Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

slm kızlar,

bende 4,5 yıllık evliyiz marttan beri bir bebişimiz olsun çok istiyoruz ama ne yazık ki şu ana kadar olmadı ilk tetkiklerim temiz çıktı kızlar size birşey sorucam iltihap gebeliği engeller değil mi ben kendimi bildim bileli ben iltihabımı hiç kurutamadım bana yardımcı olur musunuz

alah hepimiz için hakkımızda hayırlısını nasip etsin
selam öncelikle hıoşgeldın.var derler ama ben kendımı bıldım bılelı hep akıntı ıltıhabım vardı ama 2 kez gebe kaldım.ıltıhaba sunun ıyı gelecegını spyler eskıler ben de uygulamıştım:
1 kovaya sıcak su koyun ve üzerine oturum buhar genıtal bolgedekı ıltıhapları yumuşatıp sökermiş 1 kez uygulamıştım ben de

selam kızlar şuan annemdeyim.geçmişe iyice göz atamadım kusura bakmayın...
elifim zeynep geliyo demek hadi hayırlı olsun kuzummmmm:))
ebuşum test yapmışın hayırlısı canom yaa..dur bakalım adetin gelmedikçe bi ümit var..bende seni çok özledim cnm benim..
banuşum senide çok özledim canım günlerdirde konusmadık valla burnumda tüttünüz.
selinam canım,nolur bozma moralini..rabbim önümüzdeki ay nasip etsin inş.
kızlar biliyosunuz asılama olamadım.dün kontrole gittim doktor rahim duvarının çok iyi kalınlıkta oldugunu ve yumurtamında çatladıgını çok iyi göründügünü söyledi..bundan sonra beklicez dedi..hayırlısı artık..şimdi kaçtım hepinizi çok öptüm görüşürüz.
hadı cnm hayrlısı ınşallah guzel haberlerle gelırsın...:emir_bebek::emir_bebek:

merhaba arkadaşlar nasılsınız? herkesler iyidir inşallah
ben iyiyim şükür nete giremiyorum misafirlerim var.Bugün doğum günümdü evet kutlayan hatırlayan haberi olmayan herkes sağolsun.Beraberce nice yıllara inşallah.Ebrarcım sağol canım inşallah beklediğimiz evlatlarımız bir sonraki yaşımızda bizlerle olur.Hepinizi öpüyorum ve kaçıyorum izninizle
cnm yenı gordum gec olacak ama
DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN SEVDİKLERİNLE,SAĞLIKLI NİCE YILLARA İNŞALLAH....

selam kızlar,gene altta misafirden başka kimsecikler yok.
biz bugün dr a gittik ve cinsiyetimizi öğrendik,rabbim nasib ederse bi oğlum olcakmış.:emir_bebek:
rabbim tüm canım arkadaşlarıma da bu sevinçleri yaşatsın en kısa zamanda inşallah
ablacığım hayırlı olsun bir şehzade daha gelıyo topiğimize he.sağlıkla kucağına al inşallah...sen de mıde bulantısı cektın cekıyorsun sanırım.ben 5 ay cektım hala da bazen cıkartıyorum aslında kızlar nazlı olur kız cocuk bekleyende olur derler ama dmeek ki hurafeymiş bu. :)

slm benim dün adet günümdü hala beklemedeyim .8 aydır istiyoruz bu ay ilk defa soğan kürü kullandım ve biraz ümitliyim .bende basit 6 cm kist var sağda kürü onun için kullandım.gelelim şu garip son bat haftasında yani bu hafta ilk önce kasıklarımda ağrı ilk önce sağdaydı sonra sola geçti bugüne kadar devam etti bide alt tarafa batmalar oldu hafta başında .şimdi 2 gündürde inanılmaz bel ağrım var kırık gibi ağrıyo normalde sadece belim ağrır hafiften birde adet olcam gün sancım başlar okadar .bugün hem bel ağrım hem de bacaklarım koptu resmen ben diorumki psikolojik ama bu kadarıda fazla adet sancısını sezerim hemen akşam oldu hala sezmedim .inş boşu boşuna geçmez tarihim .7 aydır hep aynı gün olurdum inş değilsem olurum yoksa yumurtlama da hesaplayamam.kafam çok karışık kocamda karşıma sen psikolojik olmuyorsun diyor:KK66:diyeceğim şu ki senin belirtilerden kaçı buna benziyodu yardım lütfen

biz bugün dr a gittik ve cinsiyetimizi öğrendik,rabbim nasib ederse bi oğlum olcakmış.:emir_bebek:
rabbim tüm canım arkadaşlarıma da bu sevinçleri yaşatsın en kısa zamanda inşallah

insallah canım rabbim oğlusuna hayırlı uzun ömürler versin insallah

hayırlı olsun canım cok sevindim:nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:paşa geliyor inş

slm benim dün adet günümdü hala beklemedeyim .8 aydır istiyoruz bu ay ilk defa soğan kürü kullandım ve biraz ümitliyim .bende basit 6 cm kist var sağda kürü onun için kullandım.gelelim şu garip son bat haftasında yani bu hafta ilk önce kasıklarımda ağrı ilk önce sağdaydı sonra sola geçti bugüne kadar devam etti bide alt tarafa batmalar oldu hafta başında .şimdi 2 gündürde inanılmaz bel ağrım var kırık gibi ağrıyo normalde sadece belim ağrır hafiften birde adet olcam gün sancım başlar okadar .bugün hem bel ağrım hem de bacaklarım koptu resmen ben diorumki psikolojik ama bu kadarıda fazla adet sancısını sezerim hemen akşam oldu hala sezmedim .inş boşu boşuna geçmez tarihim .7 aydır hep aynı gün olurdum inş değilsem olurum yoksa yumurtlama da hesaplayamam.kafam çok karışık kocamda karşıma sen psikolojik olmuyorsun diyor:KK66:diyeceğim şu ki senin belirtilerden kaçı buna benziyodu yardım lütfen
selam.hoşgeldin...sorunu kime sordun bılmıyorum ama denk geldım cevap yazayım dedım...
ben soğan kürü incir kürü yapmıştım ama 1 gün içebıldım yanı yapmadım sayılır.benım de adet duzensızlıgım vardı.6 ay bıle gelmedıgı olurdu dusun.ama benım hormon testlerımde hormonlarımın düzensız çalıştığı anlaşıldı klomen ve genophone ılacları ıle adetımı duzene sokup yumurtlamam saglandı...bız de hemen olur belkı dıye baştan korunmadık 3 ay kadar. fakat 11 ay olmadı öylelikle dr.a gittik.ağrılara gelınce ben hamıle kaldığım zaman ınanılmaz bel ağrım oluyordu sağ kasığımda cok agrım olmuştu yerleşme ağrısı dıyorlar bazen buna.ama bel ağrımı cok ıyı bılıyorum ayaklarımı uzatıp oturma ısteği duyuyordum hep...
ilk once ALLAH'ın ıznıyle oldu tabıı kı ama benım yaptıklarım klomen tedavısı yaında,kendı yaptıklarım:
adetinin 13.gununden ıtıbaren hesaplayın ve o 2 hafta hergün ilişki olsun(ki bu eşinin sperm kalıtesıne de bağlı.kaliteli ise hergun onerıyor drlar.düşük ise günaşrı önerıyorlar)
ilişki olunca ayaklrını dik,yarım saat kadar öyle kal.yatarken bel-popo arasına yastık koy sabaha dek öyle kal.
belkıo yararı olur bunların.hayırlı zaman ne zamansa gelsin bebişin inşallah...

selam öncelikle hıoşgeldın.var derler ama ben kendımı bıldım bılelı hep akıntı ıltıhabım vardı ama 2 kez gebe kaldım.ıltıhaba sunun ıyı gelecegını spyler eskıler ben de uygulamıştım:
1 kovaya sıcak su koyun ve üzerine oturum buhar genıtal bolgedekı ıltıhapları yumuşatıp sökermiş 1 kez uygulamıştım ben de

ablacığım hayırlı olsun bir şehzade daha gelıyo topiğimize he.sağlıkla kucağına al inşallah...sen de mıde bulantısı cektın cekıyorsun sanırım.ben 5 ay cektım hala da bazen cıkartıyorum aslında kızlar nazlı olur kız cocuk bekleyende olur derler ama dmeek ki hurafeymiş bu. :)
teşekkür ederim canım,evet ben de hala çekiyorum,ama benim duyduğumda erkeklerde çok bulantı olduğuydu.
sağlıklı olsunlar da gerisi hiç önemli değil,biz her şeye katlanırız onlar için.
senin paşalar da iyidir inşallah
benim günüm geçerken hiç bi belirtim yoktu,ama belli olmaz,kiminde belirti oluyo,kiminde olmuyo,bunlara takıla takıla ömrümüzü geçirdik.
inşallah hamilesindir.
insallah canım rabbim oğlusuna hayırlı uzun ömürler versin insallah
amin berrincim,rabbim tüm isteyenlere nasib etsin
hayırlı olsun canım cok sevindim:nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:paşa geliyor inş

teşekkür ederim cicili,mert nasıl,iyidir inşallah?

teşekkür ederim canım,evet ben de hala çekiyorum,ama benim duyduğumda erkeklerde çok bulantı olduğuydu.
sağlıklı olsunlar da gerisi hiç önemli değil,biz her şeye katlanırız onlar için.

benim günüm geçerken hiç bi belirtim yoktu,ama belli olmaz,kiminde belirti oluyo,kiminde olmuyo,bunlara takıla takıla ömrümüzü geçirdik.
inşallah hamilesindir.

mert bey büyüyorlar teyzesi agu mugu konusuyor birşeyler diyor gülücükler arttı
konturolumuz güzel geçti 6.700 gram 62 cm olmus paşam :nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek: öper ellerinizden

ebuşum test yapmışın hayırlısı canom yaa..dur bakalım adetin gelmedikçe bi ümit var..bende seni çok özledim cnm benim..
banuşum senide çok özledim canım günlerdirde konusmadık valla burnumda tüttünüz.
kızlar biliyosunuz asılama olamadım.dün kontrole gittim doktor rahim duvarının çok iyi kalınlıkta oldugunu ve yumurtamında çatladıgını çok iyi göründügünü söyledi..bundan sonra beklicez dedi..hayırlısı artık..şimdi kaçtım hepinizi çok öptüm görüşürüz.
Canım bende seni özledim inşallah bu ay güzel haberler alırsın arkadaşım.
Kardeloş çok sevindim oğluşun oluyomuş ohh maşallah kızlar erkekler hadi bakalım topicimizin yavruları oyy teyzesi yesin onu.

günaydın kızlar hayırlı sabahlar.hayırlı günler inşallah.
kardelenim konuştuk gerçi ama yinede burdanda tebrik edeyim sağlıkla gelsin oğluşun canım.öptm sizi.
cici nerelerdeydin kız sen.hadi hayırlısı canım dualarım seninle Rabbim aşılamanı vesile kılsın inşallah canım.maşallahh yumoşlarda çok iyi.güzel haberlerini duymak ümidiyle Allah yardımcın olsun canım.öptm seni.

mert bey büyüyorlar teyzesi agu mugu konusuyor birşeyler diyor gülücükler arttı
konturolumuz güzel geçti 6.700 gram 62 cm olmus paşam :nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek: öper ellerinizden
,maşallah mert bey e

Kardeloş çok sevindim oğluşun oluyomuş ohh maşallah kızlar erkekler hadi bakalım topicimizin yavruları oyy teyzesi yesin onu.
sağol canım,darısı tüm isteyenlere inşallah
günaydın kızlar hayırlı sabahlar.hayırlı günler inşallah.
kardelenim konuştuk gerçi ama yinede burdanda tebrik edeyim sağlıkla gelsin oğluşun canım.öptm sizi.
cici nerelerdeydin kız sen.hadi hayırlısı canım dualarım seninle Rabbim aşılamanı vesile kılsın inşallah canım.maşallahh yumoşlarda çok iyi.güzel haberlerini duymak ümidiyle Allah yardımcın olsun canım.öptm seni.

teşekkür ederim selinacım,amin inşallah.

inşallah hamilesindir.

iyiler cnm kıpır kıpır konuşuyorum hep onlarla tepkı verıyolar :))

canım her şeyin yolunda olmasına sevindim inş bebişin bu ay gelir hayırlısıyla...
ben iyiyim şükür nete giremiyorum misafirlerim var.Bugün doğum günümdü evet kutlayan hatırlayan haberi olmayan herkes sağolsun.Beraberce nice yıllara inşallah.Ebrarcım sağol canım inşallah beklediğimiz evlatlarımız bir sonraki yaşımızda bizlerle olur.Hepinizi öpüyorum ve kaçıyorum izninizle
kardelencim dogumgününü fecten kutladım ama burdanda kutluyorum nice mutlu yıllara eşinle ve inş dogacak beişlerinle...
oy maşallah ya hayırlısıyla gelsin paşamız :nazar::emir_bebek:
canım iyiyim bende yarın saat 11.30 aşılamam var hayırlısı inşallah bu sefer 5 tane yumoşlarım çok mutluyum allahın izniyle busefer olur inşallah

hayırlısıyla aşılaman inş tutar canım...

selam kızlar nasılsınız...ben bu aralar cok keyifsizim cok sık girmek istemiyorum k.k ya şu bebiş fikrini aklımdan atmam lazım...rabbim bu yeni yılda yüzümüzü güldürür inş hayırlısıyla kendinize co iyi bakın öpüyorum hepinizi...

merhabalar
36 yaşındayım bir oğlu 12 kızım 9 yaşında mağlesef doğumda oksijensiz kaldı gelişim geriliği var. Allahıma şükrediyorum onu bize verdiği için ancak bazen gelecek korkusu geliyorç İleride kim sahip çıkacak abisinin omuzlarına çok yük binecek korkusu. 3. çocuk düşünüyorum ancak çocuklarımı yeni bebekle ilgilendiğimde ihmal ederim diye korkuyorum. Ayrıca Tiroid tembelliği var TSH 5.11 bu da beyin gelişimine negel diye okuyorum internetten. Endoklojiye gidiyorum o hayır bişey olmaz diyor ama allah korusun kızımın başına gelen talihsizliği bu kez ben kendi elimle yapmak istemiyorum. Siz ne önerirsiniz arkadaşlar?

canım biraz geç oldu ama dogum günün kutlu olsun arkadasım..rabbim önündeki yılları bi öncekilerden daha daha saglıklı mutlu huzurlu kılsın..seni çok seviyoruz iyiki dogdun kuzum:KK16:
günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı günler inşallah.
kardelencim geç oldu ama doğum günün kutlu olsun.Rabbim inşallah hayırlı ve sağlıklı evlatlarla yuvanı şenlendirsin.öptm canım nice yıllara.
derincim dr dan güzel haberlerle gelmişsin.inşallah en yakın zamanda senden müjdeyi alırızz.Allahım emeklerinin mükafatını nasib etsin canım.öptm senide.
kızlar ben biraz daha iyiyim.nasibimde ne varsa o yaşanacak.hakkımızda hayırlısı olsun.güzel dilekleriniz içinde teşekkür ederim.Rabbim en kısa zamanda hayırlısıyla göndersin bebeklerimizi inşallahh.
amin canım selinam inşallah..rabbim hepimize en yakın zamanda bebiş haberleri vermeyi nasip etsin saglıcakla.:KK16:
kuzuuuuuummm bugün epey konustuk tekrardan hayırlı olsun canımmmm oglanlarımız çogaldı:21:

sagolasın sevcanım inşallah gülüm..sen neler yaptın tontişşşşşş:KK16:

aminnn banum benim. inş..senden de güzel haberler almayı istiyoruz hayırlısıyla kuzum..seni çok seviyorum hep iyi ol hiçbişeye kendini üzme..bi daha gelmicez dünyaya...bi ara konusalım özledim çokkkkkkkkkkkkk:KK43:
canım her şeyin yolunda olmasına sevindim inş bebişin bu ay gelir hayırlısıyla...

kardelencim dogumgününü fecten kutladım ama burdanda kutluyorum nice mutlu yıllara eşinle ve inş dogacak beişlerinle...

oy maşallah ya hayırlısıyla gelsin paşamız :nazar::emir_bebek:

hayırlısıyla aşılaman inş tutar canım...

selam kızlar nasılsınız...ben bu aralar cok keyifsizim cok sık girmek istemiyorum k.k ya şu bebiş fikrini aklımdan atmam lazım...rabbim bu yeni yılda yüzümüzü güldürür inş hayırlısıyla kendinize co iyi bakın öpüyorum hepinizi...
peloşşş canımm yaaa çok sagol amin hepimizin bebişleri en yakın zamanda gelir inş...üzme kendini bu kadar kuzum nasıl rahat hissediceksen öyle yap...:KK16:

kızlar hepinizi çokkk ama çok özledim yaaa...telden de olsa baya bi idare ediyomuş..şimdi anneannemdeyiz kardeşim annem falan.en yakın zamanda kontür alıcam inş...hee bu arada ebuşummm kaç gün oldu konusmadık cano cagrı atmak istemiyorum müsait olmazsın diye..çok öptüm canım arkadasımmmmm.

slm topigin güzel hatunlari .. naslsiniz ben iyyiim toparlaniyorum iste.. bos gebelikten kürtaj oldum sonra parca kalmis tekrar kürtaj gibi bii oldumm simdi toparlaniyorum iste.. uzun zaman oldu buraya yazmayali.. nasilsiniz bakalim hamile olanlarin allah sag salim kucagina almayi nasip etsin olmanyanlarinda bir an önce müjdesini versinn amiinn..

eskiden sayfalari oku oku yetisemezdik kalabalikti herkes dagilmiss.. herkesin isi gücü var tabi..

Son düzenleme:
günaydınn kızlar hayırlı sabahlar.hayırlı cumalar.Rabbim bu mübarek günde cümlemizin dualarını,dileklerini kabul etsin inşallah.kimseler gelmiyor ahh ahh....

X