Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selam canım hoşgeldin nerelerdesin bakıyım sen ?sende durumlar ney çalışmalara başladınızmı canım

cnm olsun yarın yap sen de

evet cnm düzeldi şükür ya e artık doğurcaz düzelsin ama dimiii? gökçe kızımızı öp yerime mis kokuluyuuu

cnm analamaıdm duzgun aldım ama bozuk cıkmıs alıntılar....ınşallah cnm filmi bıran once cektır sen

cnm sağol aydınlatman için.ay cnm benim de bazen sanki yuvarlacık kendi içlerine yuvarlak olup duruyolar gıbı oluyo huylanıyom bıle oymuş meğer bahsettiğin ama şimdiye dek 4 kez olmustur en fazla ayrı zamanlarda.bundan sonra ben de dıkkat ederım bakalım

ay cnm yaa heyecanla bekliyorum.o saatlerde burada olacağım inşallah halayını çekeriz

ablacıgım gelmışsın ama rastlaşamadık yahuuu :SS

selam canım hoşgeldin nerelerdesin bakıyım sen ?sende durumlar ney çalışmalara başladınızmı canım

hoşbuldum abla buralardayım kız asıl siz nerelerdesiniz bakıyım (üste cıkmak böyle bişi galiba)

ne yapım herşey aynı deyişen hiç bişi yok cok şükür bugunlerimize

alıntın bozuktu alamadım canım saolasın şükür iyiyim sen nasılsın herşey yolunda inşallah kuzum
abla anlamadım bozuk çıkmış alıntım :S iyi ablacığım şükür iyiyiz senin de iyi olmana sewındım yoğundun ama dopingli geldın sanırım ))

ben temizliğe başlıyorum saat 4de burdayım inşallah
selianm dualarımseninle kuzum
ben de ben de burdayım o saatte hadi selına inşallah cnm ya dualarım senınle...

ayy abla yaa bende vakit doldurmak için kabanımın tüylerini temizliyodum.kaçırmışım sizleri.inşallah güzel haber çıkar valla.hayırlısı...
kızlar nasılsınız

selina kız test mi yaptırdın hayırlı olsun ALLAHIM İNŞALLAH hayırlısyla pozitifi görmeni nasib etsin canım

adetin mi gecti anlat kız biraz bu ay tedavi falan mı oldunuz
saolasın canım inşallah hayırlı olur.amin Rabbim cümlemize nasib eder inşallah o pozitifleri.adetim bugun itibariyle 5 gün geçti.tedavi medavi hiç bişey yok canım ya bikaç aydır zaten ne dr a gidiyorum ne tedavi düşünüyorum.olursa olur olmazsa napim modumdayım.tabii boş dursam mutlaka aklımda hep bebek düşüncesi olurduda bu ay öyle yoğun geçti ki hem mutluyum dolu dolu geçtiği içinm hemde bu sıpa mevzusunu düşünmeye vakit bulamadığım için.hayırlısı duaların için Allah razı olsun inşallah hepimiz yavrularımıza kavuşuruz hayırlısıylaa.
kolay gelsin ablamm Allah razı olsun inşallah halaya geçebiliriz.

saolasın canım inşallah güzel haberlerle coşarız şu topiğin durgunluğunu ben bozarım inşallahhhh.duaların için Allah razı olsun canım.öptm 3ünüzü de.

selena 5 gün gecmiş kız nasıl dayandın o kadar MAŞALLAH sana evde falan yapmadınmı test dayanamayıp

hadı 4 de bende burdayım İNŞALLAH HAYIRLISI OLUR

hoşbuldum abla buralardayım kız asıl siz nerelerdesiniz bakıyım (üste cıkmak böyle bişi galiba)

evet valla güzel üste çıkmışsın :))nolsun kuzu aynı işte bizdede durumlar ben bura yoğunum misafirlerim var onun haricinde değişiklik yok seninde iyi olmana sevindim canım
allahım daha iyi etsin canım kuzucuklarını ve seni .
evet baya yoğundum şu birkaç gündür kafa dinledim ama galiba yarın geri geliy misafirler :))

kıyamam yaa allahım inşallah sevindirsin seni dört gözle müjdeni bekliyorum canım .saatde 4ü geçti nerelerdesin yaaaa

geç mi kaldım dedim ama gelmemişsin cnmmmm...10 dak geçtı kısss inşallah sevinçten telefon trefiğindes,ndir de ondan girememişsindir daha :)

naber abla rastlaştık nihayet evet ya mısafır olunca yoğun gectıgınden kafaya takmıyo ınsan.ben de çok severim mısafırı.sağolsunlar benım de gelenım bıtmez

hoşgeldin canım
valla bu selina kalpten götürcek bizi gerçi müjdeyle gelsinde biz bekleriz dimi ama

naber abla rastlaştık nihayet evet ya mısafır olunca yoğun gectıgınden kafaya takmıyo ınsan.ben de çok severim mısafırı.sağolsunlar benım de gelenım bıtmez

evet canım çok şükür ya sonunda karşılaştık nolsun temizlik yaptım koştur koştur buraya geldim daha yemek yapıcam vs.
sorma canım kafaya hiç takmadım ama misafirler gitti yine başladı bebek düşüncesi :)))bende severim misafri canım bereketiyle geliyolar ama yatılı olunca baya zorlanıyo insan

kolay gelsin abla sevindim adına bu aralar iyisin enerjini burdan hıssedebılıyorum =)))
sana hep mısafır gonderelım abla biz ya :)) evet abla.mısafır varken dagılıuyo ortalık e süpüremıyorsun da onlar varken...baya yoğun geçer bilirim

evet canım şükürler olsun enerji had safhada :)))
valla olabilir benim sıkıntım galiba yanlızlıktan aslında misafir yerine küçük misafir gelse tam süper olucak
valla aynen anlattığın gibi bugün evimi güzelce temizledim yarından itibaren pislenmek üzere

hoşgeldin canım
valla bu selina kalpten götürcek bizi gerçi müjdeyle gelsinde biz bekleriz dimi ama

inşallah abla yaaaa hadi kıs selina selina seni beklıyoruz cnmmmmmmmmm

slm kızlar nasılsınız ben 9 doğurdum inşallah güzel haberle gelir selina hadi ama ya misafir bile kalamadım heyecandan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…