Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

herkese cok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için kızlar amin inş. güzel haberler alalım

slm canım Allah hayırlısını versin inşallah bebişler bu ay gelir topiğimize yeni yıl hediyesi olurlar

banuşum rastlasşamıyoz canım sende yoğunsun bu aralar sanırım aman iyi olda konuşamasakta napalım sağlık olsun

derinim naber canım nasılsın az da olsa yerleştinmi genede eve bakmaya devam et hiç ummadığın an çıkar belki

evet sinemcim kimse gelmiyo nazar değmiş ebuş gelsin bu hafta elifin babasına sonrada tüm topiğe okuyacaz

berrincim azcık ankaradan yağmur yollayalım sana canım sende acık deniz suyu yolla ben çok severim denizi
hadi canım hayırlıısı inşallah kızın sağlıklıca gelir bizim gelinde kaçtı esmacık emreyi beğenmedi kız arıyoz şu kızlar bi doğsun da bakalım

selinam nasılsın kız hadi yeni yıl gelmeden şu bebişleri sıralayın

demek msn şifreni unuttun haa olsun işte fazla pc de durma diye unutmuşsundur hadi bakalım azcık daha sık dişini bebişi sağlıcakla doğur

elifcim inşallah hep böyle güzel sonuçlar alırsın sağlıcakla kalın

flancım sevindim inşallah bu sefer hayırlısıyla alırsın kucağına

kız kardeloş sen napıyon anlat bakem neler yapıyon uykucu :KK53:

tamam kabul canımm yollayayım nedemek bende çok seviyorum denizi ankara soğuktr dimi canım

kuşummm sevindim testler ıyı cıkmış.prensesimiz sağlıcakla gelsin...ben henüz adet olmadım elifim ya gecıktı yıne.test yaptm bşy yok cnm.

şuan eşim uyuyo ve okur okumaz "aaaa"nidasıyla sevındım...canım ne dcgmı bılemıyorum.ALLAHIM cok buyuk.suan tuylerm diken diken valla.rabbim sorunsuz bı 9ay nasip etsn arkadasım cok cok sevindim:nazar:

hahaha deli birsoşum ben biliom bunu:)inanma cnm dogruluk payı yok bu tarz şeylerın...ya eve alısmaya calstkca böcekler yakamı bırakmıyo baska ev şart oldu cnm.kışı atlatirm demştm ama olmayacak.

delümmm amma guldum cocuk zatı asabı sende erkek etmşsn haha cnm bnm ya...senın sınavlar ne ara cano?ALLAHzihin acıklıgı versın.
Berrincim uzulme tabı cnm ıyı yapıosn.bıgun hersey harıka olacak...olanda da olmayanda da var bı hayır...
Selinam ya cnm aklıma gelmşken dıyım.ben msn de dun gordm senı ama öyle bı göz atmak ıcın bakmstm durmadm msn de.acıgım sureklı ama hep başnda dglm kuzum sakn yanlş anlama.musaıt oldgmda da senı goremedım...
Evettt kızlar,ebuşumun hepinıze selamı var...yarın gece 10uçagyla dönuyor yuvaya hayırlısıyla...özlemişm kuzumu...
Kardeloşşş yedin mi karalahanaları cano,bak aç dolaşma haa.
Of kızlar.bugun güne berbat başladım ya...en korktgmda nihayet geldı başıma:KK43:sabah yatagı topluyorum yastıgı bı kaldırdım kocaman karaftma delirdimmm aglamaktan içim cktı.dahada yatmam dedım burda...eşim de tabı huylandı baya...zeynep yanı kardeşçgm bırakmadı sagolsn ille bızdesnz dedı bugece burda kalıyoruz ve ev bulana kadar gece yatmaya buraya gelcez.bı sokak ustm zaten...ben yarın kocişin işyerine gıdıyorum kafa dgtrm bıraz çizme neyin satarım:)bu arada az önce sol kasıgıma o kadar fecı bı agrı geldı kı bacagmla bırlıkte mahvoldm ya...napsam dıye dusunurken herkese adet sancıları icin önerdgm şeyı yaptm.thaylolhot içtm ve 10dk içinde baya rahatladım...bıde agrıdan önce asırı derece minik kırmızı ve beyazla karışık akıntm oldu.demın kontrole gıttım hiçbisey yok.sökulcem inş yaa..

böyle devam edebilirsem çok iyi olacak canım takmayaycam insallah hersey hepimiz için süperr olur herseyin hayırlısı rabbim bizi sevdiği için böyle oluyo belkide

kuşummm sevindim testler ıyı cıkmış.prensesimiz sağlıcakla gelsin...ben henüz adet olmadım elifim ya gecıktı yıne.test yaptm bşy yok cnm.

şuan eşim uyuyo ve okur okumaz "aaaa"nidasıyla sevındım...canım ne dcgmı bılemıyorum.ALLAHIM cok buyuk.suan tuylerm diken diken valla.rabbim sorunsuz bı 9ay nasip etsn arkadasım cok cok sevindim:nazar:

hahaha deli birsoşum ben biliom bunu:)inanma cnm dogruluk payı yok bu tarz şeylerın...ya eve alısmaya calstkca böcekler yakamı bırakmıyo baska ev şart oldu cnm.kışı atlatirm demştm ama olmayacak.

delümmm amma guldum cocuk zatı asabı sende erkek etmşsn haha cnm bnm ya...senın sınavlar ne ara cano?ALLAHzihin acıklıgı versın.
Berrincim uzulme tabı cnm ıyı yapıosn.bıgun hersey harıka olacak...olanda da olmayanda da var bı hayır...
Selinam ya cnm aklıma gelmşken dıyım.ben msn de dun gordm senı ama öyle bı göz atmak ıcın bakmstm durmadm msn de.acıgım sureklı ama hep başnda dglm kuzum sakn yanlş anlama.musaıt oldgmda da senı goremedım...
Evettt kızlar,ebuşumun hepinıze selamı var...yarın gece 10uçagyla dönuyor yuvaya hayırlısıyla...özlemişm kuzumu...
Of kızlar.bugun güne berbat başladım ya...en korktgmda nihayet geldı başıma:KK43:sabah yatagı topluyorum yastıgı bı kaldırdım kocaman karaftma delirdimmm aglamaktan içim cktı.dahada yatmam dedım burda...eşim de tabı huylandı baya...zeynep yanı kardeşçgm bırakmadı sagolsn ille bızdesnz dedı bugece burda kalıyoruz ve ev bulana kadar gece yatmaya buraya gelcez.bı sokak ustm zaten...ben yarın kocişin işyerine gıdıyorum kafa dgtrm bıraz çizme neyin satarım:)bu arada az önce sol kasıgıma o kadar fecı bı agrı geldı kı bacagmla bırlıkte mahvoldm ya...napsam dıye dusunurken herkese adet sancıları icin önerdgm şeyı yaptm.thaylolhot içtm ve 10dk içinde baya rahatladım...bıde agrıdan önce asırı derece minik kırmızı ve beyazla karışık akıntm oldu.demın kontrole gıttım hiçbisey yok.sökulcem inş yaa..

canım yaaa sen sevmedikçe seni mi buluyo bunlarr ben sinir oldum hepsini öldüresim geldi valla yaa

teyzeleri emrem büyüyo darısı sizlere 6800 kg 64 cm olmuş oğluşum birde sürpriz yaptı bana alttan 2 dişi birden çıktı ve bugün tam 7 aylık oldu hepinizi öpüyo :KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

canım rabbim hayırlı ömürler versinn emreciğe insallah ayyy ne tatlı olmuştr şimdi bizim yerimizede ye annesi

maşallah cnm buyuyor emrwe bey değerlerı de cok guzel maşallah
allah saglıkla buyumesını nasıp etsın ınsallah.

hepınıze hyrlı cuma gunlerı kızlar.herkes ıyııdır ınsallah....
ebrar ablam bugun donuyormusun hayrlı yolculuk sana.
berrin sen nasılsın cnm
elif sonuclar gusel cıkmıs hadı hyrlısı olsun cnmm prensesımız sağlıkla gelsın.
kayram ınsallah hersey yoluna gırer.
selına sen nasılsın cnm gorusemıyoruz senle de...
derınım cnm bn de o warlıklardan korkan we tıksınen bırı olark senı anlıyorum cnm ıyı bı ew bul ınsallah gonlune gore...
banu sen naslsın cnm kalp we atak durumun nasıl allah ıyı etsın cnm.
tosti senın de test ın warmıs ıyı cıkar ınşallah.
flan ttnımasam da srewıncını paylaştım hayrlısı olsun cnm.
kardelen5233 ıyısın ınsallah abla bebiş de ıyıdır opuyorum
kardelen49 cnm sen d eıyısın ınsallah opuorum
ece sen ve bebısın de ıyısınız ınsallah,gokcerana sevgıler...
kızlar unuttgm yoktur ınsallah aklıma geldıkce yazdım...

bızler ıyıyız canlarım.oğluşlarınodasını aldık yaruın da kıyafet bıberonlar fılan buyuk alıswerıslerını yapacagız dr randewumuz war ondan sonra...yarın goecegız yawruları yanı hepınızı opuyorum kızlar sevgiler...

iyiyim canım sağolasınn adet oldum işte doktora gidecem 22 sine randevu aldım .inşallah odalarına yerleşirler saglıkla miniklerin canım en güzel alışveriş masallah bizden de slm söle :)

berrin sen nasılsın cnm
derınım cnm bn de o warlıklardan korkan we tıksınen bırı olark senı anlıyorum cnm ıyı bı ew bul ınsallah gonlune gore...

bızler ıyıyız canlarım.oğluşlarınodasını aldık yaruın da kıyafet bıberonlar fılan buyuk alıswerıslerını yapacagız dr randewumuz war ondan sonra...yarın goecegız yawruları yanı hepınızı opuyorum kızlar sevgiler...

iyiyim canım sağolasınn adet oldum işte doktora gidecem 22 sine randevu aldım .inşallah odalarına yerleşirler saglıkla miniklerin canım en güzel alışveriş masallah bizden de slm söle :)

Güzeller napıyosunuz bakalım gecmişi okudum şimdi biraz ama cok hareket yok yahuu
Kayram canım su seviyesi az demiş ya ne yapıyon peki çözümü yokmuymuş yatıp dinlen mı dedi canım Allahın izniyle sağlıkla alırsın kucağına insallah caznım

Derinim banuş selinam berin pelincim napıyonuz Derinim görmüşün kırmızıları canım insallah bir dahaki ay asılamada kuşum görmiycen canım

Teyzoslar bizde yarın Allah kısmet ederse 14 haftaya başlıycaz yani 15 haftaya ayak basıcaz Bu arada 2 li test sonuçlarım iyi çıkmış normal dedi doktor tabi sevindik ama en doğrusunu Rabbim bilir Allah sağlıklı hayırlı ömrü uzun evlatlar versin hepimize inşallah

çok şükür sonuçlar iyi çıkmış canım sorunsuz bi 9 ay gecir sağlıkla kucagına al inşallah

amin saolasın canım.sen nasıl oldun ?

günaydın kızlar hayırlı sabahlar , hayırlı günler inşallah.
Daha iyiyim selinacım ama tam geçmedi.
Tüh yaaaa cok sinir oldum ikı saattır yazıyorum kapadım gene yanlslıkla offffffff...
Berrincim adet olmusun üzüldüm ama eldende bsy gelmez kuzum.ins bımdahkı aya bebiş gelir.
Banuşummmm evet boş kaldı topıc bayadır.kendımızı toplamamız gerek.ayrıja cok ösledm seni göruşelm en kısa sürede.hamişlige gelnce bugun ümidim iyice silindi çünkü test yaptm cıkmadı kuşum.bian önce olaymda aşılamaya geçelm.sen naptn cnm?
Ececim dikkat et kendine cnm inş kanszlgn ortadan kalkar.bebişede sanada bol saglık ıns cnm...bu arada o dedıgın kadına bende cok kızdm şimdi.
Selinoşummm Allah kabul etsn cnm ya oh ne guzel yapmşsn...AY senı topıcte görmeynce boşluk hissedyorm burdakı cogu kişide oldugu gıbı.hepınızın yerı ayrı benım ıcın...bebıs yok kuzum ya test yaptım hihi...senden ne haber?
Ebuşumun gelmesıne 3gun varrrr olleyyyy!
Görüşelim kuzen çok özledim valla.
Güzeller napıyosunuz bakalım gecmişi okudum şimdi biraz ama cok hareket yok yahuu
Kayram canım su seviyesi az demiş ya ne yapıyon peki çözümü yokmuymuş yatıp dinlen mı dedi canım Allahın izniyle sağlıkla alırsın kucağına insallah caznım

Derinim banuş selinam berin pelincim napıyonuz Derinim görmüşün kırmızıları canım insallah bir dahaki ay asılamada kuşum görmiycen canım

Teyzoslar bizde yarın Allah kısmet ederse 14 haftaya başlıycaz yani 15 haftaya ayak basıcaz Bu arada 2 li test sonuçlarım iyi çıkmış normal dedi doktor tabi sevindik ama en doğrusunu Rabbim bilir Allah sağlıklı hayırlı ömrü uzun evlatlar versin hepimize inşallah
İyi sayılırım elifcim zamanla geçicek maşallah inşallah herşey güzel geçsinde hayırlısıyla al kucağına.
canım arkadaşlarım biraz önce aldım sonucu o kadar ara kanamaya rağmen hamilelik oluşmuş bende beta hcg 320 imiş biraz aklımı başıma alayım yine yazarım görüşmek üzere:KK53::KK53::KK53:
Hayırlı olsun canım.
slm canım Allah hayırlısını versin inşallah bebişler bu ay gelir topiğimize yeni yıl hediyesi olurlar

banuşum rastlasşamıyoz canım sende yoğunsun bu aralar sanırım aman iyi olda konuşamasakta napalım sağlık olsun

derinim naber canım nasılsın az da olsa yerleştinmi genede eve bakmaya devam et hiç ummadığın an çıkar belki

evet sinemcim kimse gelmiyo nazar değmiş ebuş gelsin bu hafta elifin babasına sonrada tüm topiğe okuyacaz

berrincim azcık ankaradan yağmur yollayalım sana canım sende acık deniz suyu yolla ben çok severim denizi

hadi canım hayırlıısı inşallah kızın sağlıklıca gelir bizim gelinde kaçtı esmacık emreyi beğenmedi kız arıyoz şu kızlar bi doğsun da bakalım

demek msn şifreni unuttun haa olsun işte fazla pc de durma diye unutmuşsundur hadi bakalım azcık daha sık dişini bebişi sağlıcakla doğur

Yoğunum birsencim ablam taşındı bende rahatsızdım.

Canım ya çok fena konuştuk zaten o ev işini naptın tuttunuzmu.
teyzeleri emrem büyüyo darısı sizlere 6800 kg 64 cm olmuş oğluşum birde sürpriz yaptı bana alttan 2 dişi birden çıktı ve bugün tam 7 aylık oldu hepinizi öpüyo :KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Ohhh artık diş buğdayı yaparız.

berrin sen nasılsın cnm

Atak işim olduğu gibi duruyo canım ama kalple ilgili efor testim problemliydi onun bir üstü bakıldı şükür temiz bugün dr kalple ilgili şükür sorunumuz yok dedi.Sen nasılsın canım.

Bugün kalp sintigrafisi çekildi çok şükür temiz çıktı dünden beri korkuyla bekliyodum sonucu inşallah şu atak sorununuda atlatırımda bir ohhh derim canlarım.

çok şükür canım iyiyim.yoğunluk ve yorgunluktan sonra bugun giremediğim için şimdi kaçamak yaptım.sende test yapmışsın.kırmızılarda gelmediğine göre inşallah güzel haberler alırız senden canım ya çok ihtiyacımız var buna.o zaman bak gör topiği senn.düğün yeri gibi yaparız:KK1:

canım demek kansızlık varmış.iyi beslen canım atlatırsın inşallah.evt kansızlık kafayı uykudan kaldırmakta zorlandırıyor.ahh canım o insanlar şıp diye hamile kalıyo ondan bulup bunumsuyorlar...ne diyimkii.Allahım bizler gibi hasretle yananlara hayırlı evlatlar nasib etsin inşallah.bu sene kız senesi diyemicem benim duyduğum 2 kişi erkek 1 kişide kız bekliyor arkadaşlarımdan.bide kardeleniminde kız hissediyorum ben.tabiki oda sağlıklı ve hayırlısını diliyor,bizler gibi.öptm canım seni.

selam kızlar bu saatte anca kaçamak yapabildim.bugun hiç girememiştim.unuttum sanırım ben size söylemeyi.bugun evde mevlüt vardı.Allahım kabul etsin inşallah.koşturmaca geçti ama güzeldi.çok rahatladım hep istediğim ama bi türlü yapamadığım bişeydi.çok şükür yaptım çok huzurluyum şimdi.
ewet canım dikkat ediyorum ebe kuru üzüm vb..... şeyler söyledi onları yiyorum inş çabuk gecer .... haklısın onlarşıp diye buldukların öyleler bizler gibi bekleyip bebiş hasreti çekip yanıp üzülseylerdi öyle konuşamazlardı ... amin canım allah isteyip dileyen herkese naip etsin inş bu güzel duyguyu... kız konuşuna gelince tabi önce sağlık zaten sağlıktan başka ne varki önemli olan dimi ... sen nasılsın canım neler yapıyorsun?????
nasılsınız canlarım ınsallah herkes ıyıdır bende aynıyım ıste yatıyorum onbes gunde bır gıdıyorum artık doktora suyum olması gerekenın alt sınırında yanı ıdare eder durumda bakalım ınsallah bu ayı da cıkartırız da saglcakla alrız kucagımıza rabbım ısteyen herkese ama herkese bu duyguyu tattırsın kucaklarımızı bos bırakmasın ınsallah
bu arada hormonlardanmıdırı nedır msn sıfremı unutttum sanırım en azından az once acıyım demıstım acılmadı:KK1:
canım benim ya inş bu ayıda sorunsuz gecirirsiniz bu susuzluğun bi çaresi yokmu?????
Tüh yaaaa cok sinir oldum ikı saattır yazıyorum kapadım gene yanlslıkla offffffff...
Berrincim adet olmusun üzüldüm ama eldende bsy gelmez kuzum.ins bımdahkı aya bebiş gelir.
Banuşummmm evet boş kaldı topıc bayadır.kendımızı toplamamız gerek.ayrıja cok ösledm seni göruşelm en kısa sürede.hamişlige gelnce bugun ümidim iyice silindi çünkü test yaptm cıkmadı kuşum.bian önce olaymda aşılamaya geçelm.sen naptn cnm?
Ececim dikkat et kendine cnm inş kanszlgn ortadan kalkar.bebişede sanada bol saglık ıns cnm...bu arada o dedıgın kadına bende cok kızdm şimdi.
Selinoşummm Allah kabul etsn cnm ya oh ne guzel yapmşsn...AY senı topıcte görmeynce boşluk hissedyorm burdakı cogu kişide oldugu gıbı.hepınızın yerı ayrı benım ıcın...bebıs yok kuzum ya test yaptım hihi...senden ne haber?
Ebuşumun gelmesıne 3gun varrrr olleyyyy!
amin tatlım inş çabuk gecer zaten hani çok da aşırı değilmiş ama değerlerim öncekilerden baya düşükmüş ilaçla yiyeceklerle çabuk geçer dediler inş gecer...sağol teyzesiiii.... sinir olunmayacak gibi değildi ya
işte nankörler kızım vallahi ayy nasıl sinir oldum:KK47:
aynen canım sana katılıyorum ... nasılsın canım ya bebiş nasıl
hayırlısı olsun canım üzülme inş rabbim bidaki ay gönderir melegini...

canım dikkat et kendine kansızlık iyi degil ilaclarını kullan inş yukselir hemen...o bizler gibi olmadıgı icin oyle konuuşmuş cok yanlış rabbime sükredecegine nasıl konuşmuş neyse sen bunlara takılma hamişligin tadını cıkar seni ve bebişini öpüyorm...

allah kabul etsin canım...

canım bebişin hayırlısıyla saglıklı zamanında dogar inş...amin rabbim bizlerinde yüzünü güldürür inş...
canım benim dikkat ediyorum bol bol meyvemi filan yiyorum ama işte bu ara olur diyorlar ebeler yediklerimle bide ilacla yükselirmiş....ewet ya allaha şükür etmesi gerekirken o nankörlük yapıyor sankı ... canım takılmamak elde değil ama artık böyle şeyleri düşünmemeye çalısıyorum çünkü üzülünce bebişim tepki veriyor anlıyor sanırım :KK1: bizde seni çok öptük teyzesiiiiiii
sağolasın canım hayırlısı yapacak bişey yok ama bu sefer hiç üzülmedim nedense ay sonunda da doktora gidecem inş.sen nasılsın canım yorma fazla kendini eşinin dediği de doğru girme fazla siz sağlıklı olunda önemli olan o yerim ben senin kızını .canım öyle dengesizler çok bi abla anlatıyo doğum yaptım diyo yanımda yatan kadının bebeği nasıl aglıyo bi görseniz diyo kadın cocugu kız diye emzirmiyomuş dönmüş sırtını yatmış acaba evdeki oğlum nasıl diyomuş düşünebiliyomusun yaaa rabbim ıslah etsin
tatlım tedaviyemi başlıyorsun hadi hayırlısı benim ilk bebişte tam tedaviye gideceğim ay gelmişti inş bu ayda sana uğurlu gelir ...iyiyim ben canım yorulmuyorum zaten bi iş yaptırmıyorlar bol bol oturuyorum sadece ye teyzesi bi kucağımıza alsak hemen fotosunu koyarım inş hayırlısıyla .... aaaaaaaaaaaaaa ne demekmiş o ya o onun evladı değilmiş mi nasıl bi ana yüreğidir bu hiçmi acısını çekmemiş hiç mi yüreği sızlamıyor böyle insanların ya allahım gücüne gitmesin ya böyle insanlar evlat sahibi oluyor ya hele bide evladını bu hale sokuyor sonra evlatlarının yüzüne nasıl bakacaklar acaba ???
canım arkadaşlarım biraz önce aldım sonucu o kadar ara kanamaya rağmen hamilelik oluşmuş bende beta hcg 320 imiş biraz aklımı başıma alayım yine yazarım görüşmek üzere:KK53::KK53::KK53:
canım hayırlı olsun inş hayırlısıyla kucağınada alırsın

sağol canım amin inş demek gelini kaçırdınız hayırlısı canım hayırlı bi gelin adayı bulursunuz inş :KK1: bakalım emrecik bizim kızları beğenecek mi?????????????????? nasılsın canım emrecik nasıl
kızlar evde hamilelik testi hemde denenmiş inşallah bu ay çok bebiş gelecek sizlerede böyle yapıp pozitif görmek nasip olur :KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK53::KK53::KK53::KK53: plastık bır şeffaf bır bardaga ıdrarını yap ve 4-5 saat beklet.içinde mınık tortular oluyo bunlar yuz ustune cıkıp,uzerı kaymaksı sekılde tutmuşsa hamılesın demekmiş..
ama dıbe çökerse hamıle deılsın .
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: ay canım ya nerden duydun bunu ben ilk defa senden duydum
slm kızlar inş herkes iyidir bizde iyiyiz gökceyle ugraşıp duruyoz asabi bi kız ya habire bagrınıp duruyo sinirli bi yapısı var:) bide saçlarını kestirdik tam oglan çocugu oldu asabilik yakıştı yani:)
ebroşum karşılaşamadık bu ara yine kpss ye çalışyom face arada giriyom sonra çıkıyom yola çıkmış nereye gittin görmedim geçmişe bakamadım saglıkla geri gel canım inş
derinim test yapmışsın saglık olsun sizin minikler nazlı ama gelicek inş canım
flancım umarım sende saglıkla bebegini kucagına alırsın degerinde yükselir inş
bu kız senesi die yazmıştı bi arkadaş bende katılıyorum kimi duysam kızı olucak:) önemli olan saglıklı olsun kız olsun inş hepinizde evlat sahibi olursunuz
hımmmmmmmmmmm bi asebi olacak demek aman canım sağlığı yerinde olsun da sonra siniri gecer inş

ah canım ya insan nasıl huylanır bende uyuyamam öyle olunca eeee yeni evmi bakıyorsunuz şimdi
maşaallah paşama:nazar::nazar: ne çabuk gecti zaman daha dün doğum haberini aldık gibi ya zaman su gibi akıyor resmen

berrin sen nasılsın cnm

iyiyiz canım bebişimde iyi inş hep iyi oluruz sen nasılsın bebişler nasıl büyümüşlerdir iyice demi ne kadarlık oldunuz

ebrar ablamda yola çıkmış inş sağ salim gelir

kızlar nasılsınız biz iyiyiz çok şükür kac gündür bol bol yatıyoruz bebişimle karnım biraz büyüdü yoruluyorum artık sanırım şimdi bile gözlerim kapanıyor ben çıkıyorum herkese iyi geceler öpüldünüz kib aeo bay

Banummmmm bugun gtcegnı bılıyodum kuzum hatta bıkac kere cagrı atmak gectı aklımdan ama snra unutmuşum kuzum...oh çok şükür ya hicbisey cıkmamıs Allaha şükür.moralın duzeldımı braz kuşum?evet ebuşumuz muhtemelen eve varmak uzeredr...

Bugün kalp sintigrafisi çekildi çok şükür temiz çıktı dünden beri korkuyla bekliyodum sonucu inşallah şu atak sorununuda atlatırımda bir ohhh derim canlarım.
çok geçmiş olsun canım,inşallah her şey düzgün gider bundan sonra.
Kardeloş nerelerde uğramamışş.

uğradım da,yazmadım bişey,okuyup çıktım öyle.:KK42:
eboş evdedir sanırım şimdi,bi gelse de konuşsak yaaaaa

Günaydınnnnnn canlarımmm herkese hayırlı gunler...bız ıkı gundur kardeşcgmdeyız ben bı turlu eve gecemıyorum:KK43:napcz byle ya...ev bulana kdr nasl ıdare etcez.of.
Ebuşummmmmm çok özledım senı cnm yaa.şmdı uyuyosndr muhtemelen...canlar benım adet kesildi ya kara lekeler oldu gelmedı bidaha.

selam kızlar hayırlı günler,mutlu haftasonları inşallah.
ececim iyiyim çok şükür.aynı devam ediyoruz hayata.öptm canım.
banumm sonuçların temiz çıkmış sevindim canım,inşallah panikatağıda atlatırsın en kısa zamanda.öptm canım.
derinim inşallah en kısa zamanda istediğin gibi bi ev bulursun canım ya.adette neden öyle oldu acaba ya daha tam sökülemedinmi ki?ya bendede 1 haftadır su gibi kıvamı rengide sapsarı bi akıntı var.ne kaşıntı ne koku yok.bugun 17.ci günüm.anlam veremedim.:26:

Banummmmm bugun gtcegnı bılıyodum kuzum hatta bıkac kere cagrı atmak gectı aklımdan ama snra unutmuşum kuzum...oh çok şükür ya hicbisey cıkmamıs Allaha şükür.moralın duzeldımı braz kuşum?evet ebuşumuz muhtemelen eve varmak uzeredr...
Olsun canım seninde sıkıntıların var biliyorum gönlün benimle...
çok geçmiş olsun canım,inşallah her şey düzgün gider bundan sonra.

uğradım da,yazmadım bişey,okuyup çıktım öyle.:KK42:
eboş evdedir sanırım şimdi,bi gelse de konuşsak yaaaaa
Sağol canım inşallah biran önce düzelirim.
selam kızlar hayırlı günler,mutlu haftasonları inşallah.
ececim iyiyim çok şükür.aynı devam ediyoruz hayata.öptm canım.
banumm sonuçların temiz çıkmış sevindim canım,inşallah panikatağıda atlatırsın en kısa zamanda.öptm canım.
derinim inşallah en kısa zamanda istediğin gibi bi ev bulursun canım ya.adette neden öyle oldu acaba ya daha tam sökülemedinmi ki?ya bendede 1 haftadır su gibi kıvamı rengide sapsarı bi akıntı var.ne kaşıntı ne koku yok.bugun 17.ci günüm.anlam veremedim.:26:
Sağol canım benim yumurtlamadan sebeb oln bir akıntı olmasın belki bu ay geç yumurtladın.

ben geldim çok şükür hepinizi çok çok özledim ama inanın hiç vaktim olmadı geçmişe bakmaya
görümcemin oğlu apandist ameliyatı oldu hastanelerdeydim geldiğimden beri apandisti patlamak üzereymiş acil ameliyata aldılar bizde uçaktan iner inmez hastaneye gittik .yeni eve geldim okadar yorgunumki başım çatlıyo şuanda .zaten uçaktada basınçtan kulaklarım feci ağrıdı okadar uçağa bindim ilk kez böyle oldum .neyse uzatmayım size haber veriyim dedim .yarında görümcemler geliyo yani çok giremiycem nete haberiniz olsun canlar .sizler iyisinizdir inşallah .hepinizi çok çok öptüm görüşmek üzere .gece girmeye çalışıcam :KK34:

Son düzenleme:
X