amaniiin sayfa aynı yerinde duruyo hanımlar nerelerdesiniz gerçekten.Benim sınavım iyi geçti çok şükür.Şİmdide dolaşıcaz biraz bakıyım dedim napıyo bizim arkadaşlar ama kimse yok.
Kardeloşun annesine bende geçmiş olsun diyorum burdan ama ameliyat olmuş zaten kardeloşa sonra söylemiş endişelenmesin diye derincim
Berrincim sınavın nasıldı merak ettim yazarmısın girince
öpüyorum hanımlar hapiniziiiiiiiiiiiiiiii

Boncuğumla ilgili haberi yeni gördüm yaa.Allah yardımcısı olsun.Sevinemedi bile kızcağız yaa.Hayırlısıyla normale dönseydi herşey rahat etseydi dua edelim inşallah.İKizmiş demek aslında hepimiz bekliyoduk bunu

canım hayırlı olsun iyi geçti demek ama ben yarın sanıyodum senin sınavı kız:26:hee kardeloşlamı konustun cnm ?nasılmış annesi?

selam kızlar.hayırlı pazarlar.biz yeni geldik yoldan.derincim gittiğimiz yerde kocişine selam söyledim askeriyenin önünden geçerken
hızlı göz gezdirdim geçmişe.
ebrar ablam çok geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin görümcene.öptm canım.
derinim annenin sonuçlar tam kesinleşmemiş inşallah ilaçla tedavili bişeydir.
kardelenim annene geçmiş olsun şimdi iyidir umarım.
kardelenim ve berrincim sınavlarınız iyi geçmiştir umarım emeklerinizin karşılığını alırsınız.
boncuğum demek iki kese görünmüş sağlıkla gelsin yavrular inşallah dualarım onunla.Allahım yardımcısı olsun.
derincim cuma günü benim günüm var erken gidiliyo ben giremem büyük ihtimal.sana özelden göndereyim duayı olurmu.bide ben 30 okuycam şimdi sen bitti say olurmu canım.

anne olmak istiyorum 3 yildir evliyim ama son 1 aydir bebek dusunuyoruz ama test yaptim sonuc negatif cok uzgunum,mutsuzum allahimmm anne olmak istiyorum

canım sınavının iyi gecmesine sevindim ben kitap acamadım ama yinede fana değildi çok zor gelmedi bana biraz calışsam rahat yapardım yanii ama sıklar celişkiliydi biras

inşallah canım kardelen calışmıştı galiba rabbim güzel sonuç almasını nasip etsin ben calışmamıştım çook umutlu değilimm

arkadaslar herkese hayırlı geceler eve yeni geldim sabah sınava gittim gelirken otobüste rahatsızlandım iner inmez lavaboya.kahvaltı yapıp biras yattım kalktım temizlik yaptım yarın misaifr gelebilr süpüreyim dedim.sonra kv gittim oraya amcamlar filan geldi derken yeni girebildim.ben hala adet olmadım yarın sabah test yapacam ama elim gitmiyo kıslar korkuorumm yarın nerdeyse 1 haftaya yakın gecmiş olacak günüm ama böle mutluyum bozulmasını istemiyorum dua edin ne olurr

anne olmak istiyorum 3 yildir evliyim ama son 1 aydir bebek dusunuyoruz ama test yaptim sonuc negatif cok uzgunum,mutsuzum allahimmm anne olmak istiyorum

caanımm h.g yanlış anlamadıysam daha 1 aydr düşünüyosun ve onca zaman korunmuşsun hemen moralini bozma daha çok erken değil mi

üzgünsün ve mutsuzsun:)cnm yanlış anlama ama çok çok çok erken mutsuz olmak için.dur bakalım daha 1 ay olmuş...sana bu topicte 11-12 yıldır vede ben gibi 7 yıldır evlat sahibi olamayanlar var desem düşer bayılırsın heralde..inşAllah rabbim çok bekletmeden verir melegini..sanırım 3 yıldır evli oldugun için baya bi özlem duyuyosun ama rahat ol yeni bırakmışsın korunmayı olacaktır inş..

ah berrinim yaa sen olmadıkça sevincim artıyo inşAllah hamilesindir gulüm yaaa..ama temizlik neden yaptın aşkolsunnnnsabah senin mutlu haberini görmeyi ümit ediyorum cnm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…