Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selam kızlar hayırlı günler.
derincim maşallahh diyorum inşallah nasibinde kendiliğinden gelmesi vardır bebişin canım.moralini yüksek tut çalışmaya devamm.
banucum bu arada unuttum sana yazmayı sanırım.başınız sağ olsun mekanı cennet olsun inşallah.geride kalanlara Rabbim sabır versin canım.öptm seni.

hmm 5te gelmesıne alısık oldugun ıcın sıkılırsn cnm.benımkı hep gec gelıyo.bıde kv deyiz günlerdir aksam olunca daralıyorum esım gelene kadar.

gercekten insan daralıyo yap yap hep aynı seyler .evet canım alıskın oldugumdan bide aksama kadar evdeyim ya bunalıyorum galiba

hayırlısı canım insallah kendiliğinden hamile kalırsın bende gittim canım bu gün rahim duvarım kalın mış adet bitiminden hemen sonra gel sis yapalım dedi et parcası olabilir dedi varsa alacakmış off korkuyom

herkese slmlar arkadaslarr bu gün doktora gittim eşinin sonucları baya düzelmiş tedaviye baslayabiliriz dedi.yumurtalıkların güzel hatta catlamış dedi iltihap filan yok dedi ama rahim duvarım kalınmış et parcası olabilir dedi adet biter bitmez gidecem sis diye bişey cekecekmiş su verip eger et varsa alınacakmış korkuyorum kızlarr

banucum başın sağolsun,rabbim geride kalanlara sabırlar versin.
derincim inşallah kendiliğinden gelir bebişler canım,kaç mış ki rahim duvarı,söylemedi mi?
berrincim çok korkulcak bişey değildir heralde,kürtaj uyguluyolar sanırım rahmi toparlamak için,tam da bilmiyorum tabiki.
gene yalnızları oynuyorum topicde,bir iki de misafir var ama kusura bakmasınlar,ben kendime bişey yapamazken,onlara hiçççç bişey yapamam

canım gecmiş olsun ben nasıl oldugunu bilmiyorum...korkma lütfen inş korktugun gibi olmaz...

canım neden klın ona bakmak içinmiş nette öle yazıyo kötü bişey mi dedim kalın olması dktora hamileliğe engel olabilir dedi oyüzden alı ması gerekebilir dedi korkulacak bişey değil galiba ama netten bakınca korkuyorum yaa hep köt, seyler yazıyo

canım rahim filminin biras dha kolayı rahme su verilip hersey daha iyi görülüyomuş ben ondan değil de neden kalın ondan korkuyorum

anladım canım korkma sakın kötü bişey olsa doktorun söylerdi belki bu tedaviden sonra gelir bebişin hayırlısıyla...

Sağol canım sen nasılsın .
Sağol kardeloışcum bebiş nasıl.
Herşeyin hayırlısı derincim belkide böyle olucak bellimi olur.

günaydınn kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı cumalar.Rabbim bu mübarek günde hepimizin dualarını kabul etsin inşallah.
banum bende iyiyim canım çok şükür.herkesi çok özledik ama bakalım ne zaman toplanabilcez.
berrincim dr dan gelmişsin sis dediğin şeyi ilk defa duyuyorum.ama rahim filminden kolay diyolarsa hiçbişey değildir canım biçokk arkadaşımız rahim filminde bile hiç acı çekmedi.internette her gördüğüne tamah etme canım.boşu boşuna strese girme inşallah bişey yokturda kolayca geçer.öptm canım.
eeeeeee kızlar arada uğradığınızda bi tarih verin bari şu gün gelicez diye valla canım sıkılıyo topikte hep yanlız başıma düdüütt araba oyniim bari

Sanada hayırlı cumalar selinacım gerçekten kimseler yok geçen sene yetişemezdik okumaya ne oldu bize yaaa hadi eskisi gibi olalımmmmm kızalarrrrrrrrrrr.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…