Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selam canım hoşgeldin nerelerdesin bakıyım sen ?sende durumlar ney çalışmalara başladınızmı canım

selam kızlar hayırlı pazarlar.eşim evde olunca kaçamak girdim geçmişe bakamıyorum.sadece pelinim seni gördüm kırmızılar gelmiş sağlık olsun inşallah.hayırlısıyla sağlıkla gelsin bebişler.

beni merak ederseniz diye girip haber vereyim dedim sözde bugun test yapıcaktım ama eşim izin vermedi yapamadım.ee tek başıma çıkamıyorumda gidip test alsam:KK43: merakla bekliyoruz.yarın için müsade etti.hala gelen giden yok beyaz bazende sarı gibi akıntım var.hayır olsun diyip bekliyorum.yarın izin verdi ama bende yarın onu delirtcem sonucu ne olursa olsun hiç bişey demicem akşam işten gelene kadar kudursun :KK1::KK1::KK1::KK1: öptm hepinizi hayırlı akşamlar..
cnm olsun yarın yap sen de

slm kızlar hayırlı akşamlar bi bakayım dedm benden başkası yok :KK43:
pelincim kırmızılar gelmiş saglık olsun yeni yıl yeni umut olsun hepinize bana öyle olmuştu son adetim ocak9 du :) inş sizlerde yeni yıla güzel haberlerle girersinizderinim iki yumoşun varmış ama rahim duvarı ince olunca aşılama yapılmıyo ...siz denemeye devam edin bol bol çalış canım gelsin bebişler inşş..
ebroşum kolay gelsin datlum öperim yerine
sevcancım bulantın azalmış sevindim canım
kızlar hepinizi öpüyorum:)
evet cnm düzeldi şükür ya e artık doğurcaz düzelsin ama dimiii? gökçe kızımızı öp yerime mis kokuluyuuu

haklısın canım üzüldüm ama şimdi ha iyiyim napalım nasip degilmiş...cok isterdim yeni yıla girerken hamiş girmeyi ama hayırlısı olsun...

canım ben doktorumla konuşmuştum 3 ay olmassa gel rahim filmi cekeriz dedi...ne kadara cekildigini bilmiyorum arayıp ögrenince söylerim ben adapazarında doktora gidiyorum...hapimiz icin hayırlısı olsun...

canım ben 2.5 senedir cekilmedim iki kere hamiş kaldıgım icin ama şimdi cektirmek iztiyorum inş sonuclar güzel cıkarda icim rahatlar...inş berrincim hepimiz hamiş kalalım hayırlısıyla...

amin canım inş...hadi selinam senden güzel haberler bekliyoruz inş gelmiştir bebişin bu topigin şenlenmeye ihtiyacı var...bizi cok merakta bırakma...

evet canım saglık olsun inş yeni yıl hepimizin bebiş yılı olur...rabbim yüzlerimizi güldürür inş...

sevcanım senin alıntılar karışıktı oyuzden almadım...canım dedigin gibi hayırlısı olsun üzülmüştüm ama şimdi daha iyiyim...inş bende rahim filmini cektirdikten sonra hamile kalırım hayırlısıyla...
cnm analamaıdm duzgun aldım ama bozuk cıkmıs alıntılar....ınşallah cnm filmi bıran once cektır sen

Selammm kızlarrrr nerdesinizzzz????

Pelinim cnm inşaallah 2012 hayırlı gelir,Rabbim tez zmanda göndersin meleğini hsg vesilen olsun inşaallah...

Yok kardeloşum çok yorulmadım aslında stresten oldu muhtemelen,bende keşke senin gibi söyleyebilsem ama huyum kurusun söyleyemiyorum :):KK17:

Sağol sevcanım,cnm bebek sanki ittiriyor gibi 3-4 dk gergin bi şekilde duruyor bi yerde toplanıyor sepsert oluyor orası özelde gittiğim doktor günde ondan fazla oluyorsa gel dedi devlete gittim bişe çıkmadı nette de saatte 4ten fazla olursa erken doğum tehlikesi var diyor bebişlerin hareketlerine dikkat et sende cnm...

Selinam sen nasılsın cnm inş yarın güzel hbrler verirsin gerçi ben anca haftaya öğrenirim :KK52:
cnm sağol aydınlatman için.ay cnm benim de bazen sanki yuvarlacık kendi içlerine yuvarlak olup duruyolar gıbı oluyo huylanıyom bıle oymuş meğer bahsettiğin ama şimdiye dek 4 kez olmustur en fazla ayrı zamanlarda.bundan sonra ben de dıkkat ederım bakalım

günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı haberler inşallah.
test alıp eve gelip yapana kadar sağlık ocağına gittim.kan verdim.ama sonuç 16.00 da çıkar dediler :KK43: bende o vakite kadar temizlikle oyalanıcamm.
güzel haberler ümit eden herkesin ümitleri boşa çıkmaz inşallah kızlar.hakkımızda hayırlısı olsun.öptm hepinizi.sonucu tlfn la öğrenicem öğrenir öğrenmez haber ederim.şimdilik hoşçakalın.
ay cnm yaa heyecanla bekliyorum.o saatlerde burada olacağım inşallah halayını çekeriz:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

cano inşallah enkısa zamanda aramızda olursun özledim seni

aynen kuzen ya .nasılsın herşey yolundamı kuzum

ayy maşallah elifim yaa demek kız geliyo teyzesi yer onu zeynebimize kocaman maşallah sağlıkla gelsin inşallah

kuzum çok geçmiş olsun gerçi dün konuştuk epeyce iyi olmana sevindim minik erkekimiz azcık korkutmuş seni birdaha olmaz inşallah canım

berrincim saol canım evet baya keyif yaptım karda çok yağmadı heryer bembeyaz olucakki tadını çıkaralım değilmi:))
sende inşallah hayırlı haberler al tatlım

pelşum üzülme tatlım herşeyde hayır vardır önümüzdeki ay gelir inşallah minişin .aslında rahim filmine gerek varmıki ya sen hamile kalıyosun sonuçta tabi en iyisini doktorun bilir .mevlam gönlüne göre versin canım arkadaşım

çok güldüm valla cano yaa alemsin öyle tabi etrafındakiler azcık çeksin seni biz neler çekmişiz bunlar ne demi ama .
o kapılardaki stres kadar or bişey yok gizli gizli çok ağlamışım bende .allahım yar ve yardımcımız olsun

ayy kuzu dün hiç giremedim ama aklım hep sendeydi gece kızlara sordum yapmamış dediler adette gelmemiş deyince rahatladım acayip heyecan var içimde inşallah bu ay sıpan geldi kuzum

saol cano kolaysa başına gelsin :))öptüm ikinizide

ayyy valla saat 4 nasıl olucak yaa içim kıpır kıpır hadi inşallah halaya hazır bekliyorum
ama o arada gidip temizlik yapmalıyım senin gibi :)))

kıyamam sana ben geldim bak
ablacıgım gelmışsın ama rastlaşamadık yahuuu :SS

selam canım hoşgeldin nerelerdesin bakıyım sen ?sende durumlar ney çalışmalara başladınızmı canım

hoşbuldum abla buralardayım kız asıl siz nerelerdesiniz bakıyım (üste cıkmak böyle bişi galiba)

ne yapım herşey aynı deyişen hiç bişi yok cok şükür bugunlerimize

alıntın bozuktu alamadım canım saolasın şükür iyiyim sen nasılsın herşey yolunda inşallah kuzum :emir_bebek::emir_bebek:
abla anlamadım bozuk çıkmış alıntım :S iyi ablacığım şükür iyiyiz senin de iyi olmana sewındım yoğundun ama dopingli geldın sanırım :KK66:))

ben temizliğe başlıyorum saat 4de burdayım inşallah
selianm dualarımseninle kuzum :emir_bebek:
ben de ben de burdayım o saatte hadi selına inşallah cnm ya dualarım senınle...

cano inşallah enkısa zamanda aramızda olursun özledim seni

aynen kuzen ya .nasılsın herşey yolundamı kuzum

ayy maşallah elifim yaa demek kız geliyo teyzesi yer onu zeynebimize kocaman maşallah sağlıkla gelsin inşallah

kuzum çok geçmiş olsun gerçi dün konuştuk epeyce iyi olmana sevindim minik erkekimiz azcık korkutmuş seni birdaha olmaz inşallah canım

berrincim saol canım evet baya keyif yaptım karda çok yağmadı heryer bembeyaz olucakki tadını çıkaralım değilmi:))
sende inşallah hayırlı haberler al tatlım

pelşum üzülme tatlım herşeyde hayır vardır önümüzdeki ay gelir inşallah minişin .aslında rahim filmine gerek varmıki ya sen hamile kalıyosun sonuçta tabi en iyisini doktorun bilir .mevlam gönlüne göre versin canım arkadaşım

çok güldüm valla cano yaa alemsin öyle tabi etrafındakiler azcık çeksin seni biz neler çekmişiz bunlar ne demi ama .
o kapılardaki stres kadar or bişey yok gizli gizli çok ağlamışım bende .allahım yar ve yardımcımız olsun

ayy kuzu dün hiç giremedim ama aklım hep sendeydi gece kızlara sordum yapmamış dediler adette gelmemiş deyince rahatladım acayip heyecan var içimde inşallah bu ay sıpan geldi kuzum

saol cano kolaysa başına gelsin :))öptüm ikinizide

ayyy valla saat 4 nasıl olucak yaa içim kıpır kıpır hadi inşallah halaya hazır bekliyorum
ama o arada gidip temizlik yapmalıyım senin gibi :)))

kıyamam sana ben geldim bak
ayy abla yaa bende vakit doldurmak için kabanımın tüylerini temizliyodum.kaçırmışım sizleri.inşallah güzel haber çıkar valla.hayırlısı...
kızlar nasılsınız

selina kız test mi yaptırdın hayırlı olsun ALLAHIM İNŞALLAH hayırlısyla pozitifi görmeni nasib etsin canım

adetin mi gecti anlat kız biraz bu ay tedavi falan mı oldunuz
saolasın canım inşallah hayırlı olur.amin Rabbim cümlemize nasib eder inşallah o pozitifleri.adetim bugun itibariyle 5 gün geçti.tedavi medavi hiç bişey yok canım ya bikaç aydır zaten ne dr a gidiyorum ne tedavi düşünüyorum.olursa olur olmazsa napim modumdayım.tabii boş dursam mutlaka aklımda hep bebek düşüncesi olurduda bu ay öyle yoğun geçti ki hem mutluyum dolu dolu geçtiği içinm hemde bu sıpa mevzusunu düşünmeye vakit bulamadığım için.hayırlısı duaların için Allah razı olsun inşallah hepimiz yavrularımıza kavuşuruz hayırlısıylaa.
kolay gelsin ablamm Allah razı olsun inşallah halaya geçebiliriz.

evet cnm düzeldi şükür ya e artık doğurcaz düzelsin ama dimiii? gökçe kızımızı öp yerime mis kokuluyuuu

cnm analamaıdm duzgun aldım ama bozuk cıkmıs alıntılar....ınşallah cnm filmi bıran once cektır sen

cnm sağol aydınlatman için.ay cnm benim de bazen sanki yuvarlacık kendi içlerine yuvarlak olup duruyolar gıbı oluyo huylanıyom bıle oymuş meğer bahsettiğin ama şimdiye dek 4 kez olmustur en fazla ayrı zamanlarda.bundan sonra ben de dıkkat ederım bakalım

ay cnm yaa heyecanla bekliyorum.o saatlerde burada olacağım inşallah halayını çekeriz:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

abla anlamadım bozuk çıkmış alıntım :S iyi ablacığım şükür iyiyiz senin de iyi olmana sewındım yoğundun ama dopingli geldın sanırım :KK66:))

saolasın canım inşallah güzel haberlerle coşarız şu topiğin durgunluğunu ben bozarım inşallahhhh.duaların için Allah razı olsun canım.öptm 3ünüzü de.

ayy abla yaa bende vakit doldurmak için kabanımın tüylerini temizliyodum.kaçırmışım sizleri.inşallah güzel haber çıkar valla.hayırlısı...

saolasın canım inşallah hayırlı olur.amin Rabbim cümlemize nasib eder inşallah o pozitifleri.adetim bugun itibariyle 5 gün geçti.tedavi medavi hiç bişey yok canım ya bikaç aydır zaten ne dr a gidiyorum ne tedavi düşünüyorum.olursa olur olmazsa napim modumdayım.tabii boş dursam mutlaka aklımda hep bebek düşüncesi olurduda bu ay öyle yoğun geçti ki hem mutluyum dolu dolu geçtiği içinm hemde bu sıpa mevzusunu düşünmeye vakit bulamadığım için.hayırlısı duaların için Allah razı olsun inşallah hepimiz yavrularımıza kavuşuruz hayırlısıylaa.

saolasın canım inşallah güzel haberlerle coşarız şu topiğin durgunluğunu ben bozarım inşallahhhh.duaların için Allah razı olsun canım.öptm 3ünüzü de.

selena 5 gün gecmiş kız nasıl dayandın o kadar MAŞALLAH sana evde falan yapmadınmı test dayanamayıp

hadı 4 de bende burdayım İNŞALLAH HAYIRLISI OLUR

hoşbuldum abla buralardayım kız asıl siz nerelerdesiniz bakıyım (üste cıkmak böyle bişi galiba)

evet valla güzel üste çıkmışsın :))nolsun kuzu aynı işte bizdede durumlar ben bura yoğunum misafirlerim var onun haricinde değişiklik yok seninde iyi olmana sevindim canım

allahım daha iyi etsin canım kuzucuklarını ve seni .
evet baya yoğundum şu birkaç gündür kafa dinledim ama galiba yarın geri geliy misafirler :))

kıyamam yaa allahım inşallah sevindirsin seni dört gözle müjdeni bekliyorum canım .saatde 4ü geçti nerelerdesin yaaaa

geç mi kaldım dedim ama gelmemişsin cnmmmm...10 dak geçtı kısss inşallah sevinçten telefon trefiğindes,ndir de ondan girememişsindir daha :)

naber abla rastlaştık nihayet evet ya mısafır olunca yoğun gectıgınden kafaya takmıyo ınsan.ben de çok severim mısafırı.sağolsunlar benım de gelenım bıtmez

hoşgeldin canım
valla bu selina kalpten götürcek bizi gerçi müjdeyle gelsinde biz bekleriz dimi ama

naber abla rastlaştık nihayet evet ya mısafır olunca yoğun gectıgınden kafaya takmıyo ınsan.ben de çok severim mısafırı.sağolsunlar benım de gelenım bıtmez

evet canım çok şükür ya sonunda karşılaştık nolsun temizlik yaptım koştur koştur buraya geldim daha yemek yapıcam vs.
sorma canım kafaya hiç takmadım ama misafirler gitti yine başladı bebek düşüncesi :)))bende severim misafri canım bereketiyle geliyolar ama yatılı olunca baya zorlanıyo insan

evet canım çok şükür ya sonunda karşılaştık nolsun temizlik yaptım koştur koştur buraya geldim daha yemek yapıcam vs.
sorma canım kafaya hiç takmadım ama misafirler gitti yine başladı bebek düşüncesi :)))bende severim misafri canım bereketiyle geliyolar ama yatılı olunca baya zorlanıyo insan
kolay gelsin abla sevindim adına bu aralar iyisin enerjini burdan hıssedebılıyorum =)))
sana hep mısafır gonderelım abla biz ya :)) evet abla.mısafır varken dagılıuyo ortalık e süpüremıyorsun da onlar varken...baya yoğun geçer bilirim :KK66:

kolay gelsin abla sevindim adına bu aralar iyisin enerjini burdan hıssedebılıyorum =)))
sana hep mısafır gonderelım abla biz ya :)) evet abla.mısafır varken dagılıuyo ortalık e süpüremıyorsun da onlar varken...baya yoğun geçer bilirim :KK66:

evet canım şükürler olsun enerji had safhada :)))
valla olabilir benim sıkıntım galiba yanlızlıktan aslında misafir yerine küçük misafir gelse tam süper olucak :KK1::KK1:
valla aynen anlattığın gibi bugün evimi güzelce temizledim yarından itibaren pislenmek üzere :KK53:

hoşgeldin canım
valla bu selina kalpten götürcek bizi gerçi müjdeyle gelsinde biz bekleriz dimi ama

inşallah abla yaaaa hadi kıs selina selina seni beklıyoruz cnmmmmmmmmm

slm kızlar nasılsınız ben 9 doğurdum inşallah güzel haberle gelir selina hadi ama ya misafir bile kalamadım heyecandan :KK52::KK52::KK52:

X