Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

cnm yazını okuyunca kendım geldı aklıma bende acile gıtmıstım ölüyodum karın agrısından üşüyordum kramplar gırıyordu heryerıme megerse hamıleymısım ılacsız acıyı cekmıstım ınsallah senın hastalıgında bebişin habercisidir:KK16:

ebuşum hiç aklıma gelmezdi o listeye birgün ısmımın yazılıcagını çok saol cnm cok duygulandım :KK16:

sağolun kızlar allah razı olsun:KK16::KK16:

cnm dün gördüysen yumurta 24 saat kaldıgı ıcın bgn gec kalmamıssındır bence:KK16:
ıyıaksamlar kızlar ben sabah doktora geldım doktorda benı gözlem altına aldı lekelenmemi duyunca serum alıyorum prgesteron ıgne yapıldı bu gece de burdayım esımden zorla bılısayrı ıstedım sıkılırım dıye sağolsun getırdı dün degerım 2430 du bgn kü degerım 3400 dü ıyı ılerlıyodur ınsallah keseyıde göremedı doktor karından baktı hayal mayal görünüyor dedi dua edın kızlar benı bırakmasın :KK43:

inş boncugum sagol ya icimi rahatlattın:KK16:canım stres yapma sakın inş bebişin seninle kalcak degerinde güzel gidiyo bence hayırlısıyla saglıklı kucagına alacaksın nasipse kendine dikkat et dualarım seninle tatlım...:KK49::KK49:

iyiyim canım sagol sende iyisindir inş...

ya kızlar bişey sorcam ben dün ovulasyon testinde net cizgiyi gördüm hatta c cizgisinden daha koyuydu t cizgisi ama dün calışma yapamadık bugunde silik cızgı cıktı ben şimdi yumurtlama dönemini kacırdımmıkı ya ona moralim bozuldu:26:
cnm boncugakatılıyorum yumurtlamışsındır ve catlama ztn daha snra oluyo ya kuzum bugün tammm zamanı kacırma sakın:KK23:
derinim selam canım nasılsın...
iyim cnm napim anneme geldim. burda klacam bikaç gün..
cnm yazını okuyunca kendım geldı aklıma bende acile gıtmıstım ölüyodum karın agrısından üşüyordum kramplar gırıyordu heryerıme megerse hamıleymısım ılacsız acıyı cekmıstım ınsallah senın hastalıgında bebişin habercisidir:KK16:

ebuşum hiç aklıma gelmezdi o listeye birgün ısmımın yazılıcagını çok saol cnm cok duygulandım :KK16:

cnm dün gördüysen yumurta 24 saat kaldıgı ıcın bgn gec kalmamıssındır bence:KK16:
ıyıaksamlar kızlar ben sabah doktora geldım doktorda benı gözlem altına aldı lekelenmemi duyunca serum alıyorum prgesteron ıgne yapıldı bu gece de burdayım esımden zorla bılısayrı ıstedım sıkılırım dıye sağolsun getırdı dün degerım 2430 du bgn kü degerım 3400 dü ıyı ılerlıyodur ınsallah keseyıde göremedı doktor karından baktı hayal mayal görünüyor dedi dua edın kızlar benı bırakmasın :KK43:

fıstıgım demin konustuk ama olsn cnm benim dualarım seninle inşş bebiş sıkı sıkı tutundu hiç korkma..:KK16::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

cnm boncugakatılıyorum yumurtlamışsındır ve catlama ztn daha snra oluyo ya kuzum bugün tammm zamanı kacırma sakın:KK23:

iyim cnm napim anneme geldim. burda klacam bikaç gün..

fıstıgım demin konustuk ama olsn cnm benim dualarım seninle inşş bebiş sıkı sıkı tutundu hiç korkma..:KK16::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

tamam derinim sagol cevap verdigin icin cok üzülmüştüm ya yumurtlama dönemini kacırdım diye...aslında tek tüpüm acık sansım az ama allahtan umut kesilmez inş bi mucize olur...iyi yaptın canım...:KK16:

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU .................12 YIL
EBRAR.................11 YIL
DERİN .................7 YIL
KARDELEN49..........7 YIL
ALEYNA................3,5 YIL
GARİP...................2 YIL
PELİN...................1,5 YIL
SELİNA ................1,5 YIL
BERRİN..................1,5 yıl

HAMİŞLERİMİZ

ANATOLİA(ERKEK):nazar::nazar:
KARDELOŞ(ERKEK):nazar::nazar:
SEVCAN(ERKEK İKİZLERİMİZ ):nazar::nazar::nazar::nazar:
TOSTİ(KIZ):nazar::nazar:
SEMRA(ERKEK):nazar::nazar:
ECE(KIZ):nazar::nazar:
ELİF(KIZ):nazar::nazar:
BONCUK:nazar::nazar::KK49:(TAZE HAMİŞİMİZ )

ANNİŞLERİMİZ

BİRSEN(HÜSEYİN EMRE ):emir_bebek::nazar:
GÖKCERANA (GÖKÇE NAZ):nazar::emir_bebek:
DERDANUR(ESMA SUDE ):emir_bebek::nazar:
CİCİLİ(MERT):nazar::emir_bebek:
KAYRA (BEREN):emir_bebek::nazar:
RANA (RANA BUĞLEM ):nazar::emir_bebek:
Liste baya valla düştü inşallah bizlerde alt listeye geçeriz.
emrecik daha iyi teyzeleri ve size bi sürprizde biz yapalım ve söylüyorum emrecik dişleri 2 üst 2 alt olmuştu hastanede yatarken ve diyorumm emrecik yavaş da olsa artık emekliyo teyzeleri çabuk yoruluyo ama uğraşıyo yavrum :nazar::nazar::KK55::KK55::KK1::KK1:
Maşallah emrecimize demek emekliyor yavlum.
Selammm canlar...suan laptopta olmayı ısterdım ama malesef tele kaldım gene.görumcehanım isten geldıgnden berı tepemde beklıyodu verdım.makbus okeye cgrmştı da bitmek bilmedi,hem benım sinirim zpladı o beklıyo dıye hem yenildik..biri benı bekledgnde pc brakym diye,acaip sinir oluyorum.neyse ıyıkı tel var o da olmasa napcam...yenı eve tasınınca kendine laptop al dicem olmaz böyle cünkü.bana gece daha cok lazım oluyo.alıncada gece 2-3 de brakıyo.
Canım ya saat koyun en iyisi.
boncugum öncelikle tebrik ederim canim,rabbim kucaginada almak nasip etsin.degerinde baya yuksek,ins hakkinda hayirlisi olsun.(smelle yapamiyorum kusura bakmayasin)
kardelenim sende klomene baslayacakmissin,dilerim vesilen olur guzel arkadasim.
birsencim emrecigin disi cikip yurumeye baslamis,masallah pasaya:)
ebrarim misafirlerin geliyormus sanirim,allah yardimcin olsun.:)
banucum sen nasilsin canim?görusemedik uzun zamandir.
kardelencim seninde netin problemliymis,yoklugun cok belli.:)
pelincim sen nasilsin canim?
berrincim hastaymissin cok gecmis olsun canim.
ranacim seninde kizin evine gelmis,gözun aydin.
selina,derin,sevcan, ve tum arkadaslar hepiniz iyisiniz insallah?
İyiyim garipcim gerçekten görüşemez olduk ya.

İnşallah hiçbişey olmıycak boncukcum güzel haberler ver bize.

Kardelencim tedaviye başlıyomuşsun hadi bakalım canım çok sevindim umarım iyi haberler alırız sendende.

selam herkeze
şimdilik netteki problem aşıldı sanırım,burdayım yani
yokluğumu farkeden arkadaşlarıma özellikle selamlar:KK16::KK16::KK16:
tabi bu arada çok sevinçli bi haber aldım,boncuk kız hamileymiş,rabbim sağlıkla devam eden bi hamilelik nasib etsin inşallah:KK76::KK76::KK76::119::119::119::119::119::119::119::119::119::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124:
fazla hareketten enerji kaybettim,durun bi kapatim açığı:131::131::131::131::131::131:
ah boncuk,ah boncuk,ben sana dememiş miydim demekten hoşlanmasamda demem gerek:90::90::90::90::90::90::90::76::76::76::76::76:

boncugum cok swvindim INSALLAH keseyide kalp atisinida duyarsiniz beni. icimden ikiz geciyo INSALLAH hayirlisi olur bizede dua et olurmu

bide bisi sorcam benim esimde varikoael amaliyati oldu senin esinde olmustu amaliyattan sonra ilac kullandiniz mi kullandinis sa ilacin adini yazarmisin esim sadece evikap kullaniyor

pelin ovulasyonun yeni olmus bu 3 gunu cok iyi deyerlendir canim

kardelen 49 yeni tedaviye basliyosun hayirli olsun canim sonu bebek olur INSALLAH sen amh testi yaptirdin mi

tamam derinim sagol cevap verdigin icin cok üzülmüştüm ya yumurtlama dönemini kacırdım diye...aslında tek tüpüm acık sansım az ama allahtan umut kesilmez inş bi mucize olur...iyi yaptın canım...:KK16:
canım şansın az olur mu hiç öyle düşünme..biliyosun tek tüpte oluyo ztn şart degil yani 2 tüp...bizim makbuş örnek.1 yılda tek tüple kaldı.
Kızlar inşallah bugece msn de buluşuruz özledim sizi yaa.
ben burdayımmmm:KK3:ama sen yoksun:KK5:
selam herkeze
tabi bu arada çok sevinçli bi haber aldım,boncuk kız hamileymiş,rabbim sağlıkla devam eden bi hamilelik nasib etsin inşallah:KK76::KK76::KK76::119::119::119::119::119::119::119::119::119::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124:
fazla hareketten enerji kaybettim,durun bi kapatim açığı:131::131::131::131::131::131:
ah boncuk,ah boncuk,ben sana dememiş miydim demekten hoşlanmasamda demem gerek:90::90::90::90::90::90::90::76::76::76::76::76:

selammmm napıyon kuzu:KK16:

canım şansın az olur mu hiç öyle düşünme..biliyosun tek tüpte oluyo ztn şart degil yani 2 tüp...bizim makbuş örnek.1 yılda tek tüple kaldı.

selam canım,napayım buralardayım işte
sen napıyon?gene başlamışın test yapmaya

selam herkeze
demiştin cnm sziin dualarınız sayesınde oldu ınsallah saglıklı bı sekılde devam eder ne zormus 2 gündür hastanelerdeyim dua edın bana kardeloş keseyi kalp atışLARINI duyum :KK43:
boncugum cok swvindim INSALLAH keseyide kalp atisinida duyarsiniz beni. icimden ikiz geciyo INSALLAH hayirlisi olur bizede dua et olurmu

bide bisi sorcam benim esimde varikoael amaliyati oldu senin esinde olmustu amaliyattan sonra ilac kullandiniz mi kullandinis sa ilacin adini yazarmisin esim sadece evikap kullaniyor
etmez olurmuyum aleynam siz benım burdakı en yakın sandıgım arkadaslarımdan bıle yakınsınız bana ınankı allahım hepınzıın haberını en kısa zamanda duymayı nasıp etsın ınsallah cnm
eşime gelince eşim yaklaşık 3 aydır mustafa eraslanın panax ve e1 dıye bı ılacını kullanıyor moroloji 1 ken 5 e yüksletmiş harketlilikte en son bayramda %1 di %20 ye yükseltmıstı onun da faydası olmustur kımbılır cnm umarım sızede faydası olur ınsallah:KK16:

Herkese selamlar hayırlı gunler canım arkadaslarım.
Kardeloşş evet cnm basladım testlere:)ama benımkı gelecek gibi bugun yarın.karnım agrıyo.
Boncugummmmm umarım ıyısndr cnm.bugun eve gectın sanırım.hadı ıns kalp atısınıda duyucan keseyıde gorucen kuzum.

selam herkeze
kardeloşum hoşgeldin canım seni gördügüme sevindim...
pelin ovulasyonun yeni olmus bu 3 gunu cok iyi deyerlendir canim

kardelen 49 yeni tedaviye basliyosun hayirli olsun canim sonu bebek olur INSALLAH sen amh testi yaptirdin mi
degerlendiriyorum canım...hayırlısı olur inş...

Herkese selamlar hayırlı gunler canım arkadaslarım.
Kardeloşş evet cnm basladım testlere:)ama benımkı gelecek gibi bugun yarın.karnım agrıyo.
Boncugummmmm umarım ıyısndr cnm.bugun eve gectın sanırım.hadı ıns kalp atısınıda duyucan keseyıde gorucen kuzum.
inş derinim bende cok beklemeden hamişler listesine girerim tabi sizlerde...sanada hayırlı günler canım inş gelmez kırmızularda bebiş gelmiş olur...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...ama bi türlü karşılaşamıyoruz ya özledim hepnizi...eboşum gitmedimi misafirlerin...

Merhaba kızlar iyi pazarlar nasılsınız?Ankara yine karlı ve eşim bu havada pikniğe gitti.Banada yine oturup paşa paşa ders çalışmak düştü.Herkes bi yerlerde galiba kimsecikler yok.Pelinim seni görüyorum ama sende kk da geziniyosun galiba.Hepimiz bi toplaşamadık gitti gerçekten yaa:KK50:

Merhaba kızlar iyi pazarlar nasılsınız?Ankara yine karlı ve eşim bu havada pikniğe gitti.Banada yine oturup paşa paşa ders çalışmak düştü.Herkes bi yerlerde galiba kimsecikler yok.Pelinim seni görüyorum ama sende kk da geziniyosun galiba.Hepimiz bi toplaşamadık gitti gerçekten yaa:KK50:

geldim canım geldim nasılsın... bende sizleri bekliyorum ya... canım sıkılıyo oyle geziniyim dedim k.kda...

Selam kızlarrr doğurdum geldim dermişimmmm ama hala tık yok...
Nasılsınız ne var ne yok?

Boncuğum cnm hamiş hbrini aldım Rabbim inşaallah sağlıcakla kucağına aldığın günleride gösterir:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:
Darısı da sizlere kızlar inşaallah,kaç aydır hamiş hbri alamıyorduk sonunda şeytanın bacağı kırıldı artıkpeşpeşe Rabbimin izniyle haberleri alırız:KK16::KK16::KK16:

rabbim bizleride hamişler listesini girmeyi nasip etsin inş...bu arada eboşum benım 2 sene oldu canım listede düzeltirsin...

oy maşallah emremize ne cabuk zaman geciyo ya benim yerime öp paşamızı annesi...

canım ben yeni cekildim benim kanamam olmadı hic...kişiden kişiye degişiyo heralde...

berrincim gecmiş olsun...inş bebişten dolayıdır bu agrılar ben hamiş kaldıgımda ya nezle oluyorum yada her yerim agrıyo inş sende de oyledir...

selam kızlar hayırlı günler hepinize
...

sağol canım akkah razı olsunn insallah canım ama çok kötüyüm bildiğimiz üşütmeye döndü öksürük mide bulantısı

X