Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

İyi cnm çok şükürr,size söylediğim isim cn değiştirmiyor eşim

Öyle derinm doğru,napıyım bakınıyorum öylee

he bende diziye daldm cnm k.bkmayn.hee kzlar yenı bı haber,benım kociş yakında askere gidiyor öyle karar aldık.hayrlsı artk...of cok agır net yaa.

Ben geldim selam herkese canlar...
SELİNAM aldım msjı canım cok sağol.bugunlerde yıne fena boynum sırtım ve tüm eklem yerlerım.barı annemede alırız onunda dizlerı kilitlenio arada:KK43:evet kuzum mevlutte rabbım kabul ederse hepınızın isminı saydım.o bebişi kucagıma aldıgımda da dua ettm bol bol.ins rabbım kabul buyurur.
SEVCANIM face de kardan adamınızı gördum:)bizde o gece resmler cekildik ama atamıyorum malum...bu arada iyımsn kuzum öncekı gun bsyler yazmştn?elifin selamını okumuştm canım ama yınede sordum baya oldu selam yollayalı,girmedi de ondan merak etmstm.a.selam.sende syle gorusursen.
KARDELOŞUM dun aksam sana dedim ins gtmezsn dıye ama ben cıktm anıden k.bkma emı kuzum...bugun hamişlerımızede duada bulundum sen sevcan anatolis semra hepinize canlar.rabbım sağlıcakla kurtarsn..
FLANcın sen naparsn kuzum görusemez olduk rastlasamıyoruz cnm..neler yaptn son durumlar ne?
EBUŞUMMMMM Ah cok özledım ben senı ama ya.misafrler gtmedı sanırsam hep hoflama dersn bana ama hoffff yani:KK43:
BANUŞUM senide cok özledım.ebusun ve senın yüzünüz gelio gözumun önune hep.eee buna ne derler "gôzumde tütüyosnz" kuzenlerim!
UGURBONCUKUM adetn kacıncı gunundesn?ya o speklumdan korkma cnm ya korkarak gtme bak korkarsan acıcak dersen acır,o anda sadece bunun geçıcı oldugunu ve belkıde o an doktorun oraya yavrunu bıraktnı düşün Allahın ıznıyle...hersey cok gzl olcak:KK66:
KARDELENİMMM neredesn cnm?ıyımsn?msnde acmıom görusemıyoruz.
ANATOLİŞ topıce gelmeyen kendı bılır bosver takma kuzum.böylece kimlerin gercek,kimlerin sahte oldugu cıkıyo ortaya.ve onlarn hıcbırı bızım merak etmelerımızı ve dusunulmeyı haketmıyolar bence.
Canımsın yaaa kuzen bende çok özledim inanki.
he bende diziye daldm cnm k.bkmayn.hee kzlar yenı bı haber,benım kociş yakında askere gidiyor öyle karar aldık.hayrlsı artk...of cok agır net yaa.
Aaaaa şaşırdım ama iyi olucak galiba derincim...

selam kızlar hayırlı günler.mutlu pazarlar herkese.
ben bugun kırmızıları gördüm yine.sancım var yatıyorum.öptm herkesi.

hayırlı günler arkadaşlar:KK71:kardelenciğim nasılsın canım?gerçi takip etmeye çalışıyorum ama yinede adet olmuş sormak seni görünce sorayım istedim tatlım:KK16:
flancığm hamdolsun canım,iyiyim,şu an için bi rahatsızlık yok
inşallah sen de iyisin
geçen porti nin topiğe baktım da,çok üzüldüm,rabbim ferah kapıları açsın inşallah
kız konuştuk bgn zaten cnm inşallah rabbm büyük hayırlısı neyse o olsun hem bak yiğenimi gelip görcem yanına inşallah:KK16:

öyle balım sen hiç takılma biiz alışığız en yakınlarımızdan bile aynı şeyi görüyoruz bazen allah akıl fikir versin onlara sanki tek derdimiz o bizim:KK34::KK19:

sağol sevcanım allah razı olsun cnm sende sağlıcakla alırsın yavrularını kucağına umarım kib:KK16::KK16:

sagol selinam inşallah tutar bu sefer sende yaptırmıştın dimi benim en çok korktuğum o spekulum canımı çok acıtıyor doktora gitmeye korkuyorum onun yüzünden inanki:KK5:
eee ebuşum hala uğramamış nerdesin tatlım ya topik bomboş :KK50::KK52:
heee konuştuk ama sen hayla bıraktığım yerdesin kuzu
SELİNAM aldım msjı canım cok sağol.bugunlerde yıne fena boynum sırtım ve tüm eklem yerlerım.barı annemede alırız onunda dizlerı kilitlenio arada:KK43:evet kuzum mevlutte rabbım kabul ederse hepınızın isminı saydım.o bebişi kucagıma aldıgımda da dua ettm bol bol.ins rabbım kabul buyurur.
SEVCANIM face de kardan adamınızı gördum:)bizde o gece resmler cekildik ama atamıyorum malum...bu arada iyımsn kuzum öncekı gun bsyler yazmştn?elifin selamını okumuştm canım ama yınede sordum baya oldu selam yollayalı,girmedi de ondan merak etmstm.a.selam.sende syle gorusursen.
KARDELOŞUM dun aksam sana dedim ins gtmezsn dıye ama ben cıktm anıden k.bkma emı kuzum...bugun hamişlerımızede duada bulundum sen sevcan anatolis semra hepinize canlar.rabbım sağlıcakla kurtarsn..
FLANcın sen naparsn kuzum görusemez olduk rastlasamıyoruz cnm..neler yaptn son durumlar ne?
EBUŞUMMMMM Ah cok özledım ben senı ama ya.misafrler gtmedı sanırsam hep hoflama dersn bana ama hoffff yani:KK43:
BANUŞUM senide cok özledım.ebusun ve senın yüzünüz gelio gözumun önune hep.eee buna ne derler "gôzumde tütüyosnz" kuzenlerim!
UGURBONCUKUM adetn kacıncı gunundesn?ya o speklumdan korkma cnm ya korkarak gtme bak korkarsan acıcak dersen acır,o anda sadece bunun geçıcı oldugunu ve belkıde o an doktorun oraya yavrunu bıraktnı düşün Allahın ıznıyle...hersey cok gzl olcak:KK66:
ANATOLİŞ topıce gelmeyen kendı bılır bosver takma kuzum.böylece kimlerin gercek,kimlerin sahte oldugu cıkıyo ortaya.ve onlarn hıcbırı bızım merak etmelerımızı ve dusunulmeyı haketmıyolar bence.
rabbim kabul etsin dualarına,bizim için istediklerini kendine de çevirsin mevlam
Krdeloşum,derinim tabiki herkesn kendi kararı ama dua zamanı gelinince insan daha çok üzülüyor maalesef

Sevcanım Allah kolaylık versn oğluşların zamanında gelsnn inşşşş

Selinamm olsn cnm şaka yapmştm bn zatii,misafirlern varmş kolay gelsn sanada
He yazmayı unutmusum ben içmiyorum cnm dertli ya o yuzden dedim öylee...

evet,malesef öyle oluyo ve insanların sıkıntılı anı diye de bizden dua istendiğinde nezaketen bişey diyemiyoruz,insanlar da bizi tınlamıyolar sanırım o yüzden
selam kızlar,kimse yok muuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
selinacım adet olmuşsun,bebekten önceki son adetin olsun inşallah

canım hayırlısı.ins bigun şaşıcak o adet selinam.sakın sıkma canını.gecmş olsun.
inşallah sen de iyisin
geçen porti nin topiğe baktım da,çok üzüldüm,rabbim ferah kapıları açsın inşallah

rabbim kabul etsin dualarına,bizim için istediklerini kendine de çevirsin mevlam

evet,malesef öyle oluyo ve insanların sıkıntılı anı diye de bizden dua istendiğinde nezaketen bişey diyemiyoruz,insanlar da bizi tınlamıyolar sanırım o yüzden

amin canım benim.
Selam canişler ne o kımsecik yok gene...

iyiyim canım çok şükür.aynı devam ediyoruz hayat mücadelesine.

yaaa doğru diyosun gündüz gelmişsin ama bende kimse olmayınca yazıp çıkıyorum anca.o smile sana uymasın lütfen.söle bakim kaç tane içiyorsun sen ????

evet canım olabilir.inşallah herşey yoluna giricek banumun dediği gibi.hiçbişey kalmıcak herşeyin kökü stresten çıkmıyomu zaten.öptm canım.kremide yazıcam özelden.

kızzz çok sevindim.Allahım inşallah hayırlısıyla yavrunu gönderir canım.derinim anlatmış zaten canım.öptm senide tedavin hayırlı olsun canım.

canım benim gözün aydınn:nazar::nazar::nazar:Rabbim ömür boyuk sağlık mutlulukla yaşamanızı nasib etsin inşallah.Analı babalı büyütsün.öptm canım.

iyiyim canım çok şükür.sen nasılsın?

canım benim kendine bu kadar yüklenme.çok fazla düşündükçe kafaya taktıkça işler hallolmuyo canım ya kendini yıpratıyosun işte böyle.akışına bırak canım.Rabbim mutlaka ferah bir kapı açar inşallah.Seninde kandilin mübarek olsun canım.dualarına canı gönülden amin diyorum Rabbim kabul etsin.öptm.

amiiinn banum seninde kandilin mübarek olsun.Rabbim dualarını kabul etsin inşallah.

sanada hayırlı kandiller canım.öptm

evet canım dün sabahtan çarşı işlerim vardı.öğleden sonra güne gittim.bugun misafirim gelicek eve gelince yemek hazırlığı sonra eşim geldi yemekten sonrada bugun için bişeyler hazırladım.10 gibi oturabildim sonra eşim çay meyve istedi derken geceyi buldum.giremedim o saatlerdede.öyle işte.seninde kandilin mübarek olsun canım Rabbim dualarını kabul etsin inşallahh.

yorum çok ama o kadına yapıştıracak laflara bile haksızlık etmek istemem.fesat resmen tek kelimeyle...vee sen kesinlikle bu karakterde bi insanın dediğinden etkilenmemelisinn.üzülmene değecek insanlar için üzül canım.salla gitsin.

slm canım sanada hayırlı kandiller.Rabbim kabul etsin dualarını.inş daha fazla beklemeden gelir bebişin.

seninde kandilin mübarek olsun canım.Rabbim dualarını kabul etsin.amiiinn aminn.

seninde kandilin mübarek olsun canım.Rabbim dualarını kabul etsin inşallah.özledik ama sen nasıl iyiysen öyle yap canım.kendine iyi bak öptm.

saoalsın canım seninde kandilin mübarek olsun.Rabbim dualarını kabul etsin.

amiin canım seninde kandilin mübarek olsun,duaların kabul olsun.

Allah razı olsun canım.Rabbim kabul etsin.öptm

günaydın kızlar hayırlı sabahlar.hayırlı günler inşallah.mutlu haftasonları hepinize.
cümlemizin kandili mübarek olsun geç oldu ama kusura bakmayın artık.kandil vesilesiylede topiğin bereketli oluşu hoşuma gitti.her gün böyle olsun inşallah.bugun misafirim var merak ettirmiyim diye girdim dünde girememiştim.öptm hepinizi.
anladım cnm yoğunmuşsun bayağııı...kolay gele :KK66:
amın cnm rabbım hepımızın dualarını kabul etsın ınşallah

kız konuştuk bgn zaten cnm inşallah rabbm büyük hayırlısı neyse o olsun hem bak yiğenimi gelip görcem yanına inşallah:KK16:

öyle balım sen hiç takılma biiz alışığız en yakınlarımızdan bile aynı şeyi görüyoruz bazen allah akıl fikir versin onlara sanki tek derdimiz o bizim:KK34::KK19:

sağol sevcanım allah razı olsun cnm sende sağlıcakla alırsın yavrularını kucağına umarım kib:KK16::KK16:

sagol selinam inşallah tutar bu sefer sende yaptırmıştın dimi benim en çok korktuğum o spekulum canımı çok acıtıyor doktora gitmeye korkuyorum onun yüzünden inanki:KK5:ım
eee ebuşum hala uğramamış nerdesin tatlım ya topik bomboş :KK50::KK52:
amın cnm en yakın zamanda hepınıze versın rabbim

tamam cnm soylerım yıne elıfı. en yakın zamanda sana da nasıp etsın ınşallah ve tüm ısteyen arkadslarıma

Krdeloşum,derinim tabiki herkesn kendi kararı ama dua zamanı gelinince insan daha çok üzülüyor maalesef

Sevcanım Allah kolaylık versn oğluşların zamanında gelsnn inşşşş

Selinamm olsn cnm şaka yapmştm bn zatii,misafirlern varmş kolay gelsn sanada
He yazmayı unutmusum ben içmiyorum cnm dertli ya o yuzden dedim öylee...
inşallah cnm sen de zamanında al oğlunu kucagına inşallah :KK66:

cnm enınde sonunda gıdecek bır an once gıtsın barı.hayrlısı olsun ınşallah

geçmiş olsun cnm işlerı bır kenaara bırak yat bol bol.sana da ıyı pazarlrr

selam canlar.dün dra gıttık kulağımı temızlettım tıkanmıştı duymam güçleşmişti.gıtmısken drumuza gorunelım dedık 1 hafta olu gercı .nst ye baglandık 20ser dak dınlendı rıtımler şükür iyi sonuclar her 15te bır baglanacagız artık.her hafta gıdecegız kontrole...ordan eve geldık ve annemlere gıttık.kalabalık guzel gecıyor.sımdı geldık evımıze.herkese hayırlı haftalar dılıyorum opuyorum hepınızı

bu hafta sonu baya yoğun geçti son hazırlıkları tamamladık...artık eksiğimiz kalmadı ıvır zıvır hepsi bitti çok şükür bi giysilerimiz yıkanıp ütülencek ....
çarşamba günüde kontrolümüz war nasip olursa doğum tarihimiz belli olcak inş...
sizler nasılsınız ???

iyiyim canım sağol:KK71:epeydir denk gelemedik kuzum haklısın ama hep aklımdasınız,dualarımdasınız:KK16:kuzum bebek gitti biliyorsun 2.ayım adet oldum bize dr.korunma önermemişti bıraktığımız yerden devam yani:KK31:ama herşeyde bir hayır vardır derler ya çok doğru inanki ara kanamalarım kesildi bu arada :KK34:

Allah kavuştursun canım,benim eşimde biz evlendikten sonra askere gitmişti sayılı gün çabuk geçer:KK34:

inşallah sen de iyisin

iyiyim kuzum sağolasın:KK42:evet maalesef orda biraz üzücü haberler var dediğin gibi Allah ferah kapıları açsın arkadaşımıza

inşallah sen de iyisin

evet canım.inşallah hayırlısıyla son adetimdir.
canım hayırlısı.ins bigun şaşıcak o adet selinam.sakın sıkma canını.gecmş olsun.

amin canım benim.
Selam canişler ne o kımsecik yok gene...
saol canım inşallah.çok sancım vardı dün ve bugun.şimdi biraz iyiyim.öptm canım
anladım cnm yoğunmuşsun bayağııı...kolay gele :KK66:
amın cnm rabbım hepımızın dualarını kabul etsın ınşallah

amın cnm en yakın zamanda hepınıze versın rabbim

tamam cnm soylerım yıne elıfı. en yakın zamanda sana da nasıp etsın ınşallah ve tüm ısteyen arkadslarıma

inşallah cnm sen de zamanında al oğlunu kucagına inşallah :KK66:

cnm enınde sonunda gıdecek bır an once gıtsın barı.hayrlısı olsun ınşallah

geçmiş olsun cnm işlerı bır kenaara bırak yat bol bol.sana da ıyı pazarlrr

selam canlar.dün dra gıttık kulağımı temızlettım tıkanmıştı duymam güçleşmişti.gıtmısken drumuza gorunelım dedık 1 hafta olu gercı .nst ye baglandık 20ser dak dınlendı rıtımler şükür iyi sonuclar her 15te bır baglanacagız artık.her hafta gıdecegız kontrole...ordan eve geldık ve annemlere gıttık.kalabalık guzel gecıyor.sımdı geldık evımıze.herkese hayırlı haftalar dılıyorum opuyorum hepınızı
saolasın canım.yatmaya pek fırsat olmasada 1-2 saatlik dinlenmelerle misafirlerim vardı cumartesi pazar.bugunde sabah geç kalktım baya.öyle işte.sana da geçmiş olsun.hadi hayırlısı vaktiyle sağlıkla gelsin yavrular.

selam kızlar hayırlı günler herkese.

Selam hayirlı aksamlar kızlar
FLANCIM Allah hayrlısnı versn cnm bılıom düşùk oldgnu rabbm bıdaha yasatmasn.
SEVCANIM ah az kaldı sükür iyimişte bebsler.heyecan dorujta desene:KK66::nazar::nazar:
SELİNAM İyi olmana sevndm kuzum.öptm senı.
KIZLAR BU HAFTA DUA ANATOLİŞE.ebuşum aradı nette sorn varmş çökmüş bende anlamadım dedi giremıyo selam syledı...
SEVCANIM senin dua sayısı 30muş kuzum...

selammmmmm naber siniz güzeller ben çok yorgunum bugün şeker yüklemesi yapıldı .içerken sorunyok ama sonrası feci mahfoldum bulantım hala devam ediyor .hala kendime gelemedim .bu akşam misafirlerim vardı .onlar gider gider gitmez soluğu burda aldım ama malesef yine şansıma kimsecikler yok heeeee teyzoşlar bebeişim bir kilo olmuş boyuda 23 santim çok şükür allahında izniylen bir sorun yok hepinizi kocaman öpüyorum :KK16:

Selam hayirlı aksamlar kızlar
FLANCIM Allah hayrlısnı versn cnm bılıom düşùk oldgnu rabbm bıdaha yasatmasn.
SEVCANIM ah az kaldı sükür iyimişte bebsler.heyecan dorujta desene:KK66::nazar::nazar:
SELİNAM İyi olmana sevndm kuzum.öptm senı.
KIZLAR BU HAFTA DUA ANATOLİŞE.ebuşum aradı nette sorn varmş çökmüş bende anlamadım dedi giremıyo selam syledı...
SEVCANIM senin dua sayısı 30muş kuzum...

selam canım nasılsın seni gördüm o yüzden sana yazıyorum ben bu aralar pek iyi değilim o yüzden fazla giremedim bide anneme gitmiştim herkesler iyi heralde sen nasılsın eşinde askere gidecekmiş hayırlısı neyse öyle olsun :KK16::KK16:

iyiyiz canım sen nasılsın bebişin nasıl hayırlı sağlıklı doğum yapıp bebişine kavuşman dileğiyle:nazar::nazar:
AMİNNNNNNNNN,,,
çok şükür cnm ikimizde iyiyiz...bu ara hafif hafif sancılar oluyor bakalım hayırlısı....
EMRECİK nasıl ???kocaman olmuştur artık :nazar:

X