Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canım benimde dün teşrif ettiler kırmızılar buay bende çektiriyorum inş.rahim filmi inş....temizçıkar tez zamanda alırız güzel haberler.. sen araştırdınmı filmi ne kadara nerede çektiriyorsun???

merhabalar siz ne zamandır istiyorsunuz çocuk

selam kızlar...sizlere güzel haber vermek isterdim ama benim kırmızılar bu sabah tesrif etti malesef...artık hicbişey yapmayı düşünmüyorum yanlız bu ay rahim filmi cektircem inş...umutlarımız yeni yıla kaldı...inş rabbim bizleri cok bekletmeden hayırlısıyla saglıklı bebiler nasip eder :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK43:

amin insallah nasip üzülme canım .rahim filmini bende sordum doktora o sonraki iş dedi bana önce sis mi ne onu cekecekmiş adetimi bekliyorum bende .canım rahim filmi sonrası hamiş kalırsın belki öle olanlar cokmuşş

Cnım ben kaçırdım mı kim vefat etti aradım gecmişte bulamadım başın sağolsun??

Canım ya boşversebne allah askına benim yumurtam tam olmamış ve rahim ağzında incelik vardı hatırlamıyomusun Ranbbim nasip ettikten sonra ooo maşallah baya olmuş yumoşlar ordan gelir bir tosun söyliyim canım hadi calışın boş durmayın kuşum :)9

Canım bendede vardı ama benimkini tersine inceltmişti doktordan iyce öğren hazırlıklı git canım korkun az olur o zman ama bak hersey yavaş yavaş düzeliyo işte maşallahh buna stress yapma boşuna

cnm peloşum ya takma kafana stres yapınca olmuyo bılıyorsun dua etmekten başka çare yok ki...

cnm bitti.mobılya bu hafta gelecek kısmetseçkağıtlar bıttı şükür.babanın daha iyi olmasına sewındım elıfcıgım allah daha da iyi etsın inşallah.

Canım kağı8rtloar ne güzel olmuştur hadi gecmiş olsun darısı başımıza inşallahh

Kızlar yarın doktora gidiyoz dua edin bize teyzoşlar bakalım cinsiyeti tam belli olacak mkı Rabbime şükür bu günlere iyi olsunda Babam iyi sayılır kızlar sağolun sorduğunuz için Ocakta zor bir sürec balıyo artık bizim için kemo inşallah cok zor gecmez tedavi olurda iyleşir babacığımız onun dışında bir yaramazlık yok canlar bildiğiniz gibi Yarın akşama inşallah hayırlı haberler veririm size canlar
oldu cnm güzel amın cnm inşallah hepımızın başına...

cnm peloşum ya takma kafana stres yapınca olmuyo bılıyorsun dua etmekten başka çare yok ki...

cnm bitti.mobılya bu hafta gelecek kısmetseçkağıtlar bıttı şükür.babanın daha iyi olmasına sewındım elıfcıgım allah daha da iyi etsın inşallah.

yok canım biraz taktım aklıma ama şimdi daha iyiyim...aynen oyle sevcancım eltilerle ugraşmaya degmez zaten ugraşmıyorumda ne halleri varsa görsün..sen nasıl oldun bulantıların daha iyidir inş...yigenlerimi ve seni öpüyorum...
Cnım ben kaçırdım mı kim vefat etti aradım gecmişte bulamadım başın sağolsun??

Canım ya boşversebne allah askına benim yumurtam tam olmamış ve rahim ağzında incelik vardı hatırlamıyomusun Ranbbim nasip ettikten sonra ooo maşallah baya olmuş yumoşlar ordan gelir bir tosun söyliyim canım hadi calışın boş durmayın kuşum :)9

Canım bendede vardı ama benimkini tersine inceltmişti doktordan iyce öğren hazırlıklı git canım korkun az olur o zman ama bak hersey yavaş yavaş düzeliyo işte maşallahh buna stress yapma boşuna

canım doktordan hayırlı haberlerle dönersin inş...bakalım paşamı prensesmi geliyo gerci saglıklı olsunda ne olursa olsun bebiş...

günaydın kızlar hayırlı günler hepinize...ben hala adet olmadım sık wc ye gidiyorum ayaklarım hic ısınmıyo ama tast yapmaya korkuyorum bi kac gün daha bekliycem adet olmassam testi yaparım hayırlısı olsun hepimiz icin...inş rabbim yüzüme gülmüştür benim ve sizlerin...öpüyorum hepinizi...:KK16::KK16:
cnm takam zaten eşinle kendine bak yetr...değmez elalem için kafanı yormaya :KK66:

canım evet bayadır konuşamadık ben çok yoğunum misafirler var fırsat buldukca girmeye çalışıyorum işte sen nasılsın esma hanım nasıl benim için öp onu mis gıdısından

peloşum inşallah canım yaa allahım buaya sevindirsin seni çok ümitsizmişsin ama inşallah yanılırsın bebişin göbüşündedir canım .

valla sevcanım iyi oluyo aslında sizleri özledim ama uzak kalmakda iyi geldi canım .sende paşaları gezdiriyosun galiba öpüyorum sizi canım

maşallah semracım bi oğluş daha olucakmış sağlıkla gelsin dünyaya inşallah

berrincim saol canım azcık yoruluyoruz işte ama napalım eşlerimizin hatırına :))seninde iyi olmana sevindim canım öpüyorum seni

selam hoşgeldin aramıza canım gerçi bu mesajdan sonra uğramamışsın ama yeni dostlara herzaman kapımız açık

selinam konuştuk seninle kuzum inşallah müjde verirsin bize içim kıpır kıpır oldu valla

boncuğum hayırdır kuzum konuşamadıkda buara herşey yolundadır inşallah özledim seni

ben onun psikopatlığını yerim yaa nede yakışıyodur ona kuzum benim öp benim yerime gökcem
bende bildiğin gibi işte koşturmaca devam ediyor .senide öptüm kanka

canım babacığın iyiymiş allahım daha iyi etsin inşallah şifa versin rabbim
evet ben baya yoğunum canım bende sizleri özledim
bugün doktoraa gidecekmişsin hayırlı haberler al canım öptüm seni

maşallah baya çoğalmışsınız ama y ine kimseden ses çıkmamaış :))

birsoş naber kuzu ?evet bi rahatlasam hemen başlıycam duaya ama galiba buyılı bitircez böyle :))

derinim canım arkadaşım hayırlısı olsun ama doktor neden kalınlaştırmak için ilaç vermediki yani ne güzel iki yumoşun vardı neyse vardır bir hikmeti inşallah kendiliğinden gelsin sıpan .ayrıca özledim seni msnyede gelmedin canım nerelerdesin

berrincim korkma canım inşallah bişey çıkmaz belkide polip vardır allahım korktuğuna uğratmasın .netten araştırma insanı bunalıma sokuyo valla .herşeyin kötüsü yazıyo nette :))

delüüüü koptum valla kız bi çay yapsaydın be ayıp olmuş misafirlere okadarda yapabilirdin be cano :)))

banum konuştuk seninle kuzen bende özlemiştim azda olsa özlem giderdik ayrıca inanılmaz bir enerji aldım senden pozitif olmana çok sevindim canım

selinam benim şu misafir işi bitsin bi el atıcam canım :)))artık herkese özel davitiye göndeririz belki sende bana yardım edersin :)))

selam canım galiba adetin prolaktinin yüksek olduğundan gecikti bence tekrar ölçtür prolaktinini ayrıca ilaç kullanmadınmı bunun için ?gerçi doktorun bizden daha iyi bilirde geçmiş olsun canım

selam canım arkadaşlarım uzun aradan sonra geçmiş okudum :KK1:özlemişim aslında
hepiniz iyisinizdir inşallah .ben iyiyim şükür bugün evdeyim ve misafirlerim yok keyif yapıyorum :))
burda hava fena soğuk sabah kar atıştırdı keşke çok yağsaydı :KK25:bayılıyorum kara yaa :))neyse benden bukadar hepinizi çok çok öpüyorum
buarada benim adette gelmedi test yaptım negatif artık buyılda böyle geçti :KK53:
ıyı isen sorun yok abla :KK66:)) bız de ıyıyız şükür.

kızlar selam hemen yazıp çıkmam gerek..30 günüm doldu internette..kontür yükleyince güncellenicek.meraK ETMEyin diye girip söyliyim dedim öptüm hepinizi..
tamam cnmmm inşallah guzel haberlerle gelırsın yeni paketınle :KK70:

teyzoşlar kızımız geliyor zeynep geliyoo :)) Darısı eennn kısa zamanda sizlerin basınaaa aminn
uyyy cnm bır prenses daha he :KK66:))) hadı hayrlısıyla kucagına al cnm inşallah

Merhaba kızlar nasılsınız?
Gökçecim cnm şuan iyi gidiyor şükür inş böyle biter cnm,
Elifcim sende nickini değiştirmişsin galiba kızımız geliyormuş hayırlısıyla maşallah prensese sağlıkla gelsin,baban daha iyidir inş,
Banucum başın sağolsun cnm Rabbim sabır versin...
Kızlar geçmişe pek bakamadım bende dün acile gittim kasılmalarım vardı sık olması normal değilmiş nst'ye falan girdim muayene ettiler neyseki bişe yokmuş istirahat verdi doktor...
Bu arada eboşum knt yok bende geçen gün aramışsın sanırım misafirim de yeni gitti hbrn olsun...
Herkese hayırlı akşamlar...
cnm geçmiş olsun ya şu kasılmalar nasıl bişey ki ????

selam kızlar...sizlere güzel haber vermek isterdim ama benim kırmızılar bu sabah tesrif etti malesef...artık hicbişey yapmayı düşünmüyorum yanlız bu ay rahim filmi cektircem inş...umutlarımız yeni yıla kaldı...inş rabbim bizleri cok bekletmeden hayırlısıyla saglıklı bebiler nasip eder :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK43:
cnm üzülme hayırlı değildi belkı de bu ay.takkma hayrlı zamanda gelcek ınşallah yawrun

amin insallah nasip üzülme canım .rahim filmini bende sordum doktora o sonraki iş dedi bana önce sis mi ne onu cekecekmiş adetimi bekliyorum bende .canım rahim filmi sonrası hamiş kalırsın belki öle olanlar cokmuşş
ewet kızlar ben de rahım fılmınden 1 ay sonra ılk hamıle kalmıştım...etkısı war dıye duymuştum :) inşallah oyldrı de işe yarra sizde de

herkese selamalr kımse yok su anda.bıraz baakayım dedım ama kımse yok.annem babam abım yemege gelecekler...o yuzden cıkıyorum opuyorum hepınızı.ıyı pazarlar canlar

selam kızlar hayırlı pazarlar.eşim evde olunca kaçamak girdim geçmişe bakamıyorum.sadece pelinim seni gördüm kırmızılar gelmiş sağlık olsun inşallah.hayırlısıyla sağlıkla gelsin bebişler.

beni merak ederseniz diye girip haber vereyim dedim sözde bugun test yapıcaktım ama eşim izin vermedi yapamadım.ee tek başıma çıkamıyorumda gidip test alsam:KK43: merakla bekliyoruz.yarın için müsade etti.hala gelen giden yok beyaz bazende sarı gibi akıntım var.hayır olsun diyip bekliyorum.yarın izin verdi ama bende yarın onu delirtcem sonucu ne olursa olsun hiç bişey demicem akşam işten gelene kadar kudursun :KK1::KK1::KK1::KK1: öptm hepinizi hayırlı akşamlar..

slm kızlar hayırlı akşamlar bi bakayım dedm benden başkası yok :KK43:
pelincim kırmızılar gelmiş saglık olsun yeni yıl yeni umut olsun hepinize bana öyle olmuştu son adetim ocak9 du :) inş sizlerde yeni yıla güzel haberlerle girersinizderinim iki yumoşun varmış ama rahim duvarı ince olunca aşılama yapılmıyo ...siz denemeye devam edin bol bol çalış canım gelsin bebişler inşş..
ebroşum kolay gelsin datlum öperim yerine
sevcancım bulantın azalmış sevindim canım
kızlar hepinizi öpüyorum:)

cano yılbaşı gelmesini hiç sevmiyorum,çünkü her yılbaşında bi yaş daha yaşlanıyorum,ben öyle millet gibi beş sene 32 de kalamıyorum ki:KK30:
ama bu sene gelsin istiyom yani,senin misafirler gitsin diye sırf:KK33:
cano bazen çay değl,su bile veremiyorum ama bazen de çok iyiyim,sanırım birazda fazla nazlanıyorum,farkındayım ama çeksin bi zahmet etrafımdakiler,ben onca sene dr a bile yalnız gittim,çoğunda eşim bile yanımda değildi,tamam çalışıyodu,izin alamıyodu ama dr kapılarında yaşadığım stresi kimseye anlatamadım ben.
rabbim o kapılara düşürmesen,onlarsız da koymasın inşallah

en kısa zamanda görüşürüz inşallah derincim

ooo topicde zeynep patlaması olcak sanırım,ben de kızım olursa zeynep koymayı çok istiyorum çünkü
rabbim sağlıklı doğmalarını nasib etsin inşallah.

çok yoruldun değl mi,misafir var diye kendini yıprattın,öğretemedim size misafire iş yaptırmayı,benim bu sıra sağolsun misafirlerim pek bol,hepsi de yatılı maşallah(rabbim eksikliklerini göstermesin,seviyorum misafiri)ben de onlara şunu yap,şunu getir,paso talimat verdim,hem onlar memnun,hem de ben:KK53:

peloşum yaaa,üzme kendini ne olur gülüm yaaa,olcak inşallah,öyle düşün
iyi düşünelim ki iyi olsun değil mi?:KK49:
haklısın canım üzüldüm ama şimdi ha iyiyim napalım nasip degilmiş...cok isterdim yeni yıla girerken hamiş girmeyi ama hayırlısı olsun...
canım benimde dün teşrif ettiler kırmızılar buay bende çektiriyorum inş.rahim filmi inş....temizçıkar tez zamanda alırız güzel haberler.. sen araştırdınmı filmi ne kadara nerede çektiriyorsun???
canım ben doktorumla konuşmuştum 3 ay olmassa gel rahim filmi cekeriz dedi...ne kadara cekildigini bilmiyorum arayıp ögrenince söylerim ben adapazarında doktora gidiyorum...hapimiz icin hayırlısı olsun...
canım ben 2.5 senedir cekilmedim iki kere hamiş kaldıgım icin ama şimdi cektirmek iztiyorum inş sonuclar güzel cıkarda icim rahatlar...inş berrincim hepimiz hamiş kalalım hayırlısıyla...
selam kızlar hayırlı pazarlar.eşim evde olunca kaçamak girdim geçmişe bakamıyorum.sadece pelinim seni gördüm kırmızılar gelmiş sağlık olsun inşallah.hayırlısıyla sağlıkla gelsin bebişler.

beni merak ederseniz diye girip haber vereyim dedim sözde bugun test yapıcaktım ama eşim izin vermedi yapamadım.ee tek başıma çıkamıyorumda gidip test alsam:KK43: merakla bekliyoruz.yarın için müsade etti.hala gelen giden yok beyaz bazende sarı gibi akıntım var.hayır olsun diyip bekliyorum.yarın izin verdi ama bende yarın onu delirtcem sonucu ne olursa olsun hiç bişey demicem akşam işten gelene kadar kudursun :KK1::KK1::KK1::KK1: öptm hepinizi hayırlı akşamlar..
amin canım inş...hadi selinam senden güzel haberler bekliyoruz inş gelmiştir bebişin bu topigin şenlenmeye ihtiyacı var...bizi cok merakta bırakma...
pelincim kırmızılar gelmiş saglık olsun yeni yıl yeni umut olsun hepinize bana öyle olmuştu son adetim ocak9 du :) inş sizlerde yeni yıla güzel haberlerle girersinizderinim iki yumoşun varmış ama rahim duvarı ince olunca aşılama yapılmıyo ...siz denemeye devam edin bol bol çalış canım gelsin bebişler inşş..

evet canım saglık olsun inş yeni yıl hepimizin bebiş yılı olur...rabbim yüzlerimizi güldürür inş...

sevcanım senin alıntılar karışıktı oyuzden almadım...canım dedigin gibi hayırlısı olsun üzülmüştüm ama şimdi daha iyiyim...inş bende rahim filmini cektirdikten sonra hamile kalırım hayırlısıyla...

Selammm kızlarrrr nerdesinizzzz????

Pelinim cnm inşaallah 2012 hayırlı gelir,Rabbim tez zmanda göndersin meleğini hsg vesilen olsun inşaallah...

çok yoruldun değl mi,misafir var diye kendini yıprattın,öğretemedim size misafire iş yaptırmayı,benim bu sıra sağolsun misafirlerim pek bol,hepsi de yatılı maşallah(rabbim eksikliklerini göstermesin,seviyorum misafiri)ben de onlara şunu yap,şunu getir,paso talimat verdim,hem onlar memnun,hem de ben:KK53:
Yok kardeloşum çok yorulmadım aslında stresten oldu muhtemelen,bende keşke senin gibi söyleyebilsem ama huyum kurusun söyleyemiyorum :):KK17:
cnm geçmiş olsun ya şu kasılmalar nasıl bişey ki ????
Sağol sevcanım,cnm bebek sanki ittiriyor gibi 3-4 dk gergin bi şekilde duruyor bi yerde toplanıyor sepsert oluyor orası özelde gittiğim doktor günde ondan fazla oluyorsa gel dedi devlete gittim bişe çıkmadı nette de saatte 4ten fazla olursa erken doğum tehlikesi var diyor bebişlerin hareketlerine dikkat et sende cnm...

Selinam sen nasılsın cnm inş yarın güzel hbrler verirsin gerçi ben anca haftaya öğrenirim :KK52:

teyzoşlar kızımız geliyor zeynep geliyoo :)) Darısı eennn kısa zamanda sizlerin basınaaa aminn
Çok sevindim canım kızlar çok tatlı oluyolar demek adıda zeynoş olucak benim yiğenimin adıda zeynep Allahım isimleri yaşatsın...
Üzülme pelincim bencede çektir canım bakalım.

Hadi selina güzel haberler bekliyoruz senden.

günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı haberler inşallah.
test alıp eve gelip yapana kadar sağlık ocağına gittim.kan verdim.ama sonuç 16.00 da çıkar dediler :KK43: bende o vakite kadar temizlikle oyalanıcamm.
güzel haberler ümit eden herkesin ümitleri boşa çıkmaz inşallah kızlar.hakkımızda hayırlısı olsun.öptm hepinizi.sonucu tlfn la öğrenicem öğrenir öğrenmez haber ederim.şimdilik hoşçakalın.

test alıp eve gelip yapana kadar sağlık ocağına gittim.kan verdim.ama sonuç 16.00 da çıkar dediler :KK43: bende o vakite kadar temizlikle oyalanıcamm.
güzel haberler ümit eden herkesin ümitleri boşa çıkmaz inşallah kızlar.hakkımızda hayırlısı olsun.öptm hepinizi.sonucu tlfn la öğrenicem öğrenir öğrenmez haber ederim.şimdilik hoşçakalın.

hadi inşallah canım yaaa,merak ve heyecanla bekliyorum,ben de seni arayım diye düşünmüştüm ama sonucu öğreneceğin saat görüşürüz inşallah.

Canım en iyisini yapmışşın kan vererek ayy canımm inşallah hadi ya inşallah güzel haberlerle canım vala cok heycanlandım kuşum yaa nasıl bekliycek 16:00 yııı

hadi inşallah canım yaaa,merak ve heyecanla bekliyorum,ben de seni arayım diye düşünmüştüm ama sonucu öğreneceğin saat görüşürüz inşallah.

Canım en iyisini yapmışşın kan vererek ayy canımm inşallah hadi ya inşallah güzel haberlerle canım vala cok heycanlandım kuşum yaa nasıl bekliycek 16:00 yııı

inşallah kızlar hayırlısıyla güzel haberler duymak nasib olsun.dur kız sabahın köründen beri zaten stres yapmiim diye temizliğe giriştim.yoksa saat 10 dan bu saatte nasıl geçicekti ki 16 ya kadar geçsin kaldı 3.5 saat.valla %50 umutla gittim kan vermeye inş pozitiftir.:18::18::18::18:

inşallah kızlar hayırlısıyla güzel haberler duymak nasib olsun.dur kız sabahın köründen beri zaten stres yapmiim diye temizliğe giriştim.yoksa saat 10 dan bu saatte nasıl geçicekti ki 16 ya kadar geçsin kaldı 3.5 saat.valla %50 umutla gittim kan vermeye inş pozitiftir.:18::18::18::18:

ayyy canım inş güzel hebr alırsınnn zaman gecmez sen en iyisi uyu canım biras :)

Toplam 4 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 3 ziyaretçi)
SeLiNa23
heeeyy ziyaretçi yasak bugun :KK1::KK1:online olun plsss...

kızlar selam hemen yazıp çıkmam gerek..30 günüm doldu internette..kontür yükleyince güncellenicek.meraK ETMEyin diye girip söyliyim dedim öptüm hepinizi..
cano inşallah enkısa zamanda aramızda olursun özledim seni
Sağol canım benim bende çok özlemiştim seni.

Canikom süren dolmuş çabuk kontör alda özletme kendini.
aynen kuzen ya .nasılsın herşey yolundamı kuzum
ayy maşallah elifim yaa demek kız geliyo teyzesi yer onu zeynebimize kocaman maşallah sağlıkla gelsin inşallah
Merhaba kızlar nasılsınız?
Gökçecim cnm şuan iyi gidiyor şükür inş böyle biter cnm,
Elifcim sende nickini değiştirmişsin galiba kızımız geliyormuş hayırlısıyla maşallah prensese sağlıkla gelsin,baban daha iyidir inş,
Banucum başın sağolsun cnm Rabbim sabır versin...
Kızlar geçmişe pek bakamadım bende dün acile gittim kasılmalarım vardı sık olması normal değilmiş nst'ye falan girdim muayene ettiler neyseki bişe yokmuş istirahat verdi doktor...
Bu arada eboşum knt yok bende geçen gün aramışsın sanırım misafirim de yeni gitti hbrn olsun...
Herkese hayırlı akşamlar...
kuzum çok geçmiş olsun gerçi dün konuştuk epeyce iyi olmana sevindim minik erkekimiz azcık korkutmuş seni birdaha olmaz inşallah canım
valla canımm haklısınız hep en kötüleri yazıyolar ya size baktım kimse olmayınca bende mecbur girdim :KK43:bizde seni özledik canımm valla ohh çıkar keyfini benim yerime de izle karı canım özlemişim .ne yapalım canım hayırlısı belki yeniyılda gelir bebişlerimiz
berrincim saol canım evet baya keyif yaptım karda çok yağmadı heryer bembeyaz olucakki tadını çıkaralım değilmi:))
sende inşallah hayırlı haberler al tatlım
pelşum üzülme tatlım herşeyde hayır vardır önümüzdeki ay gelir inşallah minişin .aslında rahim filmine gerek varmıki ya sen hamile kalıyosun sonuçta tabi en iyisini doktorun bilir .mevlam gönlüne göre versin canım arkadaşım
cano yılbaşı gelmesini hiç sevmiyorum,çünkü her yılbaşında bi yaş daha yaşlanıyorum,ben öyle millet gibi beş sene 32 de kalamıyorum ki:KK30:
ama bu sene gelsin istiyom yani,senin misafirler gitsin diye sırf:KK33:
cano bazen çay değl,su bile veremiyorum ama bazen de çok iyiyim,sanırım birazda fazla nazlanıyorum,farkındayım ama çeksin bi zahmet etrafımdakiler,ben onca sene dr a bile yalnız gittim,çoğunda eşim bile yanımda değildi,tamam çalışıyodu,izin alamıyodu ama dr kapılarında yaşadığım stresi kimseye anlatamadım ben.
rabbim o kapılara düşürmesen,onlarsız da koymasın inşallah

en kısa zamanda görüşürüz inşallah derincim

ooo topicde zeynep patlaması olcak sanırım,ben de kızım olursa zeynep koymayı çok istiyorum çünkü
rabbim sağlıklı doğmalarını nasib etsin inşallah.

peloşum yaaa,üzme kendini ne olur gülüm yaaa,olcak inşallah,öyle düşün
iyi düşünelim ki iyi olsun değil mi?:KK49:
çok güldüm valla cano yaa alemsin öyle tabi etrafındakiler azcık çeksin seni biz neler çekmişiz bunlar ne demi ama .
o kapılardaki stres kadar or bişey yok gizli gizli çok ağlamışım bende .allahım yar ve yardımcımız olsun

ayy kuzu dün hiç giremedim ama aklım hep sendeydi gece kızlara sordum yapmamış dediler adette gelmemiş deyince rahatladım acayip heyecan var içimde inşallah bu ay sıpan geldi kuzum
saol cano kolaysa başına gelsin :))öptüm ikinizide
ayyy valla saat 4 nasıl olucak yaa içim kıpır kıpır hadi inşallah halaya hazır bekliyorum
ama o arada gidip temizlik yapmalıyım senin gibi :)))
Toplam 4 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 3 ziyaretçi)
SeLiNa23
heeeyy ziyaretçi yasak bugun :KK1::KK1:online olun plsss...

kıyamam sana ben geldim bak

alıntın bozuktu alamadım canım saolasın şükür iyiyim sen nasılsın herşey yolunda inşallah kuzum :emir_bebek::emir_bebek:

kızlar nasılsınız

selina kız test mi yaptırdın hayırlı olsun ALLAHIM İNŞALLAH hayırlısyla pozitifi görmeni nasib etsin canım

adetin mi gecti anlat kız biraz bu ay tedavi falan mı oldunuz

X