Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

günaydınn kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı cumalar.Rabbim bu mübarek günde hepimizin dualarını kabul etsin inşallah.
banum bende iyiyim canım çok şükür.herkesi çok özledik ama bakalım ne zaman toplanabilcez.
berrincim dr dan gelmişsin sis dediğin şeyi ilk defa duyuyorum.ama rahim filminden kolay diyolarsa hiçbişey değildir canım biçokk arkadaşımız rahim filminde bile hiç acı çekmedi.internette her gördüğüne tamah etme canım.boşu boşuna strese girme inşallah bişey yokturda kolayca geçer.öptm canım
.
eeeeeee kızlar arada uğradığınızda bi tarih verin bari şu gün gelicez diye :KK1::KK1: valla canım sıkılıyo topikte hep yanlız başıma :KK55::KK55:düdüütt araba oyniim bari :KK1::KK1::KK1:

insallah canım ama acıdan hiç korkmuyorum ben inan herseye katlanmaya hepimiz hazır değilmiyiz zaten sadece bişey cıkar diye korkuyorum canım rahim duvarının kalılığı neki bilen yokm mu hiç

slm kızlar ben bişey sormak istiyorum adetim 5 gündür gecikti bugün test yaptım kan testi sonucum 0.35 çıktı ama ne hamilelik nede adet beliritm var bu ne demek şimdi doktorumada gösteremedim yarın gidecem ama yarına kadar çok merak ediyorum :KK43:(

canım seninle msn de konuştuk zaten cok öpüyorum seni...

zaman her şeyin ilacı canım daha iyi olmana sevindim rabbim bir daha yaşatmasın inş..

derinim inş buyuyecek ve bebişin bu ay hayırlısıyla gelcek canım...olsun ya dedigin gibi hayırlısı olsun inş en kısa zamanda bulursun istedigin gibi bir ev canım...

canım doktordan hayırlı haberlerle donersin inş...

off boncugum ya bende pek iyi degilim bu aralar ama rabbim dermensız dert vermesin hepimizin icin hayırlısı olsun...sende kendine iyi bak cok stres yapma canım...

canım sen nasılsın görüşemedik epeydir yigenimde iyidir inş opüyorum ikinizide...

garipim bu aralar kimsenin keyfi yok ya inş rabbim yüzümüzü güldürür...hayırlısıyla git gel canım kendine iyi bak öptüm...

başınız saggolsun canım...rabbim geride kalanlara sabır versin...

canım adetim yaklaşıyo oyuzden keyifsizim yine olmadı gibi geliyo bana bu aralar cok takıyorum aklıma cok üzülüyorum ama napalım rabbim nasip etmedikten sonra olmuyo...hayırlısı olsun diyorum artık :KK43: iyi olmanıza sevindim gökcenin ve senin öpüyorum cok kendinize iyi bakın...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...yine kimseler yok ya moralım cok bozuk adet olcam gibi geliyo bana sizlerle konuşmaya ihtiyacım var gelinde biraz dertleşelim...kendinize cok iyi bakın rabbim sabır versin bizlere her şeyin hayırlısı olsun...öpüyorum hepinizi...
cnm peloşum ya takma kafana stres yapınca olmuyo bılıyorsun dua etmekten başka çare yok ki...

Ebrarım Derinim Banuşum Sevcanım Berrincim Pelincimn Uğur Böceğim si nasılsınız

Uğur Böceğim canım canın sıkkın galiba güzelim Allah yardımcın olsun Gönlüne ferahlık koysun inşallah canım Hayırdır ?

Sevcanım bittimi oğluşlarının odaları resim istiyorum :))

Derinim yumoşlar büyüd haa ay canım maşallahh ee bol bol calışın sizde :))Bu arada ev kaçmış olsun canım her şerde var hayır ben diyorum Allah daha güzel bir ev hazırlıyo size eminim :))

Ebrarım yoğunsun hala galiba ama özledik senii

Ben fena değilim kızlar bitrazdan çıkıp yürüycem ordan da babama bu ara iyi çok sükür . Gecen hafta baya kötüydü ama açıldı. Ocak 2 de başlıyoruz inşallah hayırlısıyla kemoterapiye Rabbim bekleyen herkese sifa versin inşalahh
cnm bitti.mobılya bu hafta gelecek kısmetseçkağıtlar bıttı şükür.babanın daha iyi olmasına sewındım elıfcıgım allah daha da iyi etsın inşallah.

hayirli aksamlar kizlar:KK3::KK3:
hepiniz iyisiniz insallah?ben bu aralar hem yogunum,hemde keyfim yok biraz:KK50:cok fazla ugrayamiyorum bu yuzden.ay sonuna dogru sehir disinda olma ihtimalim var,döndugumde görusmek dilegi ile,hepiniz allah'a emanet olun:KK19:[/QUOTE

hayırlı yolculuklar canım

başın sağolsun banucum mekanı cennet olsun inşallah

evet canım ikitane oğluşum olucak inşallah

evet canım arkadaş geliyor oğluşlarına. iki oğlan sende iki oğlan bende sırtımız yere gelmez allahın da izniyle:emir_bebek::emir_bebek::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
inşallah :)))) büyüdüklerinde de bizi sayarlar iyi ewlatlar olurlar.

amin canım inş...benim burda eltiler var ama cok gitmek istemiyorum zaten bi tanesiyle konuşmuyorum oburkuylede ara sıra görüşüyorum onun harıcınde hep evdeyim duvarlara bakmaktan bunalıma gircem...rabbim en kısa zamanda nasip eder inş...
aman cnm boşwer elti melti...ben kelek yedim.elin cazgırları ile uğraşmaya değmez :))))) tek başına daha iyi.çewrendekıler yeter cnm

Selam canlarım...doktora gıttım 2tane 20mm lik yumurtam olmus.ama rahım duvarım hala ınceymıs bırbırıne orantıszmıs.aşılama yapmanın bı anlamı yok kendınden catlıcak dedı.yanı bu ay kendımız denıcekmişik.üzülsemmi sevinsemmi bilemedim.hayırlısı napalım.
hadı cnm hayrlısı kımbılır kendılıgınden gelır yawrun aşılama yapmadan ınsallah hadı bakalım heyecanla beklıyorum.:emir_bebek:

herkese slmlar arkadaslarr bu gün doktora gittim eşinin sonucları baya düzelmiş tedaviye baslayabiliriz dedi.yumurtalıkların güzel hatta catlamış dedi iltihap filan yok dedi ama rahim duvarım kalınmış et parcası olabilir dedi adet biter bitmez gidecem sis diye bişey cekecekmiş su verip eger et varsa alınacakmış korkuyorum kızlarr
cnm korkma we bence netten cok bakma cok kafası karılıyor ınsanın.drunla konuş detaylı şekılde...ama takma çok kafana kalınlığı

slm kızlar ben bişey sormak istiyorum adetim 5 gündür gecikti bugün test yaptım kan testi sonucum 0.35 çıktı ama ne hamilelik nede adet beliritm var bu ne demek şimdi doktorumada gösteremedim yarın gidecem ama yarına kadar çok merak ediyorum :KK43:(

selm hgeldın testte yaptırmıssın ozaman maalesef yok bişey cnm hormon tahlılı yaptırsana bı bakalım.dra gıt anlat o zaten bakıp hormon tahlılı ıster senden.

Baş sağlığı dileyen herkese çok teşekkürler kızlar.

Cnım ben kaçırdım mı kim vefat etti aradım gecmişte bulamadım başın sağolsun??

Selam canlarım...doktora gıttım 2tane 20mm lik yumurtam olmus.ama rahım duvarım hala ınceymıs bırbırıne orantıszmıs.aşılama yapmanın bı anlamı yok kendınden catlıcak dedı.yanı bu ay kendımız denıcekmişik.üzülsemmi sevinsemmi bilemedim.hayırlısı napalım.

Canım ya boşversebne allah askına benim yumurtam tam olmamış ve rahim ağzında incelik vardı hatırlamıyomusun Ranbbim nasip ettikten sonra ooo maşallah baya olmuş yumoşlar ordan gelir bir tosun söyliyim canım hadi calışın boş durmayın kuşum :)9

herkese slmlar arkadaslarr bu gün doktora gittim eşinin sonucları baya düzelmiş tedaviye baslayabiliriz dedi.yumurtalıkların güzel hatta catlamış dedi iltihap filan yok dedi ama rahim duvarım kalınmış et parcası olabilir dedi adet biter bitmez gidecem sis diye bişey cekecekmiş su verip eger et varsa alınacakmış korkuyorum kızlarr

Canım bendede vardı ama benimkini tersine inceltmişti doktordan iyce öğren hazırlıklı git canım korkun az olur o zman ama bak hersey yavaş yavaş düzeliyo işte maşallahh buna stress yapma boşuna

cnm peloşum ya takma kafana stres yapınca olmuyo bılıyorsun dua etmekten başka çare yok ki...

cnm bitti.mobılya bu hafta gelecek kısmetseçkağıtlar bıttı şükür.babanın daha iyi olmasına sewındım elıfcıgım allah daha da iyi etsın inşallah.

aman cnm boşwer elti melti...ben kelek yedim.elin cazgırları ile uğraşmaya değmez :))))) tek başına daha iyi.çewrendekıler yeter cnm

hadı cnm hayrlısı kımbılır kendılıgınden gelır yawrun aşılama yapmadan ınsallah hadı bakalım heyecanla beklıyorum.:emir_bebek:

cnm korkma we bence netten cok bakma cok kafası karılıyor ınsanın.drunla konuş detaylı şekılde...ama takma çok kafana kalınlığı

selm hgeldın testte yaptırmıssın ozaman maalesef yok bişey cnm hormon tahlılı yaptırsana bı bakalım.dra gıt anlat o zaten bakıp hormon tahlılı ıster senden.

Canım kağı8rtloar ne güzel olmuştur hadi gecmiş olsun darısı başımıza inşallahh

Kızlar yarın doktora gidiyoz dua edin bize teyzoşlar bakalım cinsiyeti tam belli olacak mkı Rabbime şükür bu günlere iyi olsunda Babam iyi sayılır kızlar sağolun sorduğunuz için Ocakta zor bir sürec balıyo artık bizim için kemo inşallah cok zor gecmez tedavi olurda iyleşir babacığımız onun dışında bir yaramazlık yok canlar bildiğiniz gibi Yarın akşama inşallah hayırlı haberler veririm size canlar

Selam arkadaşlar ben yeni üyeyim
2 senelik evliyim eşimle bebek yapmaya karar verdik 2 ay önce doktora gebelik öncesi muayeneye gitmiştim herhangi bir sorun yok bana verdiği gebelik öncesi kullanmam gereken folbiol 5 mg.ateşlenme ve yüzümde kızarma yaptı ani gelip gidiyor menopozda olurya onun gibi 1 hafta ara verip yeniden başladım bu sefer karın bölgemde lekelenmeler yaptı şuan içmiyorum gebede değilim galiba ne yapmam gerekiyor yarım yarım içsem olurmu? prolaktin rahatsızlığım vardı yıllar önce geçen ay prolaktin testi yaptırdım 33.63 çıktı bir sorun varmı sizce? ne yapmalıyım ? adetimde 2 gün geçti karnım acayip şiş gaz var gibi ama hiç bir belirti yok sadece göğüslerim biraz dolgun ve sık wc gidiyorum o kadar bugün test yaptım negatif çıktı yinede hiç belirti yokken hamile olabilirmiyim? bilgi verirseniz çok sevinirim...
..

.

Son düzenleme:

Canım ya boşversebne allah askına benim yumurtam tam olmamış ve rahim ağzında incelik vardı hatırlamıyomusun Ranbbim nasip ettikten sonra ooo maşallah baya olmuş yumoşlar ordan gelir bir tosun söyliyim canım hadi calışın boş durmayın kuşum :)9

Canım bendede vardı ama benimkini tersine inceltmişti doktordan iyce öğren hazırlıklı git canım korkun az olur o zman ama bak hersey yavaş yavaş düzeliyo işte maşallahh buna stress yapma boşun

Kızlar yarın doktora gidiyoz dua edin bize teyzoşlar bakalım cinsiyeti tam belli olacak mkı Rabbime şükür bu günlere iyi olsunda Babam iyi sayılır kızlar sağolun sorduğunuz için Ocakta zor bir sürec balıyo artık bizim için kemo inşallah cok zor gecmez tedavi olurda iyleşir babacığımız onun dışında bir yaramazlık yok canlar bildiğiniz gibi Yarın akşama inşallah hayırlı haberler veririm size canlar
Eşimin abisinin ilk karısı vefat etti canım.
İnşallah sende güzel haberlerle gel kız geçti içimden ama bakalım ne olucak.

Son düzenleme:

yok canım biraz taktım aklıma ama şimdi daha iyiyim...aynen oyle sevcancım eltilerle ugraşmaya degmez zaten ugraşmıyorumda ne halleri varsa görsün..sen nasıl oldun bulantıların daha iyidir inş...yigenlerimi ve seni öpüyorum...

Canım bendede vardı ama benimkini tersine inceltmişti doktordan iyce öğren hazırlıklı git canım korkun az olur o zman ama bak hersey yavaş yavaş düzeliyo işte maşallahh buna stress yapma boşuna

canım doktordan hayırlı haberlerle dönersin inş...bakalım paşamı prensesmi geliyo gerci saglıklı olsunda ne olursa olsun bebiş...

günaydın kızlar hayırlı günler hepinize...ben hala adet olmadım sık wc ye gidiyorum ayaklarım hic ısınmıyo ama tast yapmaya korkuyorum bi kac gün daha bekliycem adet olmassam testi yaparım hayırlısı olsun hepimiz icin...inş rabbim yüzüme gülmüştür benim ve sizlerin...öpüyorum hepinizi...:KK16::KK16:

slm canlarım nasılsınız hepinizi çok özledim ama vaktim çok olmuyo giremiyorum fazla arda girip bakıyorum yazmadan çıkmak zorunda kalıyorum
falncım çok geçmiş olsun balım dilerim mevlam bir daha sorunsuz bnir gebelik nasip eder
ebraraım seninlede konuşamadık çoktandır iyisin inş
derinim o kanaman bence aspirinden oluyo canım banada oldu aynızı inş iyisiindir özledim
diğer canlar sizleride özledim simini sayamadığım herkezi öptüm rabbim bol bol iyilik versin inş
canım evet bayadır konuşamadık ben çok yoğunum misafirler var fırsat buldukca girmeye çalışıyorum işte sen nasılsın esma hanım nasıl benim için öp onu mis gıdısından
eboşum saglık olsun kuzum napalım sen misafirlerinle ilgilen görümceler laf etmesin :))iyiyim canım ben sende iyisin yazılarına göre sevindim... inş düşünmedigin bu ay gelmiştir minişin...ay agzından bal damlıyo amin canım inş oolmuştur bu ay hayırlısıyla bende seni cok öpüyorum kendine iyi bak...

he görüyorum seni fecte ama yoksundur diye bişey yazmıyorum canım bende seni ve mertimi cok öpüyorum...

amin canım sen nasılsın...

sevcanım seni altta görüyorum nasılsın ikiz melekler nasıl öpüyorum ücünüzüde...

selam kızlar hepiniz iyisinizdir inş...gercekten bu topik cok boş kalıyo ya gelinde iki laf edelim özledim hepinizi allaha emanet olun:KK16:
peloşum inşallah canım yaa allahım buaya sevindirsin seni çok ümitsizmişsin ama inşallah yanılırsın bebişin göbüşündedir canım .
iyiyiz cnm sağolasın.ewet yürüyüşler gezmeler fılan hareket olsun dıye gezıyoruz.ıyıce alıştı tosunlar da :))
sen de ıyısın ınşallah?

bız de senı opuyoruz cnm ve guzel haberlerını beklıyoruz :KK66:

maşallah yawruların cok tatlı cnm allah bağışlasınnn paşa da kurulmuş köşeye :))

cnm çok gecmış olsun allah sabır wersın ınşallah sağlıklı gebelık yasarsın yakın zamanda

iyisin ya olsun abla yoğun olmak guzeldır ınsan takmaz gercekten konuları...ama yorgunluğu da cabası ben de cok yoğun ınsan olark bılırım ama tatlı yorgunluklar mısafırler sewılen ınsanlar olunca...
opuyom abla

cnm kızınla ılgılenıyorsun gıremıyorsun sanrıım.iyii olun ınsallah opuyorum
valla sevcanım iyi oluyo aslında sizleri özledim ama uzak kalmakda iyi geldi canım .sende paşaları gezdiriyosun galiba öpüyorum sizi canım
heeeeeeeeee unutmadan yazayım şehzade geliyor teyzoşlarrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:emir_bebek:
maşallah semracım bi oğluş daha olucakmış sağlıkla gelsin dünyaya inşallah
sağolsasın canım insallah ama soğanı ben bıraktım sadece 1 hafta dayanabildim canımm evet doktora gidecem ama korkuyom artık canım yaa offf .sen nasılsın canım ne cok kalıyo misafirler yaa yoruyolar arkadasımızı valla misafir güzel seyde bazen de çok yorucu oluyo allah yardımcın olsun canımm :)
berrincim saol canım azcık yoruluyoruz işte ama napalım eşlerimizin hatırına :))seninde iyi olmana sevindim canım öpüyorum seni
Slm arkadaslar çok güzel yazılarınıza baktım sohbetiniz super konu dikkatimi çekti bende 1 yılı gecti evliyim tek istegim anne olmak başlık o yüzden çok güzel kurucu arkadaşı tebrik ederim evet tek dileğim benimde anne olmak aklımdan biran bile çıkmayan tek düşünce bana cvp verir aranıza alirmisiniz bilmem ama
selam hoşgeldin aramıza canım gerçi bu mesajdan sonra uğramamışsın ama yeni dostlara herzaman kapımız açık
günaydın kızlar hayırlı sabahlar mutlu günler inşallah.bikaç gündür uğrayamadım.ebrar ablamın dediği gibi yoğunluk bana da iyi geliyor.adetim bikaç güne gelir büyük ihtimal öyle hissediyorum çünkü.inşallah pelinim derinim ebrar ablam verirler müjdeleri.
semracım demek şehzade geliyo.maşallah.sağlıkla doğsun inşallah canım.öptm.
sevcanım sende iyiymissin sizi de öptüm.
derinim yumoşlar bu sefer hızlı gelişmiş maşallah inşallah bu seferki aşılaman son olur ve müjdeyi verirsin canım.ev içinde hayırlısıysa nasib olur canım.öptm
banumm sende düzeliyormuşsun Rabbim hep mutlu mesut yaşamak nasib etsin canım.öptm senide.
kardelenler sizlerde iyisiniz maşallah.
yeni gelen arkadaş hoşgeldin aramıza.bizim gibi dostluklar kurmak isteyenlere kapımız hep acık canım.Rabbim çok bekletmeden gönderir inşallah bebişinide.
flancım bu arada çok geçmiş olsun.Rabbim tekrar aynı acıları yaşatmasın tez zamanda yerini doldursun canım.öptm seni de.
birsencim paşayı baş köşeye kurmuşsunuz hee maşallahh iyi bak benim aşkımaa :KK1::KK1:
pelinimm kulaklarım çınladı geldim :KK1:bugun rahattım bu seferde internette sorun vardı galiba.giremedim.aradım internete bağlanamıyom diye o sırada baktım pc bağlanmış internete derdi müşteri hizmetleriymiş.arayınca geçti :KK1::KK1:nasılsın canım.sen bu ay ateşini de ölçüyormusun canım?
selinam konuştuk seninle kuzum inşallah müjde verirsin bize içim kıpır kıpır oldu valla
nasılsınız umarım hepınız ıyısınızdır ben hıc ıyı degılım hersey üst üste gelıyor bıara dertlesırız ınsallah kendınıze ıyı bakın :KK16:
boncuğum hayırdır kuzum konuşamadıkda buara herşey yolundadır inşallah özledim seni
hayırlı geceler kızlar bakayım dedim özlemişim sizleri ama hepinizin canı sıkkın umarım 2012 hepimize ugur getirir güzel biyıl olur bizler için :KK43:
ebroşum misafirlein varmış kolay gelsin canım gökcede bende iyiyiz çok şükür sadece gökce huysuz oldu iyice diş çıkartıyo gene iyice psikopata bagladı :) seninde adet gelmezzz inşşşşşş
derinim yumoşun varmış umarım bu yumoş bebiş olur canım ev için de sıkma canını umarım daha iyi bi yer bulursunuz canım benim
boncugum senin neyin var canım hayır olsun inş
banucum başınız sagolsun allah geride kalanlara sabırlar versin inş
semracım ogluşun geliyomuş iki oglan olucak hadi hayırlısı :)
kardelencim senin hamişlik nasıl gidiyo ?
sevcancım bulantıların geçti mi artık? inş daha iyisindir canım
pelincim sen nasılsın pek keyfin yok gibi :KK43:
anatoliacım senin hamişlik nasıl gidiyo canım?
flancım çok üzüldüm canım umarım bi dahaki hamileligin saglıklı olur :KK43: saglıklada kucagına alırsın
birsencim ogluş çok tatlı ya maşallah kızında çok güzel saglıkla büyüsünler inş..
diger kızlar hepiniz iyisinizdir inş isimler aklıma gelmiyo kusura bakmayın olurmu :KK43: öptüm hepinizi
ben onun psikopatlığını yerim yaa nede yakışıyodur ona kuzum benim öp benim yerime gökcem
bende bildiğin gibi işte koşturmaca devam ediyor .senide öptüm kanka

Ebrarım Derinim Banuşum Sevcanım Berrincim Pelincimn Uğur Böceğim si nasılsınız

Uğur Böceğim canım canın sıkkın galiba güzelim Allah yardımcın olsun Gönlüne ferahlık koysun inşallah canım Hayırdır ?

Sevcanım bittimi oğluşlarının odaları resim istiyorum :))

Derinim yumoşlar büyüd haa ay canım maşallahh ee bol bol calışın sizde :))Bu arada ev kaçmış olsun canım her şerde var hayır ben diyorum Allah daha güzel bir ev hazırlıyo size eminim :))

Ebrarım yoğunsun hala galiba ama özledik senii

Ben fena değilim kızlar bitrazdan çıkıp yürüycem ordan da babama bu ara iyi çok sükür . Gecen hafta baya kötüydü ama açıldı. Ocak 2 de başlıyoruz inşallah hayırlısıyla kemoterapiye Rabbim bekleyen herkese sifa versin inşalahh
canım babacığın iyiymiş allahım daha iyi etsin inşallah şifa versin rabbim
evet ben baya yoğunum canım bende sizleri özledim
bugün doktoraa gidecekmişsin hayırlı haberler al canım öptüm seni
Toplam 8 kullanıcı konuyu okuyor. (5 üye ve 3 ziyaretçi)

kardelen5233, , aleyna84+, , pelin67+, , Elipoly+, , berrin1985,

ooo şimdiden çoğaldık bile:KK9::KK9::KK9:
maşallah baya çoğalmışsınız ama y ine kimseden ses çıkmamaış :))

nasılsınız kızlar bende geldim birbirimizi özledik ama görüşemiyoruz nazar değdi heralde hepimize neyse ebuş gelsin bi duada hepimize okuyalım :nazar::nazar:
birsoş naber kuzu ?evet bi rahatlasam hemen başlıycam duaya ama galiba buyılı bitircez böyle :))

derinim canım arkadaşım hayırlısı olsun ama doktor neden kalınlaştırmak için ilaç vermediki yani ne güzel iki yumoşun vardı neyse vardır bir hikmeti inşallah kendiliğinden gelsin sıpan .ayrıca özledim seni msnyede gelmedin canım nerelerdesin
berrincim korkma canım inşallah bişey çıkmaz belkide polip vardır allahım korktuğuna uğratmasın .netten araştırma insanı bunalıma sokuyo valla .herşeyin kötüsü yazıyo nette :))
banucum başın sağolsun,rabbim geride kalanlara sabırlar versin.
derincim inşallah kendiliğinden gelir bebişler canım,kaç mış ki rahim duvarı,söylemedi mi?
berrincim çok korkulcak bişey değildir heralde,kürtaj uyguluyolar sanırım rahmi toparlamak için,tam da bilmiyorum tabiki.
gene yalnızları oynuyorum topicde,bir iki de misafir var ama kusura bakmasınlar,ben kendime bişey yapamazken,onlara hiçççç bişey yapamam:KK19::KK76:
delüüüü koptum valla kız bi çay yapsaydın be ayıp olmuş misafirlere okadarda yapabilirdin be cano :)))
Ebuşum ya sen nerelerdesin bak çok özledim ama ben seni....
banum konuştuk seninle kuzen bende özlemiştim azda olsa özlem giderdik ayrıca inanılmaz bir enerji aldım senden pozitif olmana çok sevindim canım
günaydınn kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı cumalar.Rabbim bu mübarek günde hepimizin dualarını kabul etsin inşallah.
banum bende iyiyim canım çok şükür.herkesi çok özledik ama bakalım ne zaman toplanabilcez.
berrincim dr dan gelmişsin sis dediğin şeyi ilk defa duyuyorum.ama rahim filminden kolay diyolarsa hiçbişey değildir canım biçokk arkadaşımız rahim filminde bile hiç acı çekmedi.internette her gördüğüne tamah etme canım.boşu boşuna strese girme inşallah bişey yokturda kolayca geçer.öptm canım.
eeeeeee kızlar arada uğradığınızda bi tarih verin bari şu gün gelicez diye :KK1::KK1: valla canım sıkılıyo topikte hep yanlız başıma :KK55::KK55:düdüütt araba oyniim bari :KK1::KK1::KK1:
selinam benim şu misafir işi bitsin bi el atıcam canım :)))artık herkese özel davitiye göndeririz belki sende bana yardım edersin :)))
Selam arkadaşlar ben yeni üyeyim
2 senelik evliyim eşimle bebek yapmaya karar verdik 2 ay önce doktora gebelik öncesi muayeneye gitmiştim herhangi bir sorun yok bana verdiği gebelik öncesi kullanmam gereken folbiol 5 mg.ateşlenme ve yüzümde kızarma yaptı ani gelip gidiyor menopozda olurya onun gibi 1 hafta ara verip yeniden başladım bu sefer karın bölgemde lekelenmeler yaptı şuan içmiyorum gebede değilim galiba ne yapmam gerekiyor yarım yarım içsem olurmu? prolaktin rahatsızlığım vardı yıllar önce geçen ay prolaktin testi yaptırdım 33.63 çıktı bir sorun varmı sizce? ne yapmalıyım ? adetimde 2 gün geçti karnım acayip şiş gaz var gibi ama hiç bir belirti yok sadece göğüslerim biraz dolgun ve sık wc gidiyorum o kadar bugün test yaptım negatif çıktı yinede hiç belirti yokken hamile olabilirmiyim? bilgi verirseniz çok sevinirim...
..

.

selam canım galiba adetin prolaktinin yüksek olduğundan gecikti bence tekrar ölçtür prolaktinini ayrıca ilaç kullanmadınmı bunun için ?gerçi doktorun bizden daha iyi bilirde geçmiş olsun canım

selam canım arkadaşlarım uzun aradan sonra geçmiş okudum :KK1:özlemişim aslında
hepiniz iyisinizdir inşallah .ben iyiyim şükür bugün evdeyim ve misafirlerim yok keyif yapıyorum :))
burda hava fena soğuk sabah kar atıştırdı keşke çok yağsaydı :KK25:bayılıyorum kara yaa :))neyse benden bukadar hepinizi çok çok öpüyorum
buarada benim adette gelmedi test yaptım negatif artık buyılda böyle geçti :KK53:

kızlar selam hemen yazıp çıkmam gerek..30 günüm doldu internette..kontür yükleyince güncellenicek.meraK ETMEyin diye girip söyliyim dedim öptüm hepinizi..

canım evet bayadır konuşamadık ben çok yoğunum misafirler var fırsat buldukca girmeye çalışıyorum işte sen nasılsın esma hanım nasıl benim için öp onu mis gıdısından

peloşum inşallah canım yaa allahım buaya sevindirsin seni çok ümitsizmişsin ama inşallah yanılırsın bebişin göbüşündedir canım .

valla sevcanım iyi oluyo aslında sizleri özledim ama uzak kalmakda iyi geldi canım .sende paşaları gezdiriyosun galiba öpüyorum sizi canım

berrincim saol canım azcık yoruluyoruz işte ama napalım eşlerimizin hatırına :))seninde iyi olmana sevindim canım öpüyorum seni

selam hoşgeldin aramıza canım gerçi bu mesajdan sonra uğramamışsın ama yeni dostlara herzaman kapımız açık

selinam konuştuk seninle kuzum inşallah müjde verirsin bize içim kıpır kıpır oldu valla

boncuğum hayırdır kuzum konuşamadıkda buara herşey yolundadır inşallah özledim seni

ben onun psikopatlığını yerim yaa nede yakışıyodur ona kuzum benim öp benim yerime gökcem

birsoş naber kuzu ?evet bi rahatlasam hemen başlıycam duaya ama galiba buyılı bitircez böyle :))

derinim canım arkadaşım hayırlısı olsun ama doktor neden kalınlaştırmak için ilaç vermediki yani ne güzel iki yumoşun vardı neyse vardır bir hikmeti inşallah kendiliğinden gelsin sıpan .ayrıca özledim seni msnyede gelmedin canım nerelerdesin

berrincim korkma canım inşallah bişey çıkmaz belkide polip vardır allahım korktuğuna uğratmasın .netten araştırma insanı bunalıma sokuyo valla .herşeyin kötüsü yazıyo nette :))

delüüüü koptum valla kız bi çay yapsaydın be ayıp olmuş misafirlere okadarda yapabilirdin be cano :)))

banum konuştuk seninle kuzen bende özlemiştim azda olsa özlem giderdik ayrıca inanılmaz bir enerji aldım senden pozitif olmana çok sevindim canım

selinam benim şu misafir işi bitsin bi el atıcam canım :)))artık herkese özel davitiye göndeririz belki sende bana yardım edersin :)))

selam canım galiba adetin prolaktinin yüksek olduğundan gecikti bence tekrar ölçtür prolaktinini ayrıca ilaç kullanmadınmı bunun için ?gerçi doktorun bizden daha iyi bilirde geçmiş olsun canım

hepiniz iyisinizdir inşallah .ben iyiyim şükür bugün evdeyim ve misafirlerim yok keyif yapıyorum :))
burda hava fena soğuk sabah kar atıştırdı keşke çok yağsaydı :KK25:bayılıyorum kara yaa :))neyse benden bukadar hepinizi çok çok öpüyorum
buarada benim adette gelmedi test yaptım negatif artık buyılda böyle geçti :KK53:
Sağol canım benim bende çok özlemiştim seni.
kızlar selam hemen yazıp çıkmam gerek..30 günüm doldu internette..kontür yükleyince güncellenicek.meraK ETMEyin diye girip söyliyim dedim öptüm hepinizi..
Canikom süren dolmuş çabuk kontör alda özletme kendini.

teyzoşlar kızımız geliyor zeynep geliyoo :)) Darısı eennn kısa zamanda sizlerin basınaaa aminn

Merhaba kızlar nasılsınız?
Gökçecim cnm şuan iyi gidiyor şükür inş böyle biter cnm,
Elifcim sende nickini değiştirmişsin galiba kızımız geliyormuş hayırlısıyla maşallah prensese sağlıkla gelsin,baban daha iyidir inş,
Banucum başın sağolsun cnm Rabbim sabır versin...
Kızlar geçmişe pek bakamadım bende dün acile gittim kasılmalarım vardı sık olması normal değilmiş nst'ye falan girdim muayene ettiler neyseki bişe yokmuş istirahat verdi doktor...
Bu arada eboşum knt yok bende geçen gün aramışsın sanırım misafirim de yeni gitti hbrn olsun...
Herkese hayırlı akşamlar...

canım evet yaa net cok karıstırıyo insanın aklını bakmayacam artıkk .ben sanslıyım desene canım eltim yok benimm :)

ayyy canım allah razı olsun beni rahatlatıyosunz valla aslında doktrdan cıkınca çok rahattım ne zamn nete baktım kafam allak bullak olduu

valla canımm haklısınız hep en kötüleri yazıyolar ya size baktım kimse olmayınca bende mecbur girdim :KK43:bizde seni özledik canımm valla ohh çıkar keyfini benim yerime de izle karı canım özlemişim .ne yapalım canım hayırlısı belki yeniyılda gelir bebişlerimiz

selam kızlar...sizlere güzel haber vermek isterdim ama benim kırmızılar bu sabah tesrif etti malesef...artık hicbişey yapmayı düşünmüyorum yanlız bu ay rahim filmi cektircem inş...umutlarımız yeni yıla kaldı...inş rabbim bizleri cok bekletmeden hayırlısıyla saglıklı bebiler nasip eder :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK43:

cano yılbaşı gelmesini hiç sevmiyorum,çünkü her yılbaşında bi yaş daha yaşlanıyorum,ben öyle millet gibi beş sene 32 de kalamıyorum ki:KK30:
ama bu sene gelsin istiyom yani,senin misafirler gitsin diye sırf:KK33:
cano bazen çay değl,su bile veremiyorum ama bazen de çok iyiyim,sanırım birazda fazla nazlanıyorum,farkındayım ama çeksin bi zahmet etrafımdakiler,ben onca sene dr a bile yalnız gittim,çoğunda eşim bile yanımda değildi,tamam çalışıyodu,izin alamıyodu ama dr kapılarında yaşadığım stresi kimseye anlatamadım ben.
rabbim o kapılara düşürmesen,onlarsız da koymasın inşallah
en kısa zamanda görüşürüz inşallah derincim

teyzoşlar kızımız geliyor zeynep geliyoo :)) Darısı eennn kısa zamanda sizlerin basınaaa aminn
ooo topicde zeynep patlaması olcak sanırım,ben de kızım olursa zeynep koymayı çok istiyorum çünkü
rabbim sağlıklı doğmalarını nasib etsin inşallah.
Merhaba kızlar nasılsınız?
Gökçecim cnm şuan iyi gidiyor şükür inş böyle biter cnm,
Elifcim sende nickini değiştirmişsin galiba kızımız geliyormuş hayırlısıyla maşallah prensese sağlıkla gelsin,baban daha iyidir inş,
Banucum başın sağolsun cnm Rabbim sabır versin...
Kızlar geçmişe pek bakamadım bende dün acile gittim kasılmalarım vardı sık olması normal değilmiş nst'ye falan girdim muayene ettiler neyseki bişe yokmuş istirahat verdi doktor...
Bu arada eboşum knt yok bende geçen gün aramışsın sanırım misafirim de yeni gitti hbrn olsun...
Herkese hayırlı akşamlar...
çok yoruldun değl mi,misafir var diye kendini yıprattın,öğretemedim size misafire iş yaptırmayı,benim bu sıra sağolsun misafirlerim pek bol,hepsi de yatılı maşallah(rabbim eksikliklerini göstermesin,seviyorum misafiri)ben de onlara şunu yap,şunu getir,paso talimat verdim,hem onlar memnun,hem de ben:KK53:
selam kızlar...sizlere güzel haber vermek isterdim ama benim kırmızılar bu sabah tesrif etti malesef...artık hicbişey yapmayı düşünmüyorum yanlız bu ay rahim filmi cektircem inş...umutlarımız yeni yıla kaldı...inş rabbim bizleri cok bekletmeden hayırlısıyla saglıklı bebiler nasip eder :KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK14::KK43:

peloşum yaaa,üzme kendini ne olur gülüm yaaa,olcak inşallah,öyle düşün
iyi düşünelim ki iyi olsun değil mi?:KK49:

canım benimde dün teşrif ettiler kırmızılar buay bende çektiriyorum inş.rahim filmi inş....temizçıkar tez zamanda alırız güzel haberler.. sen araştırdınmı filmi ne kadara nerede çektiriyorsun???

X