Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canım seninle msn de konuştuk zaten cok öpüyorum seni...
geçmiş olsun dilekleriniz için tekrar tekrar sağolun arkadaşlarım gün günü toparlanıyorum biraz daha zaman geçerse daha da iyi olacağım inşallah
zaman her şeyin ilacı canım daha iyi olmana sevindim rabbim bir daha yaşatmasın inş..
derinim inş buyuyecek ve bebişin bu ay hayırlısıyla gelcek canım...olsun ya dedigin gibi hayırlısı olsun inş en kısa zamanda bulursun istedigin gibi bir ev canım...
valla içemedim canım zaten adet düzenlemek için ve kistler içinmiş çok sükür öyle bi sorunum yokya canım bende bıraktım nasip yarından sonra doktora gidecem bakalı
canım doktordan hayırlı haberlerle donersin inş...
nasılsınız umarım hepınız ıyısınızdır ben hıc ıyı degılım hersey üst üste gelıyor bıara dertlesırız ınsallah kendınıze ıyı bakın
off boncugum ya bende pek iyi degilim bu aralar ama rabbim dermensız dert vermesin hepimizin icin hayırlısı olsun...sende kendine iyi bak cok stres yapma canım...
boncuğum selam,gitmedin inşallah.
kızlar okudum ama bugün enerjim sıfır,şu an dolu dolu yazmak zor geliyo bana,öpüyorum hepinizi.
canım sen nasılsın görüşemedik epeydir yigenimde iyidir inş opüyorum ikinizide...
hayirli aksamlar kizlar
hepiniz iyisiniz insallah?ben bu aralar hem yogunum,hemde keyfim yok birazcok fazla ugrayamiyorum bu yuzden.ay sonuna dogru sehir disinda olma ihtimalim var,döndugumde görusmek dilegi ile,hepiniz allah'a emanet olun
garipim bu aralar kimsenin keyfi yok ya inş rabbim yüzümüzü güldürür...hayırlısıyla git gel canım kendine iyi bak öptüm...
başınız saggolsun canım...rabbim geride kalanlara sabır versin...

canım adetim yaklaşıyo oyuzden keyifsizim yine olmadı gibi geliyo bana bu aralar cok takıyorum aklıma cok üzülüyorum ama napalım rabbim nasip etmedikten sonra olmuyo...hayırlısı olsun diyorum artık iyi olmanıza sevindim gökcenin ve senin öpüyorum cok kendinize iyi bakın...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...yine kimseler yok ya moralım cok bozuk adet olcam gibi geliyo bana sizlerle konuşmaya ihtiyacım var gelinde biraz dertleşelim...kendinize cok iyi bakın rabbim sabır versin bizlere her şeyin hayırlısı olsun...öpüyorum hepinizi...

Hosgeldin aramıza elbetteki alırız insallah en kısa zamanda olur bevbişin Doktora gittiniz mi hiçyoksa zamana mı bıraktınız Yas kaç sen paylaş biraz detayları tanıyalım canım seni

Selinacım inşallah gelmez kırmızılar canım yoğunmuşun bana da kafam dağınıkken iyi gelir koşturma şimdi hiç yok nerdeyse kendi kendime uğraslar bulmaya calışıyorum :)))

geçmiş olsun dilekleriniz için tekrar tekrar sağolun arkadaşlarım gün günü toparlanıyorum biraz daha zaman geçerse daha da iyi olacağım inşallah

Elbette daha iyi olcan canım en azından hamile kalabiliyosun bunada sükür bak burda ahamile kalmaya calışan ve hala bazı nedenlerden yıllarca olmayan arkadaşlarımız var Elbette ki herşeyib bir cözü-mü var inşallah hayırlı sağlıklı evlatların olur seninde :)

Ebrarım Derinim Banuşum Sevcanım Berrincim Pelincimn Uğur Böceğim si nasılsınız

Uğur Böceğim canım canın sıkkın galiba güzelim Allah yardımcın olsun Gönlüne ferahlık koysun inşallah canım Hayırdır ?

Sevcanım bittimi oğluşlarının odaları resim istiyorum :))

Derinim yumoşlar büyüd haa ay canım maşallahh ee bol bol calışın sizde :))Bu arada ev kaçmış olsun canım her şerde var hayır ben diyorum Allah daha güzel bir ev hazırlıyo size eminim :))

Ebrarım yoğunsun hala galiba ama özledik senii

Ben fena değilim kızlar bitrazdan çıkıp yürüycem ordan da babama bu ara iyi çok sükür . Gecen hafta baya kötüydü ama açıldı. Ocak 2 de başlıyoruz inşallah hayırlısıyla kemoterapiye Rabbim bekleyen herkese sifa versin inşalahh

Canım pelinimmm burdayız canım ahh be güzelim biliyorum ne hissediyosun ama hamile kalınca inan bana niye üzmüşüm o kadar kendimi diyceksin niye o kadar büyütmüşüm kafamda diyceksin canım benim Bak regli olacaksan şu an hormonların yüzünden öylsein birazda çık dolaş biraz canım arkadaşlarınla buluş Kocanla sinemaya git bu psikolojiden kurtuşlmaya calış birtanem Biz burda yanındayız elbet ama burda aynı seyleri konuştukca daha kötü hissedebilirsin o yüzden biraz uzaklaş burdan canım anlıyosun dimi beni

banu canım allah rahmet eylesin geride kalanların yardımcısı olsun evladına da sifa versin inşallah

canım hayırlısı belkide olmazsın üzülme diyemeyecem canım insan ister istemez takıyo malesef bi ara bende öyleydim her adet olduğumda aglıyodum nasip bekleyecez mecbur

canımm iyiym cok sükür yarın yine doktora gidecem bakalım ne diyecek .rabbim babana şifa versin insallah atlatr canımm öpüyorum seni

haklısın canım ama elimde olmuyo işte cok üzülüyorum bu ay umutluydum ama adetim yaklaştıkca umutsuzluga kapılmaya başladım...off canım ya benimde cok ihtiyacım var cıkıp kocamla bierlere gitmek ama onunda işi var her zaman vakit ayıramıyoki bana...burdada arkadaşım yok oyle kafa dengi evde durmak beni iyice bunalttı hic aklımdan cıkaramıyorum bebiş konusunu... yogun olsam belki bnimde aklımdan cıkar ama olmuyo işte...anliyorum elifim ama buraya gelmesemde aklımdan atamıyorumki hic degilse sizlerden biraz moral buluyorum neyse canım senin derdin sana yeter zaten bide ben üzmiyim seni...baban daha iyiymiş sevindim rabbim acıl şifalar versin inş en kısa sürede iyileşir canım öpüyorum seni ve bebişini...
canım hayırlısı belkide olmazsın üzülme diyemeyecem canım insan ister istemez takıyo malesef bi ara bende öyleydim her adet olduğumda aglıyodum nasip bekleyecez mecbur

pelinn nasılsın canım burdamısınnn

amin berrincim keşke bir mucize olsa okadar cok istiyorumki hayırlısıyla saglıklı bir hamileleik gecirip bebişimi kucagıma almak tabi sizlerde istiyosunuz bunu biliyorum inş rabbim en kısa zmanda nasip eder hepimize...canım kusura bakma topikte degildim görmedim yazdıgını iyi olmaya calışıyorum sagol tatlım...

insallah canım rabbim o güzel günleride gösterir bize seni çok iyi anlıyorum benimde burda cok tanıdığım yok bak bak dört duvarr

insallah canım rabbim o güzel günleride gösterir bize seni çok iyi anlıyorum benimde burda cok tanıdığım yok bak bak dört duvarr

amin canım inş...benim burda eltiler var ama cok gitmek istemiyorum zaten bi tanesiyle konuşmuyorum oburkuylede ara sıra görüşüyorum onun harıcınde hep evdeyim duvarlara bakmaktan bunalıma gircem...rabbim en kısa zamanda nasip eder inş...

benim hiç eltim yok burda sadece eşimin ailesi var gidip geliyoz ama eski cevresi gibi olmuyo insanın insallah canım yaa kendine oyalanacak bişeyler bul canım ben bu aralar yoğunum o kadar takmıyorum mesela

benim hiç eltim yok burda sadece eşimin ailesi var gidip geliyoz ama eski cevresi gibi olmuyo insanın insallah canım yaa kendine oyalanacak bişeyler bul canım ben bu aralar yoğunum o kadar takmıyorum mesela

evet canım insanın canından bir parcasının olması güzel olur ama bizimkiler uzakta malesef...bende istiyorum kendimi oyalıyacak bişeyler bulmak ama burası kücük biyer oldugu icin bişey bulamıyorum evin icinde duruncada yedi gün 24 saat insan bunalıyo hele bu aralar cok aklıma taktım iyiydim aslında ...

benimkilerde cok uzakta canımm insan çok özlüyo .bende 2 aydr biraz daha iyiyim tabi aklımdan cıkmıyo ama bilmiyorum ya yarın da doktora gidecem korkuyorumm .ben kursa filan gidiyorum orda da olsa keske

hayirli aksamlar kizlar
hepiniz iyisiniz insallah?ben bu aralar hem yogunum,hemde keyfim yok birazcok fazla ugrayamiyorum bu yuzden.ay sonuna dogru sehir disinda olma ihtimalim var,döndugumde görusmek dilegi ile,hepiniz allah'a emanet olun
canım gule gule gıt gel.canınıda sıkma bıseye.cok öptum.
of cok uzuldum basınız sagolsn banum.ALLAHrahmet eylesn.sakın kendını hasta etme takıp yenı ıyılesıyosn ztn kuzum.hersey Allahtan vadesı dolan gıdıyo.
aynen canım,hepımızde bı haller var.umarm 2012guzel olur.sagol gökcem ıns bakalım bebs gelcekmı bu ay.evıde takıyorm herseyı takıyorm napcz blmyorm.
hehe,belkımde cnm.sagolasn ıns hayırlısı.
peloşum benım nolur yapma böyle olacak yakında senın ben ınanıyorum.dur bakalım adet gelmeden umıt kesme ıns hamılesndr.sagol ıyı dıleklern ıcın cnm.

canımmmm cok sagol guzel yuregıne saglık ıns dedgn gıbı olur ya..valla yumosuda gorces yarn bakalm buyudumu...senınde ıyı olmana cok sevndm babişko da en yakın zamanda saglıgına kavuscak kuşum inş.

Kızlar selam...herkes ıyı ıns.benim dun geceden berı kasıklarm acıyo ıns ıyıye ısarettır.yarn sabah 9.30da kontrol bakalım neler oluyo icerde:)

insallah iyiye isarettir canımm benimde yarın 11.30 bakalım güzel hberlerle gelelim inş.

haklısın derinim ama elimde degil işte bu ay olmasını cok istiyorum hayırlısıyla...canım adet olmadım ama olacam gibi geliyo bana... inş gelmiştir melegim...ayy hadi bakalım canım yumoşların buyuyo bence hayırlı haberlerle dönersin doktordan inş...
benimkilerde cok uzakta canımm insan çok özlüyo .bende 2 aydr biraz daha iyiyim tabi aklımdan cıkmıyo ama bilmiyorum ya yarın da doktora gidecem korkuyorumm .ben kursa filan gidiyorum orda da olsa keske

evet canım insan özlüyo ama saglıklı olsunlar yeterki...sende doktordan hayırlı haberlerle dönersin inş...berincim aklından cıkarınca daha cabuk geliyomuş bu sıpalar seninkide öyle olur inş...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…