Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

insallah canım ama acıdan hiç korkmuyorum ben inan herseye katlanmaya hepimiz hazır değilmiyiz zaten sadece bişey cıkar diye korkuyorum canım rahim duvarının kalılığı neki bilen yokm mu hiç

slm kızlar ben bişey sormak istiyorum adetim 5 gündür gecikti bugün test yaptım kan testi sonucum 0.35 çıktı ama ne hamilelik nede adet beliritm var bu ne demek şimdi doktorumada gösteremedim yarın gidecem ama yarına kadar çok merak ediyorum (

cnm peloşum ya takma kafana stres yapınca olmuyo bılıyorsun dua etmekten başka çare yok ki...

cnm bitti.mobılya bu hafta gelecek kısmetseçkağıtlar bıttı şükür.babanın daha iyi olmasına sewındım elıfcıgım allah daha da iyi etsın inşallah.

Baş sağlığı dileyen herkese çok teşekkürler kızlar.

Cnım ben kaçırdım mı kim vefat etti aradım gecmişte bulamadım başın sağolsun??

Canım ya boşversebne allah askına benim yumurtam tam olmamış ve rahim ağzında incelik vardı hatırlamıyomusun Ranbbim nasip ettikten sonra ooo maşallah baya olmuş yumoşlar ordan gelir bir tosun söyliyim canım hadi calışın boş durmayın kuşum :)9

Canım bendede vardı ama benimkini tersine inceltmişti doktordan iyce öğren hazırlıklı git canım korkun az olur o zman ama bak hersey yavaş yavaş düzeliyo işte maşallahh buna stress yapma boşuna

Selam arkadaşlar ben yeni üyeyim
2 senelik evliyim eşimle bebek yapmaya karar verdik 2 ay önce doktora gebelik öncesi muayeneye gitmiştim herhangi bir sorun yok bana verdiği gebelik öncesi kullanmam gereken folbiol 5 mg.ateşlenme ve yüzümde kızarma yaptı ani gelip gidiyor menopozda olurya onun gibi 1 hafta ara verip yeniden başladım bu sefer karın bölgemde lekelenmeler yaptı şuan içmiyorum gebede değilim galiba ne yapmam gerekiyor yarım yarım içsem olurmu? prolaktin rahatsızlığım vardı yıllar önce geçen ay prolaktin testi yaptırdım 33.63 çıktı bir sorun varmı sizce? ne yapmalıyım ? adetimde 2 gün geçti karnım acayip şiş gaz var gibi ama hiç bir belirti yok sadece göğüslerim biraz dolgun ve sık wc gidiyorum o kadar bugün test yaptım negatif çıktı yinede hiç belirti yokken hamile olabilirmiyim? bilgi verirseniz çok sevinirim...
..

.

Son düzenleme:

Son düzenleme:

canım evet bayadır konuşamadık ben çok yoğunum misafirler var fırsat buldukca girmeye çalışıyorum işte sen nasılsın esma hanım nasıl benim için öp onu mis gıdısından
peloşum inşallah canım yaa allahım buaya sevindirsin seni çok ümitsizmişsin ama inşallah yanılırsın bebişin göbüşündedir canım .
valla sevcanım iyi oluyo aslında sizleri özledim ama uzak kalmakda iyi geldi canım .sende paşaları gezdiriyosun galiba öpüyorum sizi canım
heeeeeeeeee unutmadan yazayım şehzade geliyor teyzoşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
maşallah semracım bi oğluş daha olucakmış sağlıkla gelsin dünyaya inşallah
berrincim saol canım azcık yoruluyoruz işte ama napalım eşlerimizin hatırına :))seninde iyi olmana sevindim canım öpüyorum seni
selam hoşgeldin aramıza canım gerçi bu mesajdan sonra uğramamışsın ama yeni dostlara herzaman kapımız açık
selinam konuştuk seninle kuzum inşallah müjde verirsin bize içim kıpır kıpır oldu valla
nasılsınız umarım hepınız ıyısınızdır ben hıc ıyı degılım hersey üst üste gelıyor bıara dertlesırız ınsallah kendınıze ıyı bakın
boncuğum hayırdır kuzum konuşamadıkda buara herşey yolundadır inşallah özledim seni
ben onun psikopatlığını yerim yaa nede yakışıyodur ona kuzum benim öp benim yerime gökcem
bende bildiğin gibi işte koşturmaca devam ediyor .senide öptüm kanka

canım babacığın iyiymiş allahım daha iyi etsin inşallah şifa versin rabbim
evet ben baya yoğunum canım bende sizleri özledim
bugün doktoraa gidecekmişsin hayırlı haberler al canım öptüm seni
Toplam 8 kullanıcı konuyu okuyor. (5 üye ve 3 ziyaretçi)

kardelen5233, , aleyna84+, , pelin67+, , Elipoly+, , berrin1985,

ooo şimdiden çoğaldık bile
maşallah baya çoğalmışsınız ama y ine kimseden ses çıkmamaış :))

nasılsınız kızlar bende geldim birbirimizi özledik ama görüşemiyoruz nazar değdi heralde hepimize neyse ebuş gelsin bi duada hepimize okuyalım
birsoş naber kuzu ?evet bi rahatlasam hemen başlıycam duaya ama galiba buyılı bitircez böyle :))

derinim canım arkadaşım hayırlısı olsun ama doktor neden kalınlaştırmak için ilaç vermediki yani ne güzel iki yumoşun vardı neyse vardır bir hikmeti inşallah kendiliğinden gelsin sıpan .ayrıca özledim seni msnyede gelmedin canım nerelerdesin
berrincim korkma canım inşallah bişey çıkmaz belkide polip vardır allahım korktuğuna uğratmasın .netten araştırma insanı bunalıma sokuyo valla .herşeyin kötüsü yazıyo nette :))
delüüüü koptum valla kız bi çay yapsaydın be ayıp olmuş misafirlere okadarda yapabilirdin be cano :)))
Ebuşum ya sen nerelerdesin bak çok özledim ama ben seni....
banum konuştuk seninle kuzen bende özlemiştim azda olsa özlem giderdik ayrıca inanılmaz bir enerji aldım senden pozitif olmana çok sevindim canım
selinam benim şu misafir işi bitsin bi el atıcam canım :)))artık herkese özel davitiye göndeririz belki sende bana yardım edersin :)))

selam canım galiba adetin prolaktinin yüksek olduğundan gecikti bence tekrar ölçtür prolaktinini ayrıca ilaç kullanmadınmı bunun için ?gerçi doktorun bizden daha iyi bilirde geçmiş olsun canım

selam canım arkadaşlarım uzun aradan sonra geçmiş okudum özlemişim aslında
hepiniz iyisinizdir inşallah .ben iyiyim şükür bugün evdeyim ve misafirlerim yok keyif yapıyorum :))
burda hava fena soğuk sabah kar atıştırdı keşke çok yağsaydı bayılıyorum kara yaa :))neyse benden bukadar hepinizi çok çok öpüyorum
buarada benim adette gelmedi test yaptım negatif artık buyılda böyle geçti

kızlar selam hemen yazıp çıkmam gerek..30 günüm doldu internette..kontür yükleyince güncellenicek.meraK ETMEyin diye girip söyliyim dedim öptüm hepinizi..

Sağol canım benim bende çok özlemiştim seni.
kızlar selam hemen yazıp çıkmam gerek..30 günüm doldu internette..kontür yükleyince güncellenicek.meraK ETMEyin diye girip söyliyim dedim öptüm hepinizi..
Canikom süren dolmuş çabuk kontör alda özletme kendini.

teyzoşlar kızımız geliyor zeynep geliyoo :)) Darısı eennn kısa zamanda sizlerin basınaaa aminn

Merhaba kızlar nasılsınız?
Gökçecim cnm şuan iyi gidiyor şükür inş böyle biter cnm,
Elifcim sende nickini değiştirmişsin galiba kızımız geliyormuş hayırlısıyla maşallah prensese sağlıkla gelsin,baban daha iyidir inş,
Banucum başın sağolsun cnm Rabbim sabır versin...
Kızlar geçmişe pek bakamadım bende dün acile gittim kasılmalarım vardı sık olması normal değilmiş nst'ye falan girdim muayene ettiler neyseki bişe yokmuş istirahat verdi doktor...
Bu arada eboşum knt yok bende geçen gün aramışsın sanırım misafirim de yeni gitti hbrn olsun...
Herkese hayırlı akşamlar...

valla canımm haklısınız hep en kötüleri yazıyolar ya size baktım kimse olmayınca bende mecbur girdim bizde seni özledik canımm valla ohh çıkar keyfini benim yerime de izle karı canım özlemişim .ne yapalım canım hayırlısı belki yeniyılda gelir bebişlerimiz

selam kızlar...sizlere güzel haber vermek isterdim ama benim kırmızılar bu sabah tesrif etti malesef...artık hicbişey yapmayı düşünmüyorum yanlız bu ay rahim filmi cektircem inş...umutlarımız yeni yıla kaldı...inş rabbim bizleri cok bekletmeden hayırlısıyla saglıklı bebiler nasip eder

cano yılbaşı gelmesini hiç sevmiyorum,çünkü her yılbaşında bi yaş daha yaşlanıyorum,ben öyle millet gibi beş sene 32 de kalamıyorum ki
ama bu sene gelsin istiyom yani,senin misafirler gitsin diye sırf
cano bazen çay değl,su bile veremiyorum ama bazen de çok iyiyim,sanırım birazda fazla nazlanıyorum,farkındayım ama çeksin bi zahmet etrafımdakiler,ben onca sene dr a bile yalnız gittim,çoğunda eşim bile yanımda değildi,tamam çalışıyodu,izin alamıyodu ama dr kapılarında yaşadığım stresi kimseye anlatamadım ben.
rabbim o kapılara düşürmesen,onlarsız da koymasın inşallah
en kısa zamanda görüşürüz inşallah derincim

teyzoşlar kızımız geliyor zeynep geliyoo :)) Darısı eennn kısa zamanda sizlerin basınaaa aminn
ooo topicde zeynep patlaması olcak sanırım,ben de kızım olursa zeynep koymayı çok istiyorum çünkü
rabbim sağlıklı doğmalarını nasib etsin inşallah.
çok yoruldun değl mi,misafir var diye kendini yıprattın,öğretemedim size misafire iş yaptırmayı,benim bu sıra sağolsun misafirlerim pek bol,hepsi de yatılı maşallah(rabbim eksikliklerini göstermesin,seviyorum misafiri)ben de onlara şunu yap,şunu getir,paso talimat verdim,hem onlar memnun,hem de ben

peloşum yaaa,üzme kendini ne olur gülüm yaaa,olcak inşallah,öyle düşün
iyi düşünelim ki iyi olsun değil mi?

canım benimde dün teşrif ettiler kırmızılar buay bende çektiriyorum inş.rahim filmi inş....temizçıkar tez zamanda alırız güzel haberler.. sen araştırdınmı filmi ne kadara nerede çektiriyorsun???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…