Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

evet canım şükürler olsun enerji had safhada :)))
valla olabilir benim sıkıntım galiba yanlızlıktan aslında misafir yerine küçük misafir gelse tam süper olucak :KK1::KK1:
valla aynen anlattığın gibi bugün evimi güzelce temizledim yarından itibaren pislenmek üzere :KK53:
ay inşallah ablam yaaaa gebelerin duası etkılıdır derler ya her aakşam edıyorum ama kısmet ne zamansa artık ablam
güle güle kirlen ablam :)) hep aynı işler temizle mısafır gelecek dıye hoopp ardından yıne temızlık hep aynı seyler

slm kızlar nasılsınız ben 9 doğurdum inşallah güzel haberle gelir selina hadi ama ya misafir bile kalamadım heyecandan :KK52::KK52::KK52:
hoşgeldın cnm...
kısçen ve oğluşun nasıl hastalık fılan yok degıl mı malum havalar sogudu bırden.dıkkat edın.

ay inşallah ablam yaaaa gebelerin duası etkılıdır derler ya her aakşam edıyorum ama kısmet ne zamansa artık ablam
güle güle kirlen ablam :)) hep aynı işler temizle mısafır gelecek dıye hoopp ardından yıne temızlık hep aynı seyler

hoşgeldın cnm...
kısçen ve oğluşun nasıl hastalık fılan yok degıl mı malum havalar sogudu bırden.dıkkat edın.

canımsın allah razı olsun seninde herşey gönlünce olsun allahım evlatlarına sağlıkla kavuşmayı nasip etsin .öyle tabi herşeyin zamanı var bakalım bizimki nevakit :))
saol canım evet temizle kirlet hayat böyle geçiyo işte

selinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nerdesin yahuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

canımsın allah razı olsun seninde herşey gönlünce olsun allahım evlatlarına sağlıkla kavuşmayı nasip etsin .öyle tabi herşeyin zamanı var bakalım bizimki nevakit :))
saol canım evet temizle kirlet hayat böyle geçiyo işte

selinaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nerdesin yahuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

galiba telefonla öğrenemedi test sonucunu almaya gitti bu hatun
amın ablam cümlemızınn
geldı selınaaaa hadı yazzzzz

kızlar kusura bakmayın bekletmek istemezdim ama tlfn cevap vermediler bende gittim şimdi girdim eve ve malesef sonuç negatif:KK5:

kızlar kusura bakmayın bekletmek istemezdim ama tlfn cevap vermediler bende gittim şimdi girdim eve ve malesef sonuç negatif:KK5:
bız de oyle tahmın ettık canım.bak üzülmek yok tamam ne guzel takmıyorsun bu aralar hayırlı zamanı değildi belki de...tamam mı cnm.bıdahaki aya inşallah

:KK9::KK9:
delü seni bende diyorum bu misafir kim hoşgeldin canım valla bizde aynıyız doğuramıyomda heyecanla bekliyorum işte :KK52:
evet canım napıyım yazmaya müsait olmayınca ancak böyle oluyo sen iyiisn ya merak etme hemde doğuracan ben biliyom

hoşgeldın cnm...
sevcanım biraz kırgınlık var üstlerinde ama iyi sayılırlar senin bebikler nasıl aman iyi olsunlar kasılmalara dikkat et sende emrede doğuma yakın çok kasılıyodu Allah sağlıcakla vaktinde doğurmanı nasip etsin ama ikizler 36 gibi doğuyo söyleyim
canın sağolsun inşallah yeni yılda gelir bebişlerin

Selammm kızlarrrr nerdesinizzzz????

Pelinim cnm inşaallah 2012 hayırlı gelir,Rabbim tez zmanda göndersin meleğini hsg vesilen olsun inşaallah...

Yok kardeloşum çok yorulmadım aslında stresten oldu muhtemelen,bende keşke senin gibi söyleyebilsem ama huyum kurusun söyleyemiyorum :):KK17:

Sağol sevcanım,cnm bebek sanki ittiriyor gibi 3-4 dk gergin bi şekilde duruyor bi yerde toplanıyor sepsert oluyor orası özelde gittiğim doktor günde ondan fazla oluyorsa gel dedi devlete gittim bişe çıkmadı nette de saatte 4ten fazla olursa erken doğum tehlikesi var diyor bebişlerin hareketlerine dikkat et sende cnm...

Selinam sen nasılsın cnm inş yarın güzel hbrler verirsin gerçi ben anca haftaya öğrenirim :KK52:
amin canım inş üzülmemek elde degilki dun gece kac saat agladım...sinirlerim bozuldu ama hayırlısı olsun diyorum...
Çok sevindim canım kızlar çok tatlı oluyolar demek adıda zeynoş olucak benim yiğenimin adıda zeynep Allahım isimleri yaşatsın...

Üzülme pelincim bencede çektir canım bakalım.

Hadi selina güzel haberler bekliyoruz senden.
dün cok üzüldüm canım ama şimdi daha iyiyim...cektircemde cok orkuyorum ya insanın canı cok yanıyomuş...

cano inşallah enkısa zamanda aramızda olursun özledim seni

aynen kuzen ya .nasılsın herşey yolundamı kuzum

ayy maşallah elifim yaa demek kız geliyo teyzesi yer onu zeynebimize kocaman maşallah sağlıkla gelsin inşallah

kuzum çok geçmiş olsun gerçi dün konuştuk epeyce iyi olmana sevindim minik erkekimiz azcık korkutmuş seni birdaha olmaz inşallah canım

berrincim saol canım evet baya keyif yaptım karda çok yağmadı heryer bembeyaz olucakki tadını çıkaralım değilmi:))
sende inşallah hayırlı haberler al tatlım

pelşum üzülme tatlım herşeyde hayır vardır önümüzdeki ay gelir inşallah minişin .aslında rahim filmine gerek varmıki ya sen hamile kalıyosun sonuçta tabi en iyisini doktorun bilir .mevlam gönlüne göre versin canım arkadaşım

çok güldüm valla cano yaa alemsin öyle tabi etrafındakiler azcık çeksin seni biz neler çekmişiz bunlar ne demi ama .
o kapılardaki stres kadar or bişey yok gizli gizli çok ağlamışım bende .allahım yar ve yardımcımız olsun

ayy kuzu dün hiç giremedim ama aklım hep sendeydi gece kızlara sordum yapmamış dediler adette gelmemiş deyince rahatladım acayip heyecan var içimde inşallah bu ay sıpan geldi kuzum

saol cano kolaysa başına gelsin :))öptüm ikinizide

ayyy valla saat 4 nasıl olucak yaa içim kıpır kıpır hadi inşallah halaya hazır bekliyorum
ama o arada gidip temizlik yapmalıyım senin gibi :)))

kıyamam sana ben geldim bak
evet eboşum hayırlısı diyorum bende inş rabbim cok bekletmez bizleri...ya canım aslında korkuyorum cektirmeye ama merakta ediyorum...cektiriyimde icim rahat etsin bi ona baktırmadım...amin mevlam hepimizin gönlüne göre versin canım...
cnm olsun yarın yap sen de

evet cnm düzeldi şükür ya e artık doğurcaz düzelsin ama dimiii? gökçe kızımızı öp yerime mis kokuluyuuu

cnm analamaıdm duzgun aldım ama bozuk cıkmıs alıntılar....ınşallah cnm filmi bıran once cektır sen

cnm sağol aydınlatman için.ay cnm benim de bazen sanki yuvarlacık kendi içlerine yuvarlak olup duruyolar gıbı oluyo huylanıyom bıle oymuş meğer bahsettiğin ama şimdiye dek 4 kez olmustur en fazla ayrı zamanlarda.bundan sonra ben de dıkkat ederım bakalım

ay cnm yaa heyecanla bekliyorum.o saatlerde burada olacağım inşallah halayını çekeriz:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

ablacıgım gelmışsın ama rastlaşamadık yahuuu :SS
olsun canım bazen alıntılar bozuk cıkıyo...evet sevcanım ya bi cektiriyim bakıyım inş bir sorun yoktur...

selinam hayırlısı olsun canım.. üzülme demiycem cünkü insanın elinde olmuyo...bende dün akşam kac saat agladım bu sabahta baş agrısıyla kalktım...evede usta geldi kalabodur döşettim temizlik yaptım biraz kafam dagıldı...inş yeni yılda hepimiz hamile kalırız...hayırlısıyla saglıklı bebişler dogururuz inş...

çok üzgünüm canım yaa gerçekten çok ümitliydim ama demekki vakti saati gelmemiş hayırlısı olsun kuzum lütfen sıkma canını sen çok pozitif bir insansın bundan sonrada öyle devam kuzum ..
kızlar kusuruma bakmayın ben çıkıyorum.merakta bırakmamak için girdim.
offfff ne denirki kelimeler yetmiyo valla
evet canım napıyım yazmaya müsait olmayınca ancak böyle oluyo sen iyiisn ya merak etme hemde doğuracan ben biliyom

sevcanım biraz kırgınlık var üstlerinde ama iyi sayılırlar senin bebikler nasıl aman iyi olsunlar kasılmalara dikkat et sende emrede doğuma yakın çok kasılıyodu Allah sağlıcakla vaktinde doğurmanı nasip etsin ama ikizler 36 gibi doğuyo söyleyim

canın sağolsun inşallah yeni yılda gelir bebişlerin
birsoşum inşallah canım arkadaşım hayırlısıyla tüm arkadaşlarımda bende sağlıklı evlatlar doğuralım
buarada sen nasılsın emrecik napıyo
amin canım inş üzülmemek elde degilki dun gece kac saat agladım...sinirlerim bozuldu ama hayırlısı olsun diyorum...

dün cok üzüldüm canım ama şimdi daha iyiyim...cektircemde cok orkuyorum ya insanın canı cok yanıyomuş...

evet eboşum hayırlısı diyorum bende inş rabbim cok bekletmez bizleri...ya canım aslında korkuyorum cektirmeye ama merakta ediyorum...cektiriyimde icim rahat etsin bi ona baktırmadım...amin mevlam hepimizin gönlüne göre versin canım...

olsun canım bazen alıntılar bozuk cıkıyo...evet sevcanım ya bi cektiriyim bakıyım inş bir sorun yoktur...

selinam hayırlısı olsun canım.. üzülme demiycem cünkü insanın elinde olmuyo...bende dün akşam kac saat agladım bu sabahta baş agrısıyla kalktım...evede usta geldi kalabodur döşettim temizlik yaptım biraz kafam dagıldı...inş yeni yılda hepimiz hamile kalırız...hayırlısıyla saglıklı bebişler dogururuz inş...

peloşum canım üzülme demek boş tabiki canım ister istemez üzülüyor insan ama kendini yıpratma bukadar kuzum ağlamak rahatlatıyo insanı aslında ama sonrasında baş ağrısı bırakmasa .
valla canım rahim filmi bende çektirdim hiç anlatıldığı gibi değil belkide tüplerde sorun olunca canın çok yanıyo onuda bilemiycem inşallah hiçbir sorun çıkmaz .

kızlar az önce elektrikler gitti tam selinamın haberini aldım cevap yazıcam gitti .az önce geldi .moralim çok bozuldu bütün enerjim gitti diyebilirim gerçekten buna ihtiyacmız vardı ama hayırlısı .buarada benim misafirler yarın geliyo az önce aradılar .birkaç gün daha ayrı kalıcaz .neyse sağlık olsun hepinizi öpüyorum kuzular
buarada KARDELENİM özledim seni ya görüşemedik hiç

günaydın kızlar
selinacım üzülme canım en hayırlı zamanda gelsin inş. bebişin
peloşum sende adet olmuşsun galiba diye diye getirdin kırmızılara üzülme tatlım olacak inş.
rahim filmide nerden cıktı neden psikolojını bozuyorsun ben doktordan kendim istediğim halde yapmak istemedi yaşın genç daha yeni evlisiniz dedi psikolojını bozar dedi bekle dedi seninde yaptırmanı istemem acıkçası sonçta sen hamıle kalabiliyorsun bak bende 2 düşük yaşadım senın gibi ama şükürler olsun demek ki onlar kısmet değildi 3. iyi gidiyor:nazar::nazar::nazar:
kardelen ve elif bebişler iyidir inş.
banucugumundu sanırım eski eltisi vefat etmiş nur içinde yatsın başınız sagolsun canımcım
birsencim paşan iyidir inş.
ebrar ablacım misafirler gidiyor demek hadi gözün aydın :KK1::KK1:cok öptüm senide
bizde iyiyiz cok şükür yuvarlanıp gidiyoruz top gibi olmaya başladım :KK1::KK1:
rabbim herkesin gönlüne göre versin cok öptüm herkesi allaha emanet olun

günaydın kızlar hayırlı sabahlar.hayırlı günler inşallah.dün çok kötü olmuştum umarım darılmamışsınızdır çıktığım için.herkese teşekkür ederim dualarınızla iyi dileklerinizle beni beklediniz hepinizden Allah bin kat razı olsun.sonucum negatif ama ebe geç döllenme olabilir 1 hafta daha adetin gelmezse testi yenileyelim demişti.adete dair hiçbir belirtim kalmadı.ayrıca meraktan tabi düzenli bir ölçüm yapmadım ama 3 gündür ateşim 36,6 da kaldı ne çıkıyo ne iniyo.adet gelene kadar bana rahat yok içim huzursuzz.akıntım bembeyaz ve yoğun devam ediyor.umudum geç döllenme olmasından yana ama bende o kadar şans varmı acaba oda malumm.hepinizi çok öpüyorum bugun kuaförde vakit geçireyim biraz.hoşçakalın.

çok üzgünüm canım yaa gerçekten çok ümitliydim ama demekki vakti saati gelmemiş hayırlısı olsun kuzum lütfen sıkma canını sen çok pozitif bir insansın bundan sonrada öyle devam kuzum ..

offfff ne denirki kelimeler yetmiyo valla

birsoşum inşallah canım arkadaşım hayırlısıyla tüm arkadaşlarımda bende sağlıklı evlatlar doğuralım
buarada sen nasılsın emrecik napıyo

peloşum canım üzülme demek boş tabiki canım ister istemez üzülüyor insan ama kendini yıpratma bukadar kuzum ağlamak rahatlatıyo insanı aslında ama sonrasında baş ağrısı bırakmasa .
valla canım rahim filmi bende çektirdim hiç anlatıldığı gibi değil belkide tüplerde sorun olunca canın çok yanıyo onuda bilemiycem inşallah hiçbir sorun çıkmaz .

kızlar az önce elektrikler gitti tam selinamın haberini aldım cevap yazıcam gitti .az önce geldi .moralim çok bozuldu bütün enerjim gitti diyebilirim gerçekten buna ihtiyacmız vardı ama hayırlısı .buarada benim misafirler yarın geliyo az önce aradılar .birkaç gün daha ayrı kalıcaz .neyse sağlık olsun hepinizi öpüyorum kuzular
buarada KARDELENİM özledim seni ya görüşemedik hiç
cok haklısın eboşum aslında üzülmemek istiyorum ama elimde olmuyo iki gündür baş agrısıyla kalkıyorum ister istemez yıpranıyo insan canım...inş rabbim cok bekletmeden hepimize bebiş nasip eder...
ya rahim filminden cok korkuyorum ama acabamı diye düşünmemek icin cektircem canım inş cok canım yanmaz...

yine misafirlerin varmış napalım saglık olsun...kolay gelsin tatlım görüşmek üzre öptüm...
günaydın kızlar
selinacım üzülme canım en hayırlı zamanda gelsin inş. bebişin
peloşum sende adet olmuşsun galiba diye diye getirdin kırmızılara üzülme tatlım olacak inş.
rahim filmide nerden cıktı neden psikolojını bozuyorsun ben doktordan kendim istediğim halde yapmak istemedi yaşın genç daha yeni evlisiniz dedi psikolojını bozar dedi bekle dedi seninde yaptırmanı istemem acıkçası sonçta sen hamıle kalabiliyorsun bak bende 2 düşük yaşadım senın gibi ama şükürler olsun demek ki onlar kısmet değildi 3. iyi gidiyor:nazar::nazar::nazar:
kardelen ve elif bebişler iyidir inş.
banucugumundu sanırım eski eltisi vefat etmiş nur içinde yatsın başınız sagolsun canımcım
birsencim paşan iyidir inş.
ebrar ablacım misafirler gidiyor demek hadi gözün aydın :KK1::KK1:cok öptüm senide
bizde iyiyiz cok şükür yuvarlanıp gidiyoruz top gibi olmaya başladım :KK1::KK1:
rabbim herkesin gönlüne göre versin cok öptüm herkesi allaha emanet olun
evet canım diye diye getirdim kırmızıları bundan sonra daha rahat olmaya calışcam adet zamanı yaklaştıgında düşüncelerimi söylemiycem ve kötü düşünmemeye calışcam...

tosticim benim doktorum bana 3 ay olmassa gel rahim filmi cekelim oyüzden gidip cektircem bide icim rahat etsin diye cektiriyorum 2.5 senedir hic cektirmedim...
günaydın kızlar hayırlı sabahlar.hayırlı günler inşallah.dün çok kötü olmuştum umarım darılmamışsınızdır çıktığım için.herkese teşekkür ederim dualarınızla iyi dileklerinizle beni beklediniz hepinizden Allah bin kat razı olsun.sonucum negatif ama ebe geç döllenme olabilir 1 hafta daha adetin gelmezse testi yenileyelim demişti.adete dair hiçbir belirtim kalmadı.ayrıca meraktan tabi düzenli bir ölçüm yapmadım ama 3 gündür ateşim 36,6 da kaldı ne çıkıyo ne iniyo.adet gelene kadar bana rahat yok içim huzursuzz.akıntım bembeyaz ve yoğun devam ediyor.umudum geç döllenme olmasından yana ama bende o kadar şans varmı acaba oda malumm.hepinizi çok öpüyorum bugun kuaförde vakit geçireyim biraz.hoşçakalın.

günaydın canım...inş gec döllenmedir selinam ya rabbim mucizeni göndermiştir hayırlısıyla inş...ateşinde iyi gidiyo aslında...inş hayırlı haberler alırsın dualarım seninle...

günaydın kızlar hayırlı günler hepinize...

X