Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Anatolişş selam kuzum naslsn?bebısn ıyı oldugu haberınh aldık cok mutlu oldukkk
berrncım yıpratma kendını cnm,bakarsn adet olmazsın kız ins.
Annesnbtanesı hadı ıns yarn sevınırz cnm hayrlısı.
Ahuyar bkcm bı ara cnm ...gelcem ddm ama baska seye daldm unuttm.

insallah canımm ama olsa hissederdim canım yaa adet olacam gibi bi his varr sen nasılsın canımm koçisin arayabiliyomuş şükürr

insallah canımm ama olsa hissederdim canım yaa adet olacam gibi bi his varr sen nasılsın canımm koçisin arayabiliyomuş şükürr

tatlım ıns vardır.şartlama kendını var veya yok,hissederdm falan diye.akışına brak rahat ol...evet arıyo cnm cok sukur ya.

inşallah bende istiyrumama korkuyorumda acaba hayırlı bır anne olurmuyum dıye yaaaa

Bu arada pelosum sen bilin cnm,hergun olsa daha mı ıyı aslnda.doktor öyle dedı dıe dedım sanada...normalde gun asırı diolar daha hareketlı kalıtelı sperm ıcın.

tatlım ıns vardır.şartlama kendını var veya yok,hissederdm falan diye.akışına brak rahat ol...evet arıyo cnm cok sukur ya.

canım ne bileyim yaa toparlanmalıyım ama yapamıyorumm .canım rabbim hiç farkında olmadan zamanı gecirsin inş.benim eşimde her yaz 1 aylığına kampa gidiyo zor oluyo ya

doktorum tek sorun psıkolojık dıyor yanı aklında bıtıreceksın,oldum mu olacakmıyım ama bır basarabılsekkkkk

doktorum tek sorun psıkolojık dıyor yanı aklında bıtıreceksın,oldum mu olacakmıyım ama bır basarabılsekkkkk

canım aynen yaa bana da öle diyo ama olmuyo işte bu ay 15 gün önceden basladım acaba diyee bi yandan da 2 ay sonra rahim filmi cekecek doktr onu düşünüyorum :)

inşallah bende istiyrumama korkuyorumda acaba hayırlı bır anne olurmuyum dıye yaaaa

cnm hosgeldın.ne kadarda hassas ve duygusalsn ...emanetimi demişsn cok hoş,evet rabbimin emanetı onlar...bilio musun,ben de hep dusunurum ben cocuguma bakablcekmym dıye.ıyı bı anne olabılırmym die esime soruyorum hep.ıns oluruz cnm.

selam kızlar geldim ama cıukıyorum kusura bakmayın kociş cagırıyo yanına...bu arada derinim bende gün aşırı daha iyi diye biliuorum...berrincim inş adetin gelmez hayırlı haberler verirsin bizlere...görüşmek üzre he unutmadan tutişim bebişinin iyi olmasına sevindim...neyse kızlar öpüldünüz iyi geceler...

evettt gün asırı canım benim doktorda öle dedi insallah canım hayırlısı görüşmek üzere eşini bekletme

canım az öncede dedim biz böle düşünebiliyosak eger rabbimin izniyle güzel anne oluruz hepimiz insallah

Berrncım,suzan rahat olun kızlar.dedıgm gıbı üstunuze dusenı yapıp akışına bırakın...hersey gönlunuze göre olsn eger hayrlysa.
Peloşum evet kuzum gün aşırı daha iyi..benım doktor asılamada dgl de,snra sadece klomen ve catlamayla denedgmzde demısti.5gun ust uste diye.hayrlısı tatlım görusuruz.

canım aynen yaa bana da öle diyo ama olmuyo işte bu ay 15 gün önceden basladım acaba diyee bi yandan da 2 ay sonra rahim filmi cekecek doktr onu düşünüyorum :)

neden cekıyorlar fılmı bende cektırdım ne kadarlık evlısınn

öle de canım olmuyo olmuyo bazen geliyolar bana bu ay da baya erken geldilerr daha doğrusu bu aralarr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…