Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

herkese hayırlı günler canım arkadaşlarım
geçmişe bakamıyorum kusura bakmayın işlerim var sizle vedalaşmak için girdim hepiniz RABBİME emanet olun nasipse pazar akşamı dönücem .
SELİNAM dualar tamam sayılır birtek berrin arkadaşımız haber vermedi yada verdiysede benim gözümden kaçtı .onun haricinde eksik yok canım .şimdiden SEVCANIMIN duasına amin diyorum bebişler vaktinde sağlıkla gelirler anne babalarına hayırlı evlatlar olurlar inşallah .(amin).
selinam saol canım duayı yapacağın için allahda senin gönlüne göre versin .
hepinizi çok çok öpüyorum dua edin hanımlar kazasız belasız dönelim inşallah
buarada ayşeminde sonuçları çıkıcaktı inşallah hayırlı sonuçlar çıkar .
hadi ben kaçtım görüşmek üzere dostlar

.soracağım cnm ctesı gunu bakalım..

hayr olsun cnm erken dua gormussun bızımkıler erken mı gelecek ne :S

soyledım abla senın de selamını elıfe ozledım dıyor o da.abla bak konyada kar var.devam da edecekmış ona gore sağ salim git gel inşallah.oranın havaalanı da çok soğuk oluyor ona gore abla

cnm çivil bebe magazası senın oldguun yerde varmı bılmıyorum ama orda oyunparkları uygun fıyatta suanda ındırımdde.200e fılan var oraya bak ıstersen.
www.civilim.com.tr adresınden de bakabılırısn ben yakından baktım güzellerdı

cnm hayrdır ınşallah zaten duramazsın da ben soylemesem de yap bır test bırsey kaybetmezsın

hayrlı yolculuklar ablam.iyi

.soracağım cnm ctesı gunu bakalım..

hayr olsun cnm erken dua gormussun bızımkıler erken mı gelecek ne :S

soyledım abla senın de selamını elıfe ozledım dıyor o da.abla bak konyada kar var.devam da edecekmış ona gore sağ salim git gel inşallah.oranın havaalanı da çok soğuk oluyor ona gore abla

cnm çivil bebe magazası senın oldguun yerde varmı bılmıyorum ama orda oyunparkları uygun fıyatta suanda ındırımdde.200e fılan var oraya bak ıstersen.
www.civilim.com.tr adresınden de bakabılırısn ben yakından baktım güzellerdı

cnm hayrdır ınşallah zaten duramazsın da ben soylemesem de yap bır test bırsey kaybetmezsın

hayrlı yolculuklar ablam.iyi eğlenceler şimdiden.abla sağolasın amin inşallah

haklısın canım teşekkürlerrrrrrr

teşekkür ederim canım sağolasın

güle güle git güle güle gel canım bende bu hafta evde olmayacağım malum çocuğun tatili gezdirmek lazım kuzuyu

evet canım civil var zaten civil ve lwc olmasa çocuk çıplar kalır :26:bende baktım civile ama boyutlarında pek karar veremiyorum:26: sen ne aldın ufaklıklara:26: bizim oğlanın genç odası olduğu için ekstra birşey almıyacağız bellonanın beşiğide var ama o yatak odasında duracağı için oturma odasına almamız gerikiyor bizde park beşiğin uygun olduğunu düşünüyoruz

cnm bence de oyunparkı al .ben oda yaptım ikizlere buyuyen beşik aldık takımın içinde.ayrıyetten yatak odasına başta koymak ıcın alacaktım oyunparkı fakat cok sıkısık olacaktı bız onların odada kalırız başlarda sık emzırme donemınde dedık ve almadık oyunparkı.cnm boyutlarını bılemıyorum ama buyuk almanın da cok anlamı yok bebekken ıdare etsın yeter oyle degıl mı?

haklısın canım. bir tane mobilya varken ikincisini almak mantıksız bende babasıda biraz pipirikli olduğumuz için gözümüzün önünde durmalı .bizde park yatak almaya karar verdik zaten bir 60 120 var birde 70 110 var bu boyutlar arasında karar veremedik .yarın kontrolum var tekrardan civile uğrarım
rıca ederım cnm.varmı sızın orada sen hangı semtteydın?

var canım ben sakaryada oturuyorum .akyazı kuzuluk

sevcancım çıktın galiba bende çıkıyorum valizimizi hazırlıyayım malum yarın yolculuk var .herkeze selammmmm allaha emanet olun canlarrrrrrrrr

Son düzenleme:
evet cnm haklısın.bebekken zaten gözönünde durmalı bız de bebeklerın odada yatacagız artık bır sure.cnm boyutları bılemıycem işte.balkarsın ozaman cnm.

sevcancım çıktın galiba bende çıkıyorum valizimizi hazırlıyayım malum yarın yolculuk var .herkeze selammmmm allaha emanet olun canlarrrrrrrrr
cnm çıkmadım da mutfaga gıtmıstım yazdıktan sonra tıkındım unutmusum afedersın sımdı geldım.sana ahyrlı yolculuklar cnm opuyorm

ablam sende Rabbime emanetsin hayırlısıyla git gel inşallah.rica ederim ablacım ne demek Rabbim dualarımızı kabul eylesin inşallah.dualarımız seninle.iyi eğlenceler hayırlı yolculuklar ablacım.
yok canım biz öyle yorumlamadık sende öyle yorumlama.vaktiyle gelsin yavrular inşallah.öptm canım seni.

kızlar bu kardeloş nerelerde bugun gelecekti diye hatırlıyorum amaa

berrincim yazıyı görürsün diye yazıyorum burdan,duayı okuduysan ebrar ablama özel msj atma bakamayabilir.burdan yazarsan sevinirim.yada bi aksilik olduysa okuyamayacak olursan yine dua vaktinden önce haber et canım olurmu?öptm.

Canım geçmiş olsun inşallah önemli değildir...
Konuştuk canım ama burdanda yazıyım güle güle git gel canım benim....

Kızlar çok şükür binlerce şükür Ayşecimin tahlilleri temiz çıktı koca bir ohhhhh çektimmmmmm artık bir ay sonra çağırdı lenf bezlerine bakıcaklar ama sonuçları düzelmiş artık tehlikesi yok dedi Rabbim bu hastalığı kimseye vermesin olanlarada acil şifalar ailelerine sabır versin biz bir şüpheyle perişan olduk onları düşünemiyorum bile...Tüm desteğiniz ve dualarınız için Allah hepinizden razı olsun canım arkadaşlarım.....

Kızlar bir aat önce ebuşla konuştum yol güzelmiş kar yağıyomuş ama yollar açık dedi büyük ihtimal varmak üzeredir inşallah kazasız belasız gidip gelsinler.Hepinize selam söyledi.

aaaaaaa canımmm nereye yaa nerden çıktı nie gidiyon yaa.kimse gelmiyo ama ben hep geliyom bana da mı küstünn :26:

ahanda tüm bunlara cevap veremeden çıkıyorum,hatta çok çok okuyamadıklarım kaldı arada
ama napim yazmıyodunuz yazmıyodunuz,almış başını yürümüş ben gittikden sonra
bu arada geçmiş olan doğum günümü kimse hatırlamamış,onun da farkına vardım hemen
ebroşum rüyandan çok etkilendim
duaları yapılanlara buradan amin diyemesem de evden beri amin dedim,rabbim kabul etsin
şimdi ben sağlık ocağına gitmeliym,açım ve rutin testler var,o yüzden ne dikkatli okuyabildim,ne de yazabiliyorum,kusuruma bakmıcanızdan da eminim nedense
birde kotamız dolmuş değl,geçmiş bile,komşudan şifreyi alabilirsem girerim,alamazsam çok ara girip kaçarım,onuda haber eder,gözlerinizden öperim
heeeee baştan vermediğim selamı da şimdi veriyorum,herkeze selammmmmmmmmmmmmmmm

çok sevindim cnm hadi gözümüz aydın...allah birdaha telaşını bıle vermesın cnm.yaşayanlara da sabrını versın ınşallah

hoşgekdın cnm geçmiş doğum günün kutlu olsun.sevdıklerınle nıce yıllara ınşallah

selina selam canm hayırlı cumalar nasılsın?gelmişsin erkenden .bizden başka kimse gelecek mi acaba?:26::26::26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…