Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Oh kzlar 5 kisi olduk super...ya görumcem komsudan sifreyı aldı laptoptan girdi şimdi:)ama bana vermıyo delü:)artık girerim sifreyle.

Sevcannn eceee hosgeldınız kızlar...sevcanım yavrular napıo sıkıstırıolar mı gene:)
berrin yapma kuzu keske rahatlatmanın bı yolunu bulsam ama ınan naparsan kendıne yapıyosn cnm.

Sevcannn eceee hosgeldınız kızlar...sevcanım yavrular napıo sıkıstırıolar mı gene:)
berrin yapma kuzu keske rahatlatmanın bı yolunu bulsam ama ınan naparsan kendıne yapıyosn cnm.

biliyorum canım ergenlik döneminde bile sivilce çıkmazdı yüzümde şimdi alnım tarla gibi

altta gördüğüm hatunlar hepınıze selamiar.yatmaya gıdıyorduk hadı bır bakayım dedım sızlerı burda buldum ne hoş tablo en azından kımsenın gelmemesınden ıyıdır.ıyıyım derınım ya yatıcaz sımdı teklı koltuk var oglusların odasında uyuyamazsam onu yatak odasına goturecek esım,onda oturarak uyumaya calsıscam ayagımı da yataga uzatıcam bakalım belkı d egerek kalmaz uyuyabılırım hemen psıkolojım ıstee.bebekler saga sola dondugumde zarar gorur dusuncesıyle rht olamıyorum

beliim kopuyor şu anda yatınca bı turlu dık oturunca bır turlu ortasını bulamadık:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
ben cıkıyım canlar yaaa opuyoprum hepınızı kalmak ısterdım ama eşim tek gıtmıyor yataga
ıyı geceler hepınızeeeee

altta gördüğüm hatunlar hepınıze selamiar.yatmaya gıdıyorduk hadı bır bakayım dedım sızlerı burda buldum ne hoş tablo en azından kımsenın gelmemesınden ıyıdır.ıyıyım derınım ya yatıcaz sımdı teklı koltuk var oglusların odasında uyuyamazsam onu yatak odasına goturecek esım,onda oturarak uyumaya calsıscam ayagımı da yataga uzatıcam bakalım belkı d egerek kalmaz uyuyabılırım hemen psıkolojım ıstee.bebekler saga sola dondugumde zarar gorur dusuncesıyle rht olamıyorum

beliim kopuyor şu anda yatınca bı turlu dık oturunca bır turlu ortasını bulamadık:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
ben cıkıyım canlar yaaa opuyoprum hepınızı kalmak ısterdım ama eşim tek gıtmıyor yataga
ıyı geceler hepınızeeeee

canım allah yardımcın olsun koltukta nasıl uyuyacan kıyamam ya eşler hep öle canım benimki de öle bende bilg. aldım yataga :)

20 aylık evliyim canım 1 seneye yakın da bebek istiyoruzz şimdilik problem yok gibi ama 2 ay daha olmazsa tüpler tıkalı mı diye rahim filmi çekilecek

hmm hayırlısı bende 1 senelık evlııken cekınmıstım,cok sukur hersey normalbu zamana kadar ama daha emenetıme kavusamadım hayırlısı bakalım,,,ALLAH BOL SABIR VERSIN INSL

Ah canımmmm sevcanım ya kıyamam.korkma kzz rabbım korur.ezılmezler öyle sey olur mu oturarak ayaklarn uyusur belın agrır.yada en azndan oturma grubunun teklı koltugunu ac arkasını yarım kaldır duvara daya hafif uzan arkana cnm benım:KK43:

X